آیت الله خامنه ای: فریب سخنان آشتی جویانه آمریکا را نمی خوریم

آیت الله خامنه ای: فریب سخنان آشتی جویانه آمریکا را نمی خوریم

آیت الله خامنه ای: برخورد با نظام جواب تند دارد

آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران در جمع دانش آموزان و دانشجویان، آمریکا را متهم کرده که فقط سخنان "به ظاهر آشتی جویانه" می زنند اما "هر گاه آمریکایی ها لبخند ظاهری زده اند، پس از دقت و بررسی مشخص شده که خنجری پشت خود مخفی کرده اند و نیت آنها عوض نشده است."

آقای خامنه ای سخنان آشتی جویانه مقامات آمریکایی را "لبخند تاکتیکی" توصیف کرده که فقط کودکان را فریب می دهد و "اگر مسئولان کشور باهوش، مجرب، پخته و دل در گرو منافع ملت داشته باشند، فریب این لبخند ها را نخواهند خورد."

این سخنان یک روز پیش از سیزدهم آبان ایراد شده که به مناسبت اشغال سفارت آمریکا به روز مبارزه با استکبار معروف شده است. این سفارتخانه در سال 1358 توسط گروهی دانشجو موسوم به دانشجویان پیرو خط امام اشغال شد.

آقای خامنه ای با اشاره به سخنان "به ظاهر زیبا و پیغام های مکرر شفاهی و کتبی (باراک اوباما) رئیس جمهوری آمریکا برای مذاکره با ایران و حل مشکلات" تاکید کرده است که "جمهوری اسلامی از همان ابتدا تصمیم گرفت پیشداوری نکند و در عمل شعار تغییر را ملاحظه کند اما در این مدت هر چه در عمل دیده شده، خلاف سخنانی بوده که بر زبان جاری شده است."

به گفته رهبر ایران، آمریکا از یک طرف صبحت از مذاکره می کند اما از طرف دیگر به تهدید خود ادامه می دهد که "این همان رابطه گرگ و میش است که امام فرمودند این رابطه را نمی خواهیم."

آقای خامنه ای به آمریکا هشدار داده که به "برخی مسائل و غائله های بعد از انتخابات دلخوش نکند زیرا جمهوری اسلامی عمیق تر و ریشه دار تر از این حرفهاست."

رهبر ایران بر ادامه روش برخورد با آمریکا تاکید کرده و گفته است "تا زمانی که دولت آمریکا از روحیه استکباری خود و تهدید، دست بر ندارد، ملت ایران، فریب سخنان به ظاهر آشتی جویانه دولت آمریکا را نخواهد خورد و به هیچ وجه نیز از استقلال، آزادی، منافع ملی و حقوق خود عقب نشینی نخواهد کرد."

بعد از مذاکرات اخیر ایران با غرب بر سر پرونده هسته ای، گمانه زنی ها در باره احتمال گفتگو با آمریکا قوت گرفته است و برخی مقامات ایرانی برخلاف سالهای اخیر احتمال گفتگو با آمریکا را مطرح کرده اند.

اکنون آیت الله خامنه ای می گوید: "اگر یک ملت بزرگ و با تجربه و مسئولان برگزیده این ملت، فریب چنین لبخندهایی را بخورند، یا باید بسیار ساده لوح و یا غرق در هوی و هوس باشند، که بخواهند با دشمن سازش کنند."

از زمانی که باراک اوباما به ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شده، همواره تاکید کرده که به دنبال گفتگو با ایران است اما در مواقعی نیز در باره پرونده هسته ای پیام های هشدار آمیزی به این کشور فرستاده است.

