علی کریمی:کسی که باعث و بانی جدایی‌ام از پرسپولیس شد را به خدا واگذار می‌کنم

علی کریمی:
کسی که باعث و بانی جدایی‌ام از پرسپولیس شد را به خدا واگذار می‌کنم

 

هافبک تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: کسی که باعث و بانی جدایی‌ام از پرسپولیس شد را به خدا واگذار می‌کنم که باعث شد در این شرایط قرار بگیرم.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی به یاد ندارد که در دوران بازیگری‌اش چنین شرایطی را که امروز و قبل از بازی با پرسپولیس برایش به وجود آمده تجربه کرده باشد. او در مرز میان عشق و وظیفه قرار گرفته و هنوز 48 ساعت به روز بازی مانده با اما و اگرهای زیادی مواجه شده و سوالاتی که قطعا پس از بازی روز شنبه با آن روبرو خواهد شد.
وقتی از بازی با پرسپولیس در گفت‌و گو با وب‌سایت‌ رسمی‌اش می‌گوید نمی‌تواند احساساتش را پنهان کند اما به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای می‌داند که باید به تعهداتش پایبند باشد.
بعد از اینکه استیلی گفت روز بازی روی نیمکت تیمش نمی‌نشیند و شنیده شد هدایتی هم آن روز به مسافرت می‌رود تا بازی را نبیند، حساسیت و نگاه‌ها روی کریمی بیشتر شد اما آنچه بیش از هر چیز دیگر در لابلای صحبت‌هایش شنیده می‌شد، علاقه‌اش به هواداران پرسپولیس و ناراحتی‌اش از مسببان جدایی او از پرسپولیس بود.

*از بازی روز شنبه و حساسیت آن شروع کنیم.
بازی به دلیل اینکه چند بازیکن ما سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته‌اند، حساس شده اما به هرحال سه امتیاز بیشتر ندارد و من امیدوارم یک بازی جذاب و دیدنی شود.

*اما بیشتر نگاه‌ها به سوی شما متمرکز شده است؟
من سعی می‌کنم مثل بازی‌های گذشته استیل‌آذین باشم. شاید آن بازی، روز خوب من نباشد، شاید هم باشد اما دوست دارم تماشاگران خوشحال به خانه‌هایشان برگردند. امیدوارم روز خوبی برای من و پرسپولیس باشد.

*چه احساسی دارید؟
برای من سخت است چون همیشه مورد لطف هواداران واقعی پرسپولیس بودم و خوشحالم که شنبه یکبار دیگر آنها را در استادیوم می‌بینم.

*در هفته‌های گذشته شایعاتی پیرامون بازی نکردن شما برابر پرسپولیس یا محروم شدن مصلحتی شنیده می‌شد.
ببینید در فوتبال حرفه‌ای این حرف‌ها نیست، چند شب پیش دیدیم که کاکا مقابل تیم سابقش (میلان) بازی کرد، من هم می‌دانم که خیلی‌ها منتظر این بازی بودند و نتیجه‌اش هم قابل پیش‌بینی نیست.

*یک احتمال برد پرسپولیس است.
بله، اگر پرسپولیس بازی را ببرد، من به احترام مسوولان استیل‌آذین و رئیس باشگاه، ناراحت نمی‌شوم!

*و بحث انتقال شما به پرسپولیس.
من طبق قراردادم به استیل‌آذین تعهد دارم و این مساله را بر عهده مسوولان باشگاه گذاشتم، هواداران فهیم پرسپولیس هم خودشان بهتر از همه شرایطم را می‌دانند.

*علی کریمی اگر خوب بازی کند، یا بد، اگر دریبل‌هایش جواب دهد یا ندهد و اصلا اگر بازی نکند، حرف و حدیث پیرامونش خواهد بود، با این مسئله چطور کنار می‌آیید؟
(کاملا احساساتی شده) من سعی می‌کنم بازی خودم را انجام بدهم. در این بازی اگر ... چه بگویم ... (پاسخ به این سوال برایش سخت شده است) من کسی را که باعث و بانی جدایی‌ام از پرسپولیس شد را به خدا واگذار می‌کنم که باعث شد در این شرایط قرار بگیرم.

*پس اینطور نتیجه‌گیری کنیم که برای شما بازی سختی خواهد بود؟
حتما همین طور است چون فوتبال حرفه‌ای‌ام را از پرسپولیس شروع کردم و همیشه مدیون صحبت‌های هواداران واقعی‌اش بودم. الان هم برخلاف میل باطنی‌ام این اتفاق افتاده، هر چند من اولی و آخر‌ی‌اش نیستم. به هر حال یک روز محبت‌ها این عزیزان را جبران می‌کنم و امیدوارم روز شنبه از تماشای بازی لذت ببرند.

