محسن هاشمی رفسنجانی : اگر کل انقلاب را زیر سوال ببرید، هفتاد میلیون رای خواهید داشت

محسن هاشمی رفسنجانی :
اگر کل انقلاب را زیر سوال ببرید، هفتاد میلیون رای خواهید داشت

وبلاگ جهنم سیاست : مهندس محسن‌هاشمی‌ فرزند آقای هاشمی رفسنجانی در همایش خط هفت متروی تهران چند نکته کلیدی و بسیار جالب را مطرح کرد که نشان دهنده این است که گویا کارد به استخوان بعضی‌ها در رده‌های بالای مدیریت کشور رسیده است. ایشان در اعتراض به نحوه عملکرد انتخاباتی احمدی‌نژآد در جمع‌آوری رای عنوان کرد که او با تزویر و زیر سئوال بردن امثال هاشمی رفسنجانی و خانواده اش توانست رای جمع کند و خطاب به آنها گفت که اگر آنها این روش را مناسب می‌د‌انند، باید بدانند که در صورتی‌ که بالاتر از رفسنجانی (احتمالا رهبری) را زیر سوال ببرند بیشتر رای می گیرند و اگر کل انقلاب را زیر سوال ببرند آن موقع هفتاد میلیون رای جمع خواهند کرد. در این که اکثریت ایرانیان این انقلاب را با انحرافی که در ابتدای آن با حذف نیروهای جمهوری‌خواه واقعی پدید آمد یک اشتباه بزرگ می‌دانند، هیچ شکی نیست، اما این‌که چنین حرفی سهوا و یا عمدا از دهان یکی از مدیران معروف و انقلابی کشور خارج می‌شود امری عجیب و مبارک است. هنگامی که در میانه صحبتش مسئولین جلسه تریبون ایشان را قطع کردند در پاسخ به اعتراض یکی از برگزار کنندگان به این‌که این جلسه تخصصی است و نه سیاسی، ایشان عنوان نمودند دیگر اوضاع کشور تخصصی نیست که ما بخواهیم راجع به تخصص صحبت کنیم. ایشان گویا از دست مصلحت اندیشی‌های بی‌حاصل پدرش هم به تنگ آمده است و این که تمام مخالفین احمدی‌نژاد به واسطه حمایت رهبر مادام‌العمر ایران از او مجبور شده‌اند به طرز غم انگیزی خود را سانسور کرده و از تمام مواضع به حق خود عدول کنند نشان از یک انحراف عظیم اخلاقی در سیاست ما می‌دهد که در سخنرانی آقای محسن هاشمی رفسنجانی هم به خوبی هویدا است.

abbasali - ایران - مازندران
ایشون با این حرف حوزه های علمیه و بیت رهبری رو تبدیل به یک توالت عمومی کردن
یکشنبه 10 آبان 1388

wAXY - امریکا - سیاتل
چه عجب یکی از تو اینها فهمید چی نظر مردم راجبشون. ما کی خیلی وقته همین میگیم . این شوآخوند ببینین یکم بخندین. https://www.youtube.com/watch?v=k2H2XJUqNx0feature=related
یکشنبه 10 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
جانا سخن از زبان ما میگویی.
یکشنبه 10 آبان 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
بر خودت و پدرت و هفت جد آبادت لعنت که ایرانو غارت کردید نامردا. خدا ذلیل کنه اون رهبر بیشرف با اون نوچه میمونش آخ که از دستتون دیوونه شدیم
یکشنبه 10 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
من هیچ اعتمادی به خاندان هاشمی ندارم. یک مشت سیاستمدار کهنه کار موج سوار. کیه که ندونه زمانی که بچه های مردم در جبهه میجنگیدند اینها در بلژیک دنبال یللی تللی بودند؟ کیه که ندونه بزرگترین هتل خاورمیانه متعلق به فائزه است؟ از اینها گذشته. ناطق نوری در کابینه چه کسی وزیر کشور بود؟ احمدی نژاد استاندار کی بود؟ خامنه ای به سفارش چه کسی رهبر شد؟ همه این آتشها از گور آقای هاشمی بلند میشه.
یکشنبه 10 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
مشکل پدر شما نداشتن 2 عدد تخم شترمرغ است است که بدون آن مقام عظمای وقاحت براحتی قادر به صاف و صوف کردن دهان مردم است. مشکل پدر شما نفهمیدن این موضوع است که برای ایشان نباید هیچ فرقی بین شما و سهراب اعرابی بگذارد. اگر جنابعالی را به زور با یک بلیط یه طرفه به لقا الله می فرستاند ایشان چکار می کرد؟؟؟؟؟ عزیزم ایستگاه بعدی آزادی.......
یکشنبه 10 آبان 1388

