شک خونین مرد ۴۶ساله به همسر ۱۵ساله

شک خونین مرد 46ساله به همسر 15ساله

مردی که همسر نوجوانش را زخمی کرده و صاحبخانه را به قتل رسانده بود دیروز برای دومین بار محاکمه شد.

به گزارش خبرنگار ما، اوایل سال 84 ماموران پلیس شهریار باخبر شدند درگیری خیابانی بین دو مرد باعث مرگ یکی از آنها شده است. ماموران لحظاتی بعد از دریافت این گزارش در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنها متوجه شدند زنی نیز به شدت زخمی شده است. با انتقال زن مجروح به بیمارستان و جسد مرد به پزشکی قانونی تحقیقات در این زمینه آغاز و معلوم شد زن زخمی 15 سال بیشتر ندارد و ضارب فراری شوهر او است.ماموران برای بازجویی از این زن به بیمارستان رفتند. وی گفت؛ چند ماه قبل به صورت صیغه یی به عقد مردی به نام ناصر درآمدم. قرار بود با هم برای مدتی زندگی کنیم و اگر به تفاهم رسیدیم ناصر من را به عقد دائم خود در آورد. خانه یی اجاره کردیم و آنجا ساکن شدیم. بعد از مدتی ناصر به من گفت نمی خواهد من را به عقد خود درآورد و اگر مایل هستم می توانم همچنان به صورت صیغه یی همسر او باشم. ناصر مرا خیلی اذیت می کرد. او 46 سال داشت و بیش از 30 سال از من بزرگ تر بود. با این حال من قبول کرده بودم با او زندگی کنم. کم کم روابط ما نسبت به هم سرد شد و در نهایت او به من شک کرد. روز حادثه وقتی دید من با مرد صاحبخانه در خیابان صحبت می کنم به طرفم حمله و هر دوی ما را با چاقو زخمی کرد. این زن نشانی هایی به پلیس داد که سرانجام باعث دستگیری شوهرش شد. زمانی که ناصر مورد بازجویی قرار گرفت، گفت؛ من فاطمه را صیغه کردم. او 15 سال بیشتر نداشت و من فکر می کردم به خاطر سن کمش می توانم آن طور که دلم می خواهد وی را تربیت کنم. خانه یی اجاره کردم و زندگی مشترک مان را آغاز کردیم اما بعد از مدتی فهمیدم همسرم با مرد صاحبخانه رابطه دارد. چندین بار در مورد این ماجرا با همسرم صحبت کردم اما او زیر بار نمی رفت. مرد صاحبخانه حدوداً 50 سال داشت. من فکر نمی کردم او این کار را بکند اما دست از سر همسرم برنمی داشت تا اینکه روز حادثه آنها را در خیابان دیدم و با چاقویی که به همراه داشتم به آنها حمله کردم. ابتدا همسرم و بعد مرد صاحبخانه را زدم. بعد از انجام بازجویی ها و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این مرد بعد از اینکه با تقاضای صدور حکم قصاص اولیای دم رو به رو شد در جایگاه قرار گرفت و گفت؛ من می دانستم مرد صاحبخانه با زنم رابطه دارد البته قصد کشتن او را نداشتم اما زمانی که دیدم همسرم با آن مرد در خیابان قدم می زند از خود بیخود شدم و به سمت آنها حمله کردم. من همسرم را مقصر می دانستم و می خواستم چاقو را به بازوی مرد صاحبخانه بزنم که اشتباهی به سینه اش برخورد کرد.

هیات قضات شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران با این استدلال که او با تصور مهدورالدم بودن مقتول را کشته است رای خود را صادر و متهم را به پرداخت دیه محکوم کردند.

این رای مورد اعتراض اولیای دم قرار گرفت و در نهایت رای صادره در دیوان عالی کشور نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. ناصر روز گذشته برای دومین بار پای میز محاکمه رفت. وی اتهام قتل را قبول کرد و گفت؛ باز هم می گویم مقتول با همسرم رابطه داشت و من هم او را زدم. وی که معنای مهدورالدم را نمی دانست تاکید کرد قصد قتل نداشت و می خواست مقتول را زخمی کند.

با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
؛ فکر می کردم به خاطر سن کمش می توانم آن طور که دلم می خواهد وی را تربیت کنم... ؛ عجب!!! مگه تو باباشی؟
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Napoleon - ایران - تهران
انگار تو ایران همه به هم شک دارن !!!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
باز بچه بازی یک مسلمان پیرو محمد (ص‌) حادثه افرید.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

afghan_girl - نروی - اسلو
ای خدا این مردم طالبان صفت را کی ادم میکنی.تا به کی اینقدرخواری وذلت.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
نه پلیس درست و حسابی هست و نه قانون درست و حسابی نتیجه هم همین میشه دیگه هر کس باید با زور و بازوی خودش حقشو بگیره یاتنبیه کنه
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

sadafi - المان - مونیخ
هر روز چقدر از این اتفاقا تو ایران پیش میاد؟؟!!!!!!!! از این ملت بی فرهنگ و بدبخت چه انتظاراتی داریم ما(سعی برای داشتن ازادی وزندگی متعادل) اینا خودشون افتادن به جون هم. این قشر باید همون قشر الوده و طرفدار دولت باشن.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

chiman.ara - فنلاند - هوینگا
ای بابا ...مردک دیونه...اینم ماله اسلامه.......اسلام ناب
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

bahareiran - ایران - ایران
عجب..... زندگی مشترکش رابا صیغه شروع کرده بعد هم میخواسته دختره رو تربیت کنه مردم از دست این اخوندا دیوانه شدن
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
عجب احمقی بوده این مرد. اخه مرد زنتو صیغه چند ساعتی مرد همسایه میکردی و یه پولی میساختی همگی برنده اسلامی بودید. روز بعد دوباره صیغه یکنفر دیگه میکردی و از اون هم پول میگرفتی. البته ما توی امریکا اسم دیگای برای اینکار داریم چون ملاهای اینجا به باهوشی ملاهای شما نیستند که برامون قانونهای دینی بیارن.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

mehre paeez - امریکا - راکویل
تروخدا قانون روببین. چون تصور کرده صاحبخونه مهدورالدم بوده فقط دیه بده. اصلا ثابت نشده اینا با هم رابطه داشتن. به کجا داریم میریم؟
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
چرا بیشتر این قتل ها تو شهریار اتفاق میافته؟؟
جمعه 15 آبان 1388

soodikh - انگلیس - لنرن
پناه بر خدا ایران شده جنگل
جمعه 15 آبان 1388

azadeh11 - هلند - امستردام
قاضی را میخره بچه 15 ساله را =صیغه یی را سنگسار می کنند. امستردام
جمعه 15 آبان 1388

habib121 - هند - هند
مهدورالدم یعنی چی
جمعه 15 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
جنایت 1..تجاوز به کودک 15 ساله.2..کشتن دختر بی نوا. مرگ بر دین مردسالاران و مروج پدوفیلیا.
جمعه 15 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.