فال روز جمعه ۳۰ اکتبر - ۸ آبان

فال روز جمعه 30 اکتبر - 8 آبان

فروردین

در زمینه بدست آوردن ثروت نیز برخی از این عده را دچار دردسر میسازد. در حالیکه اصولا متولدین این ماه بخت بلندی دارند، چه در زمینه کاری و چه ثروت و چه زندگی زناشویی، فقط کافی است با احتیاط و حساب شده عمل کنند.

اردیبهشت

لازم به تذکر است که آن گروه از مردان و زنان بیوه که فکر میکردند دیگر راهی برای خوشبختی خود نمی یابند اینروزها در مسیری قرار دارند که اگر محتاطانه عمل کنند به خوشبختی میرسند .

خرداد

در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدم های منطقیتر و رو راست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند. عشق برای درصد بالایی از متولدین این ماه مفهوم تازه ای دارد و برای گروهی نیز اخیرا دردسرساز شده است که البته اگر همیشه با دوراندیشی همراه شود بسیار زندگی ساز و شیرین است .

تیر

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین این ماه همیشه با شانس بلندی همراه هستند گرچه خیلیها قدر نمیدانند و آنرا از دست میدهند. ولی در جمع خانواده ها، زوج هایی خوشبخت و همیشه عاشق بسیاری را می بینند. به جرات نود درصد از زندگیهای مشترک این ماه بامقاومت طولانی همراه هستند.

مرداد

مواظب سلامتیتان باشید در روابط احساسی دوران چندان خوش آیندی نخواهید داشت و در زندگی زناشوئی از آرامش کامل برخوردار خواهید گشت .

شهریور

آینده وقتی میتواند برایتان لذت بخش باشد که خودتان را از قید و بندهای گذشته رها سازید. از بیماران و افراد مسن خانواده بیشتر دیدن نمائید .

مهر

بعضی از مجردها پا را در یک کفش کرده اند دست به یک نقل و انتقال و تغییر و تحول کلی در زندگی و کار خود بزنند که اگر توام با رای و تصمیم یکطرفه باشد مسلما" با موقعیت ایده آل روبرو نیست .

آبان

خیانت دوست به دوست در یکی دو مورد بیست درصد از متولدین این ماه را نسبت به محیط اطراف بدبین ساخته است . تغییر در شغل و یا حتی کنار رفتن از شغل فعلی برای سی درصد از متولدین این ماه پیش میاید که در هر حال پایان خوشی دارد .

آذر

اختلاف نظر میان بعضی پدر و مادرها و بچه هایشان سبب نا امیدی و افسردگی در آنها شده است در حالیکه نباید در این مورد زود از پای بیفتند . این عده براستی نمیدانند باید چه تصمیمی بگیرند در حالیکه دریچه های امید بروی این عده باز شده است .

دی

 متولدین این ماه بویژه جوان ترها نباید بهیچ وجه خود را اسیر اعتیاد و وسوسه های ویرانگر آن سازند . متولد این ماه با بعضی دوستان و آشنایان خود دچار اختلاف نظر شده اند که بهتر است در رفع آن بکوشند و درضمن دور بعضی دوستان ناباب را هم برای همیشه خط بکشند .

بهمن

نقل و انتقالات تازه ای در زندگی هشتاد درصد از متولدین شهریور در حال انجام است که بسیاری از آنها مفید و زندگی ساز است و بعضی نیز با دردسرهای کوچکی همراه .

اسفند

بعضی خانم ها و حتی آقایان متولد این ماه بدلیل اینکه طاقت چاپلوسی و دو روئی بعضی اطرافیان را ندارند گاه عصبی و سخت افسرده میشوند و رنج می برند در حالیکه باید چشم برروی این عده بپوشند چرا که اصلاح اینگونه آدم ها به آسانی صورت نمی گیرد و تنها دوری از آنها آدم را راحت می کند

bakhshi99999 - اکراین - کیف
درکلام خدا غلاطیان19:5 (انجیل)آمده است:هر کس که این گناهان وارد زندگی اش شود ،بت پرستی،جادوگری،احضار ارواح،فال گیری ،کینه توزی، در اشتباه دانستن دیگران وبر حق دانستن خود، حسادت ،آدم کشی ،و...هرگز در ملکوت خدا جایی نخواهد داشت.
جمعه 8 آبان 1388

marjanedarya - ایران - اراک
ببخشید فال متولدین شهریور چه ربطیبه متولدین بهمن دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شنبه 9 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.