احمدی نژاد در اعتراض به صحبت های دانشجوی نخبه محمود وحید نیا :کسانی که مرز دوست و دشمن را نمی شناسد نخبه نیستند

 احمدی نژاد در اعتراض به صحبت های دانشجوی نخبه محمود وحید نیا :
کسانی که مرز دوست و دشمن را نمی شناسد نخبه نیستند

 

 رییس جمهوری: کسانی که مرز دوست و دشمن را خلط می‌کنند، نخبه نیستند
ایرانا : رییس جمهوری شناخت مرز بین دوست و دشمن، ترسیم نقطه مطلوب و تعریف هویت را از مهم ترین وظایف و مسئولیت‌های نخبگان خواند و گفت: یکی از مهمترین وظیفه های نخبگان، شناخت مرز دوست و دشمن است.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، دکتر محمود احمدی‌نژاد امروز جمعه در دیدار با نخبگان و فرهیختگان استان خراسان رضوی افزود: کسی که مرز دوست و دشمن را نمی شناسد مهم نیست که چه مدرک دانشگاهی و مهارت فناوری دارد.
احمدی نژاد تصریح کرد: چه بسیار کسانی که همه استعدادها، خلاقیت ها و توانایی های خود را در بازی در میدان دشمن به هدر دادند.
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه "باید مرزها را بشناسیم"، گفت: هر کسی که باهوش بود لزوما نخبه نیست.
وی با طرح این پرسش که "مفهوم نخبه چیست؟"، ادامه داد: نخبه با انسان های دیگر تفاوت‌هایی دارد.
وی نخبگی را جامع نگری تعریف کرد و گفت: نخبگان پیشرو، پیشگام و جلوتر از دیگران هستند و کسی که جزیی نگر است نخبه نمی شود بلکه در جای خود متوقف می شود.
رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه "همه امور به هم مرتبط هستند"، اضافه کرد: اگر همه این امور با هم دیده نشوند افراد دچار یاس و اشتباه می‌شوند.
وی از نخبگان با صفت نوآور و خلاق نام برد و تاکید کرد: نخبگی، نوآوری، ابتکار و بالندگی به معنای حرکت کمالی، رو به جلو و رشدیابنده است.
احمدی‌نژاد تصریح کرد: کسی که در این مرحله متوقف می‌شود حتی اگر حرف‌های رنگارنگ زده و کارهای رنگارنگ انجام دهد، اما از افقی به افق بالاتر منتقل نمی‌شود.
وی عامل اول رسیدن به این هدف را خودباوری، شناخت خود و توانمندی‌های انسانی برشمرد و گفت: باید توانمندی‌ها را باور کرده و شجاعت در تصمیم‌گیری‌ها را تقویت کنیم که این امر از طریق ایمان عمیق، زلال اندیشه و بر پایه اعتقادات راسخ بر پا می‌شود.
احمدی‌نژاد با اشاره به اظهارات یکی از نخبگان حاضر در این نشست مبنی بر لزوم تعریف نخبگی گفت: تعریف نخبگی در تبلیغات و رسانه دچار اشتباه و انحراف شده است.
وی تاکید کرد: برخی تصور می کنند نخبه یعنی کسی که دائما از جامعه متوقع بوده و از موضع بالا و با دیده تمسخر و تحقیر به دیگران نگاه می‌کند.
رییس جمهوری خاطرنشان کرد: نخبه واقعی کسی است که از متن جامعه، برای جامعه و در خدمت پیشرفت جامعه تلاش کند.

احمدی نژاد : تعریف نخبه باید عوض شود

بی بی سی :

احمدی نژاد:هر کسی که باهوش است و دارای استعداد است لزومان نخبه نیست

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران در سفر به مشهد، گفته که تعریف نخبه باید عوض شود زیرا تعریف نخبه در رسانه ها درست نبوده و "کسانی که نخبه هستند مرز دوست و دشمن را می شناسند."

آقای احمدی نژاد در سفر استانی به خراسان رضوی در جمع گروهی که "نخبگان و فرهیختگان" معرفی شده اند، گفته است:"هر کس مرز دوست و دشمن را خلط کند، نخبه نیست. هر کس که باهوش تر و دارای استعداد است لزوما نخبه نیست."

