باقری درخشید، پرسپولیس برد

باقری درخشید، پرسپولیس برد

پرسپولیس در روزی که اصلا خوب نبود، با دو گل کریم باقری 2-1 ابومسلم قعرنشین را در ورزشگاه آزادی شکست داد و با 26 امتیاز موقتاً به رده چهارم صعود کرد.

کریم باقری بار دیگر به کمک پرسپولیس آمد

حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از شکست هفته قبل برابر استیل آذین اعلام کرد: "دیگر به هیچ عنوان نمی پذیرم پرسپولیس در تهران حتی یک امتیاز از دست دهد."

با این اولتیماتوم جدی، تنها راه زلاتکو کرانچار، سرمربی پرسپولیس برای حفظ نیمکت این تیم کسب هر سه امتیاز بازی با ابومسلم بود. کاری که البته چندان سخت هم به نظر نمی رسید.

ابومسلم تنها تیم بدون برد لیگ بود و با 8 امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار داشت. تیم بحران زده مشهدی که از ابتدای فصل درگیر تنش های مدیریتی و حواشی فراوان بود، دو هفته پیش فرهاد کاظمی را بعنوان سرمربی انتخاب کرد تا با تفکرات او به وضعیت وخیمش در انتهای جدول سر و سامان دهد.

ابومسلم هفته پیش با سرمربی جدید به سپاهان باخت و کاظمی مسئولیت شکست را برعهده گرفت. او در مورد دیدار این هفته با قرمزپوشان در تهران گفته بود: "شرایط این فصل پرسپولیس مانند هوای بهاری است، امیدوارم این تیم در روز خوبش به ما نخورد."

پرسپولیس در این بازی شرایط فنی خوبی نداشت.

کرانچار که با تغییرات هفته به هفته در ترکیب تیم با انتقادات زیادی روبرو بود، این بار هم با 5 تغییر نسبت به دیدار گذشته با استیل آذین تیمش را روانه میدان کرد.

در این مسابقه نبی الله باقری ها، علیرضا محمد، ابراهیم شکوری، عادل کلاه کج و وسلی برزیلیا از ابتدا برای پرسپولیس بازی کردند تا کارشناسان بار دیگر تاکید کنند سرمربی کروات پس از 15 هفته هنوز ترکیب اصلی تیمش را نمی شناسد.

پرسپولیس در نیمه اول روی تنها حمله جدی اش توسط کریم باقری به گل رسید. کاپیتان تمام نشدنی قرمزها در دقیقه 35 ارسال علیرضا محمد را با ضربه سر درون دروازه ابومسلم فرستاد.

ابومسلم در این نیمه بهتر کار کرد، موقعیت های بیشتری داشت و در دقیقه 43 روی یک ضربه ایستگاهی به گل مساوی رسید. ارسال محمد ناصحی از سمت راست در آستانه دروازه با ضربه تمام کننده داوود دانش دوست همراه شد و دو تیم با تساوی 1-1 به رختکن رفتند.

تماشاگران پرسپولیس که از بازی تیم محبوبشان ناراضی بودند، در بین دو نیمه به نشانه اعتراض از احمدرضا عابدزاده برای حضور در زمین دعوت کردند.

با آغاز نیمه دوم پرسپولیس با درخشش باقری بار دیگر پیش افتاد. باقری این بار ارسال شکوری، مدافع چپ تیمش را باز هم با سر به گل تبدیل کرد.

ستاره این روزهای پرسپولیس با این گل، با 7 گل زده در رده سوم جدول گلزنان لیگ ایستاد.

پرسپولیس پس از گل عقب رفت و همچنان نشانی از تیمی مدعی برابر قعرنشین لیگ نداشت.

اما ابومسلم هم در نیمه دوم افت کرد. شاگردان کاظمی برخلاف نیمه نخست در ایجاد موقعیت روی دروازه حریف ناکام بودند و تنها بخت خود را نیز در آخرین دقیقه از دست دادند.

در دقیقه 93 در حالی که مدافعان قرمزپوش به تماشا ایستاده بودند، بازیکن ابومسلم توپ ارسالی را مقابل دروازه بیرون زد تا پرسپولیس در روزی که اصلا خوب نبود برنده از زمین خارج شود.

ابومسلم بدون پیروزی در انتهای جدول ماند. کاظمی برای نجات تیم مشهدی از سقوط به دسته پایین تر هفته های بسیار سختی پیش رو خواهد داشت.

تیم کرانچار با این پیروزی 26 امتیازی شد و با سه پله صعود -پیش از برگزاری سایر دیدارهای هفته- به رده چهارم رسید.

