تصویری از تحمیل یک عقیده

تصویری از تحمیل یک عقیده 

مقایسه تصویری از سال 1356 و یک تصویر دقیقا سی سال بعد سال 1386  

کدامیک عقاید خود را به دیگری تحمیل کرد؟

یک تصویر در سال ۱۳۵۶ در شهر قم گرفته شده و چند تصویر نیز درست ۳۰ سال بعد در سال ۱۳۸۶ . تصویر اول آزادی پوشش چه چادر و چه بدون ججاب را به نمایش می کشد. و تصویر دوم تحمیل عقیده آن هم با استفاده از نیروی انتظامی را به نمایش میگذارد آن هم در کشوری که به گفته احمدی نژاد در آن آزادی نزدیک به مطلق است . کدام تصویر کلمه آزادی را در ذهن شما تداعی میکند ؟

قم  1356  چهار زن ایرانی در مقابل یک جواهرفروشی - عکس از آلن کلر - کوربیس

درست 30 سال بعد

تهران - اول مرداد 1376

و هنوز اجبار به پذیرفتن...

bij - المان - المان
احمدی نژاد مدعی بود و هست که جمعیت شیعه (12 امامی) با زاد و ولد کنترل نشده در ایران، باید تقویت شود :-) *** دشمنان شماره یک اسلام بخصوص شیعه، زنان و دشمن شماره یک سنت و مکتب پوسیده، جوانان میباشند!!! پس احمدی نژادها باید منتظر مردان پیر پاتال مثل مهدی موعود باشند!
یکشنبه 10 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
لعنت برخمینی ملعون که ما رو گول زد.
یکشنبه 10 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
اسلام دین بردگی
یکشنبه 10 آبان 1388

wetraco - المان - المان
مرگ بر احمقی نژاد
یکشنبه 10 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
دوباره فشارم رفت بالا شاه عزیز روحت شاد بشه این کلاغ سیاهای صیغه ایی را باید اتیش زد
یکشنبه 10 آبان 1388

Omid_R - ایران - ایران
توحش هنوز تو خیلی از ملتها وجود داره. کاملا طبیعیه!
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
امام امام کردید.. مردک گفت//جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیش نه کم!!!!طیف چپ -مجاهد..و...و.. باز امام امام. خود کرده را تدبیر نیست.
یکشنبه 10 آبان 1388

delzar - بریتانیا - گلاسگو
اخ اگه یک روز این خانمهای بسیجی یا کمیته ای گیر دستم بیان خدا میدونه چه بلایی سرشون میارم
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
حکومت پهلوی هرچه بود یک حکومت سکولار بود و داشت درست میشد و پا میگرفت. 30 سال انقلاب شده؛ و بیش از 300 سال به عقب رفتیم. هنوز هم بعضی ها پافشاری میکنند که خوب شد! چه جواب و چه توجیهی برای این عکس ها دارید؟! 30 سال نابودی؛ به چه قیمتی؟!
یکشنبه 10 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
تمام این چادر سیاه ها ی گشت خودشان خراب هستند .مرده شور همشان را ببرد با اون اسلام زورکی.
یکشنبه 10 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
فرهنگ زور برای ایران نتیجه عکس می دهد
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
اسلام یک دین اختاپوسی است. اگر فرصت به این دین داده شود؛ دقیقاً مثل اختاپوس به بشریت میپیچد و باعث نابودی میشود. همین عکسهای بسیار زیبا و گریه آور همه چیز میگویند و هزاران حرف ناگفته دارند. العاقل الاشاره! اون خانومهایی که از اسلام دم میزدند کجایند ؟!! اسلام یک دین سیاسی است و برای خلیفه گری و حکومت طراحی شده است و هدفش جهانی کردن این دین است همهء کسانی که از این دین و مذهب شیعه طرفداری میکنند؛ شریک جرم آخوندهای خون آشام هستند. همون "ندا آقاسلطان" برای اینکه آزاد باشد و به حداقل آزادی برسد به خیابان آمد و کشته شد! او که اصلاً رای هم نداده بود و در این انتخابات نمایشی شرکت نکرده بود. هدفش فقط و فقط آزادی بود. شمایی که اسلام اسلام میکنید؛ خون ندا و نداهایی که در زندانهای جمهوری اسهالی هستند را پایمال میکنید و شریک جرم جمهوری اسهالی و مزدورانش هستید
یکشنبه 10 آبان 1388

aria378 - ایران - تهران
حجاب دستور خداوند است و بهترین ضمانت اجرای آن خود قران است.نه قوه قهریه بشر.
یکشنبه 10 آبان 1388

farjade shab - فرانسه - پاریس
مسلمان ایرانی سلام دوست عزیز ببخشید من خارج از پاریس رفته بودم برای بازدید یک ساختمان قدیمی با بچه های دانشگاه وقتی برگشتم ایمیلت را خواندم عذر می خواهم دیر شد جوابت را حتما می دهم کاکو شیرازی موفق باشید
یکشنبه 10 آبان 1388

melisa - ایران - تبریز
باور کنید که از شدت تاسف و خشم و بی عدالتی و نااگاهی و جهل و ظلم و ............. که در حال حاضر به ما روا داشتن زبون ادم بند میاد و نمیدونه ادم چی بنویسه
یکشنبه 10 آبان 1388

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
این زشتوا که اگه خودشون قیافه داشتن پلیس نمیشدن. بعدشم پلیسای زن اینجارو ادم میخواد درسته قورت بده و پلیسای ما رو تو ایران چه زنش و چه مردش هم برخوردشون و هم ظاهرشون حالتو بهم میزنه.که لعنت به سال 57.
یکشنبه 10 آبان 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
خاک بر سر نظام اسهالی و مزدورانش
یکشنبه 10 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
صاحب طلا فروشی از اقلیت ارامنه هستش به اسم سارخانیان الان معلوم نیست چه بلائی سرش آوردن شهر قم حتی سینما هم نداره و مخالف نمایش این هنر هستن چقدر متحجر و سیه دل ...
یکشنبه 10 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
تحمیل یک عقیده اثری از محمود صبورچیان و دوستان
یکشنبه 10 آبان 1388

نگین-امارات-دبی - امارات - دبی
هی به مردم سخت بگیرید ببینیم اخرش به کجا می رسید
یکشنبه 10 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام لعنت بر اسلام
یکشنبه 10 آبان 1388

mnm - کره - کره
اوج حقارت.وبدبختی
یکشنبه 10 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
پس چی مشکل ما هم با این حکومت همین تحمیل عقایدیه که خیلیا قبولش ندارن ولی باید انجامش بدن
یکشنبه 10 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
وقتی که ما اداره کشور را دودستی به یک اخوند جنایتکار وبی سواد بنام خمینی دادیم به این روزهای سیاه بعد از ان فکر نمی کردیم.
یکشنبه 10 آبان 1388

کیمیاگر - ایران - شاهین شهر
بعد از خدابیامورزی سلسله ی هخامنشی هیچ حکومتی نبوده که برتری نسبت به حکومت پیشین خود داشته باشد.
یکشنبه 10 آبان 1388

sahel67 - ایران - تهران
ووووووووا چه ربطی داشت به جواهر فروشیه ولی قبول دارین در قدیم با اینکه حجاب نداشتن معصوم تر بودن این کثافتا باعث همه بدبختی ها شدن خدا ریشه خامنه ای و دار و دسته خون خار و دددددددددددزد بخشکونه که اسلام رو هم زیر سوال بردن رفت
یکشنبه 10 آبان 1388

shanul - المان - هامبورگ
حجاب اسلامی اجباری سمبل اسارت زن است و تهین و له کردن شخصیت و سرکوب زنان را موجب می شود! مثلا می خواهند با رعایت کامل حجاب اسلامی جلوی فسادهای اخلاقی و جنسی را در ایران بگیرند! امروزه بعضی زنان با پوشش چادر تن فروشی می کنند.خیلی جالب هست که تعداد زیادی از زنان بی حجاب در انقلاب 57شرکت داشتند و شعار مرگ بر شاه می گفتند حالا ان مادران هر روز در دادگاه ها و بازداشتگاه ها دنبال ازادی دختران بد حجاب خود هستند! مردم ایران ساده بودند و اخوندها فریب انها را دادند این جمله معروف در اوایل انقلاب مصداق این فریب زنان بود: آیت الله طالقانی: در مورد حجاب اجبار در کار نیست! .
یکشنبه 10 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
حالم از پلیس ایرانی به هم میخوره. یه مشت عقده ای که کمبودهای خودشون رو با زورگویی سر مردم بیچاره خالی میکنن.
یکشنبه 10 آبان 1388

انسانیت - ایران - تهران
سیزده آبان آخرین فرصت برای ابراز وجود مردم(خس و خاشاک).
یکشنبه 10 آبان 1388

sa_soroush - ایران - تهران
موضوع حجاب نیست. موضوع رنگ لباسهاشونه که روشنه. متاسفانه مشکی مد شده.
یکشنبه 10 آبان 1388

Arya Irani - سوئد - دایام
ننگ ابدی بر کج اندیشانی که مغز را با پایین تنه عوض کردند!!
یکشنبه 10 آبان 1388

سلمک - ایران - تهران
مثلا این بیچاره ها قیافشون چشه که اینا بهشون گیر دادن؟
یکشنبه 10 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
از ماست که بر ماست
یکشنبه 10 آبان 1388

zaer79 - ایران - تهران
خوب تقصیری ندارید اینقدر تو خارج راحت و لخت و پتی گشتید و اینقدر جیره ارباباتونو خوردید که غیرت رو تف کردید ابرو رو بالا اوردید. راستی میدونید غیرت چند بخشه ؟ اگه بگید یه بیکی نی براتون میفرستم که تو خیابونای همون قبرستونی که هستید بپوشید بیایید بیرون
یکشنبه 10 آبان 1388

neima - انگلیس - کاونتری
حسودا فکر میکنن نباید زنها خوشکل بنظر برسند . اون وسطی که ححابش بد نیست بیچاره فقط خوشکل تر از خودش به نظر میرسه تنها دلیل . به قول بعضیها مرگ بر دیکتاتور .
یکشنبه 10 آبان 1388

amirgabar - ترکیه - استانبول
ما ایرانیان هنوز دقیقا نمی دانیم چه می خواهیم.تا زمانی ما عتقاتات خود را بر همدیگر تحمیل کنیم وضعیت مان اینجوری خواهد بود.
یکشنبه 10 آبان 1388

flora_germany - آلمان - دوسلدورف
هر وقت آزادی انتخاب باشه مردم سالمتر زندگی‌ می‌کنن!. هر چه که اون دو تا خانمها با روسری خوشگل هستن، اون دو تای دیگه. با چادر حسابی‌ زشتن! یعنی‌ حسادت می‌کنن؟؟؟.
یکشنبه 10 آبان 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
چه کسی میخواهد من و تو ما نشویم ، خانه اش ویران باد! من اگر ما نشوم، تنهایم. تو اگر ما نشوی، خویشتنی...من اگر بر خیزم...تو اگر بر خیزی...همه بر میخیزند . دوستان عزیز چهارم نوامبر همزمان با 13 ابان در ایران تظاهراتی راس ساعت . شش و نیم عصر مقابل سفارت روسیه در کپنهاک برگزار میشود. لطفا دوستان ساکن کپنهاک و شهرهای نزدیک با هر فکر و عقیده بیایید تا یک بار دیگر اتحاد ایرانی را به نمایش بگذاریم.
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
جغد اسلام 1400 سال است بر ویرانه های بجا مانده از هجوم تازیان ناله سر داده به کجا شکوه بریم اگر 1400 سال پیش با زور شمشیر- جزیه -کشتن -اسلام را حقنه کردند در 1357 ایرانی خود خاک بر سر خود ریخت و من با اینکه به شاه فقید احترام می گذارم ولی چون می توانم هم سپیدی و هم سیاهی را ببینم قسمتی از این تهاجم فرهنگی عرب به فبل از انقلاب بر می گردد...../// اگر خط به لاتین بر می گشت از شر کلمات نا مانوس عرب و تداخل الفبای ان می رهیدیم///وجود حسینیه ی ارشاد و اراجیف شریعتی. ساختن گنبد با پوشش طلا.امامزاده ها..وجود قران و شرعیات و عربی در سیستم اموزشی..ومراسم تهوع اور در عاشورا و تاسوعا..و..و///. گذشته باید چراغ راه اینده باشد حذف اسلام ننگین از کلیه ی سطوح اموزشی و اجتماع اولین گام در مسیر ایران اینده خواهد بود--مقصود خشونت نیست//حذف فیزیکی خاص اسلام و اسلامیون است نه یک ایرانی راستین!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
. "مردان، سرپرست و نگهبان زنانند، بخاطر برتریهایى که خداوند (از نظر نظام اجتماع) براى بعضى نسبت به بعضى دیگر قرار داده است، و بخاطر انفاقهایى که از اموالشان (در مورد زنان) مى‏کنند. و زنان صالح، زنانى هستند که متواضعند، و در غیاب (همسر خود،) اسرار و حقوق او را، در مقابل حقوقى که خدا براى آنان قرار داده، حفظ مى‏کنند. و (امّا) آن دسته از زنان را که از سرکشى و مخالفتشان بیم دارید، پند و اندرز دهید! (و اگر مؤثر واقع نشد،) در بستر از آنها دورى نمایید! و (اگر هیچ راهى جز شدت عمل، براى وادار کردن آنها به انجام وظایفشان نبود،) آنها را تنبیه کنید! و اگر از شما پیروى کردند، راهى براى تعدّى بر آنها نجویید! (بدانید) خداوند، بلندمرتبه و بزرگ است. (و قدرت او، بالاترین قدرتهاست.) (۳۴ نسا) اون خدایی که این ایه را فرستاد و بر اون کسانی که به این ایه و این کتاب عقیده دارند و بهش عمل می کنند
یکشنبه 10 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
قابل توجه تمامی کاربران سایت، این ادرس یوتوب هستش:https://www.youtube.com/watch?v=SC25LB7PDEAfeature=related. این جمله(ایران قبل و بعد از انقلاب)رادر Search youtube کنید . (alisam - ایران - تهران ) (bavar88-هلند-آمستردام )کامنت های را که در زیر این ویدئو کلیپ گذاشته شده را برای ادمهای مثل تو ،و هم فکرانت گذاشته اند.
یکشنبه 10 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
ابتدایی که بودم توی مدرسه و تلویزیون و.. این آهنگ مثلا انقلابی رو میذاشتند : فردا که بهار آید آزاد و رها هستیم و الی آخر.. حالا انقلاب شد و آزادی و بهارش رو هم دیدیم!
یکشنبه 10 آبان 1388

rezashah - استرالیا - سیدنی
لعنت به روح روباه مکار امام هندی زادهو اما خودمو نیم من دنبال اون عکس سوم مانتو سبز مایل به طوسی می گردم.تو دل برو است.درد بلاش بخوره تو سر رهبر قاتل و انترش
یکشنبه 10 آبان 1388

نیک پندار - ایران - شیراز
bij - المان - المان گرامی نظر خودت را اعلام کن ولی از طرف بقیه حرف نزن. اعمال و رفتار عده ای مدعی را نمی تونیبه پای یک مکتب بذاری. دقیقا مثل اینه که حرفای همین دوستان اعضای سایت رو که مدعی فرهنگ و تمدن آریایی و ایرانی هستند و حتی یک جمله بدون توهین نمی تونن حرف بزنن را بذاری به پای نیاکان بزرگ آریایی و مکتب زرتشت. یا مثلا جنایات هیتلر رو بذاری به حساب وحشی بودن قوم آریایی چون شعار هیتلر حفظ نژاد برتر آریایی بود.
یکشنبه 10 آبان 1388