آقای احمدی نژاد بعد از پرسش هایی در باره این که نخبه چیست و چطوری یک نفر نخبه می شود، تعریف خود را نیز ارائه داده و گفته است: "نخبگی یعنی جامع نگری، کسانی که جزیی نگر باشند نخبه نیستند و اگر کسی امور را با هم نبیند و با هم مرتبط نکند، دچار یاس و اشتباه می شود."

رئیس جمهوری ایران پرسیده "کسی که سمت های شلیک خود را درست انتخاب نمی کند، چطور می تواند نخبه باشد؟"

با این تعاریف آقای احمدی نژاد نتیجه گرفته که اگر کسی بتواند شرایط و محیط را تحلیل و ارزیابی کند و از فرصت ها استفاده کند نخبه است و با این تعریف "در ایران نخبگان فراوانی داریم."

از زمان روی کار آمدن آقای احمدی نژاد بحث در باره این که دولت نتوانسته با نخبگان و کارشناسان رابطه درستی برقرار کند، وجود داشته اما دولت این مسئله را رد کرده است.

آقای احمدی نژاد در مناظره تلویزیونی با محسن رضایی دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به اتهام استفاده نکردن از نخبگان، این مسئله را توهین به دولت دانست و گفت قریب به اتفاق دولت او دکترای تخضصصی دارند و دکتراهایشان "دکترای جدی است، نه از آن دکتراهایی که زمانی مد شد." او از آقای رضایی خواست عده خاصی را نخبه نداند.

آقای رضایی همچنین گفت: "یکی از ایرادات اصلی من به آقای احمدی نژاد این است که ایشان خود را فوق تخصص همه مسائل می دانند. در بحث های امنیت ملی فکر می کنند فقط ایشان خیلی می فهمند. همین باعث شده که یک تنهایی اطراف ایشان به وجود بیاید و کسی در اطراف ایشان امنیت نداشته باشد."

در دوران انتخابات ریاست جمهوری بنابر برخی نظر سنجی ها، عمده دانشگاهیان به رقبای آقای احمدی نژاد به خصوص میرحسین موسوی گرایش داشتند و بعد از انتخابات نیز یکی از گروههای معترض به نتایج انتخابات نیز دانشجویان و استادان دانشگاهها بوده اند.

اعتراض به تقسیم بندی توسعه یافته و توسعه نیافته

آقای احمدی نژاد در نشست با "نخبگان و فرهیختگان" مشهدی همچنین گفته است که چرا عده ای در داخل تقسیم بندی غربی ها در باره "توسعه یافته، در حال توسعه و توسعه نیافته" را پذیرفته اند.

به گفته آقای احمدی نژاد غربی ها "این تئوری را جا انداخته اند و بر اساس این تئوری جهان را تقسیم کرده و اسم خود را گذاشته اند کشورهای توسعه یافته و کشورهایی مثل ما را در حال توسعه و برخی دیگر از کشورها را توسعه نیافته."

به عقیده رئیس جمهوری ایران، "غربی ها این مطالب را تحت عنوان علم در جامعه مطرح و بعضا به جوامع تحمیل کرده اند" و متاسفانه بخشی از نیروهای فکری ما نیز این موضوع را باور کرده اند."

به گفته آقای احمدی نژاد، دلیل این مسئله هم این است که "ما خودمان طراحی انجام نداده ایم و یا طراحی های ناقصی انجام داده ایم و باید این ضعف را برطرف کنیم."

مردان نباید اجازه دهند زنان وارد کارهای سخت شوند

مسئله دیگری که رئیس جمهوری ایران در باره آن سخن گفته، موضوع مدیریت زنان است. در دولت دوم آقای احمدی نژاد، برای اولین بار در سی سال اخیر یک زن به عنوان وزیر انتخاب شد ولی با مخالفت مراجع شیعه در قم، استفاده از زنان دیگر در سمت وزارت منتفی شد.

آقای احمدی نژاد، می گوید که به توان مدیریتی زنان باور دارد اما موافق نیست که زنان در شغل های سخت قرار بگیرند.

رئیس جمهوری ایران تعریف می کند که "در یکی از کشورها دیدم که خانمی صبح خیلی زود در حال جارو کردن خیابان بود و اسم این را گذاشته اند برابری زن و مرد."

