رذالت های سرهنگ ضد فرهنگ هرندی و داستان صندلی پرتاب کردن به دکتر سروش + ویدیو

رذالت های سرهنگ ضد فرهنگ هرندی
و داستان صندلی پرتاب کردن به دکتر سروش

وبلاگ حرف حساب : وقتی در دانشکده ی فنی چند هفته قبل دانشجویان به سوی سردار صفارهرندی کفش پرت کردند عده ای نوچفیه ی بی خبر و یا مزدور داد زدند که «آزادی اندیشه با لنگ کفش نمی شه» و ایشان هم با نشان دادن کفش به دیگران آن را نشانه ی بی تمدنی دانسته بود و بارها دانشجویان را به دیکتاتوری متهم کرده بود. البته این حرف را همان کسی زده بود که الزیدی را به خاطر پرتاب کفش به طرف بوش قهرمان می دانست.


دیروز هم در دانشگاه خواجه نصیر وقتی دانشجویان با شعارهای ضد دیکتاتوری این سرهنگ ضد فرهنگ را به باد حمله و استهزا می گیرند اشک تمساح برای آزادی بیان می ریزد و حتی وقتی دانشجویان شعار می دهند که «ننگ ما ننگ ما وزیر ارشاد ما» (فیلم اول در زیر) این سردار بی اخلاق در اوج رذالت به مسایل شخصی عطاالله مهاجرانی اشاره می کند و او را به سخره می گیرد و البته این بار هم همچون گرگی در پوست میش مدعی مدنیت و آزادی بیان می شود

اما داستان دکتر سروش چیست؟ اولین باری که به گروه فشار (انصار حزب الله) دستور داده شد سخنرانی های دکتر سروش را به هم بزنند از اصفهان شروع کردند. ولی گمان بر این بود که شاید آن یک اتفاق بوده است. ولی در دانشکده فنی دانشگاه تهران بود که معلوم شد طالبان ایران تصمیم گرفته اند راه سخن گفتن را با چماق ببندند و اندیشه را در زنجیر کنند. در آن جلسه من هم حاضر بودم و اتفاقا همین مدعیان امروز آزادی بیان و چماق بدستان ولایتی هم بودند تا نگذارند دکتر سروش سخنرانی کند. چیز زیادی از سخنرانی نگذشته بود که این وحشیان به طرف دکتر سروش هجوم بردند و حتی یک صندلی به طرف او پرتاب کردند که ظاهرا قدری به ایشان اصابت کرده بود و قدری هم دیگری را مجروح کرده بود. ایشان هم مجبور شد در حالی که دانشجویان انجمن اسلامی از ایشان محافظت می کردند تا مورد هجوم وحشیانه دیگری قرار نگیرد سخنرانی را رها کند و برود. این را برای این گفتم تا این چماق بدستان دروغ پیشه چنین راحت برای آزادی و مدنیت اشک استاد تمساح نریزند.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=EBwMuHFzKNs

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
هفته ی پیش توی یک دانشگاه بودم رفته بودم کاری داشتم دیدم روی یک دیوار با رنگ سبز بزرگ نوشتن : مرگ بر دیکتاتور.... که یک نفر هم با اسپری روی اون رو رنگ کشیده بود ولی کاملا معلوم بود که چی نوشته شده منم این رو دیدم رفتم یک ماژیک پیدا کردم و روی دیوار نوشتم : ننگ با رنگ پاک نمیشود.
دوشنبه 11 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
هر موقع موسوی و کروبی بابت گذشته هاشون از ملت معذرت خواستن و گفتن که خمینی یک جانی روانی بود و ما به خاطر حمایت و تایید و خدمت به او از مردم معذرت می خوایم هر موقع موسوی و کروبی گفتن ولایت فقیه باید حذف بشه هر موقع گفتن خامنه ای جنایتکار و باید محاکمه بشه هر موقع گفتن قانون اساسی فعلی باید به کل تغییر کنه. هر موقع گفتن حجاب اجباری نیست.هر موقع پولهایی که دزدیدن به ملت پس دادن ٬ تازه اون موقع من و همفکران من ممکنه که باور کنیم این دو تا دچار تحول فکری و شخصیتی شدن. من و امثال من کلاه سرمون نمی ره و زودباور هم نیستیم. چاپلوسی کسی رو هم نمی کنیم و هر کسی رو چیزی که هست می بینیم و الکی از کسی قهرمان نمی سازیم. قاتلان و دزدان دیروز قهرمانان امروز . خاتمی براتون درس عبرت نشد. هشت سال خورد و چاپید به ریشتون خندید و رفت.حالا دوستش اقای موسوی قراره بچاپتون و بره
دوشنبه 11 آبان 1388

