پرسپولیس۱- استیل آذین ۲ - علی کریمی: متاسفم که استیل‌آذین پیروز شد

پرسپولیس1 - استیل آذین 2

علی کریمی: متاسفم که استیل‌آذین پیروز شد

کاپیتان استیل‌آذین گفت: با تمام احترامی که به مسئولان باشگاه می‌گذارم، اما متاسفم که پیروز میدان شدیم.

 علی کریمی پس از پیروزی 2 بر یک برابر پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: خوشحال هستم که برابر پرسپولیس گل نزدم و با تمام احترامی که به مسئولان باشگاه استیل‌آذین دارم، متأسفم که پیروز میدان شدیم.
وی در خصوص ترس از هواپیما یادآور شد: این مشکل من است و خودم با آن کنار می‌آیم. شاید قصد داشته باشم با اسب مسافرت کنم. به هیچ شخصی ربطی ندارد که من با چه چیزی سفر خواهم کرد. عادل فردوسی‌پور بداند که من با هر وسیله‌ای که علاقه داشته باشم سفر خواهم کرد.
کاپیتان تیم استیل‌آذین راجع به درآوردن پیراهن خود پس از اخراج از زمین بازی و نمایش دادن پیراهن تیم پرسپولیس عنوان کرد: من همواره مورد لطف تماشاگران قرار گرفته‌ام و همان‌طور که قول داده بودم تا تماشاگران پرسپولیس را شگفت زده خواهم کرد، پیراهن فصل گذشته پرسپولیس را نشان دادم. البته دوست نداشتم با ناراحتی این حرکت را انجام دهم.
وی درباره اخراج از زمین بازی خاطرنشان کرد: توپ را با کتفم گرفتم، اما داور خطای هند گرفت. مسعود مرادی تمام صحنه‌های مشکوک را به سود پرسپولیس سوت زد و به نظر من امروز مرادی برای داوری آماده نبود.
کریمی در مورد بازگشت به پرسپولیس عنوان کرد: هر بازیکنی آرزو دارد در تیم پرسپولیس بازی کند. من مدیون پرسپولیس هستم، اما با استیل‌آذین قرارداد دارم و به این باشگاه متعهدم.

کرانچار: کریمی ضربه‌ خود را به پرسپولیس زد

سرمربی پرسپولیس گفت: کریمی بازیکن خطرناکی است و ضربه اصلی را با زیرکی به پرسپولیس زد.

زلاتکو کرانچار پس از شکست 2 بر یک مقابل استیل‌آذین از هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: 2 گل متفاوت دریافت کردیم. 25 دقیقه اول عالی بازی کردیم ولی ناگهان شرایط عوض شد و استیل‌آذین از شرایطی که داشت بهره‌برداری کرد. مهاجمان آنها در ضد حملات خوب کار کردند و با فشاری که آوردند به هدفشان رسیدند. با آغاز نیمه دوم با از دست دادن مرکز زمین و به دلیل اشتباهات فراوان مجبور شدیم دست به تعویض زده و بادامکی را تعویض کنیم.
وی با اشاره به اینکه کلاه‌کج از وضعیت خوبی برخوردار نبود، گفت: باقری فشار زیادی را در این مسابقه متحمل شد و به دلیل اینکه بتوانم در بازی بعدی از او استفاده کنم، زودتر از حد معمول تعویضش کردم.
کرانچار با اعلام اینکه آرفی 7 روز است مریض است و کلاه‌کج و علیرضا محمد هم به شدت مریض بودند و مجبور بودم در این بازی از افراد دیگری استفاده کنم، تأکید کرد: متأسفانه وسلی هم از شرایط خوبی برخوردار نبود و بائو نیز سرمای سختی خورده بود. مجبور شدم با یک لشگر سرماخورده به مصاف استیل‌آذین بروم و اینها دلایلی بود تا در روزی که روز پرسپولیس نبود نتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.
وی با اشاره به اینکه برای مهار کریمی برنامه داشتم، ‌اما او بازیکن زیرکی است که ضربه خود را به پرسپولیس زد، افزود: علی کریمی بازیکن خطرناکی است و به نظر من او به خوبی کارش را انجام داد.
وی تأکید کرد: روی گل دوم دیوار دفاعی اشتباه کرد و باعث شد گل را دریافت کنیم. این برد را به استیل‌آذین تبریک می‌گویم.

