ادعای عجیب الشرق الاوسط: علمای ایران درباره قبله هم دچار اختلاف شده اند

ادعای عجیب الشرق الاوسط:
علمای ایران درباره قبله هم دچار اختلاف شده اند

روزنامه فرامنطقه ای الشرق الاوسط چاپ لندن در شماره امروز خود با تحریف سخنان اخیر امام جمعه مشهد آن را به نحوی مغرضانه مورد تحلیل قرار داده است.

به گزارش عصر ایران، این روزنامه نوشت: در ایران امام جمعه تهران ، کعبه را قبله مسلمانان می داند و امام جمعه دیگری خواهان آن است که مشهد قبله باشد!

این روزنامه ادامه می دهد: در ایران حتی درباره یکی از ارکان اسلام مانند حج نیز مواضع متفاوت از سوی افراد عقلگرا و افراط گرا دیده می شود. در حالی که آیت الله امامی کاشانی امام جمعه تهران دیروز تاکید کرد که کعبه قبله مسلمانان است و حج خانه خدا یکی از مبانی وحدت در صفوف امت اسلامی است؛ اآیت الله علم الهدی مام جمعه مشهد با انتقاد از عربستان سعودی گفت که شهر مشهد می بایست قبله مسلمانان باشد نه عربستان سعودی یا حجاز!

این روزنامه سپس می نویسد :امام جمعه مشهد می گوید به دلیل آنکه سرزمین حجاز هم اکنون قربانی وهابیت شده و عراق نیز از سوی کفار و غاصبان اشغال شده است لذا شهر مشهد مقدس به تنهایی می تواند قبله مسلمانان باشد. امام جمعه مشهد اضافه کرده است که سالیانه 800 هزار نفر از خارج از ایران و 20 میلیون نفر در ایران به زیارت مشهد می روند.

این درحالی است که امام جمعه مشهد ، هرگز چنین مطالبی را درباره این که مشهد قبله مسلمانان شده و بدان سو نماز گزارده شود نگفته و صرفاً از غاصبان بیت المقدس و سیاست های سعودی ها انتقاد کرده است.

kamia1 - المان - کلن
عربها هم تحویلشون نمیگرن!! ههههههه
شنبه 9 آبان 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
انشااله همه این خونه های فساد وتباهی یه روز ویران بشه سر تمام. مرتجع ها.
شنبه 9 آبان 1388

vezveznazi - ایران - ایران
یک اخوند خوب یک اخوند مرده است
شنبه 9 آبان 1388

sepehrsan - ایران - تهران
آقا چرا اذهان عموم رو مشوش می کنین . این که امام جمعه مشهد نیست.این کاشانی هست اون یکی علم الهدی!!!!. برای چی به این بنده خدا توهین می کنین.عکس ندارین عکس نذارینD:
شنبه 9 آبان 1388

arian1 - ایران - ابادان
در این مورد که اخوندها فتنه گر هستند وهمه چیز را وارانه و بنفع خود تفسیر می کنند هیچ شکی در ان نیست چرا که 30 سال تمام است که یک اسلام قلابی را بپا کرده اند و حکومت می کنند
شنبه 9 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
بیا اینور بازار (دکان اونورو ول کن بیا اینور)
شنبه 9 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
خبر باحالی بودحالا باور88 و بلو آستر ( آستر آبی) و باقی حضرات شیعه رافضی ( !) راه خونه رو گم میکنند هاهاهاها :-)) مثل گربه ای که سبیل هاش رو قیچی کنی. اُه اُه هاهاهاها خیلی خبر بامزه ای بود. کلی خندیدیم
شنبه 9 آبان 1388

maloosakjuju - ابوظبی - ابوظبی
شاید عرب ها با ادبیات ایران آشنا نیستند. مثل ری که میگن قبله تهرانه. چه حوصله ای دارن!! طبق قانون جذب هر چی بیشتر در مورد مسایل کنکاش کنی و بیشتر روشون تمرکز کنی همونو جذب می کنی.. روزنامه الشرق الاوسط به خاطر خودت گفتم!!!!!!
شنبه 9 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
شیعه های رافضی عزیز؛ اصلاً بچرخید به سمت جمکران!! اینکه بهتره! هم پول بیشتری گیرتون میاد هم "آغا" امام زمانتون زودتر از چا بیرون میاد و زودتر ظهور میکنه.
شنبه 9 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
آنتی اسلام - ایران - کیش . خیلی باحال بود. خوش به حال چینی ها که حالا باید قبله نمای مشهدی بفروشند.
شنبه 9 آبان 1388