نیک پندار - ایران - شیراز
آنتی اسلام - پیامبر ما فرمود: بعد از نهی شدن از عبادت بتها از هیچ چیز به اندازه کشمکش کردن با مردم نهی نشده ام. بنابراین نمیخوام باهات بحث بیهوده بکنم. ولی برای آگاهی همه توصیه میکنم تحقیق کنید ببینید در شرایط کنونی انگیزه و روش کسانی که بیسترین جان فشانی را برای دستیابی به هدف بزرگ می کنند و متحمل بیشترین فشارها هستند چیست؟ کمی در مورد اشخاصی مثل محمد رضا جلایی پور که به خاطر اعتقادات مذهبی و عرق ملی مبارزه میکند و اتفاقا نه تنها متحجر و کوته فکر نیست که دانشجوی ممتاز آکسفورد نیز هست، تحقیق کنید. آنتی اسلام--- چه بگویم با کسی که از اسم کاربریش مشخصه که هدفش نه ترویج باورها و اعتقادات خودشه بلکه بزرگترین هدفش مخالفت با یک مکتبه.
یکشنبه 10 آبان 1388

نیک پندار - ایران - شیراز
و اما با موافقان وضع موجود: در داستان حضرت موسی ع در قرآن آمده: خداوند به موسی ع گفت با فرعون (که ادعای خدایی میکرد) با نرمی سخن بگو که شاید هدایت شود، برخوردهای این خواهران نه تنها اسلامی نیست که باید به سلامت روانی آنها نیز شک داشت. بنده به عنوان یک ایرانی مسلمان انزجار و تنفر خودم رو از این حرکتها اعلام میکنم.
یکشنبه 10 آبان 1388

bij - المان - المان
از من سوال شد: پس زنانی که الینه اسلام هستند و از ان طرفداری میکنند هم دشمن شماره یک اسلامند؟ جواب من بله انها هم! چون اسلام زن را دشمن خود میبیند! عجب پس فاطمه ضد اسلام بود؟ جواب من بله، اگر او دختر محمد، زن علی یا مادر حسن و حسین در وهله اول محسوب نمیشد، یعنی وجود ننه حوا از دنده بابا ادم تصور نمیشد!!! *** زن در اسلام همچون فاطمه (فاطمه است!) و زینب (تجاوز شده در کربلای حسینی، پیام رسان ان حماقت!) برخواسته از ذهن مرد سالار دین منحط و وحشتناک اسلام میباشد و بس!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ببینید چه بدبخت شدیم که سالم و ناسالم .بی دین و دیندار. اهل هر دین و مذهب و هر فکر و عقیده ای. دکتر و مهندس و معلم . خوب و بد. خوشبخت و بد بخت. و دهها نوع مردم همه باید به زور از یه الگو پیروی کنیم. ظاهر مردم جامعه یه چیز حال بهم زن و غیرقابل تحمل و باطن هم یه چیز بدتر
یکشنبه 10 آبان 1388

muir - قطر - دوحه
اولا پلیس ها برای قورت دادن نیستند دوما قانون اساسی ایران رعایت حداقل حجاب رو الزامی کرده پس کسی که این کارو نمی کنه قانون گریز است وبرخورد با اون لازم .سوما همه ی شما به جرئت میگم همتون از زنی که محجوب وپوشیده باشه لذت می برید وتحسینش می کنیدو به زنی که لباس رننده داره صرفا نگاهی جنسی وتحقیر امیز دارید نه انسانی
یکشنبه 10 آبان 1388

bij - المان - المان
aria378 - ایران - تهران، ننگ بر که حجاب را دستور کار خود میداند و وجودش برامده از ذهن محمد ضد انسان و بخصوص ضد زن است!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
aria378 - ایران - تهران . دوست عزیز چرا بیدار نمیشی‌.چرا با این حرف‌ها تون دارین سر خودتون رو شیره میمالین!!!به چه چیزی باور کنیم به این که از یک طرف میگین خدا مهربونه خدا ظلم رو دوست نداره خدا انسان رو آزاد آفریده که آزاد باشه بعد از این طرف میاین میگین حجاب دستور خداست.اصلا میدونی‌ چی‌ شما راست میگی‌ چون حجاب ،قتل،جنگ،خونریزی،داشتن حرام سرا،بی‌ ارزش شمردن زن و فقط به عنوان موجودی برای رفع نیاز جنسی‌ به زن نگاه کردن،تحمیل کردن نظر به دیگران ،دروغ، خیانت و خیلی‌ چیزأی دیگه هم دستور خدا هستند چون خدا خیلی‌ خود خواه است چون در دینش آزادی ۶ دانگ رو به مرد‌ها داده ولی‌ واسه زنها هیچی‌ پس من به عنوان یک زن میگم خدا نه واسه خودت نه دستوراتت تره هم خرد نمیکنم چون همه جا دم از این میزنی که تبعیض بده ولی‌ خودت تبعیض قائل میشی‌(البته اگر خدایی وجود داشته باشه چون خدا ساخته ذهن بشر هست )
یکشنبه 10 آبان 1388

sama128 - ایران - شیراز
یک نفر نیست از این آخوندها بپرسه آخه بابا مردم که زمان شاه اومدن و انقلاب کردن حرف از حجاب زورکی بود - حرف از این همه تبعیض بود - حرف از این همه کلاهبرداری بود- آقا مردم گلاب برروی تمامی شما خوانندگان یه غلطی کردن اومدن توی اون رفراندوم سرکاری گفتن جمهوری اسلامی آری یعنی عدل - یعنی درستی - یعنی صداقت - یعنی برابری - الحمدالله هیچ کدام که اجرا نشد و نخواهد شد - شد حجاب تحمیلی حجاب با چماق حجاب بودن عقیده و ایمان - حجاب بودن داشتن اعتقاد به ارزش ها خب ای آخوند دروغگو که جیبت از اموال این مردم پر شده و ثروت هنگفتی هم به جیب زدی اگه به اندازه یک جو به معاد و وجود خدا اعتقاد داشته باشی که الحمد الله نداری اون دنیا باید چوب تو آستینت بکنن که دین و ایمان مردم را گرفتی ای نامردان کثیف -
یکشنبه 10 آبان 1388

DADA-S - هلند - امستردام
bavar88 - هلند - امستردام :میبینم که جواب من رو نمیدی ؟ گفتم که با هم صحبت می‌کنیم گفتمان محمودی نداریم با هم . حالا بور با ID : Casavova.nl بیع از عرب‌ها دفاع کن خود فروخته.
یکشنبه 10 آبان 1388

NASLESOUKHTE - بلژیک - انتورپن
سلام به همه
یکشنبه 10 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
تحمیل عقیده عبارت درستی نبود. باید از عبارت ((تحمیل پوشش)) استفاده میکردید. عقیده در ذهن آدمه. عقیده تحمیل شدنی نیست. ((دستها را میتوان بست. زبانها را میتوان بست. ولی افکار را نمیتوان بست))
یکشنبه 10 آبان 1388

حخا - استرالیا - سیدنی
عمو دانیال.دلت ازکجا پره که سراسلام خالی میکنی.اقا جمهوری اسلامی نمایده اسلام نیست.اسلام ابزار ی است برای دولت.
یکشنبه 10 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
اون دختر بیچاره حجابش مشکلی نداره. بی حجابتر از اون تو تهران زیادند. فقط گیر بد سگهایی افتاده. زنیکه عقده ای چطور داره دست بچه مردم رو میکشه
یکشنبه 10 آبان 1388

parandeh_shargh - ایران - کرمان
سلام بچه ها من امروز عضو شدم امیدوارم که منو به جمع گرم و صمیمی خودتون بپذیرید
یکشنبه 10 آبان 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
کشف حجاب رضاشاه فراموش نشود که حتی مامورانش در روستا ها هم چادر از سر زن ودختر مردم می کشیدند .حاصل آن افرات این تفریت است . به امید ایرانی آزاد از وجود شاهوشیخ.درود بر ایرانی آزاد با تحمل تمام عقیده ها ومرام انسانی.
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
aria378 - ایران - تهران . خدای خنگ شما بیجا کرده دستور حجاب داده برای تضمین پایین تنه ی مردان شهوتران اسلامی!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

saharrr - امریکا - فلوریدا
ازادی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟مگه اون موقعها هم چادر رو به زور از سرشون در نمی اودن؟؟؟؟ اون زمان ها بد بوده وضع مردم الان بدتر
یکشنبه 10 آبان 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
تحمیل عقیده کلا غلط هست. رضاشاه در سال 1314 کشف حجاب را اجرا کرد. فروغی که بسیار باهوش و آگاه بود٬ و جامعه را خوب میشناخت دستور رضا شاه را در این مورد نادیده گرفت و در مدت نخست وزیری خود انرا ابلاغ نکرد . یکی از دلایل برکناریش هم همین بود. دوران شاه٬ علی رغم بسته بودن فضای سیاسی پس از مصدق٬ از نظر احترام به اقلیتها و حریم شخصی ٬‌ یک دوره خوب بود. با اینکه دولت از طریق تبلیغات شیوه زندگی متفاوتی را ترویج میکرد ولی مستقیما وارد حریم خانه ها نمیشد. در زمان انقلاب هم قرار نبود حجاب اجباری شود و در اوایل انقلاب مردم هم بی حجاب و هم باحجاب بودند. بعد از انقلاب متاسفانه کم کم حکومت وارد حریم افراد شد. نماز خواندن و به نماز جمعه رفتن به یکی از شاخصهای اصلی در قبولی دانشگاه و گرفتن کار تبدیل شد. حذف گزینش از کارهای شجاعانه خاتمی بود که با مخالفت سخت محافظه کاران روبه رو شد ولی اجرا شد. با امدن اقای احمدی نژاد متاسفانه دوباره شرایط سخت تر شده و ازادیهای فردی کمتر شده است.
یکشنبه 10 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
zaer79 - ایران - تهران لطفا ببند در اون . چه به تو اون اختیارو داده که به یه زن بگی چی کار بکن چی کار نکن بدبخت چون تو خودت مال این حرفا نیستی که برا خودت یه دوست دختر بجوری عقدتو می خوای سر خواهرو مادرو زنت خالی می کنی اسمشم گذاشتی غیرت من تا حالا معادل فارسی این واژرو نشنیدم چون این واژه از فرهنگ عربی اومده . فرهنگی که وقتی یه مرد می مرد بین ورثش برا این که کی مادرشو به ارث ببره دعوا می شد تو هم از همون فرهنگ که می گه یه مرد می تونه بینهایت زن صیغه ای داشته باشه ولی اگه یه زن با یه مرد رابطه داشته باشه باید سنگسار شه ننگ بر تو و غیرتت
یکشنبه 10 آبان 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
muir - قطر - دوحه من کل قانون اساسی ایرانو خوندم می شه بگی داری از کدوم اصل صحبت می کنی بی سواد تو قانون اساسی مسایل اساسی یه نظام نوشته می شه نه این چیزا بعدشم تو ...شیوخ عرب نمی خواد اینجا اظهار فضل کنی چون سوادت در حد یه بچه دبستانیم نیست
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا با این دو عکس کاملا معلوم میشود که اسلام چی بود و توسط این آخوندها تبدیل به چه چیز شد مردم ایران 1400 سال است مسلمان هستند ولی از وقتی که این حکومت آخوندها آمد همه چیز ایرانیها حتی دین آنها را گرفته .....نتیجه اینکه این حکومت آخوندها ربطی به اسلام ندارد بلکه یک مشت غارتگر عقده ای هستند که به اسم اسلام حکومت میکنند و روحانیون واقعی نیز با این حکومت مخالف هستند..
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در ضمن کسانی که که عقیده دارند که باید حکومت سکولار به معنای اجبار در بی حجابی باشد {همان کشف حجاب رضاشاه که آن هم مانند طرح حکومت آخوندها نتیجه عکس داد و باعث مخالفت مردم ایران شد} فرقی با این آخوندها ندارند چون هر دو گروه اختیار و آزادی پوشش را از انسان میگیرند و هر دو گروه محکوم به شکست و طرد شدن از سوی مردم هستند.....زنده باد آزادی و حق انتخاب برای همه....
یکشنبه 10 آبان 1388

bij - المان - المان
نیک پندار - ایران - شیراز، مینویسی: ((نظر خودت را اعلام کن))، معلومه که من نظر خودم را بیان کردم همانطور که تو نظرت را! محمد هم وقتی بر خلاف همه در مکه به تمام بتها تازید و همه را به باد *توهین* گرفت نظر خوش را بیان کرد! اما بیان نظرش در مکه کجا و جنایاتش بعد از به قدرت رسیدن، بخصوص بعد از پناهندگی در مدینه کجا!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
حجاب قبل از زن توهین به مردان محسوب میشه؟؟!! که میگه ای مرد خاک بر سر (بلا نسبت) تو انقدر عقده ای و بدبخت و کم اراده وناپاکی که تحمل دیدن یه خانم رو نداری و اره دیگه...
یکشنبه 10 آبان 1388

sara-j - سوید - استگهلم
zaer79 - ایران - تهران . لطف کنید غیرت رو شما واسه ما بخش و معنی کنید.متاسفم واسه این افکارتون چون تا وقتی‌ که به زن بگید ناموس و به عنوانه ملک خودتون حسابش کنید نه یک انسان که آزادی‌های خاص خودش رو داره انتظاری بیش از این از شماها نیست.شما هم ندارین فقط تعصب خشک و خالی‌ دارین به عبارتی خشک مغز هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
حخا - استرالیا - سیدنی. سوال من از تو این است. ایا تو از نسل ایرانی هستی و یا از نسل عرب؟
یکشنبه 10 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ننگ و نفرین به این اسلامیهای تندرو و متعصب و متحجر که با شکنجه و چوب و چماق و بطری اسلام و حجاب را به زور به مردم ایران چپاندند. زنان در کشورهای عربی چطور میپوشند و ازاد میگردند و اینها چطور دختران ایران را به زور دگنک وادار کردند شبیه ام کلثوم بپوشند.
یکشنبه 10 آبان 1388

sayna_a_2006 - ایران - سربندر
آنتی اسلام - ایران - کیش . آن زمان عقده ای هایی مثل شما نبود که اگر یک خانمی رو با یک تیپ نامناسب ببینند سریع وبدون اینکه فکر کنن که این خانم چیه وچکاره است بیفتن دنبالش. شما بی ظرفیتها وقتی خانمی را با این شکل وشمایل توی خیابان ببینی فکر می کنی این خانم یه کاره ای است وسریع 2 تا پا داری 4 تا هم کرایه می کنی و میفتی دنبالش. اگر این حکومت با این گونه زنان اینجور برخورد میکنه فقط عامل اصلی این رفتارها کسان مثل شما هستند که اسایش برای خانمها نگذاشتید. واسه همین برای جلوگیری از هرج ومرج وسواستفاده ادم هایی مثل شما این حکومت ناچار به انجام این کار است.
یکشنبه 10 آبان 1388