ayeneh - دانمارک - کپنهاک
واقعاْ که ولی چقدر جالب که به روی همه جا شعار مینویسند. آقای حمید تن تن از اتریش وین ممنون که به من جوش آمد گفتید از آشنایی و همچنین توجهتان ممنونم.
دوشنبه 11 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
مرگ بر مزدورهای جمهوری اسلامی
دوشنبه 11 آبان 1388

raminjaf - هلند - رو
افرین به این همه شجاعت.بچه ها. کا رشون داره به جاهای باریک می کشه.
دوشنبه 11 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
اقای دکتر سروش در یکی از سخنرانی هایشان فرمودند که،اسلام تنها دینی است که میتواند انسانهارا به مقامات بالای انسانی هم از نظر دنیوی و هم اخرتی رهنمونی کند.که البته این نظر همی بزرگان دین اسلام و تمامی ادیان می باشد. و چنان حرف تازه ای نیست.ولی ایشان ساعتها مزخرفات بافتند ،و با یک مشت توضیهات ابدو خیاری به این نتیجه رسیدند که ،تنها راه این است که جهان اسلامی شود.من از ایشان و کسانی که طرفدار این ادم مالیخولیایی هستند،فقط این سوال را دارم که بعد از 1400 سال برای نمونه، چند کشور اسلامی را که از بابت دین اسلام عاقبت بخیر شدند را نام ببرند.و نام یک کشور اسلامی را ذکر کنند که دموکراسی در ان اجرا می شود.لازم به توضیح است که بیشترین جنایتها،کودک ازاری ها،پر خاشگری ها،تجاوزات، زن ستیزی هاو هزاران کثافت کاری دیگر در همین کشورهای اسلامی الخصوص کشور عزیز ما صورت می گیرد.که حکومت اسلامی ناب محمدی بر ان حاکم می باشد.
دوشنبه 11 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
lisa - امریکا - کالیفرنیا// من میگم هر وقت همه شرایطی که خواستین مهیا شد ، باز هم عجله نکنید، بگذارید؛ همه اخوندهارو که فرستادیم به درک، وقتی خرافات اسلام رو از ذهن این ملت دربدر زدودیم، هر وقت که یک جمهوری تمام عیار تو ایران داشتیم و هر وقت یک شبه با کمک امام زمان و با توسل به ائمه اطهار یک جهش پنجاه ساله در همه زمینه ها (فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و..) کردیم، اون موقع شما و همفکراتون تصمیم مقتضی رو بگیرید، ضمنا؛ من همفکرانم نه دنبال موسوی هستیم ونه کروبی ولی در کنار انها وپشت سرهمه مبارزین با استبداد تا زمان پیروزی باقی خواهیم ماند.
دوشنبه 11 آبان 1388

amirpersia - ایران - تهران
hamidTANTAN - اتریش - وین . من این شترمرغها (ملی مذهبی) ها رو خوبمیشناسم. همشون حزب بادن. اون از انقلاب کوفتی که با روشنفکر بازیشون سر ما خراب کردن اینم از روشون که هنوزم که هنوزه همون چرندیات اسلامی رهبران سبک مغزشون رو قرقره میکنن و یه حرف تازه ندارن بعد 30 سال بزنن!. جناب سروش بعنوان بانی اصلی انقلاب فرهنگی خودش زیر سواله!. عیب بزرگ ما ایرانی ها فراموشکاری و دهن بینیمونه!.
دوشنبه 11 آبان 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
lisa - امریکا - کالیفرنیا . هر چه گفتی حرف دل بود
دوشنبه 11 آبان 1388