sour cherry - چین - شانگهای
قبله ؛ قبله عشقه
شنبه 9 آبان 1388

IRAN204 - امریکا - نشویل
آنتی اسلام دوست عزیز میدونی چه پول هنگفتی این امام جمعه در مشهد به جیب میزنه بطوریکه با رهبر هم سر این موضوع بگو مگو دارن استان خراسان یکی از پولدارترین استانهای ایران است بعید نیست این مرتیکه این حرف را زده باشد ولی هنوز نمی تونن رودر رو بگن تغییر قبل اول مظمظه میکنند بعد محکم میگن .پاینده ایران آزاد.دورباد استبداد.
شنبه 9 آبان 1388

lamazab - سوئد - گوتنبرگ
شیعه یک مذهب ساختگی از نوع نوع ایرانی است. با اسلام هیچ مناسبتی ندارد .به جای محمد،علی. بجای مکه، کربلا و مشهد بجای قران نهج البلاغه . مهدی را هم زاپاس دارد.خرافی ترین مذهب. توسط اروپایی ها درزمان حکومت ننگین صفویه. بوجود آمد برای تضعیف عثمانیها.
شنبه 9 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
با اینکه علم الهدی واقعن این حرف را نگفته اما در کل آخوندهای شیعه کارشان به بت پرستی رسیده.
شنبه 9 آبان 1388

arash-20 - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - کیش. خیلی بی ادبی . تو که ادعای ازادی عقاید برای همه انسانها را داری چرا اینقدر به عقاید مسلمانها توهین میکنی؟؟؟؟ به هر حال هر کس عقیدش براش محترمه و توهین فقط تلاش انسانهای عقده ای و ناتوانه
شنبه 9 آبان 1388

nas11 - ایران - شوشتر
vezveznazi - ایران - ایران حرف تو حرف استاد عزیزمان رضا فاضلی بود روحش شاد درود بر تو
شنبه 9 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
. arash-20 - ایران - تهران آرش کسی بود که تمام توانش رو گذاشت توی کمان؛ و تیری رو رها کرد که ایرن از اون تیر بوجود اومد؛ و در نهایت اولین شهید ایران نام گرفت؛ تورو چه به اسم آرش؟! اسم آیدیت رو عوض کن بزار ابولفضل. خجالت هم خوب چیزیه
شنبه 9 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
از لات سر گردنه چه انتظاری است.
شنبه 9 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
sepehrsan - ایران - تهران ... عکس ندارین .. عکس نذارین .. هاهاهاهاها ...
شنبه 9 آبان 1388

arash-20 - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - کیش. تو هم اسمتو بذار انتی انسان یا هم اسهال. عقل کل. لول
یکشنبه 10 آبان 1388

yas21 - امریکا - نشویل
انتی اسلام- برو بمیر
یکشنبه 10 آبان 1388

babiusa - امریکا - لسانجلس
کیش-ایران-انتی اسلام. دمت گرم دوست عزیز بیخود بااین بچه اخوندها بحث نکن اینا اگه طرفداری از اسلام نکن که اموراتشون نمیگذره مطمئن باش بزودی ریشه اسلام و اخوند برای همیشه از ایران کنده میشه و این بچه ملاها باید برن دنبال سوراخ موش بگردن.
یکشنبه 10 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
دم الشرق الاوسط گرم.
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
. yas21 - امریکا - نشویل اتفاقاً من زنده میمونم و زیاد هم عمر میکنم تا بزنم توی حال عقب افتاده یی مثل تو
یکشنبه 10 آبان 1388