حمید استیلی: با چشمانی خندان و گریان به کورس قهرمانی بازگشتیم

سرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: با شکست پرسپولیس در حالی که یک چشمم گریان و یک چشمم خندان بود،‌ به کورس قهرمانی بازگشتیم.

حمید استیلی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود و 2 تیم برای برد به زمین آمدند. خوب موقعی گل خوردیم، زیرا فرصت جبران داشتیم و می‌توانستیم به مسابقه برگردیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم با 3 امتیاز حساس میدان را ترک کنیم.
وی با اشاره به اینکه یک چشمم خنده بود و یک چشمم گریه؛ ادامه داد: 90 دقیقه روی نیمکت نشستم و نتوانستم به خاطر هواداران آن بلند شوم. من هر چه دارم از هواداران است و به همین دلیل نمی‌توانستم برای هدایت استیل‌آذین از جایم بلند شوم.
استیلی افزود: کریمی روی اشتباه داوری اخراج شد. داور، او را تحریک کرد و نتیجه کار همانی شد که همگان دیدند.
وی تأکید کرد: از هدایتی و هیأت مدیره تشکر می‌کنم که 40 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردند. آنها همچنین قبل از این دیدار پاداش‌ها را تسویه کردند تا استیل‌آذین با روحیه 2چندان به مصاف پرسپولیس برود.
استیلی ادامه داد: با این برد به هدفمان رسیدیم و توانستیم با 3 امتیاز به صدر جدول نزدیک شده و کورس قهرمانی نزدیک شدیم.
وی تصریح کرد: این نتیجه دلیلی نمی‌شود که علاقه‌ام را به پرسپولیس پنهان کنم. برای این تیم در ادامه لیگ برتر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم روزهای خوش برای هواداران به زودی فرا رسد.
استیل‌آذین در هفته پانزدهم در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و با 24 امتیاز به رده چهارم جدول رسید. پرسپولیس نیز با 23 امیتاز در مکان هفتم جدول باقی ماند.

بادامکی: از کرانچار ممنونم که تعویضم کرد

بازیکن پرسپولیس گفت: از کرانچار ممنونم که من را تعویض کرد چون اگر در زمین بودم شکست تیم گردن من می‌افتاد.

حسین بادامکی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل استیل آذین اظهار داشت:‌ از کرانچار ممنونم که من را تعویض کرد چون اگر در زمین بودم و می‌باختیم، عامل ناکامی تیم من معرفی می‌شدم.
وی ادامه داد: در زمین پاس‌های سالم می‌دادم، اما باز هم هوداران علیه من شعار می‌دادند و بی احترامی می‌کردند. نمی‌دانم در این‌باره چه حرفی باید بزنم. فقط متأسفم.
بادامکی تصریح کرد: دلیل این کار بر من پوشیده است. فکر کنم بدترین بازیکن زمین نبودم، اما همه چیز را سر من خالی کردند. من از کرانچار برای رفتن به رختکن اجازه گرفتم. دوربین‌ها تلویزیونی تمام این صحنه‌ها را ثبت کردند و به هیچ عنوان قهر نکردم.
وی گفت: من به هیچ عنوان دست به کار غیر فوتبالی نزدم. چون سردم بود برای پوشیدن گرمکن و با اجازه کرانچار به رختکن رفتم، اما امیدوارم کرانچار به خاطر شعار هواداران من را تعویض نکرده باشد.
دیدار تیم‌های استیل آذین و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد و استیل آذین با برتری 2 بر یک مقابل سرخپوشان با 24 امتیاز به رتبه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد. پرسپولیس هم 23 امتیازی باقی ماند و به رده هفتم سقوط کرد.


شاپورزاده: مرادی در چند صحنه خطای بازیکنان پرسپولیس را نادیده گرفت

بازیکن تیم فوتبال استیل آذین گفت: داور در چندین صحنه از خطا روی بازیکنان ما گذشت و در چند صحنه هم به اشتباه خطای بازیکنان ما را گرفت.