123kkambiz - امریکا - گلندل
موسوی بهانه است تیشه به ریشه نظام نشانه است
دوشنبه 11 آبان 1388

iranesabz - هلند - هلند
lisa - امریکا - کالیفرنیا . اصلا چه نیازی است که امثال تو باور کنند یا نکنند. مردم ایران در کنار موسوی و کروبی بر علیه استبداد ادامه میدهند. در ضمن hamidTANTAN - اتریش - وین بجای اینکه دکتر سروش را مالیخولیایی بنامی نگاهی به اینه بینداز و قیافه خودت را ببین که ایا ارزش ان را داری که علیه دکتر سروش نظر دهی‌. چون عرصه خورشید قطعاً جولانگه امثال تو نیست.
دوشنبه 11 آبان 1388

ss19862000 - کردستان عراق - اربیل
من موندم این آقازاده از بین این همه رنک جرا سبز رو سنبل کرده ؛ بابا میکردیش آبی دیکه ؛ بی سلیقه
دوشنبه 11 آبان 1388

AKHTE BALA - آتگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
مرگ بر عضما
دوشنبه 11 آبان 1388

AKHTE BALA - آتگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی
مرگ بر عضما
دوشنبه 11 آبان 1388

IMO-AB - سوئد - /ستکهلم
افرئن بر شما ایندگان
دوشنبه 11 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
lisa - امریکا - کالیفرنیا : لیسه جون چشم! حتما به همش می گیم که اینکار را بکنند شما ناراحت نشو. شما برو حساب کن که اگر دانشجویان با منطق ما همه اون کفشها را به سمت صفار پرت می کردند الان صفار سیاست را رها و یک کفش فروشی باز می کرد. چه درامدی می تونست داشته باشه هههههه! اقای صفار اینقدر با حضور در این مکان ها نمک بر زخم این بیچاره ها نریزید. گناه دارند.
دوشنبه 11 آبان 1388

ahura - ژاپن - توکیو
lisa - امریکا - کالیفرنیا . هستم باهات تا آخرش . واقعا متاسفم که قشر دانشگاهی ما که در عین شرافت و شجاعت این کارها رو میکنن ُ‌چرا یکی از شعارهاشون یا حسین میر حسینه ؟‌ به اهورا مزدای ایران اگه پاش برسه موسوی و کروبی از احمدی نژاد و خامنه ای به مراتب پست تر هستن . هنوز بچه نفهمیدن که این دعواها سر لحاف ملاس نه واسه دلسوزی برای دموکراسی و مردم . بچه ها تنها هدفتون باید سرنگونی این رژیم آدمخوار و قرون وسطایی باید باشه . درغیر اینصورت با تمام احترامی که به جنبش و مبارزه شما دارم - باید بگم این ره که میروید به ترکستان است .
دوشنبه 11 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این انصار حزب الله سگ هستن و خیلی سری پاچه میگیرن . همین صفار هرندی یکی از همین پاچه گیرها بود اون زمان که من دانشجو بودم در همین دانشگاه صنعتی شریف در سال 1373 هیچ وقت یادم نمیره یکی آمده بود سخنرانی کنه البته یادم نیست کی بود ولی همین هرندی و مسعود دهنمکی و یه سری دیگه از ایادیشان اون سخنرانی را به هم زدن و البته اون موقع اینها بی وجدانها خیلی قدرت داشتن و ما دانشجوها جرت نداشتیم با شون درگیر بشیم همین حرامزاده و اون مسعود میزدن ما را . باور کنید که اگر روزش بیاد من این 2تا را ول نمیکنم
دوشنبه 11 آبان 1388

imhotep-sydney - استرالیا - سیدنی
ایران سبز-هلند. تو هم یه نگاه تو اینه بندازی کلاه گشادی که سرت رفته می بینی
دوشنبه 11 آبان 1388