IRANEBARTAR - المان - برلن
برهر جی مسلمون لعنت دین جهل و خرافه و ارش-/ابوالفظل/ننگ ایرانید
یکشنبه 10 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی جان - ایران - «کیش»! .... شما خیلی خوش هیکلی، سر خزینه هم میشینی؟! خیلی با نمکی، طنز پردازی هم میکنی؟! اینقدر نخند کرم دندونت (فقط کرم دندونت!) سرما میخوره! بازم مسلمونا یه چیزی دارن که تو بهش توهین کنی. تو چطور؟! اصلا چیزی واسه از دست دادن داری؟ خسر الدنیا والاخره تو استانبول نشستی منتظر پناهندگی! مطمئن باش تو زندگیت هرگز روی آرامش رو نخواهی دید. روزی رو میبینم که دچار غم غربت و عذاب وجدان بشی و از همین خدا که الان قبولش نداری آرزوی مرگ کنی.
یکشنبه 10 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
yas21 - امریکا - نشویل . arash-20 - ایران - تهران . مگر انتی اسلام بد گفته.بروید سر چاه خرافات مهدی در خواب که قرنها در خواب است.از چاه خرافات اسلام درش بیاورید.البته بعد از این همه قرن فسیل شده.
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
arash-20 - ایران - تهران. آنتی اسلام - ایران - کیش. تو هم اسمتو بذار انتی انسان یا هم اسهال. عقل کل. لول)) اون اسم بیشتر برازندهء شما ...است. من که ظاهر و باطن یکی هستم ( هم اسم و هم عقیده)
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خاک صد عالم به سر خودتان و دینتان...دنیای متمدن در فکر کشفیات و اختراعات اینها در فکر چاه فاضلاب جمکران..قبله .حج. سفره.دعای کمیل//تهوع اور و نننننننننننگ
یکشنبه 10 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
آقای(آنتی اسلام - ایران - کیش ). حرف م نزن وهابی
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
وقتی عقل نباشد جان در عذاب است...جهان در کدام پروسه و فرایند علمی ایران بلازده ی..اسلامی به دنبال//قبله شک بین دو نماز..بوسیدن حجر الاسود..حرکت دیوانه وار بدور کعبه ی مسخره دیه.مفسد و و//خاک صد عالم به سرتان جانوران اسلامی.
یکشنبه 10 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - راه مالرو ...... آرتمیا جان! شما دو ساله داری فقط یک کامنت رو هی تکرار میکنی! هی فحش میدی! حرف جدیدی نداری؟ اصلا اعتقادات شما چیه؟ ماهم میخوایم به اونا فحش بدیم!! راستی مگه شما بهایی هستی که دم از «قره العین» میزنی؟ (فقط یه سواله. نمیخوام گیر بدم).
یکشنبه 10 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
کل علمای اسلام قاطی دارند و شیعه سنی نداره
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - کیش
. gogoli - ایران - تهران...{{ بازم مسلمونا یه چیزی دارن که تو بهش توهین کنی.} مسلمون هیچی نداره درضمن جاسوس روسیه جناب گوگلی این عکس مربوط به شما است. روت نمیشه بگی روسیه هستی جاسوس احمدی نژاد؟ هاهاها. https://img124.imageshack.us/img124/6323/53012970.jpg
یکشنبه 10 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. بابک - ایران - سبزوار بخواب رافضی
یکشنبه 10 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
gogoli - ایران - تهران . چون با ادب پرسیدی جواب می دهم علت مخالفت من با این دین برباد دادن میهن عزیزم و محو منش و هویت ایرانیست...هرودت و گزنفون/یونانی/ ایرانیان قبل از اسلام را می ستودند و هرودت گفت//ایرانیان مردمانی شجاع راستگو ونجیب هستند// چه حد از این تعبیر باقیست ؟؟؟. من به انسانیت و وجدان معتقدم و در کشوری که هستم چون دین هیچ دخالتی در هیچ کجا ندارد چرا باید به ان بتازم..بهائیت و بابیگری معتدل شده ی اسلام است ولی برای ایران بلا زده راه به نا کجا اباد دیگریست. طاهره اولین زنی بود که حجاب ننگین را از سر برداشت و با نابرابری وحشتناک اسلامی به ستیز پرداخت و با شجاعت جان باخت او مورد احترام من است در حالیکه دینش را قبول ندارم در ضمن من یک فرد عامی یا کمونیست شعار دهنده نیستم که اگر صرف کند اسلامی می شود و در جای دیگر ضد اسلام. مطالعه کن روزی خواهی فهمید که چه می گویم//دینی چون اسلام در تاریخ نبوده که دستورالعمل جنایت دهد و کپیه از تورات ولی ننگینتر همین. حال تادلت می خواهد به ایرانیت من فحش بده مذهب من بازگشت به هویت ایرانیست.