ghom.666 - ایران - قم
aria378 - ایران - تهران. واقعا باید به شماها گفت که چقدر کوته فکر هستید عین بقیه مسلمانان.و واقیعت را نمی فهمید و نه میخواهید بهفهمید.بقول معرف.کدام دین کدام خدا .همش مزخرف دیگه ازین دروغ و تزویر خسته شدیم...کجای دنیا میشه یک کشور اسلامی دمکراتیک پیدا کرد.همشون خودشونو مامور خدا میدونن و فقط بفکر کشتن انسانها هستند مامور کسی که تو این 200میلیون هیچ خبری کسی ازش نداره فقط راجبش و از قولش دروغ میگن..خدا گفته خدا گفته..چرا خودش کاری نمیکنه و چرا هم چون ادمهای را مسلمانان انها را کافر میدانن افریده فکر میکنم پس او از جنگ ترور کشتن بچه سالهای زیر 4 ماه تا 10 ساله لذت میبره یا سر گرمی برا خودش درست کرده...
یکشنبه 10 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
اقای انتی اسلام گرامی سلام. نمیدانم منظورتان از خانمهای دفاع کننده از اسلام چه کسانی هستند ولی فکر می کنم که بحث من و شما درباره مفهوم قران بیشتر مربوط به ادبیات و زبان عربی بود. در هر صورت همانطور که عرض کردم سعی می کنم بیشتر بخوانم و کمتر بنویسم. کتابی بنام نقد الاسلام و المسلمین اثر ابن وراق یک نویسنده عرب را سفارش داده ام . متاسفانه این نویسنده بدلیل ترس از افراطگراها به اسم مستعار مینویسدو حتی خانواده اش از اینکه او نویسنده چنین کتاب وکتابهای مشابه است اگاه نیستند. (همانطور که شما فرمودید) در پایان این تحمیل پوشش و حتی عقیده یکی از معضلات کنونی کشور من نیز هست و ارزوی ریشه کن شدنش را در ایران و عراق دارم.و بله٫ العاقل تکفیه الاشاره٫ موفق و پیروز باشید.
یکشنبه 10 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
اهای کمپوت عقده "zaer79 - ایران - تهران" گوش کن: ۱) یه زمانی‌ "جوانمردی" و "انسانیت" مترادف‌های "غیرت" بودند، اما امروز روز من حاضرم همهچیم رو بدم که کلماتی مثل "ناموس" و "غیرت" از صداو سیما و کلا همهٔ وجوه زندگی‌ ایرنیا حذف بشه. چرا؟ چون مترادفی به جز "به اسارت در آوردن زن" و "عقل کلّ دانستن جنس نر" رو نداره.
یکشنبه 10 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
چرا کار بسیجی ( س گ ) های پاچه گیر رو به اسلام ربط میدین؟ این اسلام ایرانی است. زمان خود پیامبر ص هم حجاب اجباری نبوده. حتی همین الان در عربستان هم حجاب اجباری نیست ( چندین بار این مطلب رو گفته ام ) حالا چرا این آخوندها کاسه ی داغتر از آش شده اند رو نمیدونم. به نظر من بهترین برداشتی که از این عکس میشه کرد و همانطور که برخی از دوستان اشاره کرده بودن این هست که هر چیزی که انسان از آن منع بشه به آن حریصتر میشه. اون از زمان رضا شاه اینم از زمان آخوند شاه.
یکشنبه 10 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
farjade shab - فرانسه - پاریس . سلام همشهری عزیز. حال شما خوبه؟ کار خاصی باهاتون نداشتم. فقط نگرانتون شدم. ایمیل بفرستید خوشحال میشم. ای شالله که خوش گذشته؟ قربانت
یکشنبه 10 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
parandeh_shargh - ایران - کرمان . هم وطن عزیز.به جمع خیلی گرم و با صفای ما که از حرارت زیادش،کباب می شویم خوش امدی.
یکشنبه 10 آبان 1388

iran mihanam - سوئد - مالمو
zaer79 - ایران - تهران . غیرت یعنی با چادر چاقچور و چهار دیواری وگاها با کتک طبق قران همسر و شریک زندگیت را کنترول کنی .غیرت از دید ما اینه که به تفاوتهای بین جنس زن و مرد اگاه باشیم و با اگاهی از این تفاوتها خواستههای زن را براورده کنیم و به او عشق بورزیم این یعنی غیرت . در مورد اول تو میتونی تو سرش بزنی و کنترول کنی این زن اگه نتونه بیرون بهت خیانت کنه روزانه 1000 بار در فکرش بهت خیانت می کنه حتی با دیدن مانکنهای مرد پشت ویترین مغازها
یکشنبه 10 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
یک سوال از کسانی که پاسخ این پرسش رو می دونند. یک کشور فقط یک کشور نام ببرید که در انجا دقیقا قوانین اسلامی بدون چون و چرا اجرا میشه و مردم در صلح و صفا زندگی می کنند و از زندگی در اون شرایط راضی هستند؟ اگر پاسخ به این پرسش داده بشه مسلمان ها یک جایزه دارند. فکر کنم بهشتی که بهشون وعده داده شده همون جاست برن همون مملکت.
یکشنبه 10 آبان 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
اهای کمپوت عقده"zaer79 - ایران - تهران" گوش کن ۲ ) اصلا میدونی این حرفای گزنده و سر تا پا نفرتت از کجا میاد؟ از این که خودتم "دوست داری" مثل همینأی که میگی‌ لختی پختی بگردی اما "نمیتونی" یعنی‌ "نمیگذارن" که بتونی‌. این که هم وطنت به دمکراسی رسیده و از این زندان آزاد شده اذیتت می‌کنه؟! میدونی منو امثال من خیلی‌ وقته که فهمیدیم حقمونو نباید از هموطن خودمون بگیریم، بلکه اگه کمو کاستی ای‌‌ هست باید یقهٔ مسئولین رو بچسبیم.اما..هنوز هستند کسانی‌ که مثل تو خوشبختی‌ شون حاصل نمی‌شه مگر با آرزو کردن "بدختی" برای دیگران!
یکشنبه 10 آبان 1388

muir - قطر - دوحه
mr. fair - انگلستان - منچستر جناب با سواد نه طبق قانون ایران دین رسمی کشوراسلام وقوانین کشور باید طبق دستورات اسلام باشد برای ایه ای که صریحا به موضوع حجاب اشاره می کنه می تونی به سوره ی مومنون ایه ی 31 مراجعه کنی پس دیگه به جای اینکه قانون اساسی رو زیرو رو کنی یه خورده به مغز مبارک فشار بیار تا این بدیهیات رو درک کنی.
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
1)راستش من در اینجا نظرات خیلی جالبی رو دیدم که برای من خیلی عجیب هست از جمله این حرفها این هست که غیرت یک چیز مزخرفی هست !!!!!!! در حالی که رفتار انسان ترکیبی از دو نیروی غریزه و تفکر هست اگه حیوانات رو فاقد نیروی تفکر بدانیم مطمنا از نظر غریزه با انسانها مشترک هستند غیرت یک ویژگی غریزی هست که در تمام حیوانات نر وجود دارد و دلیل جنگهای خونین حیوانات نر مانند شیرها گوزنها ... برای حفظ همسران خود به دلیل این ویژگی هست و انسانها و مردها هم دارای این ویژگی هستند که در تمام مردان دنیا این ویژگی دیده میشود و عامل اصلی استحکام یک خانواده هم خصوصیت غیرت مردان هست و گرنه مرد برای زنی که او را بعنوان حامی قبول ندارد و به ویژگی غیرت او اهمیت نمی دهد ارزشی قایل نیست و بدیهی هست که برای خانواده هم ارزشی قایل نخواهد بود ....
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
2)و دلیل اصلی فروپاشی خانواده ها در غرب این است که این ویژگی غریزی غیرت از مردان گرفته شده هر چند حرکت بر خلاف غریزه به بهانه پیشرفت وتمدن به یک روش عادی تبدیل شده که از جمله هم جنسگرایی هم یکی از آنها است که در هیچ موجود دیگر به جز انسان دیده نشده و اگر یک اختلال روانی یا یک نوع بیماری هست چرا در دیگر موجودات دیده نشده .... البته من از این حرف حذف غیرت استقبال میکنم چون غیرت هم بجز بدبختی نتیجه دیگری برای آقایون نداره .....راستش من خودم اگه قرارباشه بیخیال غیرت بشم دیگه فکر تشکیل خانواده رو هم نمیکنم چون همانطور که الان در غرب هست براحتی میتوانم با هر زنی ارتباط داشته باشم چون از شما چه پنهان مهمترین عامل جلوگیری از ارتباط با زنهای مختلف در ایران همین غیرت وابستگان مرد زن هست.....
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
3) وگرنه همین حکومت آخوندها هم با آن مشکل نداره و همه قوانین مانند شلاق و سنگسار و.....هم بیشتر یک نمایش هست که در اکثر مواقع اجرا نمیشه یا اگر چند مورد هم اجرا شده بیشتر بخاطر شکایت و سماجت همسران این خانمها هست که چون پارتی داشتند یا گندش در آمده این حکومت مجبور شده که چند مورد اجرا کنه و همین حالا هم مجازات سنگسار در ایران به صورت رسمی متوقف شده{هر چند من معتقد هستم سنگسار جزو قوانین اسلام نیست و توسط مسیحیها ویهودیها تو پاچه مسلمانها شده} ....راستش همیشه من درگیر این موضوع هستم که چطور میشود با زنها ارتباط داشت و صاحب بچه هم شد بعد همچنان آزادی خود را حفظ کرد که بیخیال شدن غیرت بهترین روش هست که با یک زن زندگی کنی و بعد حتی اگه بچه دار هم شدی تنها تعهدی که داری خرج بچه هست بعد میتونی از زن جدا بشی و با هر کسی که دوست داشتی ارتباط داشته باشی درست مثل غرب......
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
4)در آخر ممکن است دوستان مخالف بگویند انسان نیازی به نیروی غریزه ندارد و باید با نیروی تفکر زندگی کند و به همین دلیل هم نیازی به غیرت که یک ویژگی غریزی هست ندارد... پس با این حساب انسان نیازی به غریزه مادری و علاقه مادر به فرزند هم ندارد چون علاقه مادر به فرزند مخصوصا پس از تولد بچه یکی از قویترین غرایز در تمام موجودات از جمله انسان هست ...
یکشنبه 10 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
5) در ضمن با عرض معذرت از آقایون یک سوال دارم اگه همسر شما به شما خیانت کنه عکس العمل شما چطور خواهد بود 1 -مثل این افراطیها تعصبی دوست دارید خودتان مجازات مرگ رو اجرا کنید 2-به حکومت شکایت میکنید و خواستار مجازات هستید 3 - همسرتان را طلاق میدید 4 - اگه همسرتان اظهار پشیمانی کرد می بخشید 5 - خیانت همسرتان برای شما مهم نیست....من خودم طرفدار طلاق هستم
یکشنبه 10 آبان 1388

ayeneh - دانمار - کپنهاک
باسلام به همه دوستان من تازه عضو شدم و خوشحالم از آشنایی با شما. عکسهای جالب و پر معنایی بود به وضوح میتوان تغییر را دید و احساس رد.ک
یکشنبه 10 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
parandeh_shargh - ایران - کرمان ** خوش اووووووووومدی عزیز
یکشنبه 10 آبان 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
این حجابى که این حضرات در قالب مامور ارائه مى دهند اختیارى است و نباید اجبارى باشد و در هیچ منبع و کتابى هم تعریف این چنینى وجود ندارد وقتى که آدم و حوا آفریده شدند بدون پوشش بودن و اینک مطابق نیازهاى جامعه پوشش در حد اعتدال و میانه ( وسط ) لازم است نه بیشتر و نه کمتر چرا که اصولا جهان بر اساس اعتدال آفریده شده همانگونه که طبیعت و تمام دنیا بر این اساس به وجود آمده و وجود حیات بر اصل اعتدال استوار است اعتدال و میانه روى در سرما و گرما ٫ خوردن ٫خوابیدن و هرچه که در رابطه با آفرینش است همه بر اساس اعتدال است٫ این پیام خدا است ( میانه رو باشید )که در قالب طبیعت به انسانها آموخته مى شود رمز زندگى انسانها نه افراط و نه تفریط است
یکشنبه 10 آبان 1388

sal_xcool - کانادا - ونکوور
مشکلی که امروزه ما با ان مواجه هستیم از 30 سال پیش اغاز نشده و از دین هم منشا نگرفته. فقط در دیده انسانهای سطح گرا ، ظاهربین و دگماتیسم ضد دینی عکس این واقعیت غیر قابل انکار به صحت وجود دارد. افرادی که به دنبال جواب اسان و بی زحمت می گردنند و بویی از تحقیق و پژوهش عمیق نبرده اند. افرادی که فکر می کنند تمام مشکلات ما با دین اغاز شده و گویی اگر فردا معجزه ای رخ بدهد و همه ایرانیان به طور کامل دین را کنار بگذارند تمام مشکلات سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی ما به صورت معجزه اسای حل خواهد شد. این ها همان افرادی هستند که به قول خودشان طرفدار ازادی و دمکراسی هستند ولی نه تنها به اعتقاد شخصی شما هیچ احترامی نمی گذراند بلکه توهین و ناسزا هم می گویند و سعی می کنند که همه را مثله خودشان بکنند. اسم این جور افراد را من فاشیست مدرن نام می برم. افراد تندرویی که جهان را سیاه و سفید می بینند و در ذهن خودشان شما را محاکمه و دادگاهی می کنند و شما را به قتل اقا سلطان ها پیوند می دهند فقط برای این که مسلمان هستید. به امید ازادی کشور عزیزمان.
یکشنبه 10 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
zaer79 - ایران - تهران ** زائر جان تو برو زیارت کن و بی خیال این سایت و بی دینها شو!! بعد بیا بگو پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت. لای لای لای // برو بمیر نکبت. راسی "بیکی نی" رو از کی یاد گرفتی میدونی معنیش چیه؟؟؟ ها ها ها
یکشنبه 10 آبان 1388

experthoney - بحرین - بحرین
bij - المان - المان . مثل این که شیعه ها خیلی حالت رو گرفتن ها؟ . دستشون درد نکنه.
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر خود کامگی و شهوت پرستی که نام انرا/غیرت و ناموس/ نهاده اید. 1...حجاب پوشش نیست یک ایدئو لوژی کثیف است که زن محجبه به مردان اطراف خود می گوید چون همه ی مردان یک حیوان شهوت پرست هستند و حتی از موی زن تحریک می شوند خود را می پوشانم پس. توهین به خود مرد است. در ضمن خدا یا واسطه ی جنسی مرد مسلمان در این دنیا عشرتکده برپا کرده((((4 زن عقدی بی شمار کنیز)))) و به این بس نکرده پس از مرگ هم در عشرتکده ی بهشت 70 روسپی برای مردان در نظر گرفته..خاک بر سر غیرتتان و خدایتان تازیزاده های ایرانی نما.
یکشنبه 10 آبان 1388

titan - ایران - ایران
ای ول بابا قم
یکشنبه 10 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - کیش؟؟؟ - حالا فهمیدم چرا با اسلام دشمن شدی. چون جلوی چشم چرانی هات رو گرفته عقده ای شدی
یکشنبه 10 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
. zaer79 - ایران - تهران این زن عقدای از حسودی و بی جرعتی خودشونه که به این خانمهای زیبابند میکنند ناگفته نمونه که خیلی از این چادریها در خفا از خیلی از زنان ....بدترند. در خارج از کشور دنبال تکنیکو بیشرفتند حالا تو دم از غیرت بزن.
یکشنبه 10 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
این رژیم شورش را در اورده و کار را به جایی رسانده که به جای اینکه نگهبان حریم و حقوق مردم باشد و در آباد ساختن کشور و بکوشد و در پی مسایل مهم باشد از بی کاری به آزار و اذیت مردم بیگناه روی آورده است. اینها با این کار مردم را از دین فراری دادند.خمینی ملعون مردم را فریب داد در صورتی که در اول انقلاب کسی از پوشش آزاد و کراوات منع نبود. برای درک درست از حجاب در زمان حضرت محمد و عربستان 14 قرن پیش هم این مقاله را حتمن بخوانید :. https://www.irantarikh.com/paraakanda/poushesh.htm. در ضمن کتاب "خواهران و دختران ما" اثر شادروان کسروی تبریزی هم در این مورد است :. https://kasravi.info/ketabs/xaharan/xaharan.pdf.
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. نیک پندار - ایران - شیراز{{... کمی در مورد اشخاصی مثل محمد رضا جلایی پور که به خاطر اعتقادات مذهبی و عرق ملی مبارزه میکند و اتفاقا نه تنها متحجر و کوته فکر نیست که دانشجوی ممتاز آکسفورد نیز هست، تحقیق کنید....}} 1- فکر کنم منظورتان حمید رضا جلائی پر بود نه محمد رضا 2-دوست عزیز مگر هرکسی که از آکسفورد فارغ التحصیل شده باشد "حقّ"است؟! شما فکر میکنید هرکسی اسمش آنتی اسلام باشد دروغگو و بد و نامرد و.. است و هرکسی که از آکسفورد مدرک داشته باشد و مسلمان باشد ؛ درستکار ؛ آدم حسابی) راست گو و... است!!! 3- خود آقای جلایی پور با اینکه از اواخر دههء 70 به بعد فعالیتهای مثبتی انجام دادند؛ و درجهت آزادی بیان گامهایی برداشتند؛ اما باید جوابگوی 59 نفر اعدامی در زمانی که فرماندار مهاباد بود و آنها را به عنوان مفسد‌فی‌الارض اعدام کرد باشد ( زیر برگهء اعدام را امضاء کرد و هنوز این لکهء ننگ در کارنامه اش هست). دوست عزیز اینقدر سطحی نگر و ساده لو نباش. می توانستید شخص معتبر تر و با ارزش تری را مثال بزنید. مثلاً آیت الله منتظری را مثال میزدید تا باز هم جواب محکمی خدمتتان عرض میکردم. موفق باشید نازنین
یکشنبه 10 آبان 1388