sohrab-ja - ایران - شیراز
سالهاست که مردم اصل انقلاب رو زیر سوال بردن. ولی امثال شما خودتون رو به خواب زدید. امیدوارم هرچه زودتر جنبش ازای خواه به نتیجه برسه تا خارجیها منحرفش نکردن.
یکشنبه 10 آبان 1388

aryobarzan - فرانسه - پاریس
من فیلمش دیدم. خیلی تند صحبت کرد. با این حرفش هم به خیلی چیزها و افراد رنگ قهوه ای زد.
یکشنبه 10 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
حالا هم میخواستی صدات بلند نشه. اون موقع بابا جونت باید حرف میزد که ا.ن از بکار بردن نام خاتمی و هاشمی رأی جمع نکنه اون موقع لال مونی گرفتین حالا زبونت باز شده؟
یکشنبه 10 آبان 1388

فراز_نروژ - نروژ - توونسبرگ
یه بنده خدایی همیشه میگفت: اللهم اشغل الظالمین بالظالمین!! خدایا ستمگران را گرفتار ستمگران کن! دعاش برآورده شد.
یکشنبه 10 آبان 1388

mafia_top - آمریکا - جکسون ویل
یکم انصاف داشته باشید! تا هر کی هر چی میگه میگید بر مرگ بر .. خانواده هاشمی انصافا آدم های بدی نیستن. خوب دزدیدن که همه میدزدن. کدوم مقام رسمی تو دنیا رو دیدید که پولدار نباشه؟ ولی حداقل نمیان تو چشم مردم نگاه کنن و با وقاحت دروغ بگن. همین فایزه و مهدی هاشمی انقدر دارن که دیگه نیاز ندارن ولی چرا تو تظاهرات بعد از انتخابات پا به پای مردم شرکت کردن و خطر دستگیری رو تحمل کردند. فایزه که 1 رو هم دستگیر شد. حالا کاری به گذشته کسی ندارم ولی در حال حاضر هر کسی از این حکومت انتقاد کنه باید پشتش باشیم و ازش حمایت کنیم. چه بخواد هاشمی باشه چه رجوی چه حسن خمینی و ...
یکشنبه 10 آبان 1388

nooshin tehrani - ایتالیا - رم
jila_Norway - نروژ - اسلو. bluestar - ایران - تهران. با همه کسانی که هنوز قادر به تشخیص هستند وعقلشونو تو جیب نگذاشتند و زمین نخورده اند کاملا موافقم.
یکشنبه 10 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
یه حرف درست از فرزند یکی از رده بالاهای کشور شنیدیم. همه ی عناصر رژیم بویژه خامنه ای رو باید به توبره کشید.
یکشنبه 10 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این حرامزاده فکر میکند که با اینطور صحبت کردنها اگر ورق برگردد ملت دست از سر این مردک با اون بابای بر میدارد . نه آقا کور خوندی شما خانواده ی رفسنجانی را ملت تیکه تیکه میکنند . حرامزاده ملت ما را خانواده ی تو و اون رهبر حرامزاده ت بیچاره کردن . مرگ بر خامنه ای و رفسنجانی و خانواده ی رفسنجانی .( زنده باد جنبش مردمی سبز )
یکشنبه 10 آبان 1388