یکشنبه 10 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو .. اتفاقا من هم عاشق ایرانم. از کوروش و آریوبرزن و سورنا تا امیر کبیر و ستار خان و مصدق. اما عاشق ایران بودن هیچ ربطی به ضدیت با اسلام و تشیع نداره. خیلی ها عقیده دارن که مذهب شیعه خودش نوعی مقاومت ایرانیان در برابر خلفای عربه.(برپایی سلسله های شیعه مذهب ایرانی مثل «آل بویه» در این دوران دلیل ادعای منه). ما در تاریخ مشروطه آخوند های باسواد و خوشنام زیادی داشتیم که از روی اعتقاد یا سیاست، با مردم و مشروطه خواهان همکاری کردند و نام نیکی از خودشون به یادگار گذاشتند. هرودوت و گزنفون هیچکدوم دوستدار ایرانیان نبودند. هرودوت دروغ شاخدار سیصد اسپارتی و جنگ ماراتن رو گفت و گزنفون دروغ بازگشت ده هزار یونانی رو سرهم کرد. ضمنا ظاهرا «قره العین» علاوه بر برداشتن حجاب، کارهای دیگه ای هم کرده که اینجا نمیشه گفت!
دوشنبه 11 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی جان - ایران - کیش! ...1- هین! «سخن تازه» بگو تا دو جهان تازه شود .. وا رهد از حد جهان، بی حد و اندازه شود . 2- «خاک سیه» بر سر «او» کز دم تو تازه نشد(!!) .. یا همگی رنگ شود، یا همه آوازه شود. 3- شما «سخن تازه» ای نداری بگی؟! بازم میخوای بحث مافیا رو پیش بکشم؟! 4- میتونی بگی مولانا «خاک سیه» رو تو سر کی ریخته، عزیز ملحد؟!! 5- تو ده شما (گاومیش آباد سفلی) آدمها عین درخت از اول تا آخر عمر باید یه جا بمونن؟! اگه اینطوره شما چرا عین سوپرمن هی داری جاتو عوض میکنی؟! 6- راستی اگه واقعا خوزستانی هستی، بگو تو جنوب خوزستان به گاومیش چی میگن؟! (بعید میدونم بتونی با سرچ تو گوگل پیداش کنی!!!)
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli - ایران - تهران قبلاً بهت گفته بودم مطالعه کن. الان بهت میگم برو یاد بگیر حرف بزن!
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli - ایران - تهران یه سوال میدونی این یعنی چی؟ "شیعه رافضی هیچی نداره" یه راهنمایی بهت میکنم. "بی همه چیز" :-))
دوشنبه 11 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. ARTEMIS-SW - دوست عزیز؛ برای جواب دادن به این ..رافضی خودت رو خسته نکن. یه جوابی بهش دادم که باید حالا حالا ها راه برود تا هضم شود. :-)) . گوگولی مگولی رومیگم
دوشنبه 11 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی جان - ایران - اهواز! .. واقعا چه جواب دندان شکنی! بدجوری کم آوردی، مگه نه؟! نگفتم «...گیجه» میگیری؟! تا اونجایی که من میدونم اصطلاح «رافضی» رو بشتر خلفای «سنی» و عرب عباسی و بعدها سلاطین «سنی» و ترک سلجوقی علیه شیعیان و بویژه شیعیان ایران بکار میبردند! داری کم کم ذات خودتو نشون میدی ها! نکنه اصلا بجای ترکیه تو یکی از «سوراخ موش»های القاعده تو غارهای «تورا بورا»ی افغانستان نشستی و داری برای برگشتن «ملاعمر» و «بن لادن» دعا میخونی؟!! (بچه اهوازی! تو جنوب خوزستان به گاومیش چی میگن؟! راهنمایی: اگه خودت نمیدونی، از «اهواز» به یکی از دوستای شادگانی یا آبادانیت زنگ بزن و بپرس!)
سه‌شنبه 12 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.