ridamtoislam - المان - المان
درود بر یاران اسلام همینه تا این دین تازی در ایران هست همین بساطه
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. huria - دانمارک - کپنهاگ دوست عزیز. منظور من خشکه مذهب هایی هستند که خودشون رو به خواب زدند. من همیشه کامنتهای شما را می خوانم و از معلوماتتان لذت میبرم. در رابطه با حجاب؛ بحث بسیار مفصلی است اگر حوصله داشتید اینجا کمی بحث کرده ایم:. https://www.iranianuk.com/article.php?id=42517 موفق و پیروز باشید
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. huria - دانمارک - کپنهاگ و راستی؛ در رابطه با حق و حقوق زنان در اسلام. شما خوتان دیگه استاد ما هستید و اصلاً هر چی شما بگید! :-))
یکشنبه 10 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - بسیجی ضد ایرانی - تهران. مسلمان ایرانی ضد ایرانی - شیراز . ماله کشیدن روی دینی گه به گواه تاریخ و تمام متون مدون و معتبر تاریخی از ابتدای ظهور به قدرت طلبی،‌ کشتن و خفه کردن مخالفان و تحمیل عقیده به ضرب شمشیر پرداخته واقعا وقاحت میخواهد که تنها از مزدوران و پیروان این آیین سراسر رذالت و فرومایگی بر میایید! تحریف تاریخ تا چه حد؟! تمام همت محمد تازی لشکر کشی و دعوت به ضرب شمشیر بوده! این همه لشکرکشی اسلام تا پشت مرزهای روم،‌حمله به ایران، حمله به تمام کشورهای همسایه برای چه بوده؟ آزادی بیان؟!! شرم بر شما بی صفتان باد! حجاب هم یکی از ابزارهای تحمیق و اسارت اسلامی است! حجاب یعنی تحمیل عقیده! یعنی تحمیق و دون شمردن زنان همانطور که پیامبر و امامان زن را موجودی فرومایه میدانستند! دست بردارید از این همه رذالت و فرومایگی! این دین بجز مزدور پروری و ابله سازی کار دیگری هم کرده؟! بر اسلام و بر محمد و آل محمد! استقلال،‌ آزادی، جمهوری ایرانی.
یکشنبه 10 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bij - المان - المان . hamidTANTAN - اتریش - وین. shahram khosh maram - ایران - تهران. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . shanul - المان - هامبورگ. آنتی اسلام - ایران - کیش. دوستان فرزانه و خردمند. درود بر شما و ممنون از همه وقتی که برای روشنگری و ارائه اطلاعات دقیق علمی و فرهنگی میگذارید. با شما کاملا هم عقیده هستم که ریشه اسارت ایرانی اسلام بوده و این دین اختاپوسی یا به تعبیر من سرطان در طول تاریخ با هجوم به فرهنگها و تمدنها به بهانه رساندن آنها به سعادت و دعوت به پرستش موهومی بنام خدا،‌ عملا خود به یک جریان ضد فرهنگ و تمدن مبدل شده که حاصلی جز کشتار و قتل عام مخالفان و تحمیل عقاید پوچ و خرافی نداشته است. اما این مژده را به شما عزیزان میدهم که رنسانس سیاسی و فرهنگی در ایران شکل گرفته و نسل فرهیخته و جوان و روشنفکر سردمدار تغییر در ایران هستند. به امید دیدن ایرانی آباد و آزاد و سکولار. پاینده باشید.
یکشنبه 10 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
zaer79 - ایران - تهران. اون بالا تقریبا جوابتو دادند.ولی دوستانه به تو و امثال تو میگم غیرت زیاد بی غیرتی میاره این بارها برام ثابت شده سعی کنید منطقی باشید نه تعصبی .در مورد حجاب هم اکثر فاحشه های حرفه ای ایران با حجاب هستند البته نزدیک یکساله چادر عربی مد شده 99 درصد از دخترانی که از این چادر استفاده میکنند هر روز با چند نفر هستند.باید باطن انسان پاک باشه قول ظاهر ادمها رو نخورید.فکر میکنید چند درصد این پلیسهای با حجاب سالمند سردار زارعی رو که فراموش نکردید شاید هنوز هم جای مهر رو پیشونیشه
یکشنبه 10 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
zaer79 - ایران - تهران در امریکا اگه یه زن حتی لخت بیاد بیرون کسی جرات نمیکنه بهش حتی یه دست بزنه فورا پلیس دستگیرت میکنه ویا دخترهای کمتر از 18 سال یه متلک کافیه بری زندان ولی تو ایران میدونی روزی چند تا ماشین واسه مادربزرگ کاملا محجبه ات بوق میزنن اینها کافرند وما شیعه دوازده امامی
یکشنبه 10 آبان 1388

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
از این دین لعنتی متنفرم.
یکشنبه 10 آبان 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
zaer79 - ایران - تهران . خوب تقصیری ندارید اینقدر تو خارج راحت و لخت و پتی گشتید و اینقدر جیره ارباباتونو خوردید........... . /////////////////جیره خور شما ک...ت ها هستین که پول نفت ملت مستضعف رو میگیرین و در ازاش برادر آزاری و برادر کشی میکنین. اگه کسی هم به خارج از ایران پناه آورده باشه از صبح تا شب زحمت میکشه که یه لقمه حلال از گلوی خودش و بچه هاش پائین بره. این شما هستین که حق زندگی کردن رو از مردم ایران گرفتین. حق مسلمی که امثال شما با جهنمی که از ایران ساختین از مردم زحمتکشش صلب کردین. در آینده نه چندان دور تک تک شما نا اهلان باید جواب پس بدین. نگران باشید، نگران...خیلی نگران.
یکشنبه 10 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
zaer79 - ایران - تهران ببینم اقای با غیرت که ابرو قرقره میکنید شما وقتی بدخترها و پسرهای مملکت در کهریزک و اوین تجاوز کردن هم از این شکرها خوردید یا فقط وقتی قراره نصف جامعه را تبدیل به برده جنسی کنین که سردار زارع6 نفرشون را با هم سر نماز بخط کنه غیرت میخوری و ابرو قی میکنی!. muir - قطر - دوحه . اما این نابغه دش داشه ای ما از دیار اهریمن! اگه در قانون اساسی در مقابل هر مطلبی نوشتن انتباق با شرع این برای این بوده که دست شماو این ارازل اوباش را برای دخالت در مسائل خصوصی ما باز کنن نه حفظ نظم و کشورداری.ایرانی افتخارش احترام بزنانه اما شما اعراب افتخارتون به حرمسراهای بزرگتره. اقا ما با چه زبونی بشما سوسمارخورها بگیم این دین زننده و اهریمنی رو نمیخوایم ورش دارین ببرین تو همون بیابونها دست از سر ما بر دارین تا با کامیون استخون هر چی امام و امامزاده است نریختیم تو اقیانوس.
یکشنبه 10 آبان 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
muir - قطر - دوحه ........سوما همه ی شما به جرئت میگم همتون از زنی که محجوب وپوشیده باشه لذت می برید وتحسینش می کنیدو به زنی که لباس رننده داره صرفا نگاهی جنسی وتحقیر امیز دارید نه انسانی ///////////حالا به فرض هم که عده ای با تو موافق باشن...زنی که دلش میخواد بهش نگاه جنسی بشه چی؟!!! اصلا شاید دلش میخواد بره جهنم، به تو چه، تو نگاهتو بدزد که اجرش چند برابر میشه و تو اون دنیا چند شاخه انگور بیشتر گیرت میاد. اونم چند روز بیشتر تو آتش جهنم میسوزه...به تو چه؟؟؟؟؟.
یکشنبه 10 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
muir - قطر - دوحه. احتیاج نیست به ایرانی قانون عقب مانده و مارمولک خور عرب پاپتی را ترویج کنی. مرگ بر دین و مذهب شیطانی محمد رسول خدایت. اسلام ارزانی تو با جد و ابادت اعراب وحشی
یکشنبه 10 آبان 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
در ضمن در پست قبلی منظورم سلب بود نه صلب. با عرض پوزش.
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bluestar - ایران - تهران. آنتی اسلام - ایران - کیش؟؟؟ - حالا فهمیدم چرا با اسلام دشمن شدی. چون جلوی چشم چرانی هات رو گرفته عقده ای شدی))) یک نمونه بسیار خوب از یک بیمار جنسی. دوستان ببینید؛ نگاه یک مسلمان در چهار چوب اسلام؛ به زن یک نگاه سکسی است. در جوابت مولای متقیانت علی ( الگوی تو!) گفته است: ١- از مشورت کردن با زنان بپرهیز،زیرا که آنان از نظر عقلانی دارای نقصان هستند و فکر آنان در معرض خطاست و هر کسی که اینچنین باشد،سزاوار نیست که مورد مشورت قرار گیرد.2- دیدگان زنان را به واسطه حجاب بپوشانید که این فصیح ترین کنایات از حجاب است. ٣- جایز نیست شخصی را که اطمینان به او نمی باشد (خواه زن خواه مرد)وارد خانه اش نماید. ۴- در بعضی مواقع، فساد آوردن بعضی از مردم به خانه،بیش از بیرون شدن زنان از خانه است و بهتر این است که زن در حالتی باشد که غیر از شوهر را نشناسد.
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. bluestar - ایران - تهران. ٥- زنان براموری که خارج ازتوانایی آنهاباشد(اعم ازخوردنیها و پوشیدنیها و غیره ) نباید مسلط شوند. اما اینکه زن چون گیاهی خوشبو (ریحانه) است نه کار فرما،غرض آن است که زن محلی برای لذت و بهره جویی است و شاید هم اختصاص دادن لفظ ریحانه برای زن،از جهت استعاره باشد،زیرا زنان عرب عطر را بسیار استعمال می کردند. اما اینکه زن نمی تواند کار فرما باشد،برای این است که او برای حکمرانی خلق نشده،بلکه باید بر او حکومت کرد. ٦-در گرامی داشتن او از آنچه که مربوط به اوست تجاوز مکن . ٧-زن را به طمع شفاعت برای دیگران نینداز،زیرا از توانایی او خارج است و این امر ناشی از نقصان غریزه و ناتوانی اندیشه اوست . ٨-درمورد زنان پاکدامن غیرت به کار نبرد،زیرا که این امرسبب فساد برای وی میشود،یعنی او را به کاری ناشایست وادار میکند و قبح و زشتی عمل را از او سلب میگرداند. منبع: شرح نهج البلاغه ابن میثم ،ج
یکشنبه 10 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
آنتی اسلام - ایران - اهواز . خواهش می کنم شرمنده می فرمایید. بنده شاگرد شما هستم. شاد باشید دوست عزیز.
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
پسر شجاع* - ایران - تهران . اتفاقا بر خلاف نظر شما فساد در کشورهای اسلامی بسیار بیشتر از غرب است منتها پنهان!!!در سوئد 90 در صد زنان و مردان به هیچگونه مراسم و عقد مذهبی و حتی ثبت با هم زندگی مشترک دارند با تمام حقوق یک ازدواج رسمی بچه دار می شوند عشق می ورزند و چون یک پیوند صد در صد از روی احساس هست خیلی بندرت خیانتی رخ می دهد در کشورهای اسلامی چون اسلام مروج شهوت پرستی است اگر استطاعت مالی باشدتعدد زوجات وصیغه و چون زن حق و حقوقی ندارد این رسم وحشیانه و صدر اسلامی را می پذیرد پس لطفا اخبار غلط ندهید فساد در جوامع بظاهر بسته دهها برابر غرب است.
یکشنبه 10 آبان 1388