arian1 - ایران - ابادان
چه جوری می شود که به این رهبر شیره ایی حزب الهی ها فهماند که مردبکه پشمالو عقب افتاده دوران شما بپایان راهش رسیده و مردم ایران از قیافه زشت وحیوانی شما بیزار هستند وگورتان را از کشور ایران بکنید.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
امریکا تو گور پدر تو خندید اگه خواست با تو آشتی کنه مرتیکه توهمی . کجا امریکا می خواد با تو آشتی کنه ؟ تو که از ترس احمدی نژاد بدجوری خودتو خیس کردی و اخیرا فقط داری به تایید حرفهای احمدی حرف میزنی . امریکا می خواد با من آشتی کنه من گول نمی خورم !! جوکی مسخره تر از این نشنیده بودم
سه‌شنبه 12 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
تنها عامل وحدت در کشور همین رهبر است و با رفتن این شخص ایران از افغانستان هم بدتر خواهد شد. ای رهبر ازاده حمایتت میکنیم. تا الان همه حرفهاش درست در اومد.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bavar88 - هلند - امستردام . ننگ بر تو مزدور و جاسوس رژیم در هلند..البته اگر//قرچک ورامین نباشد//شرم کن لمپن اسلامی.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
باز این پیر سگ نشه کرد.باهوش عیب نداره هر چقدر فریب روسیه رو بخوری و به ریش کثیفت بخنده فقط گول امریکا رو نخور.پفیوز
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
من ارزو دارم ببینم یک روز توی خیابونهای تهرون یک درشکه که علی گدا ومموتی اونو میکشند ببینم بچه های سبز پوش بر ان سوارند و اهنگ ای ایران ای مرز پر گوهر رو میخونند.باور88 فردا برنامه اختتامیه است .از پس فردا با دستمالت دیگه مال کیه و می مالی .طرف سبز ها پیدات نشه
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

ali r - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای دیکتاتور کثیف
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

tafakore irani - آمریکا - تگزاس
صلح و دوستی شاخصه ی انسانهای بزرگ است و کینه و دشمنی مخصوص انسانهای تنگ نظر و بیخرد.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
دوستان!!! امریکا بودجه ایئ که برائ کمک به خطهائ اینترنتئ برائ ایران گذاشته بود قطع کرد! دولت ایران با امریکا سازشهایئ پشت پرده کرده! اینا همش شو . اینها برای اینکه سر کار بمونن با امریکا که سهل با اسراییل هم به توافق میرسنن
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
ما همه چیز مردم ایران را میخوریم ولی فریب امریکا را نمی خوریم (علی گدا )
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bavar88 - هلند - امستردام. سلام به مسولین سایت..ناباور فکرمی کنم تویک .. به تمام معنی باشی!باورکن این حرفم جنبیه توهین ندارد.زیرابرای هرانسان باشرفی جنایات علی شیره ایی روشن شده وغیراز نفرت ازاین خون آشام به همراه نداشته!توازهلندچه جوری میخوای از رهبر آدمخورت راحمایت کنی آخه ..! این رهبر آدمخوارتو به زودی زودبه جهنم می رودزیرا این پیرمفنگی موادکش به اندازه کافی عمرکرده وازدنیامزدوری!اوباش علی شیره ایی هم مثل خودش هستند.یاوه گو وزیاده گو!!
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
امریکا غلط میکنه با تو دیکتاتور چکه ای اشتی کنه. امریکا وقتی حرف صلح میزنه منظورش مردم ایران هست نه تازی صفتهایی مثل توی چکه ای.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

