سئوال در مورد شب اول قبر - ویدیو

سئوال در مورد شب اول قبر

kamia1 - المان - کلن
ههههههههه کلئ خندیدم
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
واقعاً مذهب فقط یکی تو دنیا "شیعهء رافضی" فقط برای دلقک بازی و کرکر خنده خوبن! از اون عاقل هاشون تا این بیسوادهاشون ( که کامنتهاشون رو می خونیم!) ریشهء شما توی ایران کنده شده است. خوشبختانه رابطهء دین و مذهب با علم؛ یک رابطهء معکوس است. هرچه علم رو به جلو است؛ مذهب و دین ( بخصوص شیعیان رافضی) رو به عقب میروند. همین خانوم یه سوال ساده کرد؛ دیدین که گنده گنده هاشون که درس اجتهاد هم خوندن و سواد اسلامی دارند چگونه مثل خ ر گیر کردند توی گل. وای به حال دیگران که بیسواد تشریف دارند و اظهار فضل میکنند!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
وای این مزخرفها دیگه چیه یعنی کسی که در دریا غرق میشه شب اول دریا بهش فشار میاره خدایا ما را از شر این اسلام نجات بده
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
بیچاره اونایی که به این مزخرفات اعتقاد دارند
سه‌شنبه 12 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
جهت اطلاع عزیزانی که معنی شب اوا قبر را نمیدانند شب اول قبر شبی است که مسلمانان اعتقاد دارند فرشتگان برای بردن روح مرده به جهان آخرت نازل میشوند و از مرده سئوالهایی در رابطه با اعمال فرد مورد نظر میکنند! احمدی نژاد در شب اول قبر بعد از مواجهه شدن با فرشتگان اول قبر در خصوص سوال و جواب های ایشان چنین گفتند: علیرغم ارادت قبلی که به شما دارم ، من اطلاع دارم شما معلوم نیست زن هستید یا مرد؟ شما اصلا غذا نمی خورید چگونه زنده اید؟آیا خود خدا به شما گفته سئوال کنید؟ من حکم شما را ندیده‌ام فرشتگان وی را سریعا به سوی عرش بردند. در ابتدا پیامبران و معصومین آمدند ، احمدی نژاد خطاب به موسی گفت با علاقه ای که به شما دارم شما هنوز موضوع عصا را روشن نکردی؟ دریا را با پول چه کسی نصف کردی؟ به من اطلاع داده اند که شما چند سالی پیش فرعون بودی و خوب کیف میکردی! سپس رو به عیسی گفت : من خیلی به شما ارادت دارم شما که اوضاعت زیاد خوب نیست ، اون خانم بالاخره نسبتش با شما چی شد؟.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

UniQue_persian - انگلیس - منچستر
خدا به دریا بگه فشارش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 12 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
ادامه مطلب: و رو به جمع گفت من هر چند به شما خیلی علاقه دارم ولی هنوز کتاب بعضی از این آقایان را ندیده ام و خبر دارم که بعضی ها با خدا زد و بند داشته اند! در این هنگام حضرت محمد پیش آمد تا به او بگوید ساکت باش که دکتر به او گفتند سلام حال شما، راستی شما ثروت خدیجه را چی کار کردی؟من شما را دوست دارم ولی رابطه عموی شما با ابو سفیان هنوز مشخص نیست؟ پدر بزرگ شما که کلیدهای کعبه دستش بوده از کجا معلوم چیزی جابجا نکرده باشد؟سپس رو به ائمه کرد وگفت من قلبا به شما علاقه دارم ولی شماها هم چیزهایی دارید که باید مشخص شود، مثلا آقای باقر و صادق شما ها پول تحصیل از کجا آوردید؟آقای کاظم شما چی شد که این همه سال به زندان افتاده بودی؟آقای مهدی شما تا حالا کجا بودی؟ناگهان عرش به صدا در آمد و خدا نهیب زد ای بنده نا خلف چه می گویی؟ احمدی نژاد رو به خدا گفت: شرمنده من به شما خیلی علاقه دارم ولی سر قضیه مریم شما خودت پایتان گیر است.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Alborz-71 - سوئد - ایران
یادم باشه من برم تو خلع بمیرم که از جائی به بنده فشار وارد نیاد.از این مذهبتون فقط یک جنازه گندیده باقی مونده.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

shireen - انگلستان - لندن
به مغز این آخونده هم یه فشار بیاد بد نیست که اینقدر چرند نگه...
سه‌شنبه 12 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
راستش من با کسانی که اصلا اعتقاد به خدا و دنیای پس از مرگ ندارند کاری ندارم ......ولی فشار قبر در حقیقت اضطراب روح انسان پس از مرگ تا زمان رسیدگی به اعمالش در آن دنیا هست وگرنه بصورت فیزیکی هیچگاه خود قبر به جسم مرده فشار وارد نمیکنه.....و در این دنیا هم تا حدودی این اضطراب وجود داره مثلا اگه دانش آموزی امتحان کنکور داده باشه تا رسیدن نتایج کنکور اضطراب داره....
سه‌شنبه 12 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
انتی اسلام عزیزم شما اول تکلیفت رو با خودت مشخص کن که انتی اسلامی یا انتی شیعه؟در ضمن اقای با سواد کجا با هم بحث کنیم راجع به سواد؟آخرش هم این که به تو و امثال تو نیومده که راجع به هر چیزی اظهار نظر کنید.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

cheshm ghermez - ایران - یافت اباد
وای به حال کسی که توی قزوین بمیره لوول.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

123kkambiz - امریکا - گلندل
مردم از خنده . اخه اینها که سوادی ندارند که چیزی را نجزیه و تحلیل بکنند . چهارتا حدیث پوسیده حفظ کردند و همون ها را مثل طوطی نکرار میکنند. این دین هم به قول مهندس مشیری دکانشان هست و دارند به ادم های جاهل و نادان که متاسفانه تو ایران کم نداریم دین می فروشند.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
بابا از این آخوندهای احمق سوالهای سخت نپرسید ولی اینقدر پرو هستند که یه چیز از تو آستینشون بیارن بیرون.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
هاهاها مردک میگه خدا به دریا میگه که مرده بدبخت رو فشار بده!! یه همچین خدایی به نظر شما دیوانه نیست؟ من اگه یه روز همچین خدایی رو ببینم دو تا تیر خالی میکنم تو مخ پوکش!! جدا اگه هنوز کسانی هستند( مثل bluestar) که به این اراجیف باور دارند واقعا یه سری به خودتون بزنید .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

