حمله شدید خداداد به فردوسی پور

حمله شدید خداداد به فردوسی پور

این روزها پرسش زیادی در مورد آینده پیام و حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ برتر در ذهن همه موج می زند. شایعات هم که کم نیستند. مسؤولان این تیم یک حرفی می زنند و مسؤولان لیگ و کمیته انضباطی یک حرف دیگر.

به نوشته قدس؛ در این میان احتمالاً حرفهای خداداد عزیزی به عنوان وکیل طلبکاران و فردی که مسؤولان پیام روی میانجیگری اش حساب باز کرده اند، می تواند راهگشا باشد. با او البته در مورد نبودن نامش در میان محبوبهای سه دهه اخیر هم حرف زدیم که مثل همیشه نوع نگاهش به موضوع و انتقادش به فردوسی پور جالب بود.


* داستان پیام چی شد؟ شما رضایت دادید یا نه ؟

- پیامی وجود ندارد که وضعیتی داشته باشد. آقایان در جلسه با ما قول دادند طلب یک میلیارد و 300 میلیونی طلبکاران را بدهند. ما هم حسن نیت نشان دادیم و 300 میلیون تخفیف دادیم، اما به وعده شان عمل نکردند بعد استاندار از من و شریفی خواست که یک ماه دیگر فرصت دهیم که من گفتم بحث آقای شریفی و کمیته انضباطی به خودشان مربوط است. اما ما دیگر فرصت نمی دهیم. قبلاً حسن نیت مان را نشان دادیم.


* اگر شما رضایت ندهید، پیام سقوط می کند.

- بحث تنها من نیست. پشت این رضایت دو جین بازیکن دیگر هم هستند که حق شان را می خواهند. چطور می شود حق دیگران را نداد و تیمداری کرد. پول بدهند و رضایت بگیرند.


* ابومسلم این هفته هم به پیروزی نرسید. مشکل آنها کجاست؟ گمان می کنید با آمدن زمان مشکل حل شود؟

- از زمان هیچ شناختی ندارم. اما در مورد ابومسلم باید بگویم که پول فقط یکی از مشکلات آنهاست. این تیم بد بسته شده و هیچ مربی نمی تواند به راحتی با این تیم بد بسته شده، نتیجه بگیرد. الان پاس و شاهین بوشهر جان گرفته اند و دارند خودشان را بالا می کشند. با این وضعیت، ابومسلم یکی از تیمهای سقوط کننده اصلی است.


* مهدی تاج گفته، خداداد باید حرفهایش را ثابت کند. قضیه این مصاحبه اخیرتان دارد بیخ پیدا می کند؟

- اتفاقاً در این ارتباط با عزیز محمدی حرف زدم. گفتم تاج مصاحبه من را کاملاً نخوانده و اطرافیانی که داستان مصاحبه را برایش تعریف کرده اند، شیطنت به خرج داده اند.


* عزیز محمدی هم به من اعلام کرد، من مصاحبه را کاملاً با دقت خواندم و دیدم که مشکلی ندارد.

- متأسفانه اینجا مصاحبه ها را هرکسی هر طور می خواهد تفسیر می کند.


* اینکه در نظرسنجی برنامه 90 جزو بازیکنان محبوب نبودید، تعجب نکردید؟ به هر حال مردم یکی از بهترین خاطرات فوتبالی شان را مدیون شما هستند. گل به استرالیا را می گویم.

- محبوبیت ها را برنامه نود تعیین نمی کند. فردوسی پور فقط از استقلال و پرسپولیس ستاره ها را انتخاب می کند، چون بالاخره برنامه اش خرج دارد. وقتی بازیکنان از استقلال و پرسپولیس انتخاب می شوند، تعداد پیامکها هم به طور طبیعی بالا می رود و برنامه نود گرم تر و پول پیامکها بیشتر می شود. پس طبیعی است که اگر قرار باشد بهترین آبدارچی لیگ را هم انتخاب کنند، باز آبدارچی های استقلال و پرسپولیس باشند. نمی خواهم در مورد اینکه خودم در بین اسامی محبوبها نبودم چیزی بگویم. این را باید مردم بگویند، اما این را می گویم چرا سیروس قایقران بین این اسامی نبود؟ قایقران را علاوه بر بازیکنان، مردم هم دوست داشتند او محبوب گیلان و ایران بود.

* نظرت در مورد انتخاب عابدزاده چیست؟
- انتخاب مردم همیشه انتخاب درستی است. به عابدزاده تبریک می گویم و در انتخابش شک ندارم. بحث من این بود که چرا فردوسی پور فقط استقلالی ها و پرسپولیسی ها را انتخاب می کند؟ مگر ستاره دیگر تیمها محبوب نیستند.

arash-20 - ایران - تهران
این خداداد فقط بلده خوب حرف بزنه و انتقاد کنه. تا وقتی تو تیم ملی بود عامل تمام خرابکاریها خودش