هدایتی: اجازه ندادند کریمی پرسپولیسی شود / ورزشگاه اختصاصی استیل‌آذین را رایگان نگرفته‌ایم

هدایتی: اجازه ندادند کریمی پرسپولیسی شود

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: برخی افراد کاری کردند تا کریمی پرسپولیسی نشود.

به گزارش خبرگزاری فارس حسین هدایتی در اولین نشست مطبوعاتی خود پس از سه سال در جمع خبرنگاران درباره حضور کریمی در پرسپولیس اظهار داشت: کریمی فعلا متعلق به استیل‌آذین است اما تیم ما به یک نفر تعلق ندارد بلکه ما یک تیم هستیم و اگر قرار باشد اتفاقی در باشگاه بیفتد باید قانونی باشد.
وی افزود: من پرسپولیسی هستم و از بچگی عاشق این تیم بودم. یک روز آرزو داشتم در کنار پرسپولیس باشم که پارسال خدا به من این فرصت را دارد تا در کنار تیم محبوبم قرار بگیرم اما هر کس از پل گذرد خندان است نه اینکه از پول بگذرد.
هدایتی ادامه داد: من ثابت کرده‌ام هزینه‌ای بالغ بر 4 میلیارد و 800 میلیون تومان از جیبم خرج کرده‌ام. هر کس بگویدبرای پرسپولیس این کار را نکرده‌ام رودرویش قرار می‌گیرم و به او ثابت خواهم کرد که دروغ می‌گوید. حتی در مورد کریمی باید بگویم حرف‌هایی در دل دارم که مجبورم به زبان بیاورم چون برخی از آقایان دوست نداشتند کریمی با پرسپولیس قرارداد ببندد.
هدایتی خاطرنشان کرد: من و محمد‌حسین نژاد‌فلاح در شب آخری که قراردادها امضا می‌شد تا ساعت 8:40 دقیقه شب سعی کردیم کریمی پرسپولیسی شود اما آقایان با هر ترفندی که شد اجازه ندادند.
مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: حتی کریمی گفت به خاطر هدایتی مجانی به پرسپولیس می‌روم. در تماس با عزیز محمدی اعلام کردیم او برای امضای قرارداد سفید به هیات فوتبال خواهد رفت اما آقای انصاری‌فرد اعلام کرد که جا نداریم. حتی نژاد‌فلاح با علی‌آبادی و آخوندی تماس گرفت اما باز هم به نتیجه‌ای نرسید تا کریمی به پرسپولیس نرود. آیا مقصر من هستم؟
وی اضافه کرد: اگر کریمی را به استیل آذین نمی‌آوردم او به آمریکا می‌رفت. به همین دلیل از او خواهش کردم حالا که به ایران آمده به عشق جوانان ایرانی در تیم من توپ بزند اما باز هم می‌گویم کریمی متعلق به پرسپولیس است و باز هم پیراهن این تیم را می‌پوشد؛ حالا چه وقت و چه زمان را نمی‌دانم.
هدایتی خطاب به حبیب کاشانی در خصوص مصاحبه‌هایش در مورد جذب علی کریمی در نیم‌فصل اظهار داشت: من نمی‌دانم آیا 6 یا 10 هفته از بازی‌ها گذشته طبق قانون می‌شود علی کریمی را به پرسپولیس بدهیم؟ این موضوع اخلاقی و قانونی صحیح است؟ صددرصد اینطور نیست.
وی افزود: همه باید بدانند باشگاه استیل آذین صاحب دارد، هیات‌مدیره دارد و می‌خواهد در فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. خوشبختانه با سرمایه‌گذاری که انجام داده‌‌ایم پول بیت‌المال را حرام نکرده‌ایم. حالا باید در مورد کریمی پافشاری کنیم چون او ستون تیم من است به همین دلیل باز هم می‌گویم با نظر هیات‌مدیره در مورد کریمی در نیم‌فصل تصمیم‌ می‌گیریم.
هدایتی تصریح کرد: هیچ‌کس شک ندارد من پرسپولیسی هستم اما عادت ندارم برای آباد‌کردن یک جا، جای دیگر را خرابه کنم. نظر من در مورد رفتن کریمی به پرسپولیس مثبت است اما تکلیف نهایی را هیات‌مدیره مشخص می‌کند که آیا این امانت می‌تواند در نیم‌فصل پرسپولیسی شود یا خیر. همانطور که بارها گفته‌ام مشکل پرسپولیس کریمی نیست و به من هم مربوط نمی‌شود که در مورد آن حرف بزنم.
وی تاکید کرد: با این حال آقایان بدانند برخی اظهار‌نظرهایشان در رسانه‌ها درباره کریمی غیر منطقی و اخلاقی است. به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس مردم را در مقابل من قرار ندهند. علی کریمی یک فوق ستاره است و نباید برخی‌ها با نام بردن اسم او سعی کنند دیگران را بدنام کنند.
مالک باشگاه استیل‌آذین در مورد هزینه علی کریمی گفت: حضور کریمی در پایان فصل در پرسپولیس با من است اما در نیم فصل این طور نیست. اگر پرسپولیسی‌ها علی کریمی را با نظر موافق ما بخواهند جذب کنند باید پول او را نقدا به ما بدهند نه اینکه وعده و وعید دهند. فکر کنم اگر پول داشتند از تیم‌های دیگر بازیکن می‌گرفتند.