جزیره - نروژ - اسلو
هههههههههههه
سه‌شنبه 12 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
این حاج اقا مثل اینکه قبلا تحته فشار بوده !!!. بیشرف چنان حرف میزته انگار همین دیروز از اون دنیا برگشته .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ خدایا مارا از شّر طرفدارانت خلاص کن :-))
سه‌شنبه 12 آبان 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
خدا به هوا میگه هوا فشارش بده. لووووووول
سه‌شنبه 12 آبان 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
آخه بابا اگر خدا مهربان هست، چرا باید فشار بده؟؟؟؟؟؟؟؟. اینها رو برای عوام میگفتن که مشتری منبر درست کنن!!! حیف اسم کارشناس که به این مرتیکه متقلب بگن!!. فقط نگاه کن وقتی سوال رو میشنوه چه جوری این طرف اون طرف رو نگاه میکنه تا یه دروغی سرهم کنه!!!!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
خدا به دریا میگه فشارش بده یا به هوا میگه فشارش بده!! چقدر سخیفانه و ابلهانه حرف میزنه این اخوند به اصطلاح خدا شناس! بعد من و امثال من رو نگاه کن اینجا با چه هله هوله های عقب مونده مسلمون سروکله میزنیم!مثل:بلو استر,بینوایان(اعتراض سابق),نابارور(باور)88,gogoli,نسیم(عربی)ایرانی و چند تای دیگه!حیف وقت که جواب خزعبلات اینارو میدیم و یا احیانا به بحث باهاشون میشینیم.نگاه کنین اخه چه حیوانات دوپایی بر اینا حکومت میکنن بعد انتظار داریم طرفدارانشون حرف حساب حالیشون بشه!?!?!?!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
پس اگه از کسیکه سوخته اقای نکیر یا اون یکی یه سوال بکنه که طرف بلد نباشه پس چماق رو به کجاش میکوبن؟ نکنه بلافاصله یه فکر دیگه در مورد استعمال چماق به عقلشون میرسه!اصلآ کسیکه گوش نداره و نمیشنوه سوال رو تو کجاش داد میزنن؟ نکنه در عالم ارواح همه سوراخها کار شنوایی را انجام میدن؟ یا شاید هم سوراخها در ان عالم روحانی کارهای دو و چند گانه انجام میدن!!! الله و اکبر!!!!!!!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
از امام صادق علیه السلام نقل شده که حضرت فرمود: رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم داخل مسجدی شد که عدهای از اصحابش در آنجا بودند. پس حضرت فرمود: آیا میدانید که خدای شما چه فرموده؟ آنها گفتند: خدا و رسولش عالمترند. حضرت فرمود : خداوند فرموده: هرکس از شما روز ۱۳ آبان به خیابان رود و نایب دروغین ما را مرگ بخواهد در «جمهوری ایرانی» با آزادی محشور میشود. و آن که این کار نکند هر شب تا قیامت «بوزینه»ای را خواب بیند که هالهای نور بر گرد سر دارد و به غایت زشت و ترسناک است.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Arashpc2003 - انگلیس - هادرسفیلد
اره انقدر فشار میده تا ...شون پاره بشه لوووووول
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
۲- امام مجتبی(ع) فرمودند: والله والله والله… (تا پانصد والله هم نقل شده است.) هر زنی که در ۱۳ آبان، ۱۳ بار بگوید:«ننگ بر دیکتاتور» از زبان مادر شوهر و مکر خواهر شوهر در امان باشد. ۳- امام جواد علیه سلام فرمودند: هر دختری که روز سیزده آبان شال سبز، یا مانتوی سبز یا روسری سبز یا دستبند سبز بپوشد و هر پسری که پیراهن سبز، شلوار سبز، جوراب سبز، کفش سبز، اگر میتواند کروات سبز بزند و به خیابان برود در «جمهوری ایرانی» میتواند هر گونه که مایل بودند و به هر رنگ و شکلی، حتا جوادی، لباس بپوشد. یا حتا در جزایر و سواحل تعیین شده و مخصوص خود ...برهنه حمام آفتاب بگیرند.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
۴- از حضرت عباس نقل است کسی که در ۱۳ آبان هر دو دست بالا برد و انگشت اشاره و میانه را از هم باز کند و سایر انگشتان ببندد هرگز به مرض خ.ر. دچار نشود و از عقل علیل و از دست چلاق نگردد. ۵- از امام محمد تقی (ع) نقل است که فرمودهاند از پدر گرامیشان امام رضا (ع) شنیدهاند که یک شب در بستر، همسرشان سبیکه فرموده اند: هر مادری که روز ۱۳ آبان به خیابان رود برای آزادی زندانیان سیاسی شعار دهد در «جمهوری ایرانی» با مادر ندا و سهراب و اشکان و سایر مادران شهدای آزادی محشور میشود. امام رضا اضافه کردهاند. والله (چون شب از نیمه گذشته بود همین یک والله را گفتند) که راست میگویی و آنان که چنین نکند تا قیامت با فاطمه رجبی همنشین میشوند و هر روز باید سر ایشان بجورند. نقل است در همان شب عزیز آن دو بزرگوار به بستر رفتند و نطفهی امام محمد نقی بسته شد.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
این زنیکه احمقو ببین با این سوالش!!!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
۶- امام باقر علیه سلام فرمودند: هر کس در سیزده آبان به خیابان رود و سبز بپوشد در میان جمعیت، یک قدم، دو قدم، سه قدم… نقل است که امام تا هزار قدم گفتند و عرق کردند و نفسشان به شماره که افتاد فرمودند: والله (چون دیگر رمقی برایشان نمانده بود به همین یک والله بس کردند.) اگر حال داشتم تا ده هزار قدم هم میشمردم. این بگفتند و خاموش شدند. مومنان گفتند: خب که چه؟ امام فرمودند: هان یادم رفت به ازای هر یک قدم، دوم قدم… مومنان به زبان آمدند: آقا جانمان بفدایت حرفت را بزن. که امام فرمودند: به ازای هر قدمی که در این راه بردارند در جمهوری ایرانی میتواند قر به کمر بدهند و با محبوب خویش برقصند و شاد باشند و هیچ کس معترضشان نشود. ۷- از امام رضا علیه سلام و صلوات نقل است که فرمودند: هر دختر و پسری که در ۱۳ آبان به خیابان رود و به خانه بازنگردد تا تکلیف نایب ناحق ما مشخص شود، در «جمهوری ایرانی» روز والنتین بهترین هدیه زندگیاش را از بهترین عشقاش خواهد گرفت و دست در دست او موی افشان و پای کوبان در خیابان گام بردارند و از گزیده شدن توسط سگان مردنما و زنان ریشدار شلوار زیردامنپوشیده در امان باشند.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
انتی اسلام و بقیه حق توهین به اسلام و هیچ دینی رو ندارید به خصوص اسلام که دین حق و کامل و پایان دینهاس
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ka28 - ایران - ابادان
مذهب قبل از هر چیز اساسا بر مبنای ترس استوار شده است. مذهب بمنزله مرضی است که از ترس ناشی شده و منبع بدبختی و بیچارگی های ناگفتنی برای نژاد بشر می باشد.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
بزغاله باز به یاد بشکه حوزه علمیه افتاده که هی فشار فشار میکنه .. حاجی وصف العیش نصف العیشششش. این خمینی نکبتی رو هم فشارش دادند ؟
سه‌شنبه 12 آبان 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
ببینید مملکتو چه اولاغهای اداره میکنن.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Ali_ Gerrard - انگلستان - شفیلد
این یاوه گویان 1500ساله که با این اراجیف برای خودشان دکان درست کردن و این مزخرفات رو تحویل مردم میدن. فقط من متحیرم که با این سرعت این اراجیف رو از کجاشون در میارن.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