khodekhodesh - بلژیک - وست ولاندرن
لعنت بر خمینی خبیث که آخر و عاقبت مارو به همچین روزهایی کشوند
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
ARTEMIS-SW عزیز، ((فساد در جوامع بظاهر بسته دهها برابر غرب است)) اگر بجای دهها، کلمه صدها را بکار میبردی باز کم بود، چون این دو دنیا در خیلی از موارد مانند حقوق زنان قابل مقایسه نیستند! بخصوص ایران که چندین سال نوری عقب افتاده تر از جوامع متمدن است!!! مقایسه کنیم ایران اسلامی را با یک کشور عقب افتاده ای چون پاکستان! در پاکستان زن در مصدر بالای سیاسی قرار میگیرند اما در ایران با وجود لغت متحجر غیرت از طرف به اصطلاح عالمان دینی اصلاح طلب هم نفی میشود! جالب اینجاست که دولت ضد ازادی ا.ن. وزارت برای زنان را در نظر میگیرد که با مخالفت غیورین حکومت اسلامی، اغایان(!) ایات عظام مواجه میشود! تو شاهد باش چه مملکت اسلام تو اسلامیست ایران!!!!!
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . 1)راستش من موندم شما از کجا میگید که در ایران فساد بیشتر از غرب است آن هم بصورت پنهانی با این روابط عمیق خانوادگی که تا عموها و داییها گسترده است دیگر جایی برای فساد آن هم بصورت پنهانی باقی نمی ماند!!!!زندگی اکثریت مردم ایران بر اساس خانواده های مستحکم هست حتی زن و شوهرهایی هم که با هم مشکل دارند خیلی کم ممکن هست به یکدیگر خیانت کنند ...
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . 2)شاید منظور تو همان زنان خیابانی هست که همه در ایران آنها را می شناسند و این گروه بسیار کم به هیچ وجه نماینده اکثریت مردم ایران نیستند ...در ضمن گروه کمی هم هستند که سعی دارند به روش غربی زندگی کنند {دوستی پسر و دختر} که اکثریت مردم ایران آنها را بی بند و بار میدانند ....اتفاقا این گروه که به قول شما روابط آنها بر اساس علاقه هست و جزو گروهی از جامعه هستند که اکثرا مشکل مالی ندارند و بر اثر ارتباط با غرب به این شکل زندگی میکنند بیشترین فساد اخلاقی در آنها دیده میشود ....من خودم دوستان زیادی چه دختر و چه پسر در میان آنها دارم ولی مطمن باش برای ازدواج کردن حتی به آنها هم فکر نمیکنم ...راستش نمی دانم مفهوم فساد از نظر شما چی هست شاید معنی فساد در ایران با غرب فرق میکند!!!!!....
دوشنبه 11 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
مویر قطر دوحه تو که تمرگیدی تو قطر وسط ملخ خورها پس .. ببند و نطق نکن بر پدر اون دین واون پیغمبر لعنت که هر بدبختی داریم از عربهای وحشی 1400 سال پیشه.
دوشنبه 11 آبان 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
ayeneh - دانمار - کپنهاک به جمع ما خوش امدی.دوست عزیز همانطور که مشاهده می کنی ،دوستان گرم بحث هایشان هستند.با عرض معذرت که کسی از دوستان متوجه شما نشد.میگن که یک روز دونفر دراز کشیده بودند یکیشون داشته خمیازه می کشیده اون یکی میگه داداش تا دهنت بازه لطفا این اصغر ما رو هم صدا بزن(اکثر بچها تو اینجا فقط می نویسند کم پیش میاد که کسی چیزی بخونه مگر اینکه با هم دعوای چیزی ،و یا مشکلی داشته باشند.)در هر صورت خوب سایتی را انتخاب کردی .امید وارم که شبها سرت را راحت رو بالشت بگذاری و بخوابی.موفق باشی
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در ضمن من نمیدانم شما دقیقا در چه سنی هستید ولی با تجربه ای که من در این سنم دارم کاملا مطمن شدم که فقط علاقه ضامنی برای خیانت نکردن زن و مرد به یکدیگه نیست چون در یک فضای کاملا آزاد به علت روابط زیاد و وجود رقابت همیشگی همیشه فضا برای خیانت وجود دارد ....مثلا اگه من از زن یک نفر خوشم بیاید چون میدانم که آندو با هم ازدواج کرده اند و از نظر قانونی و رسوم نسبت به هم تعهد دارند و دیگران هم از این تعهد و رسوم حمایت میکنند خیلی کمتر به فکر ارتباط با آن زن می افتم و حتی زنها هم اگه از یک مرد دیگه خوششان بیاید چون ازدواج کرده اند کمتر به فکر خیانت هستند ...ولی اگه آن زن و مرد با هم فقط دوست باشند برای بدست آوردن آن زن تردید نمیکنم و اگر ظاهر و شرایط مالی من بهتر از دوست آن زن باشد مطمن باش موفقیت با من خواهد بود .....حتی من خیلی دیدم که زن و مرد با هم نامزد بوده اند ولی چون برای یکی از آنها مورد بهتری پیدا شده براحتی نامزد خود را رها کرده.....
دوشنبه 11 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
پسر شجاع* - ایران - تهران - ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو / کاملا درست میگه. این حرفهای بی پایه و اساس هم برای توجیه کردن کثافتکاری خود اخونداست. این غیرت را هم بندازید دور همش حرفه. وقتی قبول کردید که ارزش زن و مرد یکی هست احتیاجی به این چیزها ندارید. زن ملک نیست که شما بخواهید ازش دفاع کنید و قیصر بازی در بیارید. اگر کسی را دوست داری ازادش بذار مطمئن باش فرار نمیکنه. موفق باشی.
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
پسر شجاع* - ایران - تهران ...در اخبار حوادث همین سایت می شه فهمید خیانت و فساد کجا بیشتره.(تازه اگه این اخبار کل اخبار مربوط به فساد و خیانت در ایران باشه که نیست.) در ضمن احساس مالکیت با احساس مسئولیت فرق میکنه. احساس مالکیت بر شخص دیگه غریزه حیوانیه و احساس مسئولیت غریزه انسانی و غیرتی که بعضی ها میگن تبدیل به احساس مالکیت شده نه مسئولیت . حالا چرا واژه غیرت که به نظر من فرقی با واژه حسادت نداره به عنوان یک عکس العمل مثبت برای مرد استفاده می شه ولی حسادت یک عکس العمل منفی برای زن ؟ البته من این واژه رو به زبان دیگه ای نمی شناسم ولی میدونم حسودی در خیلی از زبان ها معادل داره.شما فکر می کنید چرا ؟
دوشنبه 11 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
bluestar - ایران - تهران . آنتی اسلام - ایران - کیش؟؟؟ - حالا فهمیدم چرا با اسلام دشمن شدی. چون جلوی چشم چرانی هات رو گرفته عقده ای شدی . از اخوند و بسیجی و پاسدار چشم چرانتر دیدی خبرم کن. بعدش هم خدا چشم را افرید که انسان زیباییهای جهان را ببینه. اگر تو میگی که به یک خانم زیبا نگاه نمیکنی / دو برداشت میشه کرد/ یا دروغ میگی یا اینکه مشکل جنسی داری یعنی همجنسباز هستی. این اسلام شما هست که در زندان به پسرها هم تجاوز میکنند. ادمهایی مثل تو هستند که جامعه را به افتضاح کشیدن. مردم را گرسنه بذارن حریصتر میشوند.
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس . بابا تو تویه کشور 70 میلیونی انتظار داری که مثلا هیچ اتفاقی نیفته اگه این منطق تو هست پس وضع اروپا وآمریکا که بدتر هست فقط تو روزنامه و اخبارشون نگاه کن آنوقت ببین جنایت کجا بیشتره فکر کنم اونوقت اروپارو با جنگل اشتباه میگیری ...فکر کردی عهد بوقه که هیچ کسی از هیج جا خبر نداشته باشه.....راستی اگه سریالهای جنایی فرانسوی رو هم نگاه کنی بد نیست تو هر قسمتش یه جنایت اتفاق می افته فکر نمی کنی که همه اینا خیالات و توهم کارگردان هستش!!! ....کمیسر لسکو که معروف هستش ...کاراگاه ناوارو هم یادش بخیر ...البته سریال دایره جنایی هم هست که درباره جنایتهای خانوادگی نیست ولی بیشتر مربوط به مافیا و قاچاق مواد مخدر و قاچاق انسان و قاچاق اسلحه و قاچاق اعضای بدن و قاچاق برده های جنسی .... راستش مغزم فقل کرد!!!!ها ها ها ها ....
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس . راستی یادم رفت حداقل تو حیوانها فقط برای جنس نر ما ویژگی غیرت یا همان حس مالکیت برای همسر رو داریم و برای جنس ماده از این خبرها نیست و در تاریخ انسانها هم تا بوده همین بوده ...البته همانطور هم که گفتم انسان موجودی هست که میتونه با قدرت تفکر 180 درجه برخلاف فطرت و غریزه عمل کنه ....شاید در آینده مد بشه که زنها غیرتی بشن و آقایون تماشا کنن...
دوشنبه 11 آبان 1388

جاوید ایران - ایران - ایران
عزیزم می شه یه آمار در مورد میزان تجاوزات به زنان بدحجاب و با حجاب اینجا بذارید؟. این حکومتی که شما محکومش می کنید جرم مردهایی رو که به خانمی تجاوز کنند اعدام قرار داده.از یه طرف به خانم ها گفته باید حجاب داشته باشند تا باعث تحریک آقایون نشن و از طرف دیگر مردانی را که به خانمی تجاوز کنند به شدت مجازات می کند.این بسیار عادلانه است
دوشنبه 11 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
sal_xcool - کانادا - ونکوور -- آفرین بر این بینش، درود بر همه انسانهای آزاد اندیش متفکر که اندیشیدن را می اندیشند و افکار دیگران را کورکورانه پیروی نمی کنند. در ضمن تبریک به همه که ادبیات توهین داره کمرنگ تر میشه.
دوشنبه 11 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
zaer79 - ایران - تهران .یکی از کاربران نام خوبی برایت انتخاب کرد(کمپوت عقده)و به قول یکی از دوستان قدیمی غیرت ما ایرانیها(از هموطنان عزیز معذرت میخواهم)توی شورتمان است.فقط به فقط در مورد زنان و یا خواهرانمان غیرت داریم.اما اگر سرمایه های کشورمان را ببرند-به ما توهین کنند-هویت و ملیتمان را به مسخره بگیرند آزادیمان را از دستمان بگیرند هم جیکمان در نمی آید.حالا تو که از همه با غیرت تر هستی برو در کشورهای عربی و سر مامورین فرودگاه را از تنشان جدا کن چون زننده ترین رفتارها را با زنهای ایرانی دارند.اما امثال تو که خیال میکنید غیرت دارید اما در تمام دنیا از امثال شماها بی غیرت تر وجود ندارد حاضرید ..عربها را لیس بزنید.
دوشنبه 11 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز عزیز دلم منظورم همون محمدرضا بود نه حمیدرضا. جالبه از طرف من حرفی را می زنی بعد خودتم محکوم میکنی که البته هیچ ربطی به حرفای من نداره. تو همه کامنتهات یه جور آشفتگی بارز به چشم می خوره البته اونهایی که باید منظور کامنت های من را بفهمند فهمیدن. دوستت دارم به خاطر گوهر پاکت
دوشنبه 11 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
muir - قطر - دوحه. تو بهتره در مورد عربها نظر بدی از اسمت هم معلومه ایرانی نیستی.پس ... ببند و به مسائلی که به تو مربوط نیست دخالت نکن.ایران مال ایرانی است.و فقط یک ایرانی حق تصمیم گیری برای ایران را دارد.
دوشنبه 11 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو یک نکته: عزیز گرامی، حجاب فقط مخصوص دین اسلام نیست. اینو میتونی از آثار نقاشی اروپا در قرن های 18 و 19 ببینی منتها به شکل اسلام نبوده. و جالب اینکه شما در آثار ایران باستان (مثلا پرسپولیس) هیچ کجا عکس زن نمی بینید (احتمالا از اثرات بد اسلام بوده!!!) ظاهرا تنها تصویر موجود مربوط به یک زن ایرانی با پوشش چارقد (حجاب آن موقع که عشایر هم دارند.) هست. حالا اینکه اجداد آریایی ما هم به زنها ستم می کردند و اونا هم کوته فکر و متحجر و اختاپوس بودن رو دیگه خدا میدونه.
دوشنبه 11 آبان 1388

mohsenmohsen - ایران - تهران
ایران شاید 200 سال دیگه درست بشه البته شاید
دوشنبه 11 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
armin2006 - من خودم با حجاب اجباری مخالفم. ولی با زل زدن به صورت خانمها هم خیلی مخالفم. همین امسال آنتی اسلام و شما چشم چران هستید که با این کارهاشون در جامعه عرصه را به خانمها تنگ کردید. مشکل شما اینه که فکر میکنید کسی که چشم چرانی نمیکنه حتما مشکل جنسی داره. نخیر! من مثل امثال جنابعالی نیستم که به خاطر یه لذت 2 دقیقه ای باعث ناراحتی دیگری بشم. فکر نمیکنم هیچ خانمی خوشش بیاد کسی به صورتش خیره بشه. چنین کسی حتما عقده جنسی داره.
دوشنبه 11 آبان 1388

نیک پندار - ایران زمین - شیراز
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه - عزیزم این اطلاعات را از کجا آوردی؟ اگر تاریخ را بخوانید می بینید پیامبر پس از بازگشت به مکه فرمود امروز روز انتقام نیست امروز روز رحمت است. محمد ص و فرزندانش کی به کشوری حمله کردند؟ هیچگاه شروع کننده جنگ نبودند و در ابتدای هر جنگ برای لغو آن به دشمن پیک می فرستادند. ما هم مثل شما و هر انسان آزاده ای حمله قبایل وحشی اعراب به ایران را محکوم می کنیم و البته برای مسلمان شدن ایرانی ها دلایل کافی دارم و مثل شما این توهین را به نیاکانم نمی پذیرم که آنها (با آن آزادگی) عقاید خود را به زور شمشیر تغییر دادند. البته پیامبر هم از قبل در حدیثی فرموده بود که عرب به تعصب به دوزخ خواهد شد.
دوشنبه 11 آبان 1388

alind - کردستان - اربیل
اوج توحش وارتجاعیت.
دوشنبه 11 آبان 1388

123 - ایران - تهران
این مزدورها درلباس اسلام به مردم زور میگن واعتقادی به چادر و ریش ندارن سردار زارعی رییس مبارزه بامردم دراین طرح بود که دیدین چی شد.اینها در اسلام انگشت کوچک ایت ا...بروجردئ و ایت ا...خویی و مطهری یانمیشن.چرا انها زمان شاه حکم تجاوز به حقوق وعنف مردم را صادر نکردند.
دوشنبه 11 آبان 1388

Kiya - ایران - ساوه
بادرود:. دوستان در روز 13 آبان به امید خدا بزرگترین گام را در جهت نابودی رژیم اسلامی خواهیم برداشت و به زودی همه مردم در ابراز عقیده-انتخاب پوشش و ... آزاد خواهند بود.
دوشنبه 11 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
*پسر شجاع* - ایران - تهران . سلام ببخشید دخالت می کنم. ولی فکر می کنم مشکل شما نسبت به روابط عاطفی در غرب ناشی از برداشتهای شما از فیلمهای غربی هست و به همین دلیل پیشداوری می کنید. فیلمهای غربی بیشتر تجاری هستند تا اینکه بخواهند معضلات جامعه شان را به تصویر بکشند به همین دلیل نشاندهنده زندگی حقیقی مردم کشورشان نیستند. فکر نمی کنم شما فیلم دانمارکی دیده باشی چون معمولا معروف نیستند از لحاظ انحطاط اخلاقی و غیره که نمیتوانم وارد جزئیات شوم کم نظیرند. ولی من که بین این مردم زندگی کرده ام٫ میدانم که اکثریت به ارتباط و وفاداری در علاقه بین یک زوج حتی خارج از چارچوب ازدواج فوق العاده اهمیت میدهند. از نظر بیشترشان عقد ازدواج یک قرارداد برگه ای هست که جنبه معنوی ندارد. بدون ترس از جامعه دوستان و عقاید دینی و مشابه ان٫ نسبت به هم فوق العاده وفادارند. چون انتخابشان را بسیار به دقت انجام میدهند و اصلا معیار انتخابشان مانند ما مادی نیست یعنی زیبایی٫ مدرک٫ ثروت در مقایسه با اخلاق و هم اندیشه بودن برایشان کمتر اهمیت دارد.
دوشنبه 11 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
2. اگر دیدند به بن بست رسیده اند یا یک وقفه در رابطه ایجاد می کنند که ببینند می توانند کسان دیگری را جایگزین شریکشان کنند و اگر نتوانستند دوری هم را تحمل کنند دوباره یکدیگر را درمی یابند.زیبایی در اینجاست که بر این وقفه باهم توافق دارند نه زنانشان حسادت می ورزند و نه مردانشان غیرتی می شوند و چون باهم موافقند خیانت هم به حساب نمی اید. کلا غربیها از کودکی می اموزند که نظرشان را در مورد همه چیز باز گویندو به همین دلیل می دانند که چه می خواهند. و چون بر طبق میل خود انتخاب می کنند سیاست بسوز و بساز را هم ندارند. و چون ارتباط فیزیکی را زود تجربه می کنند در انتخابشان اولویت به حساب نمی اید و وفاداری را به نحو احسن به جا می اورند. جمع نمی بندم ولی اکثریت اینگونه هستند.
دوشنبه 11 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
3 . کلا در هر سنی متطلبات ان سن را به جا می اورند.کودکیشان به جاست نوجوانی و افسار گسیختگی را به موقع تجربه می کنند به گونه ای که در میانسالی تینیجر بودن انها عود نکند!. جالب اینجاست که مثلا در سی سالگی دیگر حتما باید زندگی مشترکی داشته باشند حالا با ازدواج یا بدون ان. و یکی دو سال بعد حتما باید بچه دار شوند. و پس از استقرار فکری به ندرت به دیسکو میروند و زندگیشان را وقف کودکانشان می کنند. به نظر من مشکل اصلی جوامع ما اینست که کمتر به کودکان اهمیت معنوی می دهیم. مساله خواب زود و سحرخیزی برای بسیاری مهم نیست در صورتیکه همین خواب کافی و به موقع حتی در بالا بردن قوه صبر و اندیشه ما بزرگترها هم نقش مهمی ایفا می کند. در هر صورت اینکه دانمارکیهای میانسال عمده تفریحشان بین هم اینست که کمی مست کنند( کاملا بی ازار) و ساعتها بگویند و بخندند.(البته بدون حضور بچه ها).
دوشنبه 11 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
4.و تفریح مهمترشان سفر است که بی نهایت در رشد عقلی کودکانشان موثر است. به نظر من که انسانهای بسیار موفقی هستند و بسیار با اخلاص کار می کنند و فساد اخلاقی انطور که ما در ذهنمان ساخته ایم را ندارند. البته همه جا استثنا هست. ولی اکثریت بسیار از زندگی خود راضی هستند و از عدم خیانت شریکان زندگیشان مطمئن. ببخشبد زیاد و خسته کننده شد. موفق باشید.
دوشنبه 11 آبان 1388