با این مقدمه آقای احمدی نژاد نتیجه گرفت که با این مسئله موافق نیست و "ما در ایران اعتقاد داریم که مردان اگر هم بمیرند نباید اجازه دهند که زنان شان وارد کارهای سخت شوند."

iranesabz - هلند - هلند
برو بمیر بدبخت خاک بر سر. مردک دروغگو خجالت نمیکشه.
جمعه 8 آبان 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
اره دیگه هر کسی که مخالف شما باشه اصلا هیچ کارست باید کنار گذاشته باشه همینه دیگه که دورتون 1 مشت خل و چل و بی سواد هست
جمعه 8 آبان 1388

siya48 - آلمان - کلن
نخبه به کسی‌ میگن که ظرف ۴ سال خزر رو از بالا ،خلیج فارس رو از پایین،نیروگاه اتم رو از وسط،و میلیارد‌ها دلار رو از عقب بده به کشورهای دیگه.من نمی‌دونم این مرتیکه با ۲۰ سانت قدش،این همه رو ،رو از کجا میاره.
جمعه 8 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
خفه شو احمق خاک بر سر! پس نه تو نخبه ای!!!
جمعه 8 آبان 1388

killsatkillsat - ایران - کرج
12 آبان ساعت 10 شب، آسمان را با بانگ الّله اکبر سبز میکنیم، اعلام اتحاد سبز ها برای 13 آبان.
جمعه 8 آبان 1388

javaad - ایران - تهران
این بنده خدا واژه نخبه را با افرادی چون کردان و کامران دانشجو و .. میشناسه. بنده خدا گناهی نداره. توهم زده
جمعه 8 آبان 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
زنی هم در سرمای زمستان ایران بی پناه بود جایی برای زندگی نداشت نه تنها این زن بلکه صدها زن .این است عدالت دولت تو.هزاران کودک در ایران کار میکنند و هیج اینده ای ندارند این هم باز برابری است در کشور تو .اگه اون زن توی اون کشور اونم صبح خیلی زود (باید پرسید تو صبح زود بیرون چیکار داشتی)داشته جارو میزده مطمئنا حقوقش از کارمند توی کشور تو بیشتره.اقای رئیس جمهور کافیه یه روز با چشم باز از خونت بری بیرون تا بچه هایی که اویزون میشن که ادامس بفروش.زنایی که کنار خیابون گدایی می کند و مردانی که چون حیوان بارکشی می کنند را ببینی و بعد بیا و برای بقیه دل بسوزون
جمعه 8 آبان 1388

قسطنطنیه - فنلاند - سالو
این مردک دزد این حرفها را میزند تا خودش را توجیه کند ولی جوهره این حرفها صحیحند. نظام غرب کلیه تعاریف را بر اساس منافعش تغییر داده است که هر چند با نظام خودش تشکیل یک ساختار منطقی میدهد ولی در یک ارزیابی جامع کاملا غیر واقعی و مجازی هستند.
جمعه 8 آبان 1388

playboy972 - ایران - گرگان
تعریف جدید نخبه از طرف نخبه محمود خان: نخبه ها باید مدرکی ارایه که از شعب داخلی دانشگاههای معتبر خارجی مورد تایید باشد. ثانیا مسلمان و شیعه 12 امامی باشد. ثالثا اعلام دشمنی و جنگ با تمام دول غربی کرده و فقط به سخنان ما گوش فرا دهد. هر کی میخواد ادعای نخبگی کنه بیاد مصاحبه بده!
جمعه 8 آبان 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
خفه شو مموتی دیوانه کشور رو نابود کردی عوضی حرومی..دوستان یادتون نره که بگین مرگ بر انگلیس چون اینها بابای جمهوری اسلامی و روسیه مادرش و بچه ناخلف هم چین. مرگ بر کلشون نابود اسلام وحشی .هیچ کشوری با ایران دوست نیستن همه دشمن هستن باید بر ضد دشمنان با هم متحد شویم ما ایرانیها پیروزیم
جمعه 8 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
خفه شو کثافت / چه خوابی واسه اون دانشجوی طفله معصوم کشیدی ای حرومزاده .
جمعه 8 آبان 1388

hooman2010 - ایران - اصفهان
بروگمشو مرتیکه . نخبه حتما تویی و طرفدارای بدترازخودت یا شاید علی گدا و سپاهی های آدم کشتون؟ ایشا.. خودتو و بانخبه هاتون یکجا به درک واصل می شین
جمعه 8 آبان 1388

