دادگاه محمد علی ابطحی برگزارشد

دادگاه محمد علی ابطحی برگزارشد

دادگاه آقای ابطحی امروز برگزار شد

دادگاه محمد علی ابطحی، معاون پیشین محمد خاتمی و هنگامه شهیدی، روزنامه نگار و مشاور امور زنان مهدی کروبی که هردو از متهمان حوادث بعد از انتخابات ایران هستند، امروز 13 آبان ماه برگزار شد.

دادگاه آقای ابطحی که در روز 26 خرداد 88 در منزل خود دستگیر شده بود، امروز سیزدهم آبان ماه با حضور وکیلش به صورت غیرعلنی در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد.


توهین به رییس جمهور، فعالیت تبلیغاتی علیه نظام جمهوری اسلامی، اخلال در نظم عمومی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی و نگهداری اسناد طبقه بندی شده از جمله اتهامات آقای ابطحی است که در کیفر خواست عنوان شده است.

دادگاه هنگامه شهیدی نیز امروز در شعبه 26 دادگاه برگزار شد. خانم شهیدی که روز 10 آبان ماه با قرار وثیقه 90 میلیون تومانی از زندان آزاد شد، امروز با وکیلش، محمد مصطفایی در دادگاه حاضر شد.

آقای مصطفایی، درباره چگونگی برگزاری این دادگاه به بی بی سی فارسی گفت معاون دادستان اتهامات موکلش را در کیفرخواست، توهین به رییس جمهور، اقدام علیه امنیت کشور به وسیله شرکت در تجمعات، تبلیغ علیه نظام و اخلال در نظم عمومی اعلام کرده است.

به گفته آقای مصطفایی خانم شهیدی همه این اتهامات را رد کرده اما چون هنوز آخرین دفاعیات خود را ارایه نداده احتمالا دادگاه دیگری برگزار می شود که تاریخ برگزاری آن هنوز مشخص نیست.

وکیل خانم شهیدی گفت چون"دلیلی برای این که اتهامات مطروحه متوجه موکلش باشد وجود ندارد"، خانم شهیدی باید تبرئه بشود.

bluestar - ایران - تهران
همین حالا خود شما کودتاچی ها متهمان دادگاه عدل الهی هستید و حکم شما هم صادر شده است. منتظر اجرای حکم باشید.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
این دادگاهها هم نمیتونه جلوی اراداه مردم سبز اندیش رو بگیره کور خوندین بالابرین پایین بیاین رفتنی هستین (ویییییییییییییییییییییییییییییییییییییی)
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
سلاخ خونه بیشتر بهش میخوره تا دادگاه
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

madrid - ایران - قزوین
bluestar - ایران - تهران. خوب گفتی
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

aghakian - ایران - تهران
Nazanin 2009 - ایران - ارومیه . نازنین خانم بقا مختص پروردگار است همه رفتنی هستند ولی با این دروغها و تهمتها و فحشها و کلک هایی که جنبش سبز میزنند تا دکتر احمدی نژاد را از میدان به در کنند مطمپن باش خدا جای حق نشسته و نمیذاره به حق آسیبی برسه هم دکتر و هم رهبر و هم موسوی و کروبی از خادمان این کشور و انقلاب هستند منتها موسوی و کروبی کمی به خاطر کهولت سن و دور بودن از سیاست و البته فاصله گرفتن از خدا( مطمپن باش این دونفر در ادای فریضه هم مشکل دارن) الان تحت تاثیر القاپات دشمنان ایران که سی ساله با ایران در جنگ سرد هستند به این روز افتاده اند و دیر یا زود در محکمه عدل الهی محاکمه خواهند شد وبه قول قدیمیها بار کج هرگز به مقصد نخواهد رسید. راستی نگفتی کجای ارومیه هستی چون من ارادت خاصی به ارومیه و ارومیه ایها دارم
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران . دروغگو دشمن خداست و احمدی نژاد دروغگوست وخدا از دشمنش حمایت نمی کند(قضیه هاله نور و درصد تورم و ....... که ان شاءا.. یادت هست . اگر مرد باشی و حاشا نکنی) مرد باش.
جمعه 15 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.