شب قطبی - امارات - دبی
به نظر من این یه میکس صدا بیشتر نیست.البته به صورت ناشیانه هم صورت گرفته.منظورم قسمتیه که اون خانمه داره سئوال میپرسه.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاک صد عالم به سر خوتان دینتان خدایتان شرم کنید این چرندیات در قبایل امازون هم خریدار ندارد اسلام دین جنایت و حماقت بچسبید 4 چنگولی/
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Bijan_London - انگلیس - لندن
پسر چه هالی میده تو هوا یا آب بمیری ... چه ماساژ خوبی‌ ..‌ای ول احمقی هم حالی‌ داره...... اینا شدن نماینده خدا
سه‌شنبه 12 آبان 1388

khale sooske - امریکا - لاس و گاس
این حرفا کدوم اینا خودشونو مسخره کردن بخدا به بچه اینارو بگی میخنده. علم روز به روز داره پیشرفت می کنه این دیوانه ها میان میگن خدا به دریا میگه فشارش بده. اگه ادم بدی بکنه جوابشو تو همین دنیا میگیره خوبیم بکنه میگیره.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Nedaye Melate Mazlum Iran - المان - دوسلدورف
واااای عجب سوژه ای واسه خنده اس. البته حال خراب اینجور افراد با این افکار بیشتر گریه داره تا خنده و تاسف اوره ..
سه‌شنبه 12 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی زردالو را بتکون!حاجی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

newyork - امریکا - نیویورک
فشار ها؟ نم به خمینی که اینقدر به مردم فشار اورد ایا خدا هم به این مردک فشار اورد؟ والله هر کی میدونه ما رو هم در جریان بزاره ممنون میشم
سه‌شنبه 12 آبان 1388

farhad_uk - انگلستان - - لندن
عجب خدای ناقلایی .. از هرجا که بخواد می تونه فشار بده. هوا آب زمین.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

iran mihanam - سوئد - مالمو
ها ها ها ها چه جواب جالبی هه هه هه . اقای منتظری جواب مساله وتی کردن با گوسفند را اینطور جواب می ده که اگر مسلمانی با یکی از گوسفندان گله نزدیکی کند و سپس مشخص نشود که کدام گوسفند بوده واجب است تمام گوسفندان ان گله را کشته وجسدشان را سوزانده و خاکستر ان را به باد داده تا اثری از این حیوان خبیث و زنا کار باقی نماند. می تونید این مساله رو در کتاب بزرگترین عالم و مرجع شیعه ببینید. و این ادما با این طرز فکر بر ایران عزیز حکومت می کنند. هه هه هه خنده من از گریه غم انگیزترست کارم از گریه گذشته به ان میخندم.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

farhad_swIss_zurich - سوییس - زوریخ
یادش به خیر توی ایران که بودم از یه اخوند پرسیدم که حاج اقا یه دهات داریم و 1000 نفر جمعیت با یک چاه اب . اگر یه روزی یک کلاغ به ته چاه بیفته این اب حلال است یا نه ؟ یک زره به مغزه فندقیش فشار اورده بعد برای خاطر اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب گفت پسر برو کلاغ زرنگ است در چاه نمی افتد..
سه‌شنبه 12 آبان 1388

khale sooske - امریکا - لاس و گاس
shanul - المان - هامبورگ . خیلی باحال گفتی اما حضرت مریم و جا انداختی. اخر معلوم نشد بچه ی تو شکمش مال کی بودا. اوه ببخشید اون حضرت بود یادم نبود که بچش هوایی بود. البته در اون که خدا قدرت انجام دادن هر کاریو داره شکی نیست اما تو همین کشوری که مردمش این پیامبرارو باور دارن اگر همین العان 1 دختر بیاد ادعای مریم خانمو داشته باشه بهش لغب فاحشرو میدن کسی باورش نمی کنه اما همه ی مسلمونا قسم مریم و میخورن.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
بطور کلی یا زندگی پس از مرگی وجود داره یا وجود نداره. که از این دو راه خارج نیست. حالا اگه باشه که دیگه حتی خدا هم به داد خیلی ها نمیرسه ولی اگه باشه ماها ضرری نکردیم! پس دفع ضرر احتمالی کاملا عاقلانه است. اگه یک بچه ای به شما بگه پشت آن دیوار کسی منتظر شماست که شما رو بزنه شما چی کار میکنید؟ عقل سلیم میگه که خودمون رو آماده کنیم ولی اینکه بگیم نه آقا این خبرا نیست ولی وقتی که دیدیم بله آقا این خبرا هست خیلی چیزها معلوم میشه و خیلی کسها ضرر میکنندا بعد نگی نگفتیا
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
من شما را ترساندم اگر بترسید!. و فهماندم اگر بفهمید!. و پند دادم اگر پند بگیرید!. در نهان و آشکار از خدا بترسید و (سعى کنید) مسلمان بمیرید!. چه هر کس غیر از اسلام، دینى قبول کند، از او پذیرفته نخواهد شد و در آخرت از زیان‌کاران است. (بحار الانوار، ج ۹۶)
سه‌شنبه 12 آبان 1388