امیر شاپورزاده پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:‌ بازی سختی در مقابل پرسپولیس داشتیم. به نظر من پرسپولیس خیلی خوب و هماهنگ بود، اما ما به حقمان رسیدیم و شایسته این پیروزی بودیم.
وی ادامه داد:‌ استیل آذین هم موقعیت‌های خوبی داشت که با اختلاف اندک از کنار دروازه پرسپولیس به خارج رفت. فرصت‌های بهتری داشتیم، اما قدر فرصت‌ها را ندانستیم و تنها موفق شدیم 2 گل به ثمر برسانیم. اگر دقت می کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.
بازیکن تیم فوتبال استیل آذین درباره داوری عنوان کرد:‌ داور در چندین صحنه از خطا روی بازیکنان ما گذشت و در چند صحنه هم به اشتباه خطای بازیکنان ما را گرفت.
دیدار تیم‌های استیل آذین و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه آزادی با برتری 2 بر یک استیل آذین مقابل سرخپوشان به پایان رسید. استیل آذین با این پیروزی با 24 امتیاز به رتبه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد و پرسپولیس هم 23 امتیازی باقی ماند و به رده هفتم سقوط کرد.

شیث رضایی: قصد حفاظت از داور را داشتم

بازیکن پرسپولیس گفت: فقط برای حفاظت از داور، در مقابل هجوم بازیکنان استیل آذین قرار گرفتم.

شیث رضایی پس از شکست 2 بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین اظهار داشت: در صحنه‌ای که باعث درگیری بین بازیکنان 2 تیم شد، فقط به قصد حفاظت از داور به عنوان کاپیتان پرسپولیس در مقابل هجوم بازیکنان استیل آذین قرار گرفتم که مثل اینکه بازیکنان استیل آذین از این حرکت من ناراحت شده و باعث درگیری شدند.
وی ادامه داد:‌ در صحنه درگیری، کاری به کریمی و دیگر بازیکنان استیل آذین نداشتم، چون داور به کریمی کارت قرمز نشان داده بود و به من ربطی نداشت. من هم برای جلوگیری از برخورد و هجوم بازیکنان حریف به سمت داور رفتم تا از او محافظت کنم.
بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: دوربین‌ها تلویزیونی تمام این صحنه‌ها را به خوبی ثبت کردند و مردم شاهد تمام ماجرا بودند.
وی افزود: موقعیت‌های گل ما بیشتر بود و در مجموع بازی خوبی انجام دادیم. اگر فرصت‌های ما تبدیل به گل می‌شد می‌توانستیم برنده بازی باشیم. در فوتبال هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند پیروز است. استیل آذین از اندک موقعیت‌های خود استفاده کرد و به پیروزی رسید.
دیدار تیم‌های استیل آذین و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد و استیل آذین با برتری 2 بر یک مقابل سرخپوشان با 24 امتیاز به رتبه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد. پرسپولیس هم 23 امتیازی باقی ماند و در رده هفتم قرار گرفت.

عادل کلاه‌کج: مستحق شکست نبودیم

بازیکن پرسپولیس گفت: برابر استیل‌‌آذین مستحق شکست نبودیم.

عادل کلاه کج پس از شکست 2 بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین اظهار داشت: دیدار سختی بود. ما بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و مستحق شکست نبودیم. فکر کنم ما با بی‌دقتی خودمان در بازی ضرر کردیم.
وی ادامه داد:‌ بازیکنان استیل آذین از کمترین فرصت‌های به دست آمده بهترین استفاده را کردند و موفق به گلزنی شدند. موقعیت‌های ما از آنها بهتر بود و تنها بی دقتی خودمان باعث هدر رفتن فرصت‌ها شد.
بازیکن پرسپولیس تصریح کرد:‌ علی کریمی با بازی که مقابل پرسپولیس انجام داد، ثابت کرد که یکی از بهترین بازیکنان ایران است.
دیدار تیم‌های استیل آذین و پرسپولیس در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد و استیل آذین با برتری 2 بر یک مقابل سرخپوشان با 24 امتیاز به رتبه پنجم جدول رده‌بندی صعود کرد. پرسپولیس هم 23 امتیازی باقی ماند و در رده هفتم قرار گرفت.

borj - ایران - بوشهر
چقدر این لنگیا بدبختن.علی کریمی خیلی حرف زشتی زده.مسعود مرادی بجای بهترین داور ایران باید لقب تعطیل ترین داور ور بهش بدن.***فقط شاهین***
شنبه 9 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
جای دوری نرفت این 3امتیاز٬مبارکشون باشه باارزوی پیروزی های متوالی دوتیم پرسپولیس واستیل اذین که هرعاشق هردوشونمممممممم
شنبه 9 آبان 1388

amin3006 - ایران - ایران
برادر کشی. این لنگیها چیزی واسه گفت ندارن.
شنبه 9 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
جانممممممم؛ چه حالی داد علی کریمی؛ مردونه سنگ تموم گذاشت واسه این لنگهای تیکه پاره/ تسلیت میگم ایشالا غم اخرتون باشه.ههههههه
شنبه 9 آبان 1388