*و پرسپولیس.
خوشحالم که پرسپولیس نسبت به هفته‌های اول لیگ شرایط بهتری را به‌دست آورده و امیدوارم در پایان فصل هم بتواند خواسته‌های هوادارانش را برآورده کند.

*اگر در این بازی گل بزنید، شادی می‌کنید؟
(با تعجب نگاهمان می‌کند و با مکث می‌گوید) اگر این اتفاق بیفتد همه هواداران را سورپرایز می‌کنم!

*چطور؟
کاری می‌کنم هواداران پرسپولیس هم خوشحال شوند.

*مصدومیت پای شما جدی است؟
رباط داخلی پایم دچار کشیدگی خفیف شده است.

*می‌دانید خیلی‌ها همین مساله را هم بهانه‌ای بیش نمی‌دانند؟
بله، به هر حال من پیه این حرف‌ها را به تنم مالیده‌ام.

*و شرایط استیل‌آذین.
تیم، چند هفته‌ای است که نمی‌بازد و این مساله را باید به فال نیک گرفت، در حال حاضر هم شرایط بد نیست. تیم ما قبل از فصل زمان لازم را برای آماده‌سازی در اختیار نداشت و این تا حدودی برای ما مشکل‌ساز شد.

*و صحبت پایانی.
من می‌خواهم یکبار دیگر از تمام هواداران واقعی پرسپولیس که همیشه مرا مورد لطف قرار دادند تشکر کنم و آرزویم این است که یک روز محبت آنها را جبران کنم. مطمئنم روز شنبه آنها فوتبال زیبایی را شاهد خواهند بود و امیدوارم که از دیدن بازی لذت ببرند.


کاشانی: امیدوارم هدایتی تکلیف کریمی را زودتر مشخص کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم مالک باشگاه استیل‌آذین هر چه زودتر در مورد انتقال کریمی به پرسپولیس تصمیم‌گیری کند.

حبیب کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت کریمی برای بازگشت به پرسپولیس عنوان کرد: امیدوارم حسین هدایتی هر چه زودتر تکلیف پرسپولیس و کریمی را مشخص کند و به نامه‌ای که این باشگاه برای انتقال کریمی ارسال شده بود پاسخ دهد.
وی ادامه داد: من حرف و حدیث‌هایی که در روزنامه‌ها منتشر می‌شود را نمی‌پسندم و دست دارم خود ایشان مستقیماً با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند.
کاشانی یادآور شد: البته باشگاه استیل آذین حق دارد. چون کریمی 10 گل به ثمر رسانده و موثرترین بازیکن این تیم است و نباید به راحتی آن را از دست دهد، اما ما می خواهیم تکلیف خود را بدانیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت 2 شغله بودن خود اظهار داشت: من در شورای شهر مشغول هستم، اما از آنجا هیچ حقوقی دریافت نمی‌کنم. در باشگاه پرسپولیس نیز به همین شکل است و تنها به عنوان معلم از آموزش و پرورش حقوق می‌گیرم. امیدوارم خبرهای خوشی در این زمینه در روزهای آینده منتشر شود.
وی در مورد مشکل با انصاری‌فرد تصریح کرد: هیچ مشکلی با انصاری فرد ندارم. این نتایج اخیر پرسپولیس حاصل زحمات گذشته بوده است. من هم مسیر او را در پرسپولیس ادامه می‌دهم و نهالی که انصاری فرد کاشته را آبیاری می‌کنم.
کاشانی با اشاره به حاشیه‌سازی در پرسپولیس تاکید کرد: اجازه حاشیه‌سازی به هیچ شخص یا گروهی را نمی‌دهم. همه باید این را بدانند. به بازیکنان نیز گفته‌ام که فقط به فکر فوتبال بازی کردن باشند. هرکس دوست دوست دارد، هر کاری بکند، اما من فقط به فکر خدمت به تیم هستم و امیدوارم به هدفم برسم.
وی در مورد لیست مازاد پرسپولیس تصریح کرد: برای اعلام لیست مازاد باید تا نیم فصل صبر کنیم و اگر از حالا آن را مشخص کنیم ممکن است به تیم ضربه وارد شود. مطمئن باشید با رفتن برخی بازیکنان از قدرت پرسپولیس کم نمی‌شود و طوری عمل می‌کنیم که در این موضوع بازیکن و باشگاه ضرر نکند.
کاشانی درباره اظهارات سرمربی استیل‌اذین که اعلام کرده مقابل پرسپولیس روی نیمکت نمی‌نشیند، خاطرنشان کرد: می‌دانم استیلی یک پرسپولیسی واقعی است و برای پیراهن این تیم ارزش قائل است، اما باید روی نیمکت بنشیند. امیدوارم با انجام این کار بازی جوانمردانه‌ای را مقابل پرسپولیس انجام دهد.
پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ‌برتر روز شنبه به مصاف استیل آذین می‌رود.

