دختر شکاک دیگری خواهر ۱۹ساله اش را کشت

دختر شکاک دیگری خواهر 19ساله اش را کشت

حدود 10 روز پس از آنکه دو دختر شکاک در استان فارس خواهر خود را با تصور رابطه با یک پسر به قتل رساندند جنایتی مشابه در استان مرکزی به وقوع پیوست و این بار دختر جوانی خواهر بزرگ تر خود را با انگیزه یی مشابه حلق آویز کرد. این جنایت در شهر خنداب از توابع اراک رخ داد و متهم در بازجویی ها جزئیات حادثه را تشریح کرد. ماموران نیروی انتظامی زمانی در جریان این حادثه قرار گرفتند که فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کرد دختری در یک خانه حلق آویز شده است. کارآگاهان پس از حضور در محل اعلام شده جنازه دختر 19ساله به نام سمیرا را در حالی که با طناب از سقف طویله آویزان بود پیدا و تحقیقات خود را آغاز کردند. از آنجا که اکثر موارد حلق آویزی خودکشی است کارآگاهان نیز با همین تلقی پیش رفتند و جسد را در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار دادند اما کارشناسان با توجه به نوع جراحتی که روی گلوی متوفی ایجاد شده بود و همچنین نشانه های دیگر به این نتیجه رسیدند مرگ دختر 19ساله خودخواسته نبوده و او را کشته اند. اعلام این نظریه مسیر تحقیقات را تغییر داد و این بار پلیس برای شناسایی عامل جنایت به تکاپو افتاد. نوع پوشش سمیرا هنگام مرگ و این موضوع که او با میل و اختیار خودش به طویله رفته بود گواهی می داد این جنایت یک قتل خانوادگی است و دختر جوان تا لحظه آخر نمی دانسته چه اندیشه یی در سر طرف مقابلش است. والدین سمیرا در بازجویی ها هیچ حرف شک برانگیزی نزدند اما خواهر 18ساله مقتول به شدت پریشان و مضطرب بود و هر بار که می خواست ماجرا را توضیح دهد تغییراتی در آن به وجود می آورد. همه اینها حکایت از آن داشت که سمیه راز قتل خواهرش را می داند. به همین خاطر بازجویی ها از او ادامه یافت تااینکه بالاخره دختر جوان اعتراف کرد خودش سمیرا را کشته است. او گفت؛ مدتی بود به خواهرم مشکوک شده بودم. با کمی کنجکاوی فهمیدم سمیرا دچار مشکلات اخلاقی شده است. رفتارهای او تنفربرانگیز بود. برای همین تصمیم گرفتم او را بکشم. نفرت من از سمیرا به حدی بود که احساس می کردم جز با قتل او آرام نمی گیرم. روز حادثه به سمیرا گفتم می خواهم وی را بکشم. خواهرم هم بدون اینکه اعتراض بکند، قبول کرد و با هم به محل نگهداری گوسفندان رفتیم. من یک طناب از سقف آویزان کردم و از سمیرا خواستم خودش را برای مرگ آماده کند. خواهرم تا آن زمان موضوع را جدی نگرفته بود اما وقتی فهمید برای کشتنش مصمم هستم، ترسید و سعی کرد مقاومت کند ولی زورش به من نرسید. با اجبار و تهدید طناب دار را دور گردنش انداختم و صندلی را از زیر پایش خالی کردم. خواهرم چند ثانیه یی تقلا کرد و بعد جان باخت. بنابراین گزارش پس از اعترافات دختر 18ساله او راهی زندان شد.

blueberry64 - ایران - تهران
عوضی! به لعنت خدا هم نمی ارزه. خوبه دیگه ملت خبرهارو میشنون به جای درس عبرت و آدم شدن، راهکارهای جدید هم یاد میگیرن واسه اینکه بهتر ذات کثیف و حیوانی خودشون رو بروز بدن. دیگه این مثل هم نقض شد که: "فامیل اگه گوشت همدیگه رو بخورن استخونش رو دور نمیندازن"
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
بازم تکرار میکنم ایران شده تکزاس !.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farnazflora - مالزی - کوالالامپور
جون هر کی دوست دارین دوباره موقع اعدامش که شد ازش فرشته نسازین که 18 سالش بوده و نفهمیده چکار میکرده
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
تمام این قضیه یک طرف شرح ماجرا یک طرف!! نمیدونم چرا من این داستان ها باورم نمیشه! خیلی مشکوک هستند.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

varamche2 - ایران - شیراز
چقدر احمق هستند اینا ..همه دخترا حسودیشون میشه.خب دخترک حسود به تو چه اخه
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
خاک بر اون سرت!خاک تو سر پدر مادرت!خاک تو سر جامعه ای که توش بزرگ شدی!خاک تو دینی که تو طبق دستور اون خواهرتو کشتی!صد ننگ و نفرین بر تو !
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