sour cherry - چین - شانگهای
جالبه با دست پس می زنه با پا پیش می کشه bavar88 عزیز رهبر و رئیس جمهور عزیزت ایران رو به حراج گذاشتن و در این حراج امریکا روسیه واسرائیل به توافق رسیدن
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای لجن
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
اگه آمریکا نبود این بابا تو حرفاش چیزی داشت بگه؟؟
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
نظام کثیف ولایت نکت بار فقیه های دیوانه و روانی علی گدا به زباله دان تاریخ پیوست . وعده ما حضور سبزتان فردا 13 آبان ساعت 10 صبح مقابل سفارت آیالات متحده آمریکا . شعار همه – مرگ بر هیچ کس دانشجو افشاء کن افشاء کن ولایت علی گدا رسوا کن رسوا کن . سپس هجوم به سوی مرکز اصلی دروغ رسانی نظام صدا و سیما و گرفتن این نهاد مردمی که همیشه زیر سلطه علی شیره ای بوده و آزادی آن – هجوم و محاصره مجلس شورای دزدان و کلاشان بی ناموس – محاصره قوه مجریه و قضائیه – پیوستن جمع تمامی نیروهای مردمی ارتشی و سپاهی و بسیجی به مردم و حمله به بیت کثیف رهبری – و در نهایت آزادی و استقلال ایران و برافراشته شدن پرچم شیر و خورشید درفش کاویانی بر سرتاسر ایران پهناور و ایجاد یک حکومت مردمی با انتخابات مردم در یک جمهوری مردمی . به امید آن روز موفق و پیروز باشید .
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
بچه ها شهر قصه یادتونه: به گمونم ریز عبای ملا جن رفته
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
bavar88 -هلندمنظور از همین یعنی یک نفر ولی در کشور ما 100نفر رهبرند
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو - nasim irani - اتریش - وین: باز این پیرزنان و بیوه رنان ساواکی به حرف اومدند. بابا بخوابید هر وقت ایران ازاد شد بیدارتون می کنیم(هههههه با صدای بلند) قول می دیم اول شما دو نفر را بعنوان فرست کلاس سوار هواپیما کنیم ببریم ایران. اگر زنده هم نبودید ایران را می اریم سر قبرتون. نگران نباشید.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
کلاب - ایران - تهران . بچه ها شهر قصه یادتونه: به گمونم ریز عبای ملا جن رفته . یاد اقا فیله افتادم.اینقدر از او بریدن برای نمونه که از شگل فیل در امد و اسمش شد منوچهر.و همه به او می خندیدند.داستان امروز ما در ایران اخوندی است.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
ما هم فریب هر کسی رو بخوریم دیگه مطمئنا فریب حرفهای تو رو نمی خوریم
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . می خواستم ازت دلیل این گفته ات رو بپرسم ولی بیشتر که فکر کردم دیدم هیچ دلیلی که منطقی باشه تو این دنیا برای این دست شعر و ورا وجود نداره پس چرا ازت بپرسم می خوای یه مشت شعر تلاوت کنی تحویل بدی دیگه پس همون بهتر که بهت بگم ببند اون ..رو
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
vahid22 - آلمان - هامبورگ . وحید جون "دشمن" رو داره. شما نگران نباشید.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . خیلی مشکل داره...
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bavar88 - هلند - امستردام. چه گویم که تو یک اسلامی هستی..بنویس تا پول ماهیانه//پول خون ملت// سر ماه برسه وگرنه باید بری گدائی مثل قبل از انقلاب.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مهران-اسلام - ایران - ارومیه
کسایی که از نظر مذهبی به این خامنه ای کافر مشرک ضد اسلام اعتقاد دارید لطف کنید اگه مایلید کمی در مورد زندگی روشنفکران ومصلحان و مخالفان خرافات واوهام آخوندها مطالعه کنید مثل علامه برقعی و دکتر رادمهر و حیدر قلمداران و ببینید که این کثیف المذهب رافضی چه بلایی سر روشنفکرها می آره و چه شکنجه های جنسی ومغزی که بر علیه مردمش به کار می بره از خدا می خوام هر چه زودتر این خوکهای کثیف را از بین ببرد
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
هی بی باوره جیره خار 88 این اخرین بارت باشه به همفکران من در مورد قبر حرف میزنیا ایشالله من وهمفکرانم قول میدیم وقتی ایرانو از دست شما شیطان صفتها ازاد کردیم اون موقع زنده به قبرت میکنیم که بفهمی سر قبر اوردن چی چی هست...تکرار نشه
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

rezashah - استرالیا - سیدنی
bavar88 - هلند - امستردام(ساغی در گاه رهبری)معلومه که موادش براند بوده و کلی نشه شده.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

khooroos - امارات - دبى
نوش جونت اوباماى مترسک بى عرضه که اینقده به این کثافتا رو دادى
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
خفه بمیر بابا على شیره اى!!!!. من یه راه خوب براى اعدام على شیره اى کشف کردم! باید یه نیم کیلو شیره ناب محمدى رو با یه پارچ چایى احمد به خوردش داد تا در عرض نیم ساعت مثل بمب اتم از داخل بپکه اینجورى --> بوم . بعد لاشه کثیفشم بریزى تو خلا سیفون رو هم 2 بار بکشى تا مطمئن بشى که حتماً رفته پائین. والسلام نامه تمام.....
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

mv666 - فیلیپین - مانیل
باور خیلی دلم می خواست میدیدمت.........
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.