پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی : مهدی کروبی در سالروز ۱۳آبان ساعت ۱۰:۳۰ در میدان هفت تیر

پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی :
مهدی کروبی در سالروز ۱۳آبان ساعت ۱۰:۳۰ در میدان هفت تیر

پس از انتشار اخباری مبنی بر حضور مهدی کروبی در دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک) و همچنین گفته های دیگری از مهدی کروبی در رابطه با سالروز ۱۳ آبان ، به اطلاع می رساند که تمامی اخبار و گفته ها توسط شیخ مهدی کروبی تکذیب می گردد . یکی از نزدیکان مهدی کروبی خبر داد که ایشان در این روز قرار نیست به دانشگاه امیرکبیر برود و به تبع آن هیچ برنامه دیداری در این دانشگاه ندارد و هیچگونه صحبتی مبنی بر نوع راهپیمایی و شعار ها ندادند .

به گزارش ” تغییر ” این گزارش حاکی است که مهدی کروبی بنا بر برنامه سال های اخیر خود در روز ۱۳ آبان ، ساعت ۱۰:۳۰ در میدان هفت تیر حاضر می شود و از آنجا برای شرکت در مراسم پرشکوه سالروز ۱۳ آبان اقدام می کنند .

baba kurosh - ایران - قم
من با چنتا از دوستام روز 13 آبان از قم میریم تهران ولی نمیدونیم کجا تجمع میشه اگه کسی میدونه ممنون میشم به ما هم بگه
دوشنبه 11 آبان 1388

hossein53n - المان - بن
خدا به تو ای پیر مبارز توان و نیروی زیادی اعطا کند به امید پیروزی بر استبداد
دوشنبه 11 آبان 1388

saame nariman - المان - هامبورگ
درود برایرانوایرانی
دوشنبه 11 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
همه با هم هفت تیر ساعت 10 منتظر میمانیم شریف ترین مرد حجت السلام کروبی بیان. همه هفت تیر ساعت 10
دوشنبه 11 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
ساعت 10 میدان هفت تیر0 همه با هم
دوشنبه 11 آبان 1388

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
baba kurosh - ایران - قم . دوست گرامی همونطور که پاایگاه اطلاع رسانی اعتماد ملی گفته کروبی قراره 10.30 میدان هفت تیر حاضر بشه با تو جه به این منبع موثق میدان هفت تیر ...
دوشنبه 11 آبان 1388

zamora2009 - ایران - تبریز
یکی نیست به این کفتار بگه شدی عروسک دست اینو اون . برو واسه خوردن سیصد میلیون و.......... استغفارکن. یک پات سر گور یک پاتم تو دهن طرفدارات . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی احمدی رو نگهدار. ((لطفا اگه تونستین نمایش ندین))
دوشنبه 11 آبان 1388

حامیان موسوی - امارات - دبی
zamora2009 - ایران - تبریز. از احمقهایی که طرفدار احمقی نژاد هستند بیشتر از این انتطار نمیره (درود بر تو ای کروبی عزیز ثابت کردی که لر باغیرتی)
دوشنبه 11 آبان 1388

aydak - سوئد - سوئد
zamora2009 - ایران - تبریز همان طور که خمینی را نگه داشت احمدی را هم نگه میداره!!!
دوشنبه 11 آبان 1388

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
zamora2009 - ایران - تبریز . پای انتر و خاینه ای هم خودتون بچه مزدور
سه‌شنبه 12 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
zamora2009 - ایران - تبریز. کفتار تو و او همفکران عقب مونده ات هستند مثل کبک سرتون رو زیر برف کردید و آقا دایی رو هوا دادید ٫ از خواب غفلت بیدار شید یهو دیدی از آقا دایی چیزی نمونده ها!!!؟؟
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hossein53n - المان - بن
zamora ایران -تبریز نه واقعا تو زندگیت از چه فلسفه ای پیروی می کنی شاید هنوز چیزی نفهمیدی از خواب غفلت ..................
سه‌شنبه 12 آبان 1388

mehraeen - ایران - تهران
آخ چه اشتباهی!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستان دو تیکه نشید هر جا که صدا و سیما اعلام کرد همانجا جمع شوید . اونجا در نطفه خفه خواهید شد. رمز موفقیت روز قدس در این بود که جنبش سبز در مسیرهای مشخص شده توسط نظام حضور پیدا کرد. به 7 تیر نروید
سه‌شنبه 12 آبان 1388

hossein53n - المان - بن
mehraeen نترس وقتی متحد با هم باشیم هیچ نیروی مخالفی جرات چنین هزینه ای سنگینی قبول نمی کند اینا همش بازی با کلمات هستش عزیز
سه‌شنبه 12 آبان 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
نظام کثیف ولایت نکت بار فقیه های دیوانه و روانی علی گدا به زباله دان تاریخ پیوست . وعده ما حضور سبزتان فردا 13 آبان ساعت 10 صبح مقابل سفارت آیالات متحده آمریکا . شعار همه – مرگ بر هیچ کس دانشجو افشاء کن افشاء کن ولایت علی گدا رسوا کن رسوا کن . سپس هجوم به سوی مرکز اصلی دروغ رسانی نظام صدا و سیما و گرفتن این نهاد مردمی که همیشه زیر سلطه علی شیره ای بوده و آزادی آن – هجوم و محاصره مجلس شورای دزدان و کلاشان بی ناموس – محاصره قوه مجریه و قضائیه – پیوستن جمع تمامی نیروهای مردمی ارتشی و سپاهی و بسیجی به مردم و همه به بیت کثیف رهبری – و در نهایت آزادی و استقلال ایران و برافراشته شدن پرچم شیر و خورشید درفش کاویانی بر سرتاسر ایران پهناور و ایجاد یک حکومت مردمی با انتخابات مردم در یک جمهوری مردمی . به امید آن روز موفق و پیروز باشید .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.