گزارش بی بی سی از حمله پلیس به معترضین در ایران - ویدیو

گزارش بی بی سی از حمله پلیس به معترضین در ایران 

تظاهرات سیزده آبان امسال در ایران، رنگ وبوی دیگری گرفت. سالهای گذشته در تظاهراتی که دولت ترتیب می داد، تنها پرچم آمریکا و اسراییل لگد مال می شد، اما امسال عده ای از مخالفان، عکس رهبر ایران را از بیلبوردی به زمین کشیدند و از روی آن رد شدند. رهبران مخالفان دولت که از طرفدارانشان دعوت کرده بودند دراین مراسم با نمادهای سبز شرکت کنند، یا به آنها اجازه داده نشد از محل کارشان خارج شوند، یا با گاز اشک آور بدرقه شدند. نیروی انتظامی در تهران، معترضان را با باتوم به بادکتک گرفت. در بعضی دیگر از شهرهای ایران هم ، شرایطی مشابه وجود داشت.

برای تماشای ویدیوی "گزارش بی بی سی از حمله پلیس به معترضین در ایران"

اینجا را کلیک کنید

برای تماشای ویدیوی " گزارش بی بی سی از حمله پلیس به مخالفان دولت در ایران "

اینجا را کلیک کنید

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
با دیدن این تصاویر تظاهرات وخوندن اخبارش یاد تظاهرات بعدازانتخابات افتادم ..مردم بازم مثله اون دهنه این ا رو سرویس کردن دمشون گرم
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
ببخشید کدوم یک از گزارشات بی بی سی تاکنون بی طرفانه بوده؟. دارند باز ایرانی ها را بازی می دن تا چند صباحی دیگر این مردم بدبخت را بچاپند. گول نخوریم اینها پیراهن عثمان علم می کنند تا در ظاهر به حق و طرفداری ولی در باطن کینه خویش از مردم ایران را نمایش می دهند.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

afghan_girl - نروی - اسلو
سلام.من عضو جدیدم.برای همه ی سبزهاارزوی موفقیت میکنم.به امیدازادی همه ی ازادی خواهان.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
. afghan_girl - نروی - اسلو درود بر تو خوش اومدی.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
afghan_girl - نروی - اسلو . سلام خوش اومدی گلم
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ahmad-307 - قطر - دوحه
مرگ بر خامنه ای
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

arvin314 - انگلیس - برادفورد
باور 88-حالا چرا مردم بدبخت؟تو که میگفتی مردم ما خیلی خوش بحالشونه.عجب سوتی دادی !!!!!!!!!!زود بیا توجیه کن تا جیره و مواجبت قطع نشده. افغان گرل-اسلو-خوش آمدی عزیز.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
afghan_girl - نروی - اسلو درود بر تو همسایه و دختر عموی عزیزمون. عزیزم ما همه بچه های کورش بزرگیم موفقیت ما پیروزی شماست و پیروزی شما خوشبختی ما. bavar88 - هلند - امستردام ادم نمای خیلی با ناموس!!! میخوای بگی فیلمها رو خودشون در لندن ساختن؟ شماها و برادران مزدورت یعنی بزن و دخترهای ما باتوم نزدین؟دِ اخه روتو کم کن دیگه یه موجود هر چقدر هم پست و نامرد باشه بهر حال در دروغگویی یه لیمیتی داره اما شما ذوب شده ها در وقاحت انگار در .. و بی... حدی ندارین!!!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
bavar88 - هلند - امستردام! مرغ سحرت دیروز خبرئ ازش نبود, میگن ابله مرغون گرفته !!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
تبریک به دوستان بسیجی بابت اضافه حقوق این ماه. شما همینجوریش که پول مفت میگیرید حالا براتون بهتر هم شد، مردم بی دفاع و صلح طلب را میزنید بابتش بهتون پول میدند. حالا جون باور88 راستشو بگو: برای اراجیف نوشتن و نفاق پراکنی توی سایت هایی مانند این سایت بیشتر میدن یا برای سرکوب مردم؟ حدیثی از امام جعفر رقاص هست که میگه این پولا از نماز شب حلالتره
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
kamia1 - المان - کلن عزیز جان bavar88 - هلند - امستردام رفته بود ( رد لایت سیتی) آمستردام سز کارش!!! دوباره امروز برگشت!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

alind - کردستان - اربیل
سلام بر ازادى.مرک بر استبداد.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
bavar88 - هلند - امستردام. ما فقط باید کیهان بی طرف شما و صدا و سیمای راستگو ی شما را بخوانیم و گوش بدیم چون بقیه دنیا حتی کلیپ های یوتوب هم دروغه. برو گمشو بچه اخوند پرسته تازی صفت. کثافت سگ تو روح و قبر همه سران اسهالی بچه باز تو.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
hamesheh bahar - انگلستان - لندن! ههههههه اهان
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

babiusa - امریکا - لس انجلس
منهم تازه اومدم تو این سایت ولی هیچکس بهم خوشامد نگفت از غصه گریم گرفت. دم همتون گرم. عاشق کامنتهاتونم بخصوص وقتی جواب این مفت خورها و جوجه بسیجی ها و ملازادههای ضد ایران را میدید. زنده باد ایرانی پیروز باد جنبش سبز ازادی.
جمعه 15 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
babiusa - امریکا - لس انجلس. خوش اومدی خانم عزیز.امیدوارم بتونیم در این سایت از نظرهای یکدیگر استفاده کنیم و به باورهای هم احترام بگذاریم.
شنبه 16 آبان 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
Hoja Verde - ایران - تهران.. چرا خانوم؟...بلکه ایشون مرد باشه، روشن هم باشه، دیندار هم نباشه، از همه بهتر طرفدار نظام پادشاهی باشه!... babiusa - امریکا - لس انجلس.. ولکام برادر!. .
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.