سرود ایتالیایی Bella ciao خداحافظ زیبا با تصاویری از جنبش سبز - ویدیو

سرود ایتالیایی Bella ciao خداحافظ زیبا با تصاویری از جنبش سبز


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

sarairani - انگلستان - لندن
واقعا ما مردم ایران کی می خوایم رنگ ازاد ی و ارامش رو ببینیم. چه کارای لازمه انجام بدیم. دلم برای این جوونها و مردم تنگ شده. اما هنوز امیدوارم. تا پیروزی راهی نمونده.
جمعه 8 آبان 1388

botparast - ایتالیا - میلان
ترجمهٔ فارسی . یک روز از خواب برخاستم . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . یک روز از خواب برخاستم . دشمن همه جا را گرفته بود . ای مبارز مرا با خود ببر . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . ای مبارز مرا با خود ببر . زیرا من آماده شهادت هستم . اگر به عنوان یک مبارز کشته شدم. (وگر بر فراز کوهی کشته شدم) . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . اگر به عنوان یک مبارز کشته شدم . تو باید مرا به خاک بسپاری . مرا در کوهستان به خاک بسپار . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . مرا در کوهستان به خاک بسپار . و گلی‌ بر روی قبر من بکار . و آنان که از کنار قبر من گذر میکنند . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . و آنان که از کنار قبر من گذر میکنند . به من خواهند گفت: "چه گل زیبایی" . این گل مبارزی هست . آه بدرود زیبا، بدرود زیبا، بدرود زیبا! بدرود! بدرود! . این گل مبارزی هست .
جمعه 8 آبان 1388

afshin0098 - انگلستان - منچستر
پاینده جنبش سبز، بردوام راه سبز امید.
جمعه 8 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
خیلی زیبا بود به امید هر چه زودتر ازادی ایران ونابودی حکومت غارتگران عرب
جمعه 8 آبان 1388

قسطنطنیه - فنلاند - سالو
هشت توصیه علمی- تکنولوژیک - مبارزاتی برای مبارزان جنبش سبز ایران. 1. دوستان سبز، از دادن شعارهای نه شرقی نه غربی و یا هر شعار مشابه که استقلال جنبش را باز تاب دهد اجتناب کنید. شرق که هیچگاه از هیچ جنبش مردمی حمایت نکرده است، لااقل غرب را از دست ندهید. 2. دوربینهای خوب و با کیفیت با خود به همراه ببرید. تصاویر مبهم و ناروشن برای رسانه های بغایت تکنولوژیک امروز جهان مناسب نیستند و سطح کار شما را پایین میاورند. فراموش نکنید که تصاویر باید قابل مونتاژ و صحنه پردازی باشند. 3. تنهایی به تظاهرات نروید. حداقل یکی از دوستان نزدیک خود را به همراه داشته باشید تا در مواقع لزوم شاهد شما باشد. چنانچه تصمیم گرفتید جلوی گلوله بروید و شهید بشوید، طوری روی زمین بغلطید که دوست شما بتواند عکس یا فیلم روشنی از صحنه شهادت شما تهیه کند. فیلم یا تصویری که یاد آور یکی از صحنه های معروف فیلمهای اکشن سینمای هالیوود نباشد برای مردم در جامعه جهانی "تداعی معانی" ایجاد نمیکند و طبیعی است که برای رسانه های جهانی ارزش سرمایه گذاری نداشته باشد. .
جمعه 8 آبان 1388

newyork - امریکا - نیویورک
واقعا قشنگ بود لعنت بر خمینی و خامنه ایی و مردک انتری نزاد
شنبه 9 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
قسطنطنیه - فنلاند - سالو شما اسکناس بر کفها واقعآ نیاز بیک روانپزشک دارید. میگن کافر همه را بکیش خود پندارد. از بسکه از هر چیزی حتا ناموس وجون زن و بچه ها و دوستاتون هم استفاده ابزاری و تبلیغاتی کردین، همه عالم و ادم را پست و حقیر مثل خودتون میبینید. من بعینه روزی رو که شماها بدست و پای ملت افتادین، گریه میکنید، جرمهاتون رو میندازین گردن همدیگه و التماس برای بخشش میکنید را میبینم،میبینم که مردم یکصدا از دادگاه ها میخوان که شماها را با قانون توحش و بیابانی خودتون محاکمه کنن نه با قوانین جدیدی که بوسیله نمایندگان واقعی مردم تدوین شده.من نمیگم اما خودت تصور میتونی بکنی که چه مجازاتی در اینصورت انتظارتون را میکشه.موجودی که کشته شدن یک دختر بیگناه با گلوله یک بسیجی قاتل رو اینطور تفسیر میکنه،حیفه که حتابهش بگم سوسک حیف اکسیژن زمین که شماها تنفس میکنید.درضمن این سالو خیلی بهت میاد برو معنی سالو رو در فرانسه بخون ببین چقدر بهت میاد.
شنبه 9 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
هر موقع دلسرد شدی به این فیلمها نگاه کن چون انرژی مثبت میده
شنبه 9 آبان 1388