bozorg - ایران - رامسر
ایشان باید بتوانند به این مردم توضیح بدهند اولا ایشان قبل از انقلاب با کدام پول در اروپا ساکن بودند دوما چه شد که متخصص موشک سازی شدند سوما چرا توی این مملکت یکنفر پیدا نشد که در امور حمل ونقل عمومی متخصص باشد وایشان مترو را در کلان شهر ها راه اندازی کردند وچرا بجا ی تراموای در شهرها که روی زمین راه میرود ترجیح دادند ملک مردم را با پول ها ی هنگفت تملیک زمین را حفر سالها را بر باد وبه چندین برابر هزینه تراموای مترو بسازند . لطف کنند بگویند خاندانشان تخصصشان در نفت از کجا بود که سالها مدیرکل بهره برداری وزارت نفت شدند وچطور شد که اخوی دیگرشان ناگهان متصدی ساخت سکوی نفتی شدند واین وسط با سکوها چه کردند ؟ لطف کنند بگویند چرا مثل هزاران جوان زرد ونحیف نیستند ایا بدهی هم دارند . گرسنه هم ماندند مثل میلیونها جوان ایرانی که ارزوی شمال رفتن بدلشان مانده از این گوشه اروپا به ان گوشه چطوری رفتند واگر نمیتوانند پاسخ بدهند دست از سر این مملکت بردارند وبه همان اروپایشان برگردند .
یکشنبه 10 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این حرامزاده فکر میکند که با اینطور صحبت کردنها اگر ورق برگردد ملت دست از سر این مردک با اون بابای قورمساقش بر میدارد . نه آقا کور خوندی شما خانواده ی رفسنجانی را ملت تیکه تیکه میکنند . حرامزاده ملت ما را خانواده ی تو و اون رهبر حرامزاده ت بیچاره کردن . مرگ بر خامنه ای و رفسنجانی و خانواده ی رفسنجانی .( زنده باد جنبش مردمی سبز )
یکشنبه 10 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
خودش میدونه همه این سیاستها زیر عبائ باباش بوده, هاشمئ بهش گفته پسرم منکه پیرم داره انقلاب میشه تو خودتو نجات بده! همه میدونن جنگ رو این ادامه داد بنئ صدر منتظرئ بهشتئ رجائئ دستغیب ووووووووووووووو در اخر به رهبرئ رسوندن بیسوادترین موجود روئ زمین همه کار رفسنجانئ. باغ پسته رو دیگه نگفتم!!
یکشنبه 10 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. مزدور بسیجی! اتفاقا ما هم به هیچیک از اراذل رژیم و امثال تو دو دره بازها که یکی به نعل میزنی یکی به میخ اعتمادی نداریم! این رژیم همچون اسلام زیر ناف محمدی از اساس بر پایه دروغ بنا شده و تا ثریا هم این دیوار کج امتداد خواهد یافت مگر آنکه ریشه آنرا بزنیم. ریشه این انحراف از آرمانهای بشریت همان اسلام است که همچون سرطانی در حال نابودی سلولهای سالم جامعه است. این سلولهای سالم مطبوعات، رسانه های دیداری و شنیداری،‌ دانشگاهها و مراکر آموزشی، ورزشگاهها و خلاصه تمام ارکانی است که باعث رشد جامعه میشوند! اسلام مساویست با گسترش دروغ،‌ جهل، ریا،‌ خرافه،‌ فحشا،‌ جنگ، رمالی و جادوگری و اعتقاد به موهومات و مزخرفات آسمانی است. اسلام نمونه خوب و بد ندارد و نمونه های مختلف آنرا در سراسر دنیا دیده ایم که جز عقب ماندگی حاصلی برای بشر نداشته است. به اسلام این دین سراسر رذالت و فرومایگی! به محمد و آل محمد! استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی.
یکشنبه 10 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
جیلا یا ژیلا-نروژ-اسلو دوست عزیز من هم با شما موافقم ....گور باباشون ولی خداییش موقعی که رفسنجانی رییس جمهور بود اوضاع ایران اینجوری نبود اگه میدزدید ولی یه چیزی ته کیسه برای مردم میگذاشت ...اما اینا(منظورم انتری و دارودستش)اینقدر بی حیا هستند که تو روز روشن دزدی میکنند اگه یکی هم گله کنه که خودتون دیگه میدونین .....باتوم وشیشه نوشابه و.......
یکشنبه 10 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
جالب بود، دوستان 13 آبان فراموش نشه نه ایران نه ملت هرچی چیز بسیجی فدای رهبر
یکشنبه 10 آبان 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
قسمت ۲: این باند حاکم در طول ۳۰ سال با تمام اون ثروتی که از رژیم گذشته ( نظامی و غیر نظامی،تاسیسات و کلا همه چیز) به جا مانده بود با ثروت این ملت بر علیه‌ خود این ملت هر کاری که تونستند کردن و تمام خاندان خودشون رو به کار‌های حساس و پولساز منصوب کردند اونها فرهنگ مردم ایران رو هم مریض کردند و شما میتونید اثرات اون رو بین مردم در روابط روزانه مشاهده کنید .هر روز که بیشتر این حکومت سر کار باشه مردم بیشتر آعتقادات خودشون رو از دست میدن و این حتی به نفع خودشون هست که هرچه زود تر کنار بکشند.
یکشنبه 10 آبان 1388