هدایتی در ادامه درباره برد روز گذشته استیل‌آذین مقابل پرسپولیس گفت: احساس من پرسپولیسی بود و دوست داشتم پرسپولیس برنده باشد. اهل ریاکاری نیستم اما استیل‌آذین طفل سه ساله من است و دوست دارم زحماتم نتیجه بدهد. من به بازیکنان استیل‌آذین تبریک گفتم چون آنها با تدبیر و شایسته بازی کردند. اگر پرسپولیس برنده می‌شد به بازیکنانم گفتم که حاضرم به آنها پاداش بدهم. برای من پرسپولیس و استیل‌آذین فرقی ندارد و دوست دارم هر دو تیم همیشه پیروز باشند.
وی افزود: به خاطر حواشی به استادیوم آزادی نرفتم تا بازی آرامش لازم را داشته باشداما من از استادیوم بدم نمی‌آید و مطمئناً باز هم به وقت خودش به ورزشگاه می‌روم.
مالک باشگاه استیل‌آذین در جواب این سئوال که شما پول‌هایی را که خرج می‌کنید از کجا به دست آورده‌اید و یا برای چه هزینه می‌کنید گفت: کار می‌کنم و خدا به من روزی می‌دهد. شما مأمور مالیات نیستید که بخواهم جواب بدهم اما در قبال شایعات باید بگویم به هیچ عنوان خانواده من در آمریکا نبوده است.
رئیس سابق هیات مدیره پرسپولیس عنوان کرد: من 43 سال دارم و از سن 19 سالگی پاسدار بودم. در سال 1365 با یک گواهی که هنوز مدرکش را دارم با موافقت سردار دهقان و رئیس‌جمهور وقت استعفا دادم.
وی یادآور شد: 36 ماه در جبهه بودم و به هیچ عنوان بی‌درد و مشکل نیستم و فقط به خاطر فوتبال به این عرصه پا گذاشته‌ام.
هدایتی گفت: حدود 3 سال پیش کارمندان کارخانه‌ام تیمی را درست کردند که از من یک و نیم میلیون الی سه میلیون خواستند تا به دسته یک تهران صعود کنند. این پول را دادم و آنها صعود کردند و بعد با 35 میلیون تومان یک تیم خوب را بستم. استیل‌آذین کارخانه کوچکی نیست چون بیش از 3500 مغازه تزئینی در تهران دارد.
وی اظهار داشت: جا دارد به خاطر سال اولی که با علی پروین در مسابقات تهران حضور پیدا کردیم از وی تشکر کنم و متأسفم که ناکام ماندیم اما سال بعد با درایت مهریزی و با یک تیم غیر دولتی به لیگ برتر آمدیم. درباره من شایعات زیاد است یک روز می‌گویند به مالیات بدهکارم و یک روز می‌گویند به بانک بدهکارم. اگر مدرک باشد حاضرم جوابگو باشم.
هدایتی خاطرنشان کرد: من کاسب هستم و مگر می‌شود به بانک بدهکار نباشم اما کلاهبردار نیستم. هر وقت کسی از بانکی وامی می‌گیرد سفته می‌گذارد اما من سعی می‌کنم وثیقه‌های بزرگی بگذارم تا مشکلی پیش نیاید. تا به امروز 21 میلیارد تومان بدون هیچ منتی برای فوتبال خرج کرده‌ام.
مالک باشگاه استیل‌آذین اظهار داشت: در دنیا فوتبال یک سند است و برای ایجاد نشاط و شادابی جوانان به هیچ جناح سیاسی وابسته نیستم و در بخش خصوصی آمده‌ام که با کار حرفه‌ای پول‌سازی کنم.
وی درباره ورزشگاه اختصاصی استیل آذین تاکید کرد: ورزشگاه امام رضا(ع) در سه بند به ما واگذار شده است. البته برخی‌ها چوب لای چرخ ما گذاشتند. با این حال باید فعلا ماهیانه 20 میلیون تومان بابت اجاره ورزشگاه به شهرداری بدهیم. در مرحله دوم باید کارشناسان نظر بدهند و در مرحله سوم در مزایده شرکت می‌کنیم تا این ورزشگاه به نام ما شود. هر کس مایل است می‌تواند با ما رقابت کند. البته در تهران فقط استقلال، پرسپولیس و استیل آذین هستند که ورزشگاه ندارند.
هدایتی افزود: متأسفانه در ایران این شرایط است و در اروپا و همین کنار ما یعنی در ترکیه با وام‌های 99 ساله شهرداری‌ها به باشگاه‌ها کمک می‌کنند. من در فوتبال خرج می‌کنم پس باید دنبال محبوبیت ‌باشم اما خودم را سرباز ایران و ورزش کشور می‌دانم و خوشحالم که حالا وارد فرابورس شده‌ایم و می‌توانیم سهام خود را به مردم بدهیم. خوشبختانه جایگاه خوبی نیز در تهران پیدا کنیم.
وی خاطرنشان کرد: منظم‌ترین باشگاه هستیم و همه چیز را طبق روال انجام می‌دهیم. استیل‌آذین برای رسیدن به اهداف بزرگش برنامه‌های ویژه‌ای دارد که با تلاش زیاد به آنها خواهیم رسید.