sonia236 - آمریکا - نیویورک
قسطنطنیه - فنلاند - سالو. اینقدر بی نمک بود که حالم بد شد حد اقل یکم روش کار میکردی بد میپروندی
شنبه 9 آبان 1388

طاطا - ایران - ایران
botparast ایتالیا میلان من این سرود رو با تصاویز جنبش سبز دارم بااینکه معنی اونو نمی دونستم با گوش دادن بهش اشکهام سرازیر میشد . مرسی ازاینکه ترجمه کردی دختر من عاشق ایتالیاست و آرزوش اینه که بیاد ایتالیا ومعماری بخونه البته اون تازه 14 سالش شده ولی سالهاست که این آرزو رو داره وبقول خودش داره برنامه ریزی میکنه . هر ترانه ایتالیایی که گوش میده انگار میخواد پرواز کنه
شنبه 9 آبان 1388

nazanin iran - tehran - ایران - تهران
واقعا عالی بود - به امید آزادی ایران قشنگمون.
شنبه 9 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
ممنون از مدیر عزیز سایت ایرانیان انگلستان. ویدئو به جایی بود. یه مدت بود از همه چیز عصبی شده بودم. با دیدن این ویدئو یه حس بهتری پیدا کردم. صبح نزدیک است.
شنبه 9 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
قسطنطنیه - فنلاند - سالو . تو فقط دعا کن که مردم ترا نشناسند تا بحال انچه در توان داشته اید انجام داده اید.بزودی نوبت ماست در هر جای این دنیا که باشی خدا به دادت برسد.ببینیم بازم توصیه با مزه داری یا خانواده ات را برای لحظه ای زندگی نکبت بار معامله می کنی
شنبه 9 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
قسطنطنیه - فنلاند - سالو / عقب افتاده. این شر و ورا چیه نوشتی مردک. اگه ایران خوبه.. اگه اینجا شرایط خوبه. شما فنلاند چه میکنی؟ پاشو بیا ور دل دولت مهرورزت. امثال تو دارن با پول من و امثال من به عنوان بورسیه در کشورهای دیگه خوشگذرانی میکنند. ظلم پایدار نخواهد بود عزیزم. مرگ بر جمهوری اسلامی و هواداران جیره خوار و حمالش در ایران و خارج از ایران که نونشون رو تو خون جوونای بیگناه و پاک این مملکت میزنن و میخورن.
شنبه 9 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خیلی جالب بود.
شنبه 9 آبان 1388

botparast - ایتالیا - میلان
طاطا - ایران - ایران . خواهش میکنم عزیز! ارزوی موفقیت برای شما و دخترتون.و ارزوی ریشه کن شدن ظلم و پلیدی در همه جهان.پاینده باشی
شنبه 9 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
قسطنطنیه - فنلاند - سالو فقط امیدوارم که شماها یه روزم طعم آرامشو نچشید artosh - ایران - تهران ای بابا دوست خوبم این بیشرفا این جیزا حالیشون نیست...بذار رجز بخونن موقع التماس کردنشونم میرسه 
شنبه 9 آبان 1388

shahrokh_azad - ایران - تهران
قسطنطنیه - فنلاند - سالو های مثل تو و مزدوران این رژیم هستن که الان مردم خونشن به جوش امده . باید به قبره رهبر تون که ایران را ویران کرد.
یکشنبه 10 آبان 1388

33pooles - المان - دورتموند
قسطنطنیه - فنلاند- سالو - بسوز بدبخت فلک زده بسوز که نفسهای اخر تو و اسلامت هست . نه شرقی نه غربی نه تازی جمهوری ایراااااانی .
سه‌شنبه 12 آبان 1388

+15
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.