wAXY - امریکا - سیاتل
پس چراکسی اینو نمیگیره با این حرفاش و زدو بندهای اقتصادیش حکومت آخوندی کلش زیر سواله
یکشنبه 10 آبان 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
قسمت ۳:احمد خمینی در در روزنامهٔ امید گفت بود که چرا هر اشتباهی‌ که مرتکب میشید به گردن رژیم گذشته میندازید ،انصاف داشته باشید رژیم گذشته کارهائٔ خوب زیادی هم انجام داده بود بود.و بعد از اون بود که این آقایان مرضی به جون اون بدبخت انداختند که تمام اعضای داخلی‌ اون از کار افتاد.اینها ممکن که نتونند مملکت رو اداره کنند ولی‌ در از بین بردن مخالفین واقعا استادند.تهمت ،دروغ،افترا، بی‌ ابرو کردن،شعار دروغ،و هزاران هزار طرفند تخصص این گروه برای ماندن بر قدرت.
یکشنبه 10 آبان 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
قسمت ۴:سیاست جهانی امروز بسیار پیچیده و احتیاج به تخصص داره .افرادی که بتونند واقعا سیاست جهانی‌ رو درک کنند و در مقابل سیاست درست رو اعمال کنند و در حقیقت مثل مسجد محل نیست که یک روحانی از پسش بر بیاد.دنیای امروز یعنی رقابت و اگر کشور ما قرار بود بدون فروش نفت در این رقابت شرکت کنه ....خودتو حدس بزنید که چه وضع خواهد بود.خمینی میگفت :تخصص بدون تعهد معنی ندارد و ما مفهوم تعهد بدون تخصص رو دیدیم.کشور ما روزهایی بحرانی و بدی رو به لحاظ اقتصادی در پیش خواهد داشت.و اگر این آقایان ذره‌ای ارزش برای این کشور قائل باشند بایستی به آرامی قدرت رو به اشخاص ماهر واگذار کنند.
یکشنبه 10 آبان 1388

habibollah - ایران - تهران
بشنو وباورنکن!. چون توی این انگلها یه آدم هم نمیتونی پیداکنی.همین مرتیکه ازگل چقدرتاحالا مایه کلون به جیب زده؟. حالا چون پته اش توسط احمقی افتاده روآب داغ کرده!. اینا یکی ازیکی لجنترن.
یکشنبه 10 آبان 1388