شب قطبی - امارات - دبی
پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوست ت داریم.فقط پرسپولیس.
شنبه 9 آبان 1388

faramarz nori - اترپش - وپن
دوتا بازیرو شانسی بردن فکر کردن چه خبره.الان باید پرسپولیس اخره جدول میبود اخره شانسن
شنبه 9 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
واقعا برای ورزش ایران باید تاسف خورد این تیم مردمی و پرطرفدارترین تیم اسیا دست یک مشت سیاسی و دلال و احمق افتاده که بوسیله مردی شیاد تیم رو داغون کردن با تمام کاستیها باز هم شیر شیره ولی این مردک احمق کرانچار بازیکنان خوب رو هم یا ذخیره کرده و خیلیها رو هم سکونشین کرده چرا خلیلی-اشپیتیم-منصوری-پروین-بائو-رو بازی نمیده ایا جسد خلیلی بهتر ازنوروزی است محمد چرابازی نمکنه وای که خسته شدم اگه مثنوی بنویسم مشکلات پرسپولیس تمام نمیشه انصاریخر کارشو به نهو احصنت انجام داد.کرانچار هر چه زودتر باید اخراج بشه
شنبه 9 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
انصاری خر حرام زاده تیم را طوری خراب کرد که نمیشه تیم را جمع کرد با این مربی بی شعور
شنبه 9 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
امیدوارم که طرفدارای استفراق بعدازباخت وسوراخ سوراخ شدن موش نشوند دعا کنید که کیسه سوراخ نشود ههههههههههه
شنبه 9 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ایول کریمی پیراهن شماره 8 پرسپولیس رو زیر پیراهن استیل آذین پوشیده بود.....لگنها یاد بگیرند وقتی از استقلال میرند صدتا حرف پشت سر تیمشون میگن....
یکشنبه 10 آبان 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
من بهترین مدیر عامل 30 سال اخیر پرسپولیس . خفه مردیکه بی همه چیز اومدی پرسپولیس را خراب کردی رفت و هیچ احمقی هم محاله بهترین بازیکنش را رد کنه اما تو با سیاسی بازیهات کریمی را دور کردی از تیمش. مدیر عامل لایق برای پرسپولیس پروین است که اونم اسیر سیاسی بازیها شده.
یکشنبه 10 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
/ شکست تلخ لنگیها به شما تبریک میگم و به لنگیها تسلیت به همین مناسبت مجلس ترحیم برای لنگها در پیتی فردا به صرف نهار وشام / در ضمن سخنران مجلس حجت الاسلام حاج immort1 - هلند - امرسفورت میباشد روح تیم لنگ در دوزخ / در ضمن مجلس خانماهه با حضور بانوی لنگ ملکه katrina - اسکاتلند . منعقد میباشد
یکشنبه 10 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
ادم خجالت میکشه به این ادما بگه حرفه ای. اگه قبلا تو اون تیم بودی که بودی این تعارف بازیها و مسخرهبازیها چیه. مثلا بلانسبت کریمی المان هم بازی کرده!!!!!!!!!
یکشنبه 10 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
کریمی حرف نداره. هم ستاره است هم روحیه ورزشکاری و جوانمردی داره. اگه برای اس اس هم بازی کنه باز پرسپولیسیها دوستش دارن
یکشنبه 10 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
سه امتیاز جای دوری نرفت.مبارک استیل باشه این برد.دیروز برخلاف بازی های گذشته استرس زیادی نداشتم..چرا که استیل آزین رو دوس دارم به خاطر پرسپولیسی های موجود در اون.در ضمن دم علی کریمی گرم..امیدوارم شرایط یه جوری بشه که جادوگر آسیا برگرده به خونه خودش.مسعود مرادی هم لفب نامرد ترین داور لیگه.چرا که 1دقیقه تر میگرفتی هیچکی به .. نبود ...اما با سوت های پی در پی و اعلام خطاهای بیجا و وقت اضافه زیادی باعث شد استیل بازیکن ارزشمند خودش رو در نیم فصل به طور کلی از دست بده.لپ کلام اینکه:جادوگر دوستت داریم.
یکشنبه 10 آبان 1388