حخا - استالیا - سیدنی
عمو دانیال من نمیدونم تو نروژ چکارهای اما هر چی هستی ادبت نشون میده ماله چه طرز فکری هستی.به زبونی میگم که تو سطحت باشه=به خاطر یک دست مال قیصریه را به اتش نمیکشن.قبلن هم گفتم اسلم چیزی که اخوندا زدن تو سرمون نیست.اول مطالعه کن راجبه اسلام بد فحش بده .
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar - ایران - تهران. armin2006 - من خودم با حجاب اجباری مخالفم. ولی با زل زدن به صورت خانمها هم خیلی مخالفم. همین امسال آنتی اسلام و شما چشم چران هستید ....))))) با این حساب، کمپین یک میلیون امضاء که برای بدست آوردن حق و حقوق زنان تشلاش میکند؛ که اسلام این حق و حقوق را از آنان گرفته و شعارشان " آزادی برای برابری است" و تقریباً همهء ملت ایران طرفدار این مسئله هستند، چشم چرانند و به صورت خانومها زل میزنند و در جامعه عرصه را به خانمها تنگ کرده اند و ..... دوستان عزیز ببینید این بشر چقدر مریض است و مشکل جنسی اش تا کجا ها که نرفته!!مسلمانان یک بیماری مشترک دارند بنام" پارانوئید" که اختلال شخصیتی شدید و حس بدبینی را در آنها تقویت میکند. متاسفانه؛ شماها که دم از اسلام ناب محمدی میزنید؛ اغلب در جوانی گرفتار بیماری همجنس گرایی میشوید ( همون لواط در اسلام!) که این یک مسئلهء ثابت شده است. نمونهء بارزش را در مراکز تعلیم دستورات اسلامی میتوانید به وفور یافت کنید.
دوشنبه 11 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
نیک پندار - ایران زمین - شیراز : دوست عزیز اسلام را به زور شمشیر و دروغ وارد ایران کردند. عربها دستور کشتن کسانی که اسلام را نمیپذیرفتند میدادند و وقتی که دیدند دارن همه را میکشند / گفتند حد اقل دروغ بگید تا زنده بمانید. اینطوری دروغ را به ایرانیان اموختند. ایرانیها هم برای اینکه بگویند ما عرب نیستیم یک اسلام من دراوردی را تحویل دنیا دادند که همان شیعه هست. اگر ادمهای وطندوست و با غیرتی نداشتیم الان زبانمان هم عربی بو که اخونا دارن اون را هم عوض میکنند. پس اینقدر طرفداری از اعراب و دین عقب افتاده انها نکنید.
دوشنبه 11 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . تو احتمالا تو رد لایت استریت کار نمیکنی
دوشنبه 11 آبان 1388

khalije ariyayi - امریکا - لاس وکاس
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . بهتره که تو حرف نزنی
دوشنبه 11 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
پسر شجاع* - ایران - تهران. تو یه مریض جنسیه عقدیه درغگوی. یک و نیم میلیون معتاد حرفه‌ای و سه و نیم میلیون صرف‌کننده‌ مواد مخدر، آخرین آمار معتادان ایران است که از قول مقامات ذی‌ربط در مطبوعات ذکر شده است. اگر همین آمار را مبنا قرار دهیم ایران نه فقط بیش از قبل انقلاب بلکه بیش از همه‌ کشورهای جهان، معتاد دارد. طباطبایی که سرپرستی یک واحد مطالعاتی درمورد زنان و دختران در معرض خطر فحشا را بر عهده دارد، همچنین گفت: « در دهه ۶۰ و ۷۰، سن روسپیگری بالای ۳۰ سال بود، اما اکنون سن روسپیگری از ۱۵ سال به بالا رسیده است. البته الان زیر 15 سال هستند» گفت: «11 درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می زنند.
دوشنبه 11 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
پسر شجاع* - ایران - تهران. تو یه مریض جنسیه عقدیه درغگوی. یک و نیم میلیون معتاد حرفه‌ای و سه و نیم میلیون صرف‌کننده‌ مواد مخدر، آخرین آمار معتادان ایران است که از قول مقامات ذی‌ربط در مطبوعات ذکر شده است. اگر همین آمار را مبنا قرار دهیم ایران نه فقط بیش از قبل انقلاب بلکه بیش از همه‌ کشورهای جهان، معتاد دارد. طباطبایی که سرپرستی یک واحد مطالعاتی درمورد زنان و دختران در معرض خطر فحشا را بر عهده دارد، همچنین گفت: « در دهه ۶۰ و ۷۰، سن روسپیگری بالای ۳۰ سال بود، اما اکنون سن روسپیگری از ۱۵ سال به بالا رسیده است. البته الان زیر 15 سال هستند» گفت: «11 درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می زنند.
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
huria - دانمارک - کپنهاگ . خیلی ممنون از توضیحاتی که دادید .. واقعا من هم فکر میکنم که اکثر انسانها مسیر عادی زندگی را دوست دارند و از کارهای غیر طبیعی دوری میکنند.. راستش من ارتباط زیادی با دوستان و بستگان خارج از کشور دارم فکر نمیکنید این نوع زندگی یعنی زندگی به شرط عدم تعهد و لذت بردن باعث خودمحوری و تنهایی شده و دیگر ارتباطات عاطفی گسترده میان بستگان و آشنایان حتی درجه یک وجود ندارد...راستش در ایران ازدواج 2 نفر در حقیقت ازدواج 2 فامیل بزرگ هست و روابط بسیار گسترده هست و واقعا زندگی بساز و بسوز دیگه حداقل در تهران و شهرهای بزرگ منسوخ شده و اگر زن و مرد با هم تفاهم نداشته باشند حتی از طرف بستگان هم تشویق به جدایی میشوند ... به نظر من اگه مشکلات اقتصادی بسیاری از خانواده ها در ایران حل شود آنها خیلی خوب میتوانند از زندگی لذت ببرند .....
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
*پسر شجاع* - ایران - تهران .. راستی منم یادم رفت ..شما اگه دوست دارید خودتونو با حیوانات مقایسه کنید و *غیرتی* باشید مسئله ای نیست حتی حیوانات هم آزادی انتخاب دارند. ولی فکر نکنم همه آقایون با شما موافق باشند و از این مقایسه استفاده کنند. به هر حال غیرتی یا مسئول شاد باشید.
دوشنبه 11 آبان 1388

bivvafaaa - کره - سوپل
اخ اخ من انقدر دوست دارم که ان زنهای بسیجی مرا در یک اتاقه خالی بزنن .با همون حجا بشون......راستی منم تازه عضو شدم...سلام ای اریائی
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
*پسر شجاع* - ایران - تهران .. خوبه خودتون میگید*فیلم*!! شما اگر تو فیلم زندگی می کنید پس تعداد فیلم های مستند زندگیتونو بیشتر کنید که اینقدر کابوس نبینید.البته با اون وضع آزادی بیان برای مطبوعات در ایران کاملا" حق هم دارید که در فیلم زندگی کنید و خیال کنید دورو برتون امن و امانه و خیلی داره خوش به حالتون میشه که جایی با این امنیت پیدا کردید و زندگی می کنید. تازه فرضا" که شما درست بگید به ما چه اینها چه ایرادی دارند ؟چرا شما از مقایسه برای قانع شدن استفاده میکنید نه برای پیشرفت؟ وقتی رئیس جمهور برای پاسخ در انتقاد از وضع کشور از مشکلات کشورهای دیگه حرف می زنه که اصلا" به ما مربوط نیست طبیعیه که مردم هم همین عکس العمل رو داشته باشند.از شما خرده نمی گیرم بهتون حق میدم و درکتون میکنم . دیدتون از محیطی محدوده و در جامعه ای تربیت شدید که خارجی دشمنه و قانع بودن از بهترین صفاته.
دوشنبه 11 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
حخا - استالیا - سیدنی. میشه واسه ما بگی اسلام واقعی چیه؟البته این حرف تو تنها نیست نصف بیشتر ایرانیای مسلمون همینو می گویند که اسلام خوبه ولی آخوندا بدند!!. مگه اسلام واقعی (به قول شما)همون اسلام ناب محمدی نیست؟؟(یعنی قرآن و سنت)خوب عزیز من خود قرآن و سیره پیامبر رو بخون!!بیش از 90%احکام رفتارها بینش و منش مسلمونا برگرفته از همین کتب و سنته(از لحاظ نسبت شیعه به سنی هم تقریبا همین اندازست)عزیزم تو و همه همفکرات دست از تعصب بیجا روی این دین بردارید و یه بار برای دانستن(نه برای ثواب) و بدون ترس از عذاب کتب مقدستونو بخونید .عزیزان من ما که با شماها دشمنی نداریم که بخوایم بفرستیمتون جهنم!!. 2-راجع به موضوع بحث:شاهین نجفی یه آهنگ داره که یه جائیش میگه:خواهر روسری سرت کن که من تحریک نشم.پیشنهاد می کنم دانلود کنید گوش بدید!پاینده ایران
دوشنبه 11 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
حخا - استالیا - سیدنی. اگر ایرانی هستی برات متاسفم زیرا تو تجاوز اعراب را به نیاکان خود جشن میگیری نه من. و امثال تو هستند که با این سنت درخشان که از محمد به ارث برده اند تیشه بر ریشه ایران و ایرانی میزنید. مشکل ما در حال حاضر دیدگاه شما از اسلام است والا اعراب که با قتل و تجاوز و غارت کار خود را کردند و رفتند ولی این افکار و عقاید شماست که ایران را در چنگال این افیون دین به اسارت در اورده . آدم عاقل نیازی به دین ندارد دین انسان همان عقل و درک و فهم اوست. و اعتقاد دارم که نسل امروزی این دلیری را دارد که خود را از این رنج تاریخی و مصیبت ملی نجات دهد.
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar - ایران - تهران . {{ همین امسال آنتی اسلام و شما چشم چران هستید که با این کارهاشون در جامعه عرصه را به خانمها تنگ کرد...}} شما فرض کن من و . armin2006 - و امثال ما چشم چران هستیم؛ اما اصل مسئله برابری حقوق زنان و مردان در اسلام است. آیا این برابری در اسلام وجود دارد؟! تا کی می خوای خودت رو گول بزنی؟ خواهر و مادر و زن و دختر و.. خودت هم در این مجموعهء زنان قرار میگیرند. به اونها رحم کن بزرگوار
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
ببخشید این واژه **راجب** به چه زبانیه؟!! چقدر ازش استفاده می شه!! همون **راجع به **بر وزن فاعل نیست؟ (;
دوشنبه 11 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
کلاغ سیاهای مزدور رژیم .خوب نگاه کنید به این کلاغ سیاها کاملا معلومه مریض وعمری راباعقده گذراندن .رنگ پریده ومریضن.بقول قدیمی نه قم خوبه نه ک......لعنت بهردوتاشون.فکر میکنم بخاطر جنه مذهبی بودنشان این شعر امده.درود به جانباختگان راه ازادی ..
دوشنبه 11 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
استر آبی - ایران - تهران. را تو متوجه نمیشوی اندیشه هایت دو زار و ده شاهی خریدار ندارد؟ چرا اصرار داری تا خود را بیش از این سبک کنی؟ :-)
دوشنبه 11 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
آنتی اسلام - ایران - اهواز : دوست گرامی/ من حرف bluestar - ایران - تهران را فقط کپی کردم که بدانید راجع به چه چیزی مینویسم. من خدم اصلا اعتقادی به دین ندارم. میخواستم بگم اگر bluestar - ایران - تهران - شما را چشم چران مینامد / اگر خودش به خانمها نگاه نمیکند دروغ میگوید. بعد هم دو نوع نگاه است یکی از دید زیبایی و دیگری از شهوت و من از دومیش طرفداری نمیکنم.
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، حتمن اشتباه املایی است وگرنه همجنس گرا هیچگاه بیماری نیست! منظورت همجنسبازی همچون کلمه ننگین زنبارگیست که مسلمان مرد دچارش میشود چون دینش در این دنیا و در دنیای خیالیش به ان سفارش میکند!!! bluestar ها با مغلطه گری دائم در حال فرافکنیند و حمله خود را بر ضد تمدن غرب در ضدیت با ازادی پوشش میبینند!!! با احترام!
دوشنبه 11 آبان 1388

armin2006 - بلژیک - بروکسل
آنتی اسلام - ایران - اهواز : دوست گرامی/ من حرف bluestar - ایران - تهران را فقط کپی کردم که بدانید راجع به چه چیزی مینویسم. من خدم اصلا اعتقادی به دین ندارم. میخواستم بگم اگر bluestar - ایران - تهران - شما را چشم چران مینامد / اگر خودش به خانمها نگاه نمیکند دروغ میگوید. بعد هم دو نوع نگاه است یکی از دید زیبایی و دیگری از شهوت و من از دومیش طرفداری نمیکنم.
دوشنبه 11 آبان 1388