minak - ایران - تهران
نخبه یا نخاله مسپله اینست؟!!. اگر هم نخبه نباشد حداقل مثل باقی نخبه هایی که شما نخبه می دانید نخاله نیست.خودم یکی از همین نخبه هاشون رو در دوران فوق می شناسم .2 بار مجبورش کردن پایان نامه اش رو دفاع کنه.آخر هم 13-14 شد و سال بعد توی برنامه 20:30 به عنوان نخبه بسیجی خانوم رو معرفی کردن و رفت خدمت آقا....!
جمعه 8 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
قیافشو . تو که دوست و دشمن را میشناسی نابقه ای انتر . شما که همه چیز را عوض کردین نخبه را هم عوض کنید و به حساب خودتون ثبت کنید تا زودتر نابود بشید.حتمی هم زود بمیر تا خانومت اینقدر مجبور نباشه قیافه نهزتو ببینه . یک ملت هم از دست دلقک بازی هات راحت بشند
جمعه 8 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
خوب حالا توی نخبه چه زدی بسر ایرانیان. در ضمن جارو کردن سختره یا فاحشه گری؟ برو ببین دختران خردسال مسلمان شیعه ایرانی برای پول چطور افتادن زیر دست و پای عربها؟
جمعه 8 آبان 1388

mazamir - المان - مونیخ
نه !. حتما نخبه به تو میگن !!!!
جمعه 8 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
"" احمدی نژاد : کسانی که مرز دوست و دشمن را نمی شناسد نخبه نیستند "". منظورش خود احمدی نژاده... حالا اگر هم منظورش آقای محمود وحید نیا هست که باید عرض کنم حالا اگه از رهبرتون پاچه خواری میکرد اون موقع نخبه میشد؟ وای به حال کسی که رئیس جمهورش تو باشی... از کسی که رئیس جمهورش تو باشی زیاد انتظار نمیره.
جمعه 8 آبان 1388

ادیب - ایران - تهران
با این مقدمه آقای احمدی نژاد نتیجه گرفت که با این مسئله موافق نیست و "ما در ایران اعتقاد داریم که مردان اگر هم بمیرند نباید اجازه دهند که زنان شان وارد کارهای سخت شوند.". جان مادرت تو بمیر من خودم یک تنه نمی ذارم هیچ زنی کار سخت بکنه .
جمعه 8 آبان 1388

bahar_n - امریکا - فلوریدا
باید یه دیکشنری بسازن واسش.هر چیزی رو یه جور دیگه معنی می کنه.بمیری الهی
جمعه 8 آبان 1388

maryo - انگلستان - نیوکاسل
نخبه از نگاه احمدی نژاد : نخبه یعنی‌ کسی که مثل من فکر کند و مثل من شلیک کند. چون تعداد کسانی که مثل من فکر میکنند کم هستند پس باید معنی‌ نخبه عوض شود. باید از این انسان نما پرسید، آخه اگه یک نخبه بخواهد دنبال دوست و دشمن بگردد که نخبه نمی‌شود.میشود یکی‌ مثل تو..
جمعه 8 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
برو در کوزهات را بذار!! انتر
جمعه 8 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
باز این مرتیکه زر زر کرد
جمعه 8 آبان 1388

sara_shiraz_iran - ایران - شیراز
اره تو نخبه ای
جمعه 8 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
چرا عکس این میمون را باز زدید، مردشور ریخت کثیفش رو ببره، سگ کثیف، 13 آبان فراموش نشه. دوستان خارج از کشور هر کجا باشیم ایرانی هستیم ما همه یکی هستیم زند باد ایران آزاد.
جمعه 8 آبان 1388