bager63 - نروژ - شی
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. .. ببند مزدور وزارت اطلاعات. دارید مثلا در لباس مخالف بابدو بیراه گفتن به دین و اعتقادات اکثریت مردمی که 4 ماه توی خیابانها باتوم خوردنند انها را دلسرد میکنید که مخالفت با کودتا مساوی است با از دست رفتن اسلام. برو نعل وارونه جای دیگه بزن و روزیت رو شیطان جای دیگه بده
دوشنبه 11 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
این مرتیکه میخاد بگه این 24 میلیون رای رو انتری واقعا جمع کرد؟؟اونم با مخالفت با هاشمی؟؟من که باور نمیکنم!!
دوشنبه 11 آبان 1388

sour cherry - چین - شانگهای
bluestar - ایران - تهران با شما کاملاْ موافقم. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه خودت از این همه توهین و برچسب زدن خسته نشدی ؟
دوشنبه 11 آبان 1388

sour cherry - چین - شانگهای
mafia_top - آمریکا - جکسون ویل دوست عزیز اگه فائزه ومهدی هاشمی پا به پای مردم در اعتراضات شرکت کرده و شور به پاکردن نه برای احقاق حق مردم که برای قدرت از دست رفته خاندانشون بود دیدی که وقتی رفسنجانی و خامنه ای به توافق رسیدن دیگه صدایی ازشون شنیده نشد وبه کل عقب کشیدن . و اینکه چرا ما ایرانی ها بین بد وبدتر باید یکی رو انتخاب کنیم آیا گزینه سومی وجود نداره
دوشنبه 11 آبان 1388

hadimmm - ایران - تهران
محسن هاشمی به عنوان یک متخصص واقعی که جهت رفاه حال مردم 12 سال از جون برای مترو مایه گذاشت رو باید تشویق کرد که جلوی سپاهی های مفت خور که به خودشونم رحم ندارن به دفاع از خودش پرداخت .به امید موفقیت
دوشنبه 11 آبان 1388

hadimmm - ایران - تهران
abiabi - انگلستان - لندن آخه تو که نمی دونی همین جنبش سبز مردمی به خاطر حمایت های هاشمی به اینجا رسید چی میگی . اصلاْ گیریم هاشمی دزد ولی حداقل برای مردمم کار کرد ولی امثال احمقی نژاد فکر میکنن مردم احمق هستند دیگه وقت اون رسیده مردم یه کمم دست از خراب کردن هاشمی بردارن
دوشنبه 11 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
انحراف انقلاب و خوب اومده
دوشنبه 11 آبان 1388

bache mahal - بلژیک - گنت
mafia_top - آمریکا - جکسون ویل . عزیز دزدند ولی قاتل نیستند خانواده هاشمی هم دزدند و هم قاتل این اقا اگر ریگی نداشت شکایت میکرد اینها اطمینان دارند مردم را با این حرفها میشه خر کرد پدرش موقه ترک ریاست جمهوری فقط کلنگ به زمین میزد و خامنه ای گفت هیچکس برای من هاشمی نمیشه اینها حتی نخواستند به خامنه ای رحم کنند چه برسه به ما مردم .همه اینها سر تا پا یکیند .
دوشنبه 11 آبان 1388

kiya - ایران - ساوه
بادرود:. حکومت می خواهد با این حرکت مانعی بر سر راه جنبش سبز ایجاد کند ولی مردم عزم خود را جزم کردند تا ریشه این حکومت آخوندیسم را بخشکانند . مردم همچنان امیدوار باشید. 13 آبان را به کابوسی برای رژیم تبدیل کنیم. به امید جمهوری ایرانی.
دوشنبه 11 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
متنفر از کسانی که زمانی لب به اعتراض باز میکنن که موقعیت خود و خانوادشون رو در خطر میبینن و مردم هیچ ارزشی برای آنها ندارن. اما با این حال خوشحالم که روز به روز این حکومت رو به زوال میره.
دوشنبه 11 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.