zorro.ir - ایران - تهران
علی کریمی واقعا بازیکن بزرگیه و در دل همه ایرانیها جاداره براش همیشه آرزوی موفقیت و سلامتی دارم ٫مچ بندسبزش رو هیچکس فراموش نمی کنه الهی درد و بلات بخوره سر رضازاده گامبو و سوریان دستمال بدست.درضمن پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله.
جمعه 8 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
علی کریمی واقعا بازیکن بزرگیه و در دل همه ایرانیها جاداره براش همیشه آرزوی موفقیت و سلامتی دارم ٫مچ بندسبزش رو هیچکس فراموش نمی کنه الهی درد و بلات بخوره سر رضازاده گامبو و سوریان دستمال بدست.درضمن پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله.
جمعه 8 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
علی کریمی خاریه تو چشم عوامل اسلامیه ولی نمیتونن کاریش کنن به دستور انها و با اجرای انصری خر میخواستن بد نامش کنن و بافریب کاریشون نتنهاکریمی خراب نشد بلکه محبوبتر هم شد. درظمن انتقادی هم از عوامل کاربری این سایت هم داشتم مطالبی که در سایت میزارید کمی قدیمیه مثلا این مطلب مال 2 روز پیشه مرسی
جمعه 8 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
اگه علی کریمی تو بازی استیل ازین به لنگیها گل بزنه؛ تماشاگرای لنگی باید تشویقش کنن/ از وقتی که استیل ازین وارد لیگ ایران شد منتظر یه همچین لحظه ای بودم؛ / نبرد لنگ حموم با لنگ کارواش ههههه چه شود؟؟/ چه حالی بکنیم فردا؛ شنبه هم هست..........ههههه
جمعه 8 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. این جمله که گفته من از شورای شهر و باشگاه پرسپولیس پولی نمی گیرم واقعا که درست گفته اصلا مشخصه که داره راست می گه وبنده خدا پولی نمی گیره به نظر من بچه ها کمک کنن براش یک پولی جمع کنیم گناه داره
جمعه 8 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
zoroye iran - اتریش - وین . دوست خوبم به نوشتن فارسی بیشتر بها دهید(در ضمن )سپاس از مهرتان.
جمعه 8 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
علی کریمی از وقتی که از لنگیها جدا شود هم بازیش بهتر شود هم پرستیژ و نترس هم شود چون باشکاه لنگ ترسوترین باشکاه دنیا است گناه دارند بازیکنانشون حق اظهار نظر ندارند و تماشگرانشون جرات شعار دادن ندارند
جمعه 8 آبان 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
. kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر. بزنه یا نزنه.همینکه سرورتون هست زیاده....فقط میتونی خودتو اب زیر 1000درجه سرد کنی که بوی پشمت بره
جمعه 8 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
zoroye iran - اتریش - وین 5 تا غلط داشتی میشی 15
جمعه 8 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
میگم که از طرفداری هیچی بارت نیست و فقط منتظری که راجع به پرسپولیس سرور کیسه ابیهای پاره پوره خزعبلات بدی بیرون.,همینه دیگه! طرفدار یه تیم تمام هم و غمش تیم مورد علاقشه ,نه که مثل اواره ها دنبال نتایج تیم رقیب و اخبار ریز ودرشتش باشه و همش دعا دعا کنه که تیم رقیب دچار لغزش بشه و حرفهای یخ بزنه و مثل گوشتکوب کامنت صد من یه غاز اینجا بزاره و در خاتمه مثل همیشه :اینجا صفحه مخصوص ارتش سرخ ,پرسپولیس زلزله سرور لگن و کیسه حموم روشور مالیده شده پاره پوره استفراغی هستش! پس ساکت ;)
جمعه 8 آبان 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
همچین میگه باعث جدأییم از پرسپولیس انگاری از بارسلونا جدا شده ،آخه رفتن به ۱ تیم رده پنجمی اینهمه سرو صدا داره ،۲طرف میخوان با این کارا یکم جلب توجه کنن
جمعه 8 آبان 1388

panizl - ایران - تهران
فراموش نمیکنم که از جمله کسانی بودی که بازو بند سبز بستی . هر جا که هستی موفق باشی ...
جمعه 8 آبان 1388