Ye Doost - انگلستان - لندن
دقیقاً همین طوره که می فرمایید. نخبه کسیه که با مدرک جعلی همه کاره مملکت می شه. نجبه کسیه که به تویه بی ناموس رای می ده. نخبه کسیه که رهبر حقیرت رو می پرسته. اصلاُ نخبه کسیه که پرچم کشور خودشم بلد نیست. خودت و رهبرت و کل نخبه هات فدای یک تار موی این یکی نخبه.
جمعه 8 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
مردک تو برو بمیر . احمق آخه تو چی میفهمی که کی نخبه هست یا نیست . تو باید بری و اجداد خودت را بچرانی چون واقعا یک خر بتمام معنا هستی . تو و خامنه ای فقط پالون ندارید اگر نه همون خری که بودید هنوز هم هستید
جمعه 8 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت...این بدبخت نه سوادداردونه می داندآزادگی یعنی چه؟؟نخبه ایی که نفهمد اولین شرط عقل اعتراض به نحوه زندگیش بایدباشداصلاعقلی نداردکه بخواهدبخبه باشد..مردک ابله روانی آدمخوار!توبه دردتمیزکردن دفترکار محمودوحیدنیا هم نمی خوری چه برسدبه اظهارنظردرموردرشادت فکری این جوان شجاع وآزاده ایرانی را!خجالت بکش دززدآدمخوار!به زودی زودتکلیف بی عقلی وجنایتکاری توفریبکار هم روشن می شود.هیچ دستگاه ظلمی جاودان نمانده که شمادومی آن باشید.یاداصانلوقهرمان ملی ودیگران عزیزان دربندگرامی باد
جمعه 8 آبان 1388

hirowa - ایران - هیرو
آقای ا.ن نظرت در مورد تغییر تعریف رئیس جمهور چیه؟؟؟؟؟؟
جمعه 8 آبان 1388

Alborz-71 - سوئد - ایران
مرتیکه انگار تازه از گدائی برگشته.
جمعه 8 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
سگ مازندرانی را نگیرد جز سگ مازندرانی...
جمعه 8 آبان 1388

sherry_vancouver - کانادا - ونکوور
د به رو......
جمعه 8 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
هالووووو نخبه فقط تویی و بس!!!!!!!!!!!!!!..........
جمعه 8 آبان 1388

3.pehr - ایران - ایران
اره تو نخبه ای...
جمعه 8 آبان 1388

Invisible Kid - برزیل - پالماس
اره دیگه لابد خودشو نخبه میبینه این انتره روانی. کسی که تو این زمونه هنوز مثله اعراب جاهل فکر مکنو حرف میزنه چطور منتخبه مردم ایران میتونه باشه؟ حتا اعربای جاهل هم دارن متمدن مشن ولی این متیکه هنوزم چرندیاته اعراب جاهلو قرقره میکنه.
جمعه 8 آبان 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
پاسخ دندان شکن به احمدی نژادوحمایت از دانشجوی نخبه:با این همه دکترقلابی درکابینه بازهم درموردنخبگان نظرمیدهید؟ احمدی نژاد از نخبگان صحبت می کنند در حالیکه هر روز مدارک جدیدی مبنی بر جعلی بودن مدارک تحصیلی و مقالات برخی از وزرای ایشان منتشر می شود .
جمعه 8 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
رهبر ما محمود وحید نیا جوان سرفراز ایرانی است که کاخ استبداد را به تنهایی و در حضور سینه چاکان رهبر لرزاند. درود بر شرفت محمود جان
جمعه 8 آبان 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
یک سوال از آقای خامنه ای : آیا محمود وحید نیا دانشجوی علوم انسانی بود ؟ . وحید نیا و احمدی نژاد , هر دو محمودند اما این کجا و ان کجا
جمعه 8 آبان 1388