pedramjan - کانادا - تورنتو
حمید-اتریش سو کیوت
دوشنبه 11 آبان 1388

حخا - استرالیا - سیدنی
عمو دانیال من به عقیده شما احترام میزارم اما قبول ندارم 2لطفا فحاشی نفرمایید.فکر کنم این طریقی که الان گفتید امروزی تره
دوشنبه 11 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
بهترین کامنت از:. ( mr. fair - انگلستان - منچستر ) است. خلاصه و مفید: لعنت بر اسلام
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shahin 12 - انگلیس - انگلیس . راستش تو اصلا مال این حرفا نیستی که کسی بخواد جوابتو بده چون بدجور بی شخصیتی و عقده ای بودن تو حرفات پیداست ....اولا من خودم هم با این حکومت مخالف هستم ولی در این شرایط نابسامان هم اگه همین آماری که خودت دادی {یک و نیم میلیون معتاد حرفه‌ای و سه و نیم میلیون صرف‌کننده‌ مواد مخدر، آخرین آمار معتادان ایران است ....}. بر فرض هم درست باشد اگر سواد داری خودت حساب کن ببین چند درصد جمعیت 70 میلیونی ایران میشود کمتر از 10 درصد ...یعنی بیش از 90 درصد مردم ایران نه معتاد هستند و نه دچار مشکلات اخلاقی ....هر چند من معتقدم که باید برای این 10 درصد هم برنامه داشت و کیفیت زندگی برای همه مردم ایران باید بالاتر از وضع موجود باشد و برای همین مخالف این حکومت هستم چون این حکومت بی لیاقت توانایی انجام این کارها را ندارد ....ولی تو که این همه خودت رو میکشی فکر کردی 100 درصد مردم تو اروپا سالم هستند یا همه آنها مشکل اخلاقی ندارند !!!!! ...که باید گفت زرشکککک ....
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس . 1)راستش حدس میزدم که این حرفا رو بزنی اولا برای اطلاع جنابعالی چند بار به آسیای شرقی و اروپا سفر کردم و دوستان و آشنایان زیادی هم در این کشورها دارم پس لطفا خودت رو عقل کل ندون ...دوما هدف من از این بحث دفاع از این حکومت و شرایط موجود نیست چون من خودم مخالف سرسخت این حکومت هستم و قصد اصلی من این بود که بگم که بسیاری از فرهنگ و رسوم ما ایرانیها بهتر از خیلی از کشورها است و اگر حالا دچار مشکلات اقتصادی و سیاسی شدیم دلیلی ندارد چوب حراج به تمام فرهنگ و رسوم خودمان بزنیم و همه آنهارو دور بریزیم و هرچی غرب گفت قبول کنیم سوما من با منطق شما حرف زدم شما گفتید اگه حوادث این سایت رو دنبال کنیم می بینیم که چقدر در ایران خیانت و فساد هست من هم با منطق شما گفتم اگه روزنامه ها و اخبار اروپارو نگاه کنی میفهمی کجا فساد بیشتر هست فقط کافیه زندگی سارکوزی یا برلوسکنی رییس جمهور و نخست وزیر فرانسه و ایتالیا رو نگاه کنی ....
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس . 2)چهارما چرا وقتی کم میاری مثال من رو خراب میکنی {..شما اگه دوست دارید خودتونو با حیوانات مقایسه کنید و *غیرتی* باشید مسئله ای نیست } اگه من این مثال رو زدم بخاطر این بود که انسان از نظر غریزه کاملا شبیه به حیوانات هست مثل علاقه مادری یا تلاش برای بقا....وتاریخ انسانها در تمام جوامع هم این را ثابت میکنه ... پنجما آخرش ما نفهمیدیم این غیرت خوب هست یا نه فکر کنم خود خانمها هم در این موضوع اختلاف دارند چون خانمها برای تحقیر یک مرد ممکن است هم به او بگویند بی غیرت هم بگویند غیرتی!!!!!!! ....موفق باشید...
دوشنبه 11 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
farhad1124 - امارات - دبی . khalije ariyayi - امریکا - لاس وکاس . می دانم نوشته های من شما و ای دی فریدون را سوزانده یا ای دی های تقلبی هستید یعنی همان...بلو استار..یا نوچه ی او...ولی کور خوانده اید. مرا تن فروش نامیدید...پیر زن ساواکی نامیدید 3 بار نوشتید اگر مرا پیدا کنید خواهید کشت اما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. هستم....خواهم نوشت و تعجب هم نمی کنم چون به قول زنده یادسعیدی سیرجانی// الله خدا نیست...اژدهاست.و شما قاتل ها پیرو او.
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
نیک پندار - ایران زمین - شیراز، مینویسی ((حجاب فقط مخصوص دین اسلام نیست)) انگار که بنویسی مردسالاری فقط مربوط به اسلام نیست! گرامی، صحبت از احکام غیرانسانی (چون حجاب ا ارتداد) است که در دین اسلام لنگر انداخته و سالیان سالست کنگر می خورد!!! ((اگر تاریخ را بخوانید می بینید پیامبر پس از بازگشت به مکه فرمود امروز روز انتقام نیست)) این جمله ات تاییدی بر ضد انسان بودن اسلام است! ناخواسته جمله ای را یاداور هستی که ضد اعمال محمد و ضد اسلام است! اینکه فرد جنگ طلبی چون او چند روز را به انتقام مرخصی میدهد نهایت فجایع متاثر از خشونت در تصرف اخرین مقاومتها و سنگرها در مکه بوده است! ((محمد ص و فرزندانش کی به کشوری حمله کردند؟)) او میبایست اول قبایل حجاز را در یوغ اسلام میاورد بعد از وحدت اجباری قبایل، نوبت به کشورگشایی میرسید که با مرگش به ابوبکر، عمر، عثمان و علی و .. سپرده شد! ...
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
٢) نیک پندار، .. ((هر انسان آزاده ای حمله قبایل وحشی اعراب به ایران را محکوم می کنیم)) ان قبایل وحشی را محمد به وحدت رساند!!! در مورد حمله به ایران به قدر کافی اسناد ریز و درشت در دست است که ادعای بی پایه تو ((برای مسلمان شدن ایرانی ها دلایل کافی دارم و .. نمی پذیرم)) از طرف تاریخدانان مسلمان بسادگی رد میشود! ((البته پیامبر هم از قبل در حدیثی فرموده بود که عرب به تعصب به دوزخ خواهد شد)) فرق ایات مکی با ایات مدنی برایت روشن است؟! محمد قبل و بعد از به قدرت رسیدن! داستان تکراری مبرا بودن دیکتاتور و مقصر بودن طرفداران مدت مدیدیست که با وجود روشنگری از طریق تکنیک بالا دیگر خریدار ندارد!!! با احترام!
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. armin2006 - بلژیک - بروکسل کسی که پیغمبرش یک زنباره بوده و بیش از 30 تا زن داشته و در سن 54 سالگی با یک دختر 6 ساله خوابید؛ چه انتظاری میشود داشت؟! کدامیک از پیامبران اینچنین بودند؟! این بلو آستر ( آستر بلو) همه جوره اش ...مسئله این است که با این اراجیفش می خواهد بگوید: زنان هیچ حق و حقوقی ندارند و فقط باید باری بچه دار شدن و کلفتی از آنها استفاده کرد. دقیقاً طبق گفته های دین و مذهبشان. موفق باشید دوست عزیز
دوشنبه 11 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . اخه جوجه تو کیلوت چنده که نخوای جواب منو بدی؟!تا کی میخواهید خودتونو بخواب بزنید و چشتون بروی حقیقت ببندید.من این امارو از .. در نیاوردم اگه تو همین نت سرچ بکنی با اون چشای کورت می بینی.هر چند که امار معتادین خیلی بیشتر از این است این یعنی فاجعه.کدوم کشور دنیا 4 میلیون معتاد داره؟4 میلیون معتاد میشه یه چند میلیون موجی و روانی و عقب افتاده میشه یه جند میلیون زنان خیابانی و فاحشه میشه بیشتر از 10 میلیون بی سواد مطلق میشه یه چند میلیون بسیجیه شستشوی مغزی میشه چند هزار بیمار جنسی مثل..میشه هرچی مغزه از کشور خارج میشه و غیره اینها رو هم جمع میشند میشه فاجعه بدتر از چندتا بمب اتم.البته این حرفها برای تو مثل شعر حافظ خوندن تو گوشه ..
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
*پسر شجاع* - ایران - تهران.1..تعریفی که از غیرت دارید کاملا با تعریف من فرق می کنه ولی هر جور گفتمش شما متوجه نشدید.حتما در بحث و شرح عقایدم تجربه شمارو ندارم. مسئله کم و زیاد آوردن نیست شما از واژه غیرت به عنوان مالکیت استفاده و ارزیابیش می کنید برای من غیرت در احساس مسئولیت خلاصه میشه.اگه تا حالا متوجه نشدید خانم ها چرا دو جور از *غیرتی* استفاده می کنن به خاطر همین تفاوت تعریف هست که شما و من از این واژه داریم .مطمئنم که اخبار حوادث و فجایع در ایران زیر سانسور کم میشه پس قابل مقایسه با جای دیگه نیست.رئیس جمهور هر مملکتی غیر از ایران هر غلطی میکنه به من مربوط نیست من با این چیزها خودمو قانع نمی کنم ولی در جریان این اخبار هستم و اگر گفتم :(در اخبار حوادث همین سایت می شه فهمید خیانت و فساد کجا..)در ارتباط با حرفهای خودتون بود که از طرز زندگی غربی ها ایراد گرفتید و فساد در ایرانو با غرب مقایسه کردید.
دوشنبه 11 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
*پسر شجاع* - ایران - تهران .2..غلط بکنم خودمو عقل کل بدونم و بگم شما با سفرهاتون عقل کل نشدید.من خودم با اینکه سالهاست ایران زندگی نمی کنم هنوز درگیر همون تربیت محدود و بسته ایرانی هستم ولی اینجا یاد گرفتم همیشه حالت دفاعی در برابر انتقاد از فرهنگی که ناخواسته در تربیتم اثر گذاشته نداشته باشم و بطور مدام خودمو و هر چی به من مربوط میشه رو زیر سؤال ببرم.
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
shahin 12 عزیز، متاسفانه دفاع از تقدسات، جلوی رویارویی با واقیعات روشن جامعه را گرفته بطوریکه فقط معدودی از جوانان تحصیلکرده ایرانی چشمشان را بر عینیات میبندند و مشغول توجیه غیرمنطقی یا مغلطه کاری میشوند!
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
shahin 12 - انگلیس - انگلیس . با این آماری که دادی از 70 میلیون بیشتر شد وضعت خیلی خرابه بابا خدا شفات بده....شایدم تقصیر نداری جزو 10 درصد بودی فکر میکنی همه مثل خودت هستن...
دوشنبه 11 آبان 1388

bij - المان - المان
asir@.P عزیز، ما همه محتاجیم مثل تو ((بطور مدام خودمان را و هر چی به ما مربوط میشه رو زیر سؤال)) ببریم! من یکبار برای پسر شجاع نوشتم اگر مایل بود یک هفته از زندگی در المان را برایش بنویسم با توجه به تجربیاتم از زندگی در امریکا، کانادا و خیلی از کشورهای اروپایی که مدتی در انها زندگی گذرانده ام، بماند از دیدن دو ماه زندگی در هندوستان. داستان غیرقابل قیاس فساد در جوامع متمدن و عقب افتاده مدتهاست تاریخ مصرفش بپایان رسیده وقتی بالای 3 میلیون ایرانی خارج از ایران تجربه زندگی کردن دارند! مشکلات خانوادگی در ایران و بقولی به بیگانه رفتن مردهای ایرانی عیالوار زبانزد مردم حداقل در 20 سال اخیر است! مسئله غیرت و استفاده ان در ادبیات مردسالاری ما را بر ان میدارد که لغت مسئولیت را با ان مفهوم متحجر خلط مطلب نکنیم! از این جهت دو تعریف برای ان به بیراهه رفتن است! غیرت و ناموس دلایل محکم حق مالکیت مرد بر زن هستند تا حجاب را به رسمیت بشناسند! با احترام!
دوشنبه 11 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . باز تو ز.. زدی خالی بند اینهایی که گفتم دروغه بیشتر از 15 میتیون زیر خط فقر دروغه؟بیشتر از 10 میلیون بی سواد دروغه؟بیشتر از 5 میلیون معتاد دروغه؟فاخشه های زیر 12-15 سال دروغه؟بیکاری دروغه؟گرانی دروغه؟هزینه های باور نکردنی بیمارستانها دروغه؟خارج شدن مغزها و ورزشکاران و هنرمندان و بقیه سرمایه ههای کشور دروغه؟زنان و دختران فراری دروغه؟تجارت زنان ایرانی به کشورهای عقب ماننده مانند افغانستان و پاکستان دروغه؟دوبی و بقیه کشورها گفتن نداره!و هزاران بدبختی و فلاکت تو کشور دروغه؟بابا تو امثال تو تو دروغ گفتن که دست احمدی نژاد و از پشت بستید!این امارهای که اون بالا گفتم تو همین دولت منتشر شده مطمئنا خیلی بیشتر از اینهاست اینه امار روستها و شهرهای دور افتاده و کوچیک و ندارند اگر هم داشته باشند نمیگند.گفتی مخالف این حکومتی؟چه جور حکومتی رو میخوای؟حتما حکومت طالبان ایرانی؟ظاهرا این یه ذره ازادی جوانان بدجور ذهنتو مشغول کرده؟! مردشور تو و امثال تو رو با اون افکار طالبانیتون ببره که تمام هم و غمتون زیر شکمتونه
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس . راستش من نمی خواستم با حرفام شما رو ناراحت کنم چون از صحبتهای شما فهمیدم که ناراحت شدین....فکر کنم در مفهوم غیرت سو تفاهم شده منظور من از غیرت مالکیت نیست اصلا برای چه باید یک انسان مالک انسان دیگه باشه منظور من این هست مردها بصورت غریزی دوست دارند که نقش حامی را برای همسر و خانواده اشان بازی کنند همانطور که زنها دوست دارند همسرشان با آنها انسانی و با عشق رفتار کنه ...به نظر من عشق یک زن به مرد در حقیقت قبول کردن مرد به عنوان حامی هستش ...در مورد انتقاد از خود شکی نیست که ما مشکلات زیادی داریم ولی اگه نظرات دوستان مخالف رو نگاه کنی اصرار دارند باید ما کاملا غربی بشیم در حالیکه ما همیشه ایرانی بودیم و اگه بخواهیم پیشرفت کنیم باید به سبک ایرانی پیشرفت کنیم و حقوق همه چه زن و چه مرد هم رعایت بشه ...شما کشورهای ژاپن و کره رو نگاه کنین با اینکه پیشرفت کردند ولی هویت و فرهنگ خودشون رو حفظ کردند شاید مشکلات آنها خیلی بیشتر بوده و همه حرف من هم این هست اگه ما میخواییم پیشرفت کنیم باید فرهنگ و هویت ایرانی خودمون رو حفظ کنیم ..
دوشنبه 11 آبان 1388

shahin 12 - انگلیس - انگلیس
bij - المان - المان دوست عزیز از کامنتهاتون مشخصه که ادم محترم و با شخصیتی هستی باور بکنید اگه صد سال هم سعی بکنید این جوجه طالبانی که خودشونو بخواب زداند نمیتونید بیدار بکنید ولی شما لطف کنید تجربیاتتونو در اختیار هموطنان کم اطلاع در داخل ایران قرار بدهید همونطور که میدونید اکثر هموطنامون کوچکترین اطلاعی از جهان غرب ندارند فقط انقدر میدونند که دولت اخوندی خواسته بدونند یعنی فاحشگی-بیکاری-بدهکاری به بانکها-گرسنگی-خشونت-عدم امنیت و غیره در غرب البته من نمیگم غرب بدون مشکله ولی با اون چیزی که ملاهای مثل پسر شجاع میگنند زمین تا زیر زمین فرق داره.با احترام
سه‌شنبه 12 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
bij - المان - المان و پسر شجاع* - ایران - تهران ... مرسی برای همه توضیحات و اطلاعاتی که دادید. شاد و پیروز باشید
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ehsan58 - ایران - بوشهر
بالای تصویر مرداد سال 86 درست است ، سال 76 که خاتمی رییس جمهور بود نه این دیوانه.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1-در مورد حضرت محمد دهنت رو آب بکش اونموقعی که اون حضرت 40 تا زن داشت بدلیل تعداد زیاد زنان بیوه که در جنگ با بت پرستها شوهرانشون شهید میشدند مسلمان این زنان رو به عقد خودشون در می آوردن تا به سرپرستی بگیرن حضرت محمد زنهایی داشتن که به زشت رویی معروف بودن در مورد عایشه 9 ساله شما برو تو همون اهواز از فامیلای بختیاریتون بپرس آیا در قدیم در ایل بختیاری رسم نبوده که دختر رو تو سن و سال کم میفرستادن خونه شوهر اما اخلاقا قول میگرفتن که تا سن بلوغ کاری بهش نداشته باشن این یک رسم قدیمی بوده که از دوران باستان در خاور میانه رواج داشته.حالا بدو بیا سرچای اینترنتی تو بریز وسط.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . نه دختر خانم شما رو باید به حال خودت رها کرد چون تو اسیر خودتی این برات کافیه اما ادبیاتی که بکار میبری مال خانمهای خرابات خانه ای است و بس .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. farhad1124 - امارات - دبی در حالیکه محمد بیش از 30 زن رسمی داشت بیشتر از 4 زن را برای دیگران ممنوع کرد و اونجوری که شما فکر میکنید نیست که :{{.. جنگ با بت پرستها شوهرانشون شهید میشدند مسلمان این زنان رو به عقد خودشون در می آوردن ....}} در تاریخ هیچکس مثل محمد زنباره نبوده است و این یک توجیه بسیار کودکانه و خنده دار است که : {{ برای سرپرستی زنان بیوه و...}}
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. farhad1124 - امارات - دبی شما فرمودید :{{حضرت محمد زنهایی داشتن که به زشت رویی معروف بودن...}}1- کی همچین حرفی زده؟!! شما؟!!! همیشه یادت باشه:" حرف بدون منبع مثل بخار معده است" 2-برایت لیست زنان محمد را مینویسم خودت ببین این خانومها کدومشان بیوه بوده حالا راجع به زشت بودن زنهای محمد فکر نمیکنم در هیچ جای تاریخ چیزی نوشته شده باشد! شما اگر منبعی برای تایید حرفت داری نشان بده وگرنه همون بخار معده رو بخاطر بیار! 3- من بختیاری نیستم ولی لرها و بختیاری ها رو خیلی دوست دارم و انسانهای شریفی هستند ( مثل همهء اقوام دیگر ایرانی) 4- {{شما میفرمایید:آیا در قدیم در ایل بختیاری رسم نبوده که دختر رو تو سن و سال کم میفرستادن خونه شوهر }} محمد در زمانی که 56 سال سن داشت با یک دختر 9 ساله خوابید. و با این اختلاف سنی 47 سال در هیچ زمانی کسی با کسی ازدواج نکرده نه تنها در بختیاری ها و عربها بلکه در هیچ قوم و قبیله ای ..و این یک استثنا است!!! لطفاً دست و پای بیخود نزنید و توجیهات بچه گانه نیاورید.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. farhad1124 - امارات - دبی زنهایی که محمد گرفت: خدیجه دختر خویلد بن اسبن عبدالعزی. محمد وقتی 25 سال بود با کارگزار خود خدیجه که زنی ثروتمند بود ازدواج کرد. 2)عایشه دختر ابوبکر صدیق. محمد وقتی عایشه 6 سال داشت با وی ازدواج کرد و در 9 سالگی با او وقتی 56 سال سن داشت همستر شد. ابوبکر یکی از متمولین و سرشناسان و سیاستمداران حجاز بود. 3)سوده دختر زمعه بن قیس. محمد قبل از اوردن عایشه به خانه سوده را به خانه اورد. 4)ام سلمه دختر امیه بن الغیره. ام سلمه در هنگام ازدواج با محمد 29 سال داشت و محمد 53 سال. 5)حفصه دختر عمر بن الخطاب. حفصه در هنگام ازدواج با محمد 20 سال داشت. محمد در این زمان 55 ساله بود. ماجرای حفصه و ماریه و سوره تحریم بسیار جالب است. می توانید از تاریخ طبری قضیه را دنبال کنید. 6)زینب دختر حجش. ازدواج با زینب(زن پسر خوانده محمد یعنی زید) یکی از بحث بر انگیز ترین ازدواجهای محمد است. در همین زمینه ایه ای نیز نازل شد. تاریخ طبری را ببینید.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. farhad1124 - امارات - دبی 7)جویریه دختر حارث بن ابوضرار. محمد در 58 سالگی با جویریه که 20 سال سن داشت ازدواج کرد. 8)ام حبیبه دختر ابوسفیان رئیس قبیله قریش قدرتمندترین مرد مکه.ام حبیبه در هنگام ازدواج با محمد 29 سال و محمد 54 سال سن داشت. 9)صفیه دختر حیی بن اخطب. صفیه در هنگام ازدواج با محمد 16 سال سن داشت و محمد 60 سال سن داشت. 10)میمونه دختر حارث الهلالیه. میمونه در زمان ازدواج با محمد 30 سال داشت و محمد 60 سال.تاریخ طبری جلد 8 ص 136. 11)فاطمه دختر سریح. تاریخ طبری جلد 9 ص 39. 12)هند دختر یزید. 13)عصما دختر سیا. تاریخ طبری جلد 10 ص 185. 14)زینب دختر یزید. تاریخ طبری جلد 7 ص 150.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. farhad1124 - امارات - دبی 15)هبله دختر قیس و خواهر اشعث. تاریخ طبری جلد 9 برگ 138. 16)عصما دختر نعمان. 17)فاطمه دختر صحاک. 18)ماریه دختر شمعون قبطی. تاریخ طبری جلد8. این مورد را حتما بخوانید. 19)ریحانه دختر زید قرظی از اسرای بنی قریظه بود.او هیچگاه مسلمان نشد. 20)ام شریک دو سیه. . . . 69)تکانه زنی بود که مقدوس پادشاه مصر به محمد هدیه داد. بعد از مرگ محمد هیچکدام از زنانش اجازه ازدواج با شخص دیگری نداشتند و انان را ام المومنین نامیدند و همگی مجبور بودند تا اخر عمر بیوه بمانند.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
6. farhad1124 - امارات - دبی و در آخر اینقدر اطلاعات شما سطحی و از روی نا آگاهی و قدیمی است؛ که نیازی به سرچ نیست :-))
سه‌شنبه 12 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
farhad1124 - امارات - دبی. کلماتی به عاریت گرفته از دینت هست در ضمن خیلی محترمانه می نویسم جنابعالی بروید در دیکشنری انگلیسی عربی ببینید معنی //نکاح که هنگام عقد اسلامی گفته می شود چیست خیلی خدای با تربیتی دارید!!!!!!!!!!!.پس دم از ادب نزن.
سه‌شنبه 12 آبان 1388