habib59 - کانادا - ونکور
دروغه مگه میشه یکنفر بتونه هم طناب رو بگردن طرف بیندازه وهم اونرو ببره روی صندلی وطرف هیچ عکسعملی انجام نده . یکجای کار ایراد داره
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

nazmehr - ایران - مشهد
اصلا باور کردنی نیست یعنی یک دختر 19 ساله با پای خودش رفته روی چهارپایه تا خواهرش طنابو بکشه یعنی نتونسته فرار کنه
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
دختره روانی..
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
مثل اینکه از این به بعد باید شاهد قتلهای ناموسی از طرف خانمها هم باشیم.هر دم ازاین باغ بری میرسد.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
habib59 - کانادا - ونکور. دروغه مگه میشه یکنفر بتونه هم طناب رو بگردن طرف بیندازه وهم اونرو ببره روی صندلی وطرف هیچ عکسعملی انجام نده . یکجای کار ایراد داره. *حق با شماست*
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
دوران جنگهای خونین زنانه شروع شد! .
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
farnazflora - مالزی - کوالالامپور چه زیبا گفتی مرسی
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
حتما همدست داشته و دلیل قتل هم احتمالا یک کینه قدیمی بوده.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
این بدبخت از حسودی این کارو کرده زنهای عقده ای اگه کسی بهشون اظهار عشق نکنه و زنی را بینند که مردی دلبسته اوست مثل این احمق اتش کینه انان را وادار به چنین جنایتهائی می کند و هرچه طرف نزدیکتر باشد قدرت کینه و حسادت بیشتر می شود
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
wow..!!! قتل ناموسی از برادرها و پدرها شیفت شده به دخترها؟! بابا یکم کوتاه بیاید تو رو خدا. بی آبرویی زمانی بوجود میاد که یکی از نزدیکانت رو بکشی. امیدوارم دیگه شاهد اینجور ماجراها نباشیم. متاسفانه در هر حالتی دخترها قربانی هستن.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاک صد عالم به سرتان این دو خواهر 100 در صد اسلامی هستند و غیرت کوفتی مردان اسلامی به انها هم سرایت کرده مشابه این جنایات یک بار هم قبل از شورش 57 اتفاق نیفتاده بود و این از برکات انقلاب است یک محقق سوئدی نوشته//اسلام یک بیماری روانی است// همین
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Rocker - ایران - اصفهان
همیشه فکر میکردم زنها مخالف میل باطنیشون مورد ظلم مردای خر غیرت میشن ، حالا میبینم نه مثینکه خودشون هم باور دارن که اینطور باید باشه.. ننگ به فرهنگ و دینی که یک انسان رو چنین بی منطق و جاهل بپروره..
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو خواهر گرامی این مساله قتل و توحش٫ ناشی از بیفرهنگی و بی خردی افراد هست. در همین دانمارک حتما شنیده اید که هر از گاهی قتل و شکنجه صورت می گیرد. در اینکه اکثریت دانمارکی٫ اگاه و خردمندند شکی نیست اما صفت بیرحمی مخصوص یک قوم یا مذهب خاصی نیست. در قران امده ومن قتل نفسا فکانما قتل الناس جمیعا. یعنی قتل٫ بشدت نهی شده و به نظر من کار دور از انسانیت این دختر گناهکار و سایر قاتلین٫ ریشه در عدم تربیت درست انان دارد نه فقط دین. من همیشه سعی می کنم از متدینین و بی دینان نکات مفید را بیاموزم و هیچوقت بر این باور نبوده ام که به شخص یا گروهی صفت کامل را ببخشم و نکته در اینست که اگر جانب انصاف را رعایت نکنیم از جانب تندرویان جناح مخالف هم مورد هجوم بی انصافی قرار خواهیم گرفت. با سپاس و موفق باشید.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
قضیه از اصل بو دار و محال بنظر میرسه مگه طرف گربه بوده که یک دختر 18 ساله انو ببره اعدام کنه. خاک بر سر اون کاراگاهی که اینو باور میکنه. حتمن پای یک مرد در میانه که به هر دو خدمت میکرده.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
huria - دانمارک - کپنهاگ . عزیز فکر می کنم به زبان عربی وارد باشید در متن قران جنایت است ربطی به شیعه و سنی ندارد. توجه کنید//حسادت محمد به زیبائی عایشه حجاب را افرید// مگر الله نگفته تنها من قادر به تشخیص جنسیت جنین هستم ایا خدائی که نمی دانست اکنون هزاران پزشک می توانند این کار را بکند لایق پرستش است؟؟؟....مگر الله دستور قطع دست و پا و کشتن و جهاد را نداده مگر با قبول کنیز و غلام خود طرفدار برده داری نیست و صد ها مطلب چرند دیگر. در ضمن از 9 قتل ناموسی در 4 سال سوئد همه مسلمان بودند و همینطور 99٪ جنایات ناموسی در کشورهای اسلامیست ...پیروز باشید.
جمعه 15 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
من هم موافقم.این دختره تنهایی نمی تونسته این کارو بکنه حتما شریک جرم داشته.
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.