تجمع اعتراضی مالباخته گان شرکت راهگشایان خودرو

تجمع اعتراضی مالباخته گان شرکت راهگشایان خودرو

بنا بر گزارش دریافتی امروز دوشنبه 11 آبان ساعت 10 صبح تعداد 200 نفر از مالباختگان در جلو مجتمع قضایی امور اقتصادی تجمع کرده بودند.
این مالباختگان که تعدادشان بیش از 2000 نفر میباشد هر کدام از 5000000 میلیون تومان تا20000000 تومان به شرکت راهگشایان خودرو پول پرداخت کرده اند که در کل 34 میلیارد تومان می باشد,شرکت راهگشایان نیزتمام این پول را بالا کشیده و این مالباخته گان نزدیک به 18 ماه است که پیگیری می کنند و به تمام مسئولین کشوری هم نامه نگاری کردند و هیچ جوابی نگرفته اند به اظهار یکی از مالباخته گان یکی از شریک های این شرکت دستگیر شده و الان بیش از 10 ماه است که در زندان بسر می برد و بقیه افراد که نقش اصلی در این کلاهبرداری را دارند به راحتی آزاد بوده و هیچ کس کاری با آنها ندارد .
یکی از این مال باختگان گفت :کسی که در زندان است اصلا در جریان هیچ چیز نیست ما امروز اینجا جمع شدیم که تکلیف ما را روشن کنند ما همه چیز مان را فروختیم و قرض کردیم به این شرکت پول پرداخت کردیم که ماشین بگیریم کار کنیم یا بفروشیم سود کنیم ولی متاسفانه این نامردها به ما و خانواده هایمان رحم نکردن و پولها یمان را بالا کشیدند ما را بیچاره کردند, ما تا جواب نگیریم هر روز در اینجا تجمع می کنیم.

لازم به ذکر است که این مالباخته گان شعار می دادند :
- مفسد اقتصادی اعدام باید گردد
- حکومت عدل علی این همه بی عدالتی

killsatkillsat - ایران - کرج
سلام لطفا به همه بگید که نترسن. امشب یعنی 2روز مونده به تظاهرات 13 آبان یک مسیج تهدید آمیز برای برخی افراد فرستاده شده. جالب اینجاست که دوستی میگه اصلا تا حالا تو هیچ اعتراضی شرکت نکرده ولی این پیامک براش اومده!!!. متن کامل پیامک به شرح زیر میباشد:. شهروند محترم طبق اطلاع واصله,جنابعالی تحت تاثیر تبلیغات ضد امنیتی رسانه های وابسته به بیگانگان قرار گرفته اید, در صورت حضور در هرگونه تجمع غیرقانونی و ارتباط با رسانه های خارج از کشور برابر مواد 489 ,499 ,500 ,508 ,514 ,609 , 610, 698 قانون مجازات اسلامی شناخته میشوید و با شما برخورد قانونی خواهد شد. شماره فرستنده هم اینه: 9860005005
سه‌شنبه 12 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
کار کار خود مسئولین حکومت اسلامی است . اخوندهای دزد و صد البته مسلمان و از نوع شیعه 12 امامی . صد رحمت به لاشخور.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ahmadsh - ایران - بوشهر
من هم این پیام تهدید رو دریافت کردم: شهروند محترم! طبق اطلاع واصله...
سه‌شنبه 12 آبان 1388

dubai.fairy - امارات - دبی
هیچ ملتی مثل ما ایرانیان زود باور و خرافاتی نیستند متاسفانه این ما نیستیم که برای خود تصمیم میگیریم عقل و اراده را کاملا در اختیار مرجع تقلید و ولایت فقیه داده ایم تا برایمان تصمیم بگیرند به این خاطر در زندگی اصلا موفق نیستیم به راحتی گول افراد چاپلوس و کلاهبردار میخوریم
سه‌شنبه 12 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
یارو بسیجی است همه می شناسند او را.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.