دیگر مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر روزهای جمعه و شنبه 15 و 16 آبان (6 و 7 نوامبر) برگزار می شوند.

faramarz nori - اترپش - وپن
ابومسلم ته جدولی خیلی از پرسپولیس بهتر بازی کرد لنگیا خیلی شانس دارن الان باید ته جدول میبودن خر شانسا
جمعه 15 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
فقط قرمزته، البته بعد از سبز.....
جمعه 15 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
با این تیم بیرمق و با این مربی تیم به هیچ جائی نمی رسد تیم اصلا بازیکون در حد پرسپولیس نداره تیمی که ستارش بازیکنه 36 ساله است فاتحشو باید خوند حیف وقت که پای فوتبال کثیف ایران گذاشت مرگ بر خامنه ای
جمعه 15 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
چند وقت دیگه مثل دائی به باقری هم توهین میکنید.
جمعه 15 آبان 1388

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
faramarz nori - اترپش - وپن. دوست عزیز ترا به خدا دست بردار از این بحث سرکاری قرمز و ابی مگه اوضاع مملکت را نمی بینی?
جمعه 15 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
موشی هاوپیشی هازودتندسریع ازلانه هاشون بیرون بیایید1٬2٬3ههههههه دوستان قرمز تبریک میگم پرسپولیس سرورتیم اس اس
جمعه 15 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر
این لنگیها اگه کریم باقری 45 ساله رونداشتن چیکار میکردن؟؟؟؟
جمعه 15 آبان 1388

MOHAMMAD SHIRAZI - ایران - شیراز
اگه پرسپولیس باقری رو نداشت...
جمعه 15 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو /جوری دره هیاهو میکنید انگار یونتوس رو زدین/ همین تیمو وخونهاش 5 زدیم و 7 تا از دست دادیم / میشه یک روز بیاد ایران بدون لنگ باشه خیلی کیف داره همه خوش تیپ و خندرو 100000 ادم تو استادیم ازادی لبخند رو لب لباس ابی تنشونه
جمعه 15 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
تبریک میگم به قرمزهای عزیز.پرسپولیس در این بازی فقط و فقط نتیجه گرفت. و اصلا بازی خوبی ارائه نداد..90 دقیقه فقط 3 موقعیت گل ..اونم تو ورزشگاه آزادی.خدا لعنت کنه انصاری فرد رو با این تیم بستن و تیم ساختنش.به قول داداشم سال قبل ما یه عبدی_بهادور داشتیم و مینالیدیم.امسال یه چهار پنچ تا عبدی داریم ..یعنی بازیکن های بیخود.وسلس.زارعی تیاگو باقری ها و چند تای دیگه واقعا به درد مفت نمیخورن و عجیب اینجاست که آقای کرانچار اونا رو در ترکیب اصلی قرار میده.خلاصه این پرسپولیس اگه در نیم فصل چند بازیکن توپ جذب نکنه نباید به قهرمانی فکر کنه و باید زور بزنه تا بتونه سهمیه بگیره.امیدوارم که پرسپولیس بشه همون پرسپولیس زلزله.
جمعه 15 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
ترجمه حرفهای جوجو نازه دنی گوشواره ای: من چقدر کوچولو هستم و رویایی فکر میکنم و فکر میکنم که پرسپولیسیا که چند برابر ما لگنیها و کیسه کشا هستن , نباشن! وای خدای من چرا دنی کوچولو رو اذیت میکنی این که باید این ارزو رو با خودش به گور ببره .حالا دنی کوچولو بلند میشه و میره جعبه مانیکورش رو از توی کیف ارایش میبره و فانتزی فکر کردنشو تموم میکنه و عروسکشو از دوباره بغل میکنه:(( راستی لگن و کیسه کشای پاره پوره لطفا اگه باز به صفحه مخصوص ارتش سرخ پرسپولیس زلزله امدین کمی ادوکلن به خودتون بزنین ما پرسپولیسیا چه گناهی کرردیم که باید بوی روشور و سفیداب و کیسه و چرک و عرق شما رو تحمل کنیم!?!?دنی نازه درسته که کوچولو هستی و دستت جلوی باباییت درازه ولی اگه برات عطر مشهدی نمیخره,خودت یه پیس از ادوکلنش به خودت بزن و اون یقه چرکت رو هم بپوشون جوجو!جدی میگما
جمعه 15 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-همینه که هست درضمن بیایکدوره کلاس خوش تیپی برات بگذارم تا ببینی خوش تیپ یعنی چی اگریک خوش تیپ اس اسی باشه اون هم بابای خودم هست babyیادت نره کیسه سوراخههههههه
جمعه 15 آبان 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
faramarz nori - اترپش - وپن. تو شو.دفعه دیگه خواستی اسم سرورتونو بیاری دهنتو اول مسواک بزن اگه داری اگه
جمعه 15 آبان 1388

saken - ایران - یزد
ابومسلم اگرچه نتیجه را به یک پیرمرد(باقری)واگذارکرد.اما از هرلحاظ تیم برتر میدان بود(آمار انتهای بازی این برتری را نشان میداد)وثابت کرد رتبه لنگیها رادرجدول غصب نموده!اگر لنگیها کمکهای داور وشانس وپنالتی های کشکی ودقایق پایانی را نداشتند الان در صدرجدول بودندالبته از انتها!!!!!!!
شنبه 16 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
خیلی ضایع است تیم بدون برد بعد از 15تا بازی بیاد تو تهران بهتر از لنگ بازی کنه بعد فقط بخاطر بی تجربگیه خودش و تجربه کریم ببازه واااای چقدر ذلیل شده این لنگ
شنبه 16 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منچستر ای بابا شما هم که هروقت کم میلرید میپرید به بازیکنهای تیم سرورتون خوب خودتون همه اش در حال اعتراف هستید یه روز میگی فقط علی کریمیو داشتن یه روز میگی کریم یه روز میگی اون ....پس سرورتون.بازیکن زیاد داره که شماها رو اینطور سوزونده . 6 تایی لگن قراضه.
شنبه 16 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.