ghom.666 - ایران - قم
borj - ایران - بوشهر . تو ... ببند.معلومه که بیسواد و بی......هستید.
یکشنبه 10 آبان 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
این پرسپولیسیها هم فوتبال ایران رو به گند کشیدن،آخه چه معنی‌ داره کسی‌ که واسه ۱ تیم بازی کنه از برده تیمش ابراز تاسف کنه .همین کارها رو می‌کنن که لیگ ایران در حد نپال و مالدیو تو آسیا.این مسئولان استیل آذین هم که پشمک تشریف دارن که با زدن همچنین حرفی‌ از سوی بازیکنشون ساکت میشینن و هیچی‌ نمیگن.لنگیهام ۲ تا بازی رو بردن چه دور برداشتن خوب حالشون جا اومد ،لوووووووول
یکشنبه 10 آبان 1388

katrina - اسکاتلتد - گلاسکو
dannni-استکهلم-ریاد ولخرجی نکن حداقل مراسم روقاطی میگرفتی چرازنانه٬ مردانه اش کردی هههههههه دوستان پرسپولیسی عزیزم پیش پیش باخت فجیع وسوزناک استقلول راشادباش میگویم وایییییی چه پارتی بگیرم من هههههههههههههههه راستی هالووین کیسه تنت کردی یانه؟؟؟
یکشنبه 10 آبان 1388

Aseman e ABY - ایران - تهران
من به عنوان یک استقلالی در باره بازی دیروز هیچ نظری ندارم . آخه دهاتی ها افتاده بودن به جون هم ..... فقط همین .
یکشنبه 10 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
chelsea fan - انگلستان - منچستر تو چرا سوختی لگنی 6 تایی باید مثل بازیکنهای شما هنوز از تیمتون نرفته رسوای عالمتون کنن .هههههههههه خندیدیم . faramarz nori - اترپش - وپن تنهایی گفتی اینو استفراقی . kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر برو بچه بشین خوب کیسه سوراخ حالتونو میگیره ...6تایی . .
یکشنبه 10 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . kili_patilaki - قطر - دوحه . *پسر شجاع* - ایران - تهران . از قدیم گفتن اگه غمارباز نگه به یه ورم از غصه دق میکنه هه هه هه این نگید چی بگید تیم خودمونه تیم خودمونه چه تیمی چه کشکی زد سوراختون کرد همین تیمی که ما لوله اش کردیم بابا 2تا بازی رو شانسی بردید فکر کردید چه خبره نه بابا خبری نیست این لنگ پاره پوره همون لنگ پاره پوره قدیمه گفتم که زود شاخ نشید شاختون بریده شد هه هه هه کیف کردم
یکشنبه 10 آبان 1388

dannni - سوئد - -استکهلم
درد و بلای اس اسیها بخوره توسر لنگیها
یکشنبه 10 آبان 1388

ZEZE DOHA - قطر - دوحه
تیم ما چه ببره چه ببازه دوسش داریم فقط پرسپولیس
یکشنبه 10 آبان 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
Aseman e ABY - ایران - تهران . همین دهاتیها داشتن تو کره دسبند سبز بستن.و همینها بودن که شش تا کاشتن.
یکشنبه 10 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
$persian$ - ایران - تهران-بروبابزرگتربیا٬ سرورت ازاول تااخرپرسپولیس زلزلههههههه baby جان این تیم باقالیتون روجمع کنیدبروید فوتبال دستی بازی کنیدok پس برویدکنارتابادبیاد هههههههههه
یکشنبه 10 آبان 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
$persian$ - ایران - تهران-این قمار باز رو خداییش خیلی‌ خوب امدی داشتم میمردم از خنده هرچند فکر نکنم کاترین و علیرضا چنین ضرب المثلی به گوششون خورده باشه
یکشنبه 10 آبان 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
خارج از شوخی٬‌ کریمی خیلی اماده هست و عالی بازی کرد. مسوولان باشگاه پرسپولیس باید به هر قیمت ممکن نگهش میداشتند. کریمی الان توی اماده ترین وضعیتش هست و به نظر من پرطرفدارترین بازیکن ایران هست. حتی من استقلالی که لنگ و استیل رو رقمی حساب نمیکنم کریمی رو دوست دارم. پرسپولیس با کریمی داشت پارسال ریپ میزد. اونوقت مسوولان مشنگ پرسپولیس همون یه دونه کریمی رو هم با بی مدیریتی از دست دادن.
یکشنبه 10 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
$persian$ - ایران - تهران. از شاخ گفتی.شاخ بعضی ها هفته هاست بریده شده..به همین دلیل تو سوراخ موش قایم شده بودند و حالا که سرورشون باخته بعد از 6 هفته اومدن عقده گشایی کنن..هه هه هه.سرورته قرمز.پرشین جون.خوشحالم که بعد از مدت ها تو قسمت ورزشی میبینمت.شادد و پیروز باشی.
یکشنبه 10 آبان 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
وای وای! هه هه هه! (دارم میخندم!). جوجه لنگ٬‌ لنگ گنده رو زد زمین. ها ها ها! لنگیها همینن دیگه. خودشون با هم دعوا دارن. همین هفته قبل هم دو تا لنگی توی این سایت داشتن با هم دعوا میکردن. هه هه هه.
یکشنبه 10 آبان 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس-معلومه که دیگه فشار به آخرین حدش رسیده از طرز کامنت نوشتنت معلومه،فعلا که با ۱ بازی کمتر بازم سرورتونیم دیگه حرفی‌ دارین واسه گفتن؟درضمن به اون خاله کتیت{کاترین -گلاسکو }هم بگو که انقد تو روم جیغ و داد نکنه و به همه نپره .حالا نمیدونم بعد برده ما با شاهین با چه روی می‌خواد بیاد کامنت بذاره این ملکه زیبایی لنگیا
یکشنبه 10 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni -استکهلم-چرامثل پیرزنهاحرف میزنی???آینه٬آینه٬آینه
یکشنبه 10 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
chelsea fan - انگلستان - منچستر-همینه که هست راستی گیم جدید pcچی اومده ???
یکشنبه 10 آبان 1388

