فال روز چهارشنبه ۴ نوامبر - ۱۳ آبان

فال روز چهارشنبه 4 نوامبر - 13 آبان

فروردین

 شاید اکنون احساس نموده باشید که دارید به بن بست میرسید و نمیتوانید روی هیچکس حساب نمائید. بنابراین بهترین دوره را دارید که تمام قید و بندهای بیهوده را از دور خود جدا نموده و با تمرکز نمودن روی آنچه که واقعا میتوانید خوشحالتان سازد، هدف و روش جدید زندگی را پیش گیرید. در زندگی زناشوئی و احساسی اگر منطقی تصمیمات خود را بگیرید، خودتان را خوشبخت تر خواهید یافت. در دوره فشارهای شدید مالی قرار دارید.

اردیبهشت

با پیش آمدن بعضی حوادث، عده ای از متولدین این ماه دچار پشیمانی شده و خود را در ایجاد این حوادث مقصر میدانند در حالیکه در اصل چنین نیست و باید این را بپذیرند که این مسائل در هر حال پیش میاید. جاه طلبی بعضی از اطرافیان برای در صدی از متولدین این ماه دردسر و مشکل ایجاد نموده است و بهتر اینکه تا حد ممکن جلوی این گروه را بگیرند. هدیه ایی را از اقوام نزدیکتان دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان خواهد کرد.

خرداد

احساس میکنید آنچنان که حقتان است در رشته تحصیلی و یا شغلی و حتی روابط احساسی و پیشرفت چشم گیری نمیکنید. شاید احتیاج دارید که رشته تحصیلیتان را تغییر دهید و شاید هم احتیاج دارید محل کارتان را عوض نمائید. ولی در رابطه با زندگی احساسی، سعی کنید وقت بیشتری را برای بررسی موقعیت عشقی صرف نمایید. عجولانه در ادامه و یا قطع آن تصمیم نگیرید.

تیر

شرکت در یک میهمانی سبب میشود بسیاری از متولدین این ماه چهره واقعی گروهی از اطرافیان خود را بشناسند و باصطلاح با چنین شناسائی برای آینده خود تصمیم منطقی بگیرند. در این میان بعضی سوء تفاهمات که میان آشنایان کدورت و دلگیری بوجود آورده بود با حوادث تازه برطرف میشود و حتی بین گروهی از عروسها و مادر شوهرها روابط بسیار صمیمانه ای بوجود میاید. آن دسته از آقایان که در تدارک جدائی هستند باید بدانند که اینگونه یکطرفه اقدام کردن پشیمانی ببار می آورد.

مرداد

مجبور خواهید شد که با افراد مهمی به بحث بنشینید تا در رشته فعالیتتان موفقیتی را که شایسته تان است بدست بیاورید. ممکن است این موضوع آنچنان که باید ساده نباشد. بهر صورت اگر احتیاج بکمک دارید نگران شکستن غرورتان نباشید زیرا که هستند افرادی که علارغم توقعتان با جان و دل حاضر بکمک و همکاری با شما میباشند. در روابط عشقی و زناشوئی بهبودی بیشتری احساس خواهید نمود. متاهلین بهتر است همفکری بیشتر با همسرشان داشته باشند.

شهریور

وسوسه آلوده شدن در جر و بحثهای بیهوده با همکاران، همکلاسیها و حتی افراد خانواده خواهید گشت. سعی کنید در قضاوت نمودن یکطرفه تصمیم گیری ننمایید. شانس مسافرت بخاطر رشته فعالیتتان وجود دارد که میتواند نقش بسیار مثبتی را در آرام نمودن اعصابتان بازی کند ولی متاهلین روزی نخواهد بود که بخاطر بچه ها و مسائل مالی بیهوده سربسر هم نگذارید. دوره مثبتی برای گرفتن وام و قرض نمیباشد.

مهر

بی جهت خودتان را افسرده میکنید ، حادثه ای پیش آمده و شما هم مطلقا" تقصیری ندارید. بگذارید قضاوت کنند و به نتیجه گیری برسند، روز دلنشینی در انتظارتان است.

آبان

بدبینی یکی از نزدیکان ، شما را از انجام وظایفتان باز داشته است . با او به گفتگو بنشینید و حقایق را برایش روشن کنید و برای انجام معامله، امروز را انتخاب کنید.

 آذر

به سلامتی خود بیشتر توجه کنید و اگر لازم است ، به مسافرتی کوتاه بروید. در قبول مسئولیتهای تازه ، خیلی دقت کنید و بی گدار به آب نزنید. روز دلپذیری در راه است.

دی

عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت که درهای قلبتان را برویش باز سازید. شکست در عشق گذشته را فاجعه بشمار نیاورید و بخود و کسانی که دوستتان دارند اجازه دهید که سعی در خوشبخت نمودنتان بنمایند. در روابط احساسیتان امکان دارند تغییراتی بسیار مثبت بوجود بیاید. پیشرفت مالی چشم گیری خواهید نمود ولی مقدار مخارجتان نیز بالا خواهد رفت. دیگران نیز احتیاج بکمک مالی خواهند داشت. به بچه ها توجه بیشتری نشان دهید.

بهمن

توقع عزیزان و دوستان و آشنایان از متولدین این ماه همیشه زیاد است، البته چنین روحیه ای تنها بدلیل امکانات و فداکاریهای متولدین این ماه بوجود آمده است، بسیاری از پدر و مادرها که فرزندی متولد این ماه دارند خوشبخت هستند و درضمن فرزندانی هم که پدارانی متولد این ماه دارند در صف خوشبخت ها قرار دارند. اشتباه و سهل انگاری بعضی از اطرافیان سبب ضرر و زیان و دردسر برای 50 درصد از متولدین این ماه شده ولی خوشبختانه این مسائل قابل حل میباشد.

اسفند

توانائی و استعداد های شما مورد پرسش قرار خواهد گرفت. ممکن است این موضوع برایتان خوشایند نباشد ولی باعث خواهد شد که ارزش خودتان را برای همیشه به دیگران ثابت کنید. ورزش ممکن است یکی از تفریحات مورد علاقه شما باشد ولی در این دوره بهتر است از برداشتن و استفاده از وسائل بسیار سنگین پرهیز کنید. فرصت مسافرتهای تفریحی را ار دست ندهید. در زندگی عشقی با همه پستی و بلندی ، رضایت را تجربه خواهید نمود. بخودتان بیشتر برسید و سعی کنید در ظاهر خود تغییراتی بوجود بیاورید. سفرهای مهم تان را به دوره های بعد بیاندازید.

kimia82 - سوید - سوید
عشق من متولد بهمن.بهش افتخار میکنم.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.