فال روز پنج شنبه ۵ نوامبر - ۱۴ آبان

فال روز پنج شنبه 5 نوامبر - 14 آبان

فروردین

احساس میکنید که اعصابتان زیر فشار زیاد قرار گرفته است، ممکن است این موضوع دلیل بخصوصی نداشته باشد ولی باعث درگیری زیاد با کسانی که دوست دارید ، خواهد گشت. اگر جزو مجردین عاشق هستید، بخاطر تعصب بیهوده به نیازهای خصوصی خودتان، در روابط خود به بن بست خواهید خورد. اگر متاهل هستید بهتر است سرتان را با مسئولیتهای دیگر گرم نموده و کمتر با همسرتان برخورد نمائید. اگر مجرد تنها هستید، حال و حوصله جستجوی عشق را نخواهید داشت.

اردیبهشت

بعضی ها نسبت به شما حسادت میکنند و حتی کینه می ورزند اما درایت و خوش خلقی شما بالاخره این فضا را تغییر میدهد. ادب و متانت شما به کمکتان می آید تا از شرایطی سخت و طاقت فرسا رهایی یابید. با دوستان قابل اعتماد خود بیشتر تماس داشته باشید و در مسائل مهم با آنها مشورت کنید. شما به راهنمایی و همفکری آنها نیاز دارید. به گذشته فکر نکنید، چون ممکن است آینده را از دست بدهید. اگر تمام توانایی خود را به کار گیرید از سد مشکلات عبور می کنید.

 خرداد

بار دیگر آرامش خود را بدست آورده و میتوانید قضاوت صحیح نموده و در تصمیم گیریهایتان از قلب و منطق، یکسان استفاده میکنید. همین باعث میشود که در عشق بتوانید روزهای شادی را داشته و در زندگی زناشوئی هماهنگی مطلق با همسر را تجربه نمائید بشرطی که به افراد دیگر خانواده ، بخصوص خانواده خودتان اجازه دخالت در زندگی خصوصی و زناشوئیتان را ندهید. خواهید توانست با همکاران تبادل نظر نموده و مسئولیتهای را زودتر به پایان برسانید. بسیاری از شماها علاقمند به فعالیتهائی خواهید گشت که رابطه مستقیم به بچه ها و تعلیم و تربیت آنها دارد. نامه های شادی دریافت خواهید نمود.

تیر

 نا آرامی و سر گشتگی بعضی از متولدین این ماه را باید بحساب دوری از عزیزان، اصولا" دور افتادن از گذشته ها و خاطرات شیرینی که زندگی شان را دربر گرفته بود گذاشت، در مجموع متولدین این ماه آدمهای عاطفی، پابند گذشته و مسائل بسیار عاطفی هستند و بهمین سبب خیلی از دختر خانمهای متولد این ماه تا سالهای سال بدلیل دست نیافتن به ایده آلها ازداوج نمی کنند، خیلی از مردها تا پایان عمر وصلتی را نمی پذیرند.

مرداد

اکنون که احساس میکنید آرامش بیشتری در زندگی پیدا نموده و اغلب نگرانیهای مربوط به خانواده و سلامتی بپایان رسیده است، بهتر است همه انرژیتان را صرف بهبودی بیشتر موقعیت اجتماعی و رشته فعالیتتان صرف نمائید. عشق همچنان بهترین پشتیبان شما خواهد بود و در زندگی زناشوئی آرامشی بینظیر تجربه خواهید نمود. به جشنهای متعددی دعوت شده و دوستان دوران کودکی و یا تحصیلی را ملاقات خواهید نمود.

شهریور

سعی میکنید مشکلات و سوءتفاهماتی را که بین شما و همسر و یا محبوبتان وجود داشته است، بکلی رفع نمائید و بهمین دلیل نیز احتیاج دارید که وقت بیشتری را با او صرف نمائید. اما اگر جزو مجردین هستید، عشق بطور غیرمنتظره ای وارد زندگیتان گشته و بهمین سرعت نیز بار دیگر تنهایتان خواهد گذاشت. موقعیت مالیتان نیز با شروع یک منبع جدید درآمد، اگر چه جزئی میتواند بشما اجازه نفس کشیدن را بدهد.

مهر

احساس تنهایی میکنید و دیگران هم به این مطلب ، توجهی ندارند ، حق با شماست ولی خوشبختانه چند ملاقات دلپذیر ، اوضاع را دگرگون خواهد کرد. امروز خبر بسیار خوبی خواهید شنید. حق گرفتنی ست نه دادنی! پس حقتان را با چنگ و دندان بگیرید. در محیط فعالیت نیز مواظب باشید که بیهود همکاران و همکلاسیها را از خود نرنجانید. اگر میتوانید دو سه روزی را به مسافرت بروید.

آبان

دقت و توجه شما به امور خانوادگی، نتیجه ای مطلوب داشته , با نرمش و اخلاق به راه خود ادامه دهید و اطمینان داشته باشید، پیروز خواهید شد. بهترین روز هفته آینده شما پنجشنبه است. از سرمایه گذاریها و ریسکهای مالی که نتیجه شان برایتان مبهم است، خودداری نمائید. با دیدار دوستان دوران کودکی خوشحالیتان فوق العاده خواهد بود. اگر نمیخواهید از شما بدگویی نشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

آذر

در هفته آینده تصمیم مهمی خواهید گرفت که مستقیما" با آینده شما ارتباط دارد. روزهای سخت و دشوار را خوشبختانه پشت سر گذاشته اید، در این هفته سندی مهم را امضاء خواهید کرد. یک نفر خیال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشمانی باز اطراف خود را بنگرید.

دی

اگر چه دوست دارید که زندگی خودتان را آنچنان که میخواهید کنترل نمائید ولی در دوره ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر خواهید داشت. قصد دیگران از راهنمائی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما ، علاقمند بودن آنها بشما میباشد. سعی کنید در این دوره بیشتر با دیگران همکاری کنید. شاید مجردین دنبال عشق نگردند.

بهمن

زحمت شما زیاد میشود، و این مقدمه ای برای حرکتتان در یک مسیر دلخواه است. فعالیتهای فرهنگی میتواند اصل وجودی شما را به اطرافیان بشناساند، ضمن آنکه خودتان را نیز خوشحال میکند. اگر تصمیم گیری راجع به فعالیتهای اقتصادی خود را کمی به تعویق بیندازید، به نفع شما خواهد بود. به طور کلی طالع شما در زمینه امور عاطفی و فرهنگی روشن است.

اسفند

عشق میتواند برایتان بیشتر لذت بخش باشد بشرطی که خودخواهی و خودپرستی در روابط احساسی بکلی تخفیف یابد. در هر گرفتاری این امکان نیز وجود دارد که شاید مقصر شما باشید. اگر بتوانید این موضوع را در نظر بگیرید، خواهید توانست هفته را بدون گرفتاری بزرگ عشقی و زناشوئی به پایان برسانید. از نظر مالی تا هنگامی که از رفع کامل گرفتاریهای مالی مطمئن نشده اید، دست به ولخرجی نزنید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.