skywave - انگلیس - لندن
shanul - المان - هامبورگ . . باحال بود. مرسی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
همه سر به سر تن به کشتن دهیم//. از آن به که کشور به دشمن دهیم//. چو بخت عرب بر عجم چیره شد//. همی بخت ساسانیان تیره شد//. همان زشت شد خوب,خوب شد زشت//. شده راه دوزخ پدید از بهشت//. به ایرانیان زار و گریان شدم//. ز ساسانیان نیز بریان شدم//. دریغ آن سر و تاج و اورنگ و تخت//. دریغ آن بزرگی و آن فر و بخت//. با تخت , منبر برابر شود//. همه نام بوبکر و عمر شود//. تبه گردد این رنجهای دراز//. نشیبی دراز است پیشش فراز//. به گیتی نماند کسی را وفا//. روان و زبانها شود پر جفا//. از ایران و از ترک و از تازیان//. نژادی پدید آید اندر میان//. نه دهقان , همه ترک و تازی بود//. سخنها به کردار بازی بود//. نه جشن و نه رامش, نه گوهر نه نام//. به کوشش ز هر گونه سازند دام//. ز شیر شتر خوردن و سوسمار//. عرب را به جایی رسیدست کار//. که تاج کیان را کند آرزو//. تفو باد بر چرخ گردون , تفو
سه‌شنبه 12 آبان 1388

mahtab999 - کانادا - تورنتو
Afshin London - انگلستان - لندن. و اون کسئ که تو زلزله میمیره بلافاصله فشارش میدن ودیگه تا شب اول قبر صبر نمیکنن......ها.ها
سه‌شنبه 12 آبان 1388

sandra - المان - گیسن
اخر ما نفهمیدیم کی کی رو فشار داد لولا
سه‌شنبه 12 آبان 1388

nasim_nana - فرانسه - فرانسه
به امید خدا روزی بشه همتون که مثل زالو چسبیدن به ایران خدا بقول خود خنگت به زمین هوا دریا بگه انقدر فشارتون بده تا دراد تا اینقدر دری وری تو گوش مردم بد بخت نخونید
سه‌شنبه 12 آبان 1388

wine leaves - انگلیس - لندن
من نمیدونستم خدا هم میتونه فشار بده. ای خدای ناقلا تو هم بلد بودی فشار بدی پس ادم و حوا همش سر کاری بود. پس حضرت مریم و هم تو اره.... ای ای ای
سه‌شنبه 12 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
بیست و دو پانزده دقیقه تهران بــانگ الله اکبـر و مرگ بـر دیکتاتور بر فراز شهــری که فردا در انتظار شور قدرت سبز خواهد بود با فریادهای مهیبی طنین انداز شده است ---------
سه‌شنبه 12 آبان 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
کوجاشو فشارش بده !‌
سه‌شنبه 12 آبان 1388

borzoopersia - انگلیس - بیرمنگهام
هر چی تف و لعنت در دنیا هست نثار این بیسوادهای کودن و نفهم باد. اینها دیگه کی هستند. این اراجیف چی هست این الاغهای نفهم سر هم میکنند. هر چی حد و مرز در احمقیت بوده اینها همه را شکستند. به امید روزی که هیچ نشانی از اینگونه طرز تفکرات مزخرف در دنیا نباشد. مرگ بر اسلام پلید تازی. زنده باد ایران پاینده باد ایرانی راستین.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ghom.666 - ایران - قم
واقعا که مزخرف...اون نادانهای که اینها را باور دارد چقدر هستند.خوش بحال خودم که تمام این مزخرفاتو از خود دور کردم.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
حاج اقا یعنی خدای شما به ظاهر انسانها کاری نداره فقط میخواد فشار بده؟ عجب ناکسیه!!!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
آنتی اسلام - ایران - اهواز همشهری عزیز، کاملا بات موافقم. تنها سواای که من همیشه برام بی جواب مونده بود روح بود، که اونهم با دیدن یه برنامه خیلی جالب که هفته پیش کانال ‌‌‌بی بی سی 2 پخش کرد نشون داد که همش فعل و انفعالات سلولهای مغزِ...
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. perspolisi.man - مالزی - سلانگور..{{انتی اسلام عزیزم شما اول تکلیفت رو با خودت مشخص کن که انتی اسلامی یا انتی شیعه؟}}1- دوست عزیز "آنتی اسلام" یک اسم هست. مگر هرکسی اسمش "اصغر" هست؛ قد و قامتش ریزه میزه هست؟ یا هرکسی اسمش غلام عباس است؛ واقعاً غلام عباس است؟ اگر اینجوری فکر میکردین اشتباه به عرضتون رسوندن. 2- تو اگر منطق داری؛ جواب حرفهام رو بده. چیکار اسمم داری؟!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. perspolisi.man - مالزی - سلانگور..{{در ضمن اقای با سواد کجا با هم بحث کنیم راجع به سواد؟}} 1- من ادعای باسوادی نکردم. اما همین شماهایی که سواد سوادتون گوش فلک رو پر کرده تا حالا یه جواب به یکی از سوالهای من ندادید. 2- اولی بار توی عمرم میشنوم یکنفر میگه: بیا با هم راجع به سواد بحث کنیم!!!! این دیگه آخرش بود!!!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
کاش این دانشمند اسلام گیر من می افتاد که یک فشار درست و حسابی به این هیکل منحوس بدهم.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. perspolisi.man - مالزی - سلانگور. آخرش هم اینکه پرسپولیس زیر استقلاله و سوراخه! :-))
سه‌شنبه 12 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آنتی اسلام - ایران - اهواز. ولله که این دعای تو از هر دعایی پر خاصیت تر است.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