taheri6243 - امریکا - ویرجینیا
یکی دهن این سگو ببنده
جمعه 8 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
قسطنطنیه - فنلاند - سالو. باشما موافقم دوست عزیز. تمدن غرب ساختگی و غیر طبیعی است. محمود مشکل دار هست ولی نمیشه گفت همه حرفهایی که میزنه غلط هستند
جمعه 8 آبان 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
منظور آقای احمدی نژاد اینکه در اسلام ضدبشر نخبگان باید افراد دروغگو شیاد باشند که در جعل اسناد و مدارک هم استاد باشند و از همه مهمتر باید غلام و چاکر آخوند«آفت» هم باشند از این روست که همه افراد و مشاوران آقای احمدی نژاد همه یک مشت قالتاق شارلاتان هستند که در جعل اسناد هم استاد هستند - اساسا پایه اسلام با دروغگویی و تزویر بنا شده است و محمد خود سردسته افراد شرور بود و هرکسی از محمد حمایت نمیکرد سرش به زیر شمشیر میرفت
جمعه 8 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
این دانشجو محمود وحید نیا برنده ی مدال طلای المپیاد جهانی ریاضی از اعضای فعال ستاد موسوی در شریف بوده و عضو اسبق و مستعفی انجمن اسلامی شریف بوده و بنا بر اخبار شنیده انتقادات تندی را در بیت رهبرخطاب به وی مطرح نموده است، برای نخستین بار است که کسی چنین انتقادات گسترده و همه جانبه ای را از انتقادناپذیر بودن وی تا بسته بودن سیکل قدرت جمهوری اسلامی، از دروغ های صدا و سیما تا جنایات نیروی انتظامی آن هم در بیت خامنه ای! بیان کرده است.
جمعه 8 آبان 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
مموتی تو باز قرص هات رو نخوردی و رفتی برای سخنرانی؟بابا جان فهمیدیم از این به بعد بجای کلمه شیرین و دلچسب نخبه از کلمه مزخرف و حال بهم زن محمود احمدی نژاد استفاده میکنیم
جمعه 8 آبان 1388

ایران جاوید - ایران - تهران
همین چرندیات رو تحویل مردم میدی که بهت میگن احمقی نژاد.
جمعه 8 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
...و گفت قریب به اتفاق دولت او دکترای تخصصی دارند و دکتراهایشان "دکترای جدی است، نه از آن دکتراهایی که زمانی مد شد.". برو بمیر بابا.دکطر برو دکتر!
جمعه 8 آبان 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
یکی نیست به این انتری نژاد بگه آخه ای میمون، یک دانشجوی باشهامتی از چلاقعلی انتقاد کرده، حالا این وسط تو چکاره ای که خودتو میندازی وسط و میخوای نخود هر آش بشی؟ تو رو خدا یه خورده به عکس بالائی نیگا کنین!بدبخت قیافه ش به کسی میمونه که تازه جلبش کردن و دارن میبرنش کلانتری!
جمعه 8 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
باز ا.ن نظر داد .
شنبه 9 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بچه ها یه سوالی دارم. این چرا اینقدر زشته؟ یه سوال بی جواب شده. یعنی قیافه اش درب و داغونه ها. چرا؟
شنبه 9 آبان 1388

baran_uk - انگلستان - لندن
آفرین مونگل که اینقدر قشنگ تفسیر کردی
شنبه 9 آبان 1388

ZEZE DOHA - قطر - دوحه
حالم ازش بهم میخوره اشغال
شنبه 9 آبان 1388

delshad--stockholm - -
دکتر برو دکتر
شنبه 9 آبان 1388

778899 - ایران - شیراز
مخواستم دوبار در جواب یاوه گویی این مردک شعری بگم ولی دیدم بهتر است آن شعر زیبایی سیمین بانویی بهبهانی را که چند ماه پیش در وصف و جواب این مردک گفته براتون بزارم ...امیدوارم که خوشتان بیاید............ شنیــدم باز هم گوهر فشــاندی....که روشنـــفکر را بزغاله خواندی....ولی ایشــان ز خویشـانت نبـودند....در این خط جمله را بیــجا نشـاندی ‏........ سخـن گفـتــی ز عدل و داد و آنرا.......به نان و آب مجــانی کشــاندی....از این نَقلت که همچون نٌقل تر بود....هیاهــو شد عجب توتــــی تکانــدی..... سخن هایت ز حکمت دفــتری بود......چه کفتر ها از این دفتر پراندی..ولیــکن پول نفـت و سفره خلــــق.....ز یادت رفت و زان پس لال ماندی.....سخن از آسمان و ریسمان بود....دریـــغا حرفـی از جنـــگل نراندی....چو از بزغاله کردی یاد ای کاش.....سلامـی هم به میــمون میرساندی ....( سیمین بهبهانی ).
شنبه 9 آبان 1388

ionel - ایران - اهواز
خدایا از تو انتظار ندارم که انتر و رهبر دیکتاتور و ... رو نابود کنی ازت عاجزانه التماس دارم اسلام را از سرزمین مان پاک نمائی و مردم بی دین و ایمانی همچون دموکرات ها را بر پارس مستولی
شنبه 9 آبان 1388