hamidreza72 - انگلستان - داربی
علی جون هر تیمی بازی کنی دوستت داریم(بجز استقلال).به کوری چشم هرچی دلاک کیسه کشه.استقلال(بخوانید استفراغ)به پت پت افتاده و اخر فصل شانس بیاره و داورها کمکشون کنندبه دسته یک سقوط نکنه خیلیه. راستی میدونستید احمدی نژاد استقلالیه؟
جمعه 8 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - استکهلم . دنی نازه همین که من اینجا فرستادمت قاطی باقالی و حرفی نداری جز گفتن خزعبلات ,معلومه که کی دل داره و چه کسی بی وجود و بزدل !مگه نه نیلوفر ابی!? راستی:اینجا صفحه مخصوص ارتش سرخ ,پرسپولیس زلزله سرور لگن و کیسه حموم روشور مالیده شده پاره پوره استفراغی هستش! پس ساکت ;)
جمعه 8 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
درود بر تو . ولی به امید خدا نباش که ابی از او گرم نمیشه .
جمعه 8 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
نبودم ببین طرفدارای کیسه حمام چه دوربرداشتن جمع کنید کیسه٬لیف٬سنگ پاتون رو ـdannni-استکهلم- جراوقتی استفراق میبازه مثل موش میشی؟kakhoda saeid-منچستر-باخت سوم استقول روپیش پیش تسلیت میگم درضمن استیل اذین ازخودمون هست تو مواظب زاییدن این دفعه تیمت باش که جقدربهتون بخندم وایییییییییییchelsea fan-منچستر-babyجان هرجای جدول باشیم مهم نیست فقط 6تایی نباشیم چقدرضایع هست طرفدار یک تیم 6جا سوراخ سوراخ شده هستی هههههههههههههه
جمعه 8 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
dannni-سوئد/ همرزم ابی من؛ تبریک میگم داریم پیروز میشیم./ بعضی از این بچه مظلفها لنگی تمام خواب و خوراکشون شده اینکه بگردن ببینن ما چی نوشتیم همونو قرقره کنن؛ چون مغزشون مثل انتری اندازه گنجیشکه؛ و از خودشون هیچ وجودی ندارن این بی وجودا. هر چی هم میگیم بابا جواب ابلحان خاموشیست ولی چون گ..هستن نمیفهمن این مغز خر خورده ها./ عشق است استقلال و اس اسیهای سایت همیشه ابی که کم کم دارن لنگیها رو تو این سایت غرق میکنن ههههههههههههه بلانسبت بعضی از دوستان لنگی سایت
شنبه 9 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
لنگیا شاخه تازه روییده اتون که بعد از 2سال نمایان شده خیلی مسخره است بزارید یکم درازتر بشه بعد کل بندازید آخه خیلیاتون تا همین 2هفته پیش میگفتید ما به احترام شهدایه ایران دیگه دنبال فوتبال نیستیم پس همش حرف بود نه؟ می خواستید که از پاره پورگیه تیمتون فرار کنید نه؟ زهی خیال باطل چون همین الانشم تیمتون تعطیله یه برنده ذلیل. اس اسیایه قهرمان دارن قربانیه اشتباه یه مدیر نالایق میشن مگه خودتون نبودین که 2سال قربانیه همین مساله شدید پس اجازه بدید یکم بگذره ببینید چه خبره بعد شاخ بازی در بیارید
شنبه 9 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
katrina-اسکاتلند/ شما یادت میاد استقلال چند سال پیش 6 تا خورده؟؟ اصلا اون موقع بدنیا اومده بودی؟؟هههههههههن
شنبه 9 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
kakhoda saeid uk-منچستر-نه ولی بابام برام تعریف کرده که چطوری استقلول جر خورده البته باافسوس ههههههههههههه6تاییهههههههها
شنبه 9 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
رفیق اگه منظورت منم ,همیشه گفتم که دیدن بازیهای پرسپولیس رو برای خودم محروم کردم ولی از دونستن نتایجش نمیتونم دوری کنم البته اگه منظورت من باشم! همیشه توی پستام گفتم که تو رو بعنوان یه استقلالی واقعی دونستم و همیشه دلتنگ کل کل کردن باهات بودم .ولی متاسفانه یه سری ابگوشت و هله هوله که پایین 18 سال سن دارن و خودشون و استقلالی میدونن اینجا رو با شهرنو اشتباه گرفتن .حالا بعد از همه اینا خودت نظرمو همیشه میدونستی:اول پرسپولیس و بعد از اون هیچ تیم شهرستانی نظیر سپاهان و یا تراکتور و این تیما! جام باید همیشه تهران بمونه !یادتم باشه پرسپولیس سرور استقلاله :-)
شنبه 9 آبان 1388

pranses - ایران - تبریز
حالم ازش بهم میخوره
یکشنبه 10 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
immortal1977 - هلند - امرسفورت . بابا من چاکرتم خجالتمون نده منظورم با تو نیست خیلی از قرمزا اینجوری بودن تو که تاج سر مایی
یکشنبه 10 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.