sadaf salehi - المان - المان
shanul - المان - هامبورگ /مرسی.بانمک توضیح دادی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. lagolas - ایران - تهران ما حقیقت رو میگیم دوست عزیز. اسلام شما نیازی به توهین ندارد. خودش به اندازهء کافی توهین آمیز است
سه‌شنبه 12 آبان 1388

persian.uk - انگلیس - لندن
این حاج اقا یادش رفت قبل از فشار حق و الناس پرسیده می شه بعد فشار البته این حاج اقا خودش به مردم اعتقاد نداره امیدوارم ایشان تو حمام بمیره?
سه‌شنبه 12 آبان 1388

sohrab-ja - ایران - شیراز
odin - بلژیک - انتورپن خیلی باحال بود مرسی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

parinz - نیوزیلند - تارانگا
odin - بلژیک - انتورپن . . چقدر بامزه گفتی کلئ خندیدم موفق باشی.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
یکى باید بیاد یه فشار به خودت بده مرتیکه ریشکى، این خزعبلات رو موقعى میتونستى به خورد مردم بدى که مردم آگاه نبودند نه الان که عصر اینترنته، برو یه فکرى به حال فرداى خودت بکن که بعد از این که این رژیم به امید خدا ساقط شد اونوقته که یه فشار اساسى به تو و امثال تو وارد خواهد شد.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

khale sooske - امریکا - لاس و گاس
lagolas - ایران - تهران . اسلام دین حق و کامل و پایان دینهاس ؟ یا باعث کل فساداست؟
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
چه موزیک بیستی هم براش گذاشتند!!! ماکارینا!! هرکی ندونه میگه: وای حالا این یارو چی می خواد بگه!!! تازه اون مجری مادر مرده و بدبخت چقدرررررررررر کشش داد که به آخونده وقت بده تا یکمی بلکه فکر کنه و یه جواب درست حسابی بده! یکی نیست بگه: مردک؛ آخه مجبوری حرف مفت میزنی؟! خوب بگو نمیدونم. دقیقاً مثل باقی مسلمونها که هی توی بحث ها بی خودی زورررررر میزنند
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
توی تلویزیون ایران پر این اراجیف است. واقعاً باید درود فرستاد به کسی که تحمل کرده و زحمت کشیده و نشسته این خزعبلات رو گوش داده تا ما لذت ببریم و بخندیم لحظات شادی داشته باشیم. درود درود درود :-))
سه‌شنبه 12 آبان 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
جان تو فقط یه سیگاری پر ملات بچاقی و بعد بشینی پای ای برنامه های مذهبی از صدتا مستربین بیشتر حال میده .سوژه خنده است تا صبح
سه‌شنبه 12 آبان 1388

AKHTE BALA - آتگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
مگه لیمو که خدا بهش میگه فشششارش بده.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز {{....ولی اگه باشه ماها ضرری نکردیم!....}} این هم یک سفسطه است مجتبی جان که در بحث های خدا شناسی به "شرط پاسکال" معروف است و اتفاقاً بسیار قدیمی است اشکالی که در این سفسطه وجود دارد این است که شما تنها به بعد شخصی دین توجه میکنید، این گفته در صورتی صحیح بود که دین تنها به خانه و مسجد محدود میشد و شریعت دینی زندگی روزمره و اقتصاد و روابط اجتماعی و سیاسی را شامل نمیشد. بلی درست است، اگر دین داران در خانه بنشینند و الله را بپرستند یا مسیح را بپرستند یا یهوه را بپرستند یا اهوره مزدا را یا بت و گاو و خورشید یا هر جانور یا موجود دیگر را، برای انسانهای دیگر فرقی نمیکند و صدمه ای به اجتماع انسانی زده نمیشود، اگر در خانه هایشان روزی 17 رکعت نماز بخوانند یا 800 رکعت نماز بخوانند، جز به زندگی خود ضربه ای وارد نمیکنند، هرچند همان کارها هم به نوبه خود باطل و ضایع هستند، اما آیا دین اسلام و مذهب تشیع را میتوان در همین حد نگاه داشت؟!!؟؟ سوال اصلی اینجاست نازنین
سه‌شنبه 12 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
شیعه برترین وجهه از اسلام محمدی است. و در هر قطره خون ما نام شیعه موج می زنند. شما هر چه دوست دارید توهین کنید چون دین خدا را خود خدا نگهبان است. بترسید از ان روزی که دست شما از همه جا کوتاه است و به چیز خوردن بیفتید. بعضی از کامنتها را که ادم نگاه میکنه باید به حالشون گریه کرد و حس ترحم به انها داشت. تقصیر اینها نیست بلکه وقتی نطفه اینها از اول با شیطان قاطی شده باشد باید هم منتظر توهین به ائمه و پیامبر و خدا باشیم. برای شما شبها دعا می کنم تا به راه راست هدایت شوید.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

negin135 - اسراپل - تل اویو
Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ....اتفاقا سوالش خیلی هم اگاهانه و جالب بود تا این بو گندو ها رو توسط چرندیات خودشون محکوم کنه و در ضمن کمی هم تفریح کنه چون هر چی جهل این خوندا بیشتر رو بشه مردم بیشتر از وابستگی به جهالت میا ن بیرون... در ضمن دوستان فردا روز موعوده اامیدوار پیروز بشن و کسی کشته نشه و دعا کنیم ترس بیفتته به اخوندا مملکت رو ول کنن و بزننن به چاک....
سه‌شنبه 12 آبان 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
نه دیگه مث اینکه راس راسی هیچ راهی برای فرار از این فشار نیست!. ما که اینهمه فشار رو تو این دنیا تحمل کردیم، اینم روش!
سه‌شنبه 12 آبان 1388

manis - انگلیس - شفیلد
میدونستین همین آخوندها میگن تنها جایی که فشار قبر نداره زمین کربلا هست‌ !!. خدا وکیلی چطور روشون میشه این چرندیات رو پخش کنن؟؟؟
سه‌شنبه 12 آبان 1388