AKHOONDAK - ایران - تهران
دوستان مطمئن باشید این رزیم دوامی نداره. تاریخ نشون داده که ظلم پایه نداره. با هم متحد باشیم واین رزیم دیکتاتوری رو همراه ا این دین خرافاتیش از ایران عزیزمون بیرون کنیم.. وعده ما13آ بان
شنبه 9 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
siya48 - آلمان - کلن ! گل گفتئ
شنبه 9 آبان 1388

IRAN204 - امریکا - نشویل
حالا فهمیدیم نخبه یعنی چی و کی .یعنی یه زنا زاده مثل تو وسردارهات واون رهبر چلاقت همه فامیل و اصل ننه وبابات که تو عقده ای بیعار رو پس انداختن هر کی دیگه جای تو بود واین قدر بد وبیراه از مردم میشنید قطعا خودش رو می کشت اما تقصیر نداری اصولا آدمهای زنا زاده اینجوریند. پاینده ایران آزاد.دور باد استبداد.
شنبه 9 آبان 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
ا.ن هر وقت دهنشو باز کرد بوی فاضلاب پیچید. ولی خوشم اومد. تو عکس انگار قبلش ترتیبشو دادن بدبختو. خیلی شکسته شده..
شنبه 9 آبان 1388

طاطا - ایران - ایران
ازترس دارند می میرند بدبختها . شما ها نخبه میخواین چه کار نخاله بیشتر به دردتون میخوره امثال باور 88 .................
شنبه 9 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
اشغال حیوان روانی تازی میمون نجس قاتل کثیف عقده ای.
شنبه 9 آبان 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
آفرین تو نخبه، میمون دروغگو. پس هاله نورت کو. باید اون لامپ مهتابی رو که برات شیافت کردن عوض شه. فکر کنم سوخته.
شنبه 9 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
نه خوشم اومد این مار رو منگل فرض کرده آخه یکی باهوش تر از خودش تو اون جمع ندیده فکر میکنه نابغه است
شنبه 9 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
کاملا درست میگه!نخبه کسی است که با مدرک فوق دیپلم چندین سال میشه استاد دانشگاه معاون صدا و سیما و حتی وزیر! غیر از اینه؟؟
شنبه 9 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
فاتحه مع صلوات. مموتی احمق نخبه بی شعوری این جوان . بخت برگشته را سر به نیست می کند
شنبه 9 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
آنهایی فیلم (امیرو خر خیکی مو)را دیده اند.یادتان هست آن میمونی را که جای دوست و دشمن را نشان میداد.حالا که خودم به یاد آوردم فهمیدم که او هم نخبه بوده اابته از نخبه های مورد نظر حاج محمود.
شنبه 9 آبان 1388

khooroos - امارات - دبى
کثثثثثااااافففففتتتتت شششششبببببشششششىىىىىى
شنبه 9 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
آره همه چی باید عوض بشه به غیر از تویه حروم زاده
شنبه 9 آبان 1388

s.m.s - ایران - شیراذ
juvel - نروژ - اسلو خواب رو میبینن نه میکشن دوست عزیز
شنبه 9 آبان 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
تو عکس اول این چیه به دستش بسته؟ انگار تمرین بکس میکنه!
شنبه 9 آبان 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
از نظر اینها اگر کسی مزدور رژیم جمهوری اسلامی نباشه نخبه محسوب نمیشه.
شنبه 9 آبان 1388

UniQue_persian - انگلیس - منچستر
راست میگه دیگه نخبه خودش هست با اون دار ودسته بی سر و پاش با اون مدارک تقلبیشون.احمق دیوانه
شنبه 9 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
saeed1 - کانادا - تورونتو ** به سلامتی و میمنت، اگه خدا بخواد چلاق شده. البته راه درازی تا سقط شدن داره. مچ بند هست!
شنبه 9 آبان 1388

hooloo - بلژیک - بروکسل
بابا راست میگه جای دوست ودوشمنو فقط احمقی نژاد میتونه نشون بده چون تخصصه اصلیش همینه البته این ارثیه مربوط به استعداد نداشتش نمیشه
شنبه 9 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
از دید احمدی نژاد نخبه کسی است که طرفدار بی چون و چرای او و رهبر الاغش باشد و یک جو مغز هم در سرش یافت نشود.
یکشنبه 10 آبان 1388

+1
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.