yosef_small - قطر - دوحه
باختید دیگه ماس مالیش نکنید. سرور هر چی لنگی...
یکشنبه 10 آبان 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
katrina - اسکاتلند - گلاسکو -گیم جدید اومده خیلی‌ باحاله فوتبال استیل آذین با پرسپولیس اونم چه کیفیتی فقط من نمیدونم چرا هرچی‌ ٔگل به این استیل آذین میزنم آخر بازی مینویسه نتیجه ۲-۱ به سود استیل آذین ، تو میدونی‌ چرا خاله کتی؟
دوشنبه 11 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - -استکهلم . با اینکه اصلا با طرز حرف زدن و توهینات حال نمیکنم ,با اینکه از دینت و امامات هم تنفر دارم! ولی شوخی جالبی بود اون حجت الاسلام !.
دوشنبه 11 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
$persian$ - ایران - تهران. رفیق اینجا برات نوشتم ;) :: https://iranianuk.com/article.php?id=43189.
دوشنبه 11 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
$persian$ - ایران - تهران. رفیق اینجا برات نوشتم ;) :: https://iranianuk.com/article.php?id=43189.
دوشنبه 11 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
kili_patilaki - قطر - دوحه . نه داداشم مساله جیم شدن این حرفا نیست وضعیت اینترنتم خرابه پروکسیم نداشتم نمی تونستم بیام والا ما که اول فصل خیلی خوب نتیجه گرفتیم داداشی منم خوشحالم میبینمت. katrina - اسکاتلند - گلاسکو . میگم بلقول کردیا خودتم نفهمیدی چی نوشتی بق بقو بق بقو کم آوردی سوت بزن نیازی به بلقول کردن نیست. chelsea fan - انگلستان - منچستر . چلسی جان من چاکر همه اس اسیایه قهرمانم هستم . immortal1977 - هلند - امرسفورت . می خونم رفیق.
دوشنبه 11 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
chelsea fan - انگلستان - منچستر ...dannni - سوئد - -استکهلم...shahram khosh maram - ایران - تهران ...$persian$ - ایران - تهران ...یه نصیحت دوستانه برا تیم شما لگنها دارم مثل 2 سال پیش لیست بازیکنها رو دیر به جام باشگاههای آسیا بفرستین تا همینطوری بدون بازی حذف بشین ...باور کنین اینطوری آبرو ریزیش کمتره.....از ما گفتن.. .
دوشنبه 11 آبان 1388

Shahram khosh maram - ایران - . تهران
پسرشجاع-ایران-تهران. باز ما یه سهمیه توی اسیا داریم که اگه عشقمون کشید شرکت میکنیم. این جوری که بوش میاد امسال هم لنگ سهمیه بیار نیست.دعا کنین حداقل استیل یه چیزی بیاره.
دوشنبه 11 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران . اس اس آسیایی.........سرور لنگیایی . همین برای شما بس
دوشنبه 11 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.