taiis - آلمان - برلین
لگلس از تهران ،تو یکی‌ .ببند
سه‌شنبه 12 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . اخه عزیز من، قربونت برم اینهم حرف بود تو زدی؟ مگه خدا با اینهمه کتاب دینی که در مورد صفاتش دویست هزار صفحه نوشتن مریضه یا بیکاره که پشت دیوار کمین کنه تا چوب و چماق بکشه؟ عزیز من یه بازنگری در مورد این اسلام عزیز و مخصوصآ ایین شیعه بکن و بینظر خودت ببین که از خدایی که در مدینه ارحم الراحمین بود چطور در مکه پس از تشکیل حکومت شخصی یک غول بیابانی و بقول خودت دیوانه ای که پشت دیوار کمین کرده ساختن! اصلآ چرا خشونتی که در اسلام هست در هیچ ایین دیگه ای نیست؟ مخصوصآ در تشیع! عزیز شما نمیدونم پدر شدی یا نه اما ما که صفات خدا رو هم نداریم ایا دلمون میاد یک خار به پای فرزندمون ببینیم؟ هرقدر هم که بد و نا اهل باشه؟! این چه خداییه که اینقدر ظالم و بیرحمه نصف ملت را در این دنیا در گرسنگی و بدبختی رها کنه و تازه با فشار قبر و اتش جهنم و هزار نوع شکنجه دیگه تهدیدشون کنه!!!عزیز من شما تورو هر چی میپرستی کمی از این خرافات و حرفهای بیماران جنسی فاصله بگیر بعد با ذهن باز در موردش تحقیق کن.بهت قول میدم نیاز به یک ماه هم نیست که از این حرفهای بیمارگونه نجات پیدا کنی.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

bij - المان - المان
مقایسه شود با کامنت bavar88 ، (شیعه زشت ترین وجهه از اسلام محمدی است. و در هر قطره خون قربانیان ان فاجعه موج می زند. شما به هیچوجه توهین نکنید چون دین محمدی خود بخود توهین امیز است. نترسید از ان روزی که این مذهب دستش از سر شما کوتاه بشود و به چیز خوردن بیفتد. کامنتهایی چون کامنت باور٨٨ را که انسان خردمند نگاه میکنه باید به حالش خندید و حس ترحم به او داشت. تقصیر او نیست بلکه وقتی نطفه او از اول با اسلام قاطی شده باید هم منتظر توهین به مغزش و خدایش باشیم. برای خردمندان روزهای همراه روشنگری را ارزو می کنم تا هر روزتان بهتر از روز قبل باشد.)
سه‌شنبه 12 آبان 1388

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
فشار فشاره...فشارش بده فشاری!
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
bij - المان - المان . دیگه از این بهتر نمیشد جواب این bavar88 رو داد.درود بر هوش و ذکاوتت . کسی که اعتراف میکنه نطفه اش با تازیان و اسلام قاطی شده بیش از این ازش انتظاری نیست. پاینده باشی
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
lagolas - ایران - تهران. بابا این که دیگه توهین نمیخواد!! خودش کمدی موزیکاله!!!!. برو یقه همون آخوندی رو بگیر که داره شرو ور میبافه!. در ضمن با گفتن ؛به خصوص اسلام که دین حق و کامل و پایان دینهاس؛ به شعور انسانها توهین میکنی، پس خودتون شروع میکنین!!.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
مگه خدا عقده داره بگه فشارش بده ؟ !!!
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
کاشکی میدونستم چند پی اس ای فشار میاد به ادم....... پی اس ای این یارو دلقکه خیلی بالا بوده زده تو مغزش. پی اس ای =پریشر اسکور اینچ.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
انتی اسلام جون دیدی الکی دم میزنی داداش اگر اسمت انتی اسلامه خیلی ادمای جالبی بودن اونایی که این اسمو برات گذاشتن ولی اگر لقبت انتی اسلامه عزیزم بدون که لقب دلالت داره . راستی عزیزم به فرض اگر حرفت هم درست باشه بازم گیری داداش چون به قول خودت دلیل نمیشه هر کی اسمش پرسپولیسی بود پرسپولیسی باشه مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

FreeIran - امریکا - ناکسویل
ایول. خیلی جواباتون باحاله. من فقط مئ خواستم بگم بر مبنای فیزیک فرمول فشار زی اب برابر است با: چگالی*جاذبه زمین* ارتفاع. اما اگر کسی خارج از اب بمیرد فشار وارده بر او برابر است با: مساحت سطح بدن/نیرو. فرمول علمی فشار در اتش رو نمیدونم. اگر دوستان میدونند لطفا پست کند. من خوشبختانه اینجا به اخوند دسترسی ندارم که ازشون بپرسم.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
راستی انتی اسلام جون هیچ کدوم از حرفات با هم نمیخونه هر جا یه چیز نوشتی برگرد کل حرفاتو یه دور دیگه بخون شاید بفهمی چی میگم
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
چون آخوندا بی کارند پرت و پلا زیاد میگند. مگه این خودش شب اول قبرو دیده؟
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

sour cherry - چین - شانگهای
shanul - المان - هامبورگ کامنت جالبی بود خیلی خندیدم:>
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

AKHOONDAK - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . bavar88 - هلند - امستردام . وجدانا برین یکبار هم که شده این منابع و کتابهای دینی (قران.مفاتیح الجنان. تفسیر المیزان و...) رو با دقت بخونید و با عقل خودتون بسنجید. اونوقت شاید بفهمید چرا هر چی آدم فهمیده تر میشه از این دین اسهالی متنفر میشه... به امید روزی که همه ایرانیان خردگرا شوند...
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