هدایتی: ورزشگاه اختصاصی استیل‌آذین را رایگان نگرفته‌ایم

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: ورزشگاه اختصاصی را به صورت رایگان نگرفته‌ایم.

حسین هدایتی در ادامه نشست مطبوعاتی خود در خصوص ورزشگاه امام رضا (ع) اظهار داشت: این ورزشگاه را در اوایل فصل با کمک حبیب کاشانی قصد داشتیم برای باشگاه استیل‌آذین در نظر بگیریم. کاشانی اعتقاد داشت قالیباف باید به طور رایگان این ورزشگاه را در اختیار استیل آذین قرار دهد اما بیت‌المال را نمی‌توان به صورت رایگان در اختیار گرفت. باید سیر مراحل قانونی آن طی شود سپس ورزشگاه را به نام باشگاه ثبت کنیم.
وی ادامه داد: این ورزشگاه را به مزایده گذاشتیم و من اعلام کردم هر کس که حاضر است این ورزشگاه را بخرد، من 200 میلیون تومان بیشتر از او پرداخت خواهم کرد.
هدایتی یادآور شد: در روزهای اخیر شنیده‌ام بعضی افراد اعلام کردند ما باشگاه را به صورت رایگان اجاره کرده‌ایم و من در جواب آنها می‌توانم این را بیان کنم که این ورزشگاه اصلا به صورت رایگان نیست و با طی مراحل قانونی آن ورزشگاه را به نام استیل‌آذین ثبت کردیم.
وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر به ما محبت زیادی داشتند و من امیدوارم حبیب کاشانی نیز از این دسته از افراد باشد.
مالک باشگاه استیل آذین در مورد حرکت روز گذشته علی کریمی در بازی برابر پرسپولیس و درآوردن پیراهن استیل‌آذین تاکید کرد: کریمی با هماهنگی من و کادر فنی این حرکت را انجام داد و همه خواستیم ثابت کنیم که ما پرسپولیسی هستیم و دلمان برای پرسپولیس می‌تپد.‌ کریمی کار پسندیده‌ای کرد که پیراهن فصل گذشته پرسپولیس را به تماشاگران نشان داد و علاقه خود را به این تیم ثابت کرد.
هدایتی در پاسخ به این سئوال که اگر وی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود، درباره علی کریمی به این تیم چه نظری داشت اظهار داشت: حتما همین رفتار را انجام می‌دادم. باشگاه استیل آذین هیات مدیره دارد و آنان در مورد افراد تصمیم‌گیری می‌کنند. اگر هیات مدیره تشخیص دهد که با رفتن علی کریمی استیل آذین لطمه نمی‌خورد با انتقال وی موافقت می‌کند در غیر این صورت هیات مدیره اجازه این انتقال را نخواهد داد.
هدایتی در مورد اینکه اگر علی کریمی برای رفتن به پرسپولیس اصرار داشته باشد، باشگاه استیل‌آذین چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: در صورتی که کریمی مایل به رفتن به پرسپولیس داشته باشد و اصرار داشته باشد باشگاه با این انتقال موافق خواهد بود.
هدایتی در مورد بخش خصوصی در ورزش ایران عنوان کرد: چاره و راهی جز خصوصی‌سازی نداریم. سال گذشته علی‌آبادی اعلام کرده بود، به دولت 270 میلیارد تومان صرف مخارج فوتبال کرده است. ما نباید این هزینه‌ها را برای باشگاه‌ها هزینه کنیم بلکه باید خود باشگاه‌ها مخارج خود را تامین کند. طبق قوانین فیفا و AFC باشگاه‌ها را باید خصوصی کنیم.
مالک باشگاه استیل آذین گفت: باید از باشگاه‌های خصوصی حمایت کرد وچوب لای چرخ آنها نگذاشت. ما نیاز به حمایت مالی مسئولان نداریم بلکه خواستاریم مسئولان از حمایت معنوی، ما را دریغ نکنند. حمایت معنوی از بخش خصوصی می‌تواند دیگران را تشویق کند تا به این سمت کشیده شوند. ما باید فوتبال حرفه‌ای را در ایران پایه‌گذاری کنیم.