amirpersia - ایران - تهران
ahura - ژاپن - توکیو. با شما موافقم دوست عزیز! .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
iranesabz - هلند - هلند من هیچ گونه ادعای ندارم،قطعاو مطمئنا هم به اندازه ایشان مطالعه ندارم.چرا که این اقا فقط کارش خواندن و نوشتن بوده است.ولی ایا این کافی است؟ایا من و تو باید مثل گوسفندرفتار کنیم، هرچه را که گذاشتند جلویمان بخوریم و بع بع کنیم.تا روزش برسد و سر از سفره اقایان دربیاوریم ؟ان زمانی که اقای کروبی چک سیصد ملیونی از اقای جزایری. می گرفت وهزاران مسائل دیگر را فراموش کردی؟ایران سبز عزیز شما که در عرصه خورشید جولان میدهید.کاشکی بجای احساساتی فکر کردن کمی منطقی ترفکر می کردید.شاید در ان وقت حال و روزمان بهتر از الان میشد.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hosseinih - ایران - تهران
افرین به این همه شجاعت.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

mhs - ایران - رشت
ظاهرا مدل اسلامی حکومت؛ بهترین نوع حکومت در منطقه خاورمیانه است. برای همین آمریکا وانگلیس از موسوی وکروبی با آن سابقه درخشان شان حمایت میکنند.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
زنده باد مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . داداش شعارهای درود بر امریکا درود بر انگلیس مرگ بر فلسطین مرگ بر هرچه شاه و شاهزاده یادت نره رو دیوارها بنویس
سه‌شنبه 12 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. تو کارت درسته.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

AKHOONDAK - ایران - تهران
مرگ بر حضرت ایت الله خای.منه ای رهبر مسلمین جهان .. چیز تو چیزش
سه‌شنبه 12 آبان 1388

parandeh_shargh - ایران - کرمان
lisa - امریکا - کالیفرنیا هم خدا رو میخوایی هم خرما رو. هیچ جریانی تو دنیا تا حالا بدون رهبر به جایی نرسیده
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hirowa - ایران - هیرو
lisa - امریکا - کالیفرنیا . .. شو لیاقت تویکی فقط .فقط آقای ا.ن میباشد
سه‌شنبه 12 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
AKHTE BALA - آتگلستا ن - ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داربی . مرگ بر عضما . دوست عزیزم فارسی را پاس بدارید:مرگ بر عظما.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(افشا گری استاد مشیری در باره دکتر سروش)https://www.youtube.com/watch?v=cBZfU8WK-4c.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

baham valjtanha - سو ئد - گوتنبرگ
lisa - امریکا - کالیفرنیا حالا نمیشه خودنمایی نکنی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

parvaz88 - ایران - تهران
imhotep-sydney - استرالیا - سیدنی ای ول جواب بجایی دادی . خوشمان آمد. به امید ایرانی آزاد
سه‌شنبه 12 آبان 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
lisa - امریکا - کالیفرنیا٬ hamidTANTAN - اتریش - وین٬ amirpersia - ایران - تهران٬ ahura - ژاپن - توکیو. ممنون از کامنتهای خوب شما. مبارزه هوشمندانه و هدفمند تنها راه نجات ایران از تکرار حکومتهای استبدادی و به ویژه دینی است.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
amirpersia - ایران - تهران اسمتو بگذار امیر عرب هر چند عربها هم امثال تو رو ادم بهحساب نمیارند جیرهخوراحمدی
سه‌شنبه 12 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
فراموش نکنیم که هدفمان فقط فقط باید نابودی نظام باصطلاح اسلامی باشد.وبه هیچ چیزی کمتر از نابودی کامل این نظام خون اشام و عقب مانده اخوندی راضی نشویم.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
nikiniki12 - المان - فرانکفورت دوست عزیز فکر کنم که اشتباهی در رابطه با دوست خوب و مشتر کمان amirpersia - ایران - تهران پیش امده. از این اشتباهات من هم چند بار کرده ام. خواهش می کنم که از دست هم دلخور نشوید.همه ما در یک سنگر می باشیم.حتی یکبار پاینده ایران - ژاپن - اساکا . که با هم خیلی همفکر می باشیم.یکبار به اشتباه من را سنگ روی یخ کرد.که البته من ایشان را خیلی خوب می شناسم،و برای من انسان بسیار ارزشمندی میباشند.و من فقط در جواب به ایشان گفتم که فکر می کنم که اشتباهی رخ داده است.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
اوضاع داره قریچ وریچ میشه ...
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.