man45 - هلند - هلند
پس معلوم شد خدا هم از اب و هوا و فشار بدش نمی یاد.......
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
تصور کنید اگر اینها در آمریکا بودند و تلویزیون را در اختیار داشتند چقدر می توانستند افکار عمومی را از علم و دانش بسوی مزخرفات دینی خود منحرف کنند. ما باید برای خود متأسف باشیم که در قرن بیست و یکم در چنگال مشتی آخوند بی سواد و مزور گیر افتاده ایم که چندین ساعت وقت تلویزیون و مردم را می گیرند و بجای بحث و گفتگو در مورد مشکلات روزمره مردم و حل آن از فشار زمین و هوا و دریا بر مردگان صحبت می کنند. ای کاش یک دوربین مخفی در قصر اینها کار می گذاشتند تا ملت بفهمند که این جماعت چقدر به ریش ساده لوحان و بیکارانی که پای حرفهای صد تا یک غاز اینها می نشینند می خندند. سؤال من از این دانشمند بزرگ متخصص فشار این است که چه مقدار فشار بر سران رژیم در شب اول قبرشان وارد می شود. لطفاً جوابت را بر استاندارد واحد فیزیکی رایج در ایران، یعنی پاسکال بده.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
ای مردیکه ریشو فقط مراقب عقب خودت باش چون همین روزها ملت چنان فشاری به تو و سردمدارانت می دهند که از دهانتان دربیاید.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bivvafaaa - کره - سئول
اینجا هم فشار تو فشاره...............این اخوندا هم خیلی فشار خوردن که به همین راحتی زر میزنن..بلا نسبت جمع
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
odin - بلژیک - انتورپن . ۶- امام باقر علیه سلام فرمودند: هر کس در سیزده آبان به خیابان رود و سبز بپوشد در میان جمعیت، یک قدم، دو قدم، سه قدم… نقل است که امام تا هزار قدم گفتند و عرق کردند و نفسشان به شماره که افتاد فرمودند: والله (چون دیگر رمقی برایشان نمانده بود به همین یک والله بس کردند.) اگر حال داشتم تا ده هزار قدم . همشهری دسمریزاد خیلی باحال بود سیر خندیدم ..
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

حخا - استرالیا - سیدنی
ممکن غلط باشه ولی مسخره نبود
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

sara-iran - ایران - تهران
هلند آمستردادم---صد در صد باهات موافقم
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
(متن1)از کاربران عزیز خواهش میکنم این صحبتها را به حساب ضد دین بودن من نگذارید.من ضد دین نیستم ولی طرفداری هم نمیکنم و به عقاید دینداران و حتی ضد دینها احترام میگذارم(البته برای مزدوران و سران نظام آخوندی هیچ احترامی قایل نیستم چون لیاقتش را ندارند)*خوب به یاد دارم که حدود 4 سال پیش در مراسم ختم یکی از اقوام در غرب تهران شرکت کرده بودم.سخنران مجلس یک آخوند جوان و عینکی بود و در مورد علمی بودن احکام شرعی صحبت میکرد و اینکه احکام شرعی صادر شده در رساله ها همگی دارای منطق و پایه و اساس علمی هستند و مثالی هم زد که ذکر میکنم:
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
(متن2)ادامه صحبتهای آخوند جوان:وقتی در آداب رفتن به توالت گفته شده است که بر سر خود کلاهی بگذارید کاملا علمی است و به این علت است که در فضای توالت گاز آمونیاک وجود دارد که برای ریشه موی سر مضر است.گاز آمونیاک وقتی استنشاق میشود از راه بینی به پوست سر میرسد و بعد از منافذ پوست خارج شده و به ریشه مو صدمه میزند.اما اگر در توالت کلاهی بر سر داشته باشیم این گاز دیگر نمیتواند از پوست سر خارج شود به کلاه برخورد میکند و از همان راهی که آمده برمیگردد و در نتیجه ریشه مو صدمه ایی نمی بیند. حالا کاربران عزیز خودتان قضاوت کنید که اینها چیزهایی است که اغلب مبلغان مذهبی بالای منبرها به خورد مردم میدهند.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
lagolas - ایران - تهران . این اجازه را خودمان بخودمان داده ایم. به اسلام حمله وار نمی شویم. به مذاهب حمله وار می شویم. خوشا بحال ان خدائی که همش در فکر فشار دادن است.گاش با فشار تمام می شد.بعد تازه باید برویم در دادگاه الهی و تازه اول راه است.و این راه ادامه دارد تا برسی به پل معرف که از مو نازگ تر است و از شمشیر تیز تر.رفتی می رسی به دروازه بهشت و بقیه را خوتان می دانی.ولی اگر پرت شدی .رفتی به جهنم که من نگاه بان دروازه ان هستم و با نیزه سه سر خوش امد گوئی می گنم. نابود باد خرافات و تمامی مذاهب ابراهیمی.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

nima21jpn - ژاپن - توکیو
سلام دوستان. دوست عزیز رضا ایرانی‌ دامت گرم درست حرف دل منو زادی. اتفاقا وقتی این خانم سوال کرد آخونده پوخ گیجه گرفت مونده بود چی‌ بگه این آخوندا عمران زیر حرف نمیمونن البته خودشونم می‌دونن که دارند مزخرف میگن ولی‌ پررو هستن از رو برو نیستن. همین احمقی نژاد ببینید مثل سگ‌ دروغ میگه تازه این آخوند نیست پس آخوندو ببیند چه جونوریه. ولی‌ موردم از خواند خودمونیم آخوندا دیگه پیش مردم کم آوردن قدیم حداقل یک احترام نسبی‌ داشتن ولی‌ تو این چند ساله که انقلاب شده گند زدن به این دین اسلام و مبلقا شون. بیچارها موندن بد از این با چه ترفندی حکومت کنن. به امید روزی که تو ایران هیچ آخوند مفتخوری نباشه. پایند با د ایران.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز . { این هم یک سفسطه است } به نظرتون به برهان ( = برهان عقلانیت ) شبیه تر نبود فرید جان؟ ( منظورم شرط پاسکال است ).. فرید جان حالا چون که اسلام را و به قول شما بالاخص شیعه را در زمینه های مختلف ( سیاسی و اقتصادی و.. ) دخیل کرده اند پس این دین و این مذهب دین خوبی نباید باشد؟ گناه کسی که هیچ کاری به هیچ کس نداره و داره خدای خودش رو عبادت میکنه چیه؟ ... ما میگوییم که نماز تشکر از خداست. نماز را برای تشکر کردن از خدا بابت نعمتهایی که به ما داده است میخوانیم حالا این کجاش ضربه به خود فرد هست؟ آیا اینکه "من نوعی" به جای اینکه در خیابان مزاحم نوامیس مردم بشوم در مسجد نماز بخوانم بهتر نیست؟ حداقل فایده ای که عبادت کردن داره اینه که فرد کناری می نشیند و به عبادت مشغول میشود.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز راستی فرید جان نظر شما راجع به قضیه ای که در بالا گفتم چیه؟ آقا فرید دوست داشتنی شما به زندگی پس از این دنیا هم فکر کرده اید؟ درسته که به نظر شما دنیای دیگری نیست ، همانطور که در بالا هم گفتم حالا اومدیم و دنیای دیگری هم بود، اون موقع میخواهید چه کار کنید؟ من که اگه یک فرد بی خدایی بودم باز هم این شک را در دلم باقی میگذاشتم که دنیای دیگری هم وجود دارد! . **. به گمان پاسکال ، آنچه انسان در چنین شرطبندی از دست می دهد ناچیز است ولی می توان ثابت کرد که آنچه به دست می آورد، بی اندازه خوب است . به نظر وی ، معقول تر است که در صدد اجتناب از احتمال خسران عظیم باشیم; زیرا اگر کسی به خداوند بی اعتقاد باشد ولی در واقع خدایی باشد، گرفتار عذاب ابدی خواهد شد**. M.W.F.Stone. قربانت
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. perspolisi.man - مالزی - سلانگور شما فهمت کمه نمیگیری نازنین زیاد پیچیده نیست. سخت نگیر خوب میشی :-))
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
odin - بلژیک - انتورپن . اودین جان خدا میگه آدم خوبی باش تا کاری با تو نداشته باشم. میگه که برای خدا کار کن. اگه برای خدا کار کنی نه تنها پاداش این دنیایت رو بهت میدم پاداش دنیای بعدی رو هم بهت میدم. به قول معروف چون صد آید نود هم پیش ماست ( این موردی بود که دوست داشتم کسی به آن اشاره کند که کسی اشاره نکرد ) . خدا میگه کار خوب بکن تا عذاب قبر نبینی.. حالا این کجاش بد هست؟ اودین عزیز پرسیدین که چرا در این دین خشونت هست. جواب سوالتون رو اینطوری بگم: به نظر شما چرا دین اسلام در ایران نازل نشد؟ چرا در یک کشوری که دارای تمدن قوی و برتری هست نازل نشد؟ چون مردم آنجا نیاز به پیغمبر و راهنما داشتند. کشوری مثل ایران نیاز به پیامبر نداشت. چون از قبل پیامبرانی در آن بوده اند و مردم را که می بایستی راهنمایی میکرده اند ، راهنمایی کرده اند حالا نوبت به بقیه است. گفته بودی که راجع به دین تحقیق کنم . چشم. تحقیق کرده ام و تحقیق میکنم و تحقیق خواهم کرد.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
lagolas - ایران - تهران. دین به این مسخره ای توهین لازم نداره. تو خودتو ناراحت نکن. فکر شب اول قبر باش
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
lagolas - ایران - تهران. انتی اسلام و بقیه حق توهین به اسلام و هیچ دینی رو ندارید به خصوص اسلام که دین حق و کامل و پایان دینهاس... دکانت رو بردار و بزن به چاک. برو همانجا که عرب نی انداخت! اسلام هم توی سرت بخوره تا شاید بیدار بشی
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
خب یکی بگه ما که از همه اخوندها فقط چرت و پرت و ناله و زاری دیده بودیم .پس چرااااا کشورمونو دادیم دستشون و اینهمه هم کشته دادیم و حالا هم باید با دادن کشته بخواهیم از دستشون در بیاریم.این بی شرفها با این سطح فکر پاک ابروی ما را بردند.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
آنتی اسلام - ایران - اهواز. چرا به تته پته افتادی عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن من می بخشمت . دیدی جنبه نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ . در ضمن هر چی گفتی لیاقت خود بی ادبته عزیزم
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
آنتی اسلام - ایران - اهواز . دیدی درست میگم که حرفات با هم نمیخونه به قول خودت تو اگر منطق داری جواب بده چرا توهین میکنی؟؟؟خودت رو به در و دیوار نزن گلم.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. perspolisi.man - مالزی - سلانگور جواب توهین و گوشه کنایه؛ ناز کردن و نوازش نیست بچه جون! با هرکسی باید در حد تربیت خانوادگی و شخصیتش صحبت کرد. هیچوقت به یک خلافکار یا آدم بی سرو پا نمیگن "آقا" و هیچ وقت هم به یک "آقا" توهین نمیکنند. سوال کردی؛ جوابت رو هم مثل سوالت گرفتی. برگرد اولین کامنتت رو بخون. اونوقت تو مودبِ هستی توی خانوادت؟!!!!! به مامانت اینا بگو برات اسپند دود کنند شازده. یک آدمی که شعور نداشته باشه نباید در بحث ها شرکت کنه؛ فقط باید یک شنونده باشه یا بیننده. به شما توصیه میکنم که همین کار روکن. موفق باشید نازنین
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

perspolisi.man - مالزی - سلانگور
آنتی اسلام - ایران - اهواز . می بینم که بد جوری قاطی کردی گفتم که می بخشمت جیگر اصلا من ندید میگرم بابا بی خیال شو برا سلامتیت خوب نیستا. با شعور جونم معلومه کی آقاست و کی ...............؟ . بازم میگم من اصلا راضی نیستم خودت رو اذیت کنی جای این کارا برو پی ............
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

aksha - ایران - شیراز
خیلی عالی بود
شنبه 16 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
Kavkaz - ایران - تهران . تو هم برای خندوندن ما اومدی؟؟!!"اسلام گفته موقع توالت رفتن کلاه سرت بذار حالا ثابت شده کلاه مفیده پس اسلام هر چی میگه درسته". دستت درد نکنه از بابن جوکت اما جوابت:. 1-حالا که دستشویی ها فن دارند دیگه کلاه لازم نیست نه؟؟!!. 2-گاز آمونیاک؟؟تو دستشویی گاز آمونیاک هست؟؟حداقل میگفتی دی اکسید هیدروژن!. 3-گاز از راه پوست سر وارد میشه؟بابا تو دیگه کی هستی این اصول علمی را از کجا میاری؟؟
یکشنبه 17 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.