elenato - امریکا - گلندل
یک روز منو همین گشتارشاد در ایران گرفته بود به علت بد حجابی اخر هم که معلوم شد تنها با 50 هزار متوانی به بد حجابی ادامه بدهی تا اون یکی گشتیها گرسنه نمونن خلاصه این مادر مردهها هم به این طریق سیر میشوند .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . نکاح به معنی ازدواج هست در دیکشنری عربی انگلیسی همه به زواج ترجمه شده حالا کجاش به تو بر خورده باید از زبون خودت شنید
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز. دوست پوچ گرا و نیست انگار . 1-از قدیم گفتن آدم دروغگو کم حافظه است شما در یکی از کامنتهاتون فرمودین که بختیاری هستین وخانمتون عربه برای این یادمه چون مدتی این مردم شریف به من پناه داده بودن لازم باشه میگردم کپی پیستش میکنم تا یکم از این روی ضد و نقیض گویی شما کم بشه2- از افتخارات من اینه که اسلام رو از منابع غیر اسلامی شناختم شما اگه لطف کنی و یه سرچی بی قصد و مرض در مورد مقالات خانم باربرا فریر ستواسر در مورد زنان حضرت محمد (ص) انجام بدی روشن تر خواهی شد حالا بخار معدتو بده بیرون نزنه یه جایتو ناکارکنه3-این کتابرو به شما توصیه میکنم یه وقت ادعای منبع و رفرنستون نشه- باورهای کهن خرافه های نوین اثر مارتین لینگز بازم هست باشه طلب شما به وقتش 4- شستشوی دهان فراموش نشه لطفا.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
farhad1124 - امارات - دبی . دروغ نگو نکاح همان کاری است که الله شما وعده ی انرا در بهشت با 70 حوری داده اگر سواد انگلیسی داشته باشی همان....ف...در این زبان است انقدر دینتان پر از کثافت هست که مجبورید حقایق را وارونه کنید مثل کسانیکه عایشه ی 9 ساله را 30 ساله می کنند. می توانی از هر عربی بپرسی خودت را برای تطهیر دینت تکه پاره نکن.
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
کامنتهای آقا فرهاد رو همیشه میخونم. دمش گرممممممممم. اجرت با خود خدا فرهاد جان. خدانگهدارت
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو. حالا عایشه 6 سالش بود که بود. تو چرا ناراحتی؟ کدوم یک زن بازتره؟ مردان غربی که هر شب پهلوی یکی می خوابند یا حضرت محمد که 1400 سال پیش اونم تو عربستان چند تا زن داشت؟
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bij - المان - المان
farhad1124 - امارات - دبی، مینویسی (( اسلام رو از منابع غیر اسلامی شناختم)) صحبت ازفاکتهای تاریخیست نه تفسیر و توجیه ان اسناد! اگر من در مورد یک کتاب المانی بخواهم مطالعه و تحقیق کنم به ترجمه اسپانیایی ان کتاب در وهله اول رجوع نمیکنم! تاریخ بلعمی، طبری و سایر تواریخی که وقایعی چون حمله نظامی اعراب نومسلمان را به ایران (مثل الجلولا) و سنت و حکایات باقیمانده از ان دوران که قوانین متحجر چون احکام حمایت از املاک مردمسلمان مانند اسارت زنان تحت قیومیت انان شرح داده اند، مورد استنادند! اسلام به معنی تسلیم بلاقید و شرط است، اگر تسلیم شوید در کنف حمایت آن می مانید، یعنی چیزی شبیه آنچه مافیای ایتالیایی بنیاد نهاد: اگر کسبه باج می دادند از آنها حمایت می کرد و اگر نمی دادند اوباش را برای تخریب محل کسب آنها می فرستاد. اگر در حرمسرای من مرا راضی کردی و تسلیم بودی از موهبت زن بودن فرماندار یا تاجر اسلامی بهره مند(؟!) خلف وعده بد است، برای همه باید بد باشد نه این که برای ائمه اشکالی نداشته باشد. اگر می گویید حقوق زنان پایمال کردن، بد است برای همه بد باشد ...
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bij - المان - المان
٢) farhad112 .. نه این که محمد حق داشته باشد حرمسرا درست کند بعد از او هم علی و حسن رکورددار این موهبت محمد داده باشند! این که مردی پنجاه و سه چهار ساله دختری هشت نه ساله را با خود به رختخواب ببرد و او را؟ زنبارگی و بچه بازی نیست؟ این خزعبل را تکرار نکن که ازدواج دختران هشت نه ساله در آن زمان رسم بوده! مگر ادعای تو نیست که محمد پیامبر بوده و رسوم غیرانسانی شکن؟؟؟ هر نوع دفاع از مفهومات ضد انسانی(مثل صیغه، حمایت از مردسالاری) = سقوط اخلاقی! کمی با خود صادق باش! ایدولوژی «اگر انسانی»، متعلق به قرن پیش ایده ای عقب افتاده است!! حال مکتب اسلام با وجود انواع و اقسام گزاره های ضد انسانی انهم متعلق به چندین قرن پیش چه نامگذاری میشود؟!!!!! ...
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

bij - المان - المان
٣) farhad112 .. در ضمن انتی اسلام (هر چه هست) بیدین خدانشناس که همین برای تو غیرقابل تحمل است اما بالاترین حافظه و علاقه به دلیل اوردن، حداقل در این سایت را دارا میباشد. نتیجتن حکم تو پوچ گرا بودنش، پوچ است! در مورد دروغگو بودنش باید این نتیجه را هم گرفته باشی تمام تاریخ نویسان مسلمان بعلاوه نهج البلاغه و قران دروغگویند چون دلایل او با استناد به ان مرجع ها میباشد! باز هم مدعی هستی اسلام پیروز است :-)
چهار‌شنبه 13 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
مگه مردان غربی ادعای پیغمبری کرده اند؟!! این چه مقایسه ای بود؟ واقعا عجیبه !! چرا اینقدر به غرب و غربی حساسیت دارید ؟ چرا عادت کردید انتقاد و ایرادها را با به میان کشیدن ایراد کسان دیگر جواب بدهید ؟ چه ربطی به مشکل ما دارد ؟ داستان رئیس جمهور، می گویند ندا را کشتید می گوید چرا زن مصری کشته شد!! حالا می گوئیم پیغمبرتان زنباره بود می گویند از مرد غربی که بهترست!!!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
Hoja Verde - ایران - تهران . اولا...تو...خودتی. 2. کی گفته مردان غربی هر شب با یکی هستند؟؟؟. 3. اگر بر فرض درست هم گفته باشی غربیها گفتند پیغمبر هستند و از سوی خدا امده اند؟؟؟؟؟. 4. شما که اینقدر بی سوادی که سکس با کودک 6 تا 9 ساله را با روابط جنسی بزرگسالان یکی می دانی حالت معلوم. 5. از نوشته های ضد شیعه ات فهمیدم سنی هستی این دین کثیفه در همه ابعادش. 6..مگر بن لادن..ملا عمر زرقاوی . القاعده شیعه هستند با ا ینهمه کشتار؟؟؟؟؟؟؟ننگ بر توو اسلامت.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . آبجی خانم ما هر چی گشتیم کلمه نکاح معنیش همون بود که نوشتم حالا جای اینکه دق دلیتو سر کی بورد خالی کنی یه کلوم خودت بگو چی این کلمه تو رو میسوزونه در ضمن خدای ما که عرب نیست با هر زبونی صداش کنی درسته.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . مولا یارت سالار وجود شما مایه دلگرمیه. یا حق. اسلام پیروز است.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . شاه پیا میدونم که آخر هفته است شما متاهلی باید به زندگی رسیدگی کنی یا شاید به خاطر حماسه نهضت سبز در 13 آبان تو اهواز هم اینترنت رو قطع کرده باشن در هر صورت منتظر پاسخ شما میمونم. یا حق.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
bij - المان - المان . 1- کافر همه را به کیش خود پندارد اینم برای اینکه باور کنی -زندگی در عیش مردن در خوشی اثر نیل پستمن- علم و دین از تعارض تا گفتگو اثر جان.اف هات به شما فیلم مستند(امپایر آف فیز) رو هم دوست داشتی ببین در مورد تاریخ اسلامه ساخت هموطناتونه کم بود بیشتر خدمتتون معرفی میکنم 2 -((بیدین خدانشناس که همین برای تو غیرقابل تحمل است)) هر کی هر چی هست واسه خودش هست فقط بعضی وقتا ترمز بعضیا رو باید گرفت3- بقیه حرفات انقدر چیپه که ارزش جواب دادن نداره.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

farhad1124 - امارت - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بر اساس جوابیه شما به من که عین انرو کپی پیست میکنم((همیشه یادت باشه:" حرف بدون منبع مثل بخار معده است)) خب حالا میخوام بدونم منبع شما در مورداین حرفتون که کپی پیست میکنم چیه((محمد در زمانی که 56 سال سن داشت با یک دختر 9 ساله خوابید)) حالا به ماند که در جوابیه به armin2006 - بلژیک - بروکسل در همین پست گفته بودی((و در سن 54 سالگی با یک دختر 6 ساله خوابید)) تا یادم نرفته انسان بخار معده نداره بلکه گاز معده داره شما که مسلمونا رو مدام به قوه کم ادراک متهم میکنی دیگه چرا . منتظر جوابیت میمونم. دفعه بعد یکشنبه میام از امروز دو روز دیگه.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

bij - المان - المان
آنتی اسلام عزیز، توصیه من بتو اینست که بعد از یکی دو بار تبادل نظر با کاربرانی که ثابت میشود هیچ چیز از خود ندارند و بدون مقدمه خود را وسط هر کامنتی میاندازند، بی اعتنایی پیشه کنی و بجای ان به روشنگری و احیانن تبادل نظر با کاربر منطقی بپردازی! کاربرانی چون gogoli و perspolisi.man نمونه هایی از کاربرهای ناسزاگو و farhad1124 نمونه ای از مغلطه کارانند که هیچ چیز برای کامنت گذاشتن ندارند! تو فقط به جواب اخر farhad1124 به من که هیچ چیزی جز بیچارگی او را در بر ندارد نگاهی بیانداز! با احترام!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farhad1124 - امارت - دبی خوشم میاد که تمام حرفهام رو با دقت میخونی. تاریخ طبری منبع حرفم هست و در اسلام از زمانیکه یک مرد با یک زن عقد کند برای هم حلال میشوند.
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

bij - المان - المان
farhad1124 - امارات - دبی، ((کافر همه را به کیش خود پندارد)) چه ربطی به موضوع داشت مهم نیست چون انتظار میرفت جواب کامنتهای ساده را هم نتوانی بدهی چه رسد به کافری چون من! عزیز دل دین که اسلامت پیروزه، یک نگاه فقط به اخبار فجایع دیروز در ایران بیانداز تا شاید دوزاری کجت بعد از 30 سال حکومت اسلامی بیافتد که کافران، ایرانیان را به سلابه نکشیده اند بلکه مسلمانان با اسلام پیروز شان!!!
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farhad1124 - امارت - دبی ..{{ 1-از قدیم گفتن آدم دروغگو کم حافظه است شما در یکی از کامنتهاتون فرمودین که بختیاری هستین وخانمتون عربه ...}} چون بلد نیستی حرف بزنی و ادب نداری و به من میگی دروغگو 2 تا جواب بهت میدم: به تو چه مربوطه که من کجا هستم یا کی هستم یا کجایی ام؟!! غیر از اینه که تو یک مامور جمهوری اسهالی هستی؟! فضولی ؟! 2- شرف نداری اگر لینک این حرف رو ندی منتظر جوابتم فضول
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bij - المان - المان دوست نازنین. من و شما و دیگران از روی خرد و عقل تصمیم میگیریم و زندگی میکنیم. برای همین هم بسیار متفاوت هستیم و این نشانهء دموکراسی و مردم سالاری است . اما این شیعیان رافضی همه یک رنگ ( خاکستری) و با افکاری پوسیده و رو به زوال؛ که دارای مغزهای آکبند هستند نمونه اش همین ها که مثال زدی. یارو جای اینکه بحث کنه و جواب حرف من رو بده؛ داره تحقیق و تفحث میکنه که من کی هستم؟! غیر اینه که حقوق بگیر جمهوری اسهالی است؟! همین بچه مسلونها که می بینی دارند از تکنولوژی غرب ( اینترنت) استفاده میکنند و به غرب "مرگ" می فرستند؛ اگر من و شما دوست نازنین رو پیدا کنند؛ تکه تکه میکنند. مثل شهید وطن فریدون فرخزاد و یا فروهرها و.. البته ما جسارت نمیکنیم که در حد اون شهدا باشیم؛ ولی برای این مسلمانها فرقی نمیکند. فقط باید بگی: بله تو درست میگی! که ماهم هیچوقت نخواهیم گفت :-)) مژده به همهء دوستان "ایراندوست" تا نابودی شیعه چیزی نمانده بهترین نشانه اش: همین دو مرجع منتظری و صانعی باقی موندند( با زور و التماس و بدبختی!)
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bij - المان - المان اسلام مخصوصاً مذهب شیعه محکوم به فنا است. چون نتونست خودش رو با زندگی روزمرهء مردم ( در همه جای دنیا نه فقط ایران) وفق بده. چه من و شما خوشمون بیاد؛ و چه بدمون بیاد. حقیقت همینه نابود باد جهل و نادانی // زنده باد خرد و آگاهی
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farhad1124 - امارت - دبی {{..تا یادم نرفته انسان بخار معده نداره بلکه گاز معده داره ..}} من نمی دونم شما توی این چیزها وارد تر هستید حتماً حق با شماست. اسلام نابود است.و در آخر جای یا حق بهتره بگی یا عقل! :-))
پنج‌شنبه 14 آبان 1388

+2
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.