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
. {جام فقط باید دردستان ارتش سرخ بالارود تیم فقط پرسپولیییییسسسس }طبق اخرین خبر مشدی صمد یابه قول استقلولی ها سر صمد برای بازی فردا چندین بار کارتون فوتبالیستها روانالیز کرده درضمن بازیکنان اس اس عصرامروزتمرینات فشرده خرس وسط وگرگم به هوا رازیرنظرصمدی انجام دادند گلراین تیم طالب لو درتمرینات حاضرنشدگفته میشودفردی ازروی عمدحوله طالب لو را دروایتکس انداخته ورنگ حوله معروفش پریده احتمال میرود این حرکت غیرورزشی را دروازه بان دوم این تیم انجام داده باشد ازاینرو طالب لو دروضیعت روحی بدی به سرمیبرد هههههههها.
دوشنبه 11 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . جام دوست داری؟لنگی موس موس نکن جام مام خبری نیست امروزم ببریم ببازیم زیرمون میمونید جاتون همونجاست یعنی عادت نکردید هنوز
دوشنبه 11 آبان 1388

Shahram khosh maram - ایران - تهران
خداییش حال کردم استیل لنگ رو پاره کرد. کریمی دو تا گل ساخت و لنگ رو با تیپا انداخت هفتم جدول بعد اومد پیرهن قرمز نشون داد. وای که لنگیا چه قدر خام هستن. هه هه هه.
دوشنبه 11 آبان 1388

parandeh_shargh - ایران - کرمان
اقای هدایتئ لطف کنید بگید اون 4 میلیاردو از کجا اوردی تازه خوردشو حساب نکردم در ضمن یادت باشه خنه اولو اخر جادوگر پرسپولیسه پس بی خودی زور نزن.
دوشنبه 11 آبان 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود و سلام حضور ایرانی‌‌های عزیز و آزاد اندیش. katrina - اسکاتلند - گلاسکو . نه فقط در زمین ورزش باید فایر و رقابت مثبت باشه به نظر من خارج از آن و به عنوان یک طرفدار شما که motoasefaneh با یک لول و سطح خیلی ابتدایی و بیشتر وقت‌ها لغات رکیک و زشت فکر نمیکنید چه استقلا یا پرسپولیس چه فلان تیم دیگه الان و در این شرایط ایران عزیز به اتحاد یکا یک ما احتیاج و از تفرقه و جدایی باید پرهیز کرد این فقط نظر شخصی‌ من بود و هست امیدوارم که خدای نکرده دلم خور از دست من نشده باشید. به امید پیروزی و موفقیت ایران و ایرانی‌ در همه زمینه‌ها از همه مهمتر آزادی ایرانی‌ از دست این جلادان زمان.
دوشنبه 11 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو //تو دوره اپتدائی بودم تو مدرسه بمن جام دادن مال دو میدانی میخای بتو تقدیم کنم چون گناه داری جام ندیده
دوشنبه 11 آبان 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
استقلال سرور پرسپولیس چه ببره چه ببازه ابیتهههههههههههههههههههه
دوشنبه 11 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
m_r - استرالپا - سیدنی-لطفا کنید الفاظ رکیک وزشت مراعنوان کنیدپلیز درضمن درقسمت ورزشی فقط شوخی میکنیم حالا ببخشیددرسطح دکترا نیست درضمن اگریکسرکی به کامنت های دوستان درتاپیک های سیاسی بزنید میبینید که هموطنان چقدرباهم اتحاد دارند!!! که بعضی هاشون به اسم وطن حتی به ایزد هم توهین میکنند دیواری کوتاهترازدیوارمن تواین سایت پیدانکردید؟؟؟
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . جلسه با فالگیر و جادوگر تیم لگن یادت رفت ...
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . در ضمن خودت رو برای حرف بعضیها ناراحت نکن در این سایت هم مثل دنیای واقعی همه جور آدم هست که درک درستی از همدیگه ندارند ...کسی که به شوخیهای ورزشی ایراد میگیره اصلا از محیط ورزش اطلاع نداره....
سه‌شنبه 12 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
لنگیا فعلا اون زیر باشید تا ببینیم که چیکار میتونیم براتون بکنیم. لگن لگنم نکنید تمام لگنایه خونه ما قرمزه ولی لنگ آبیش کشف نشده هنوز
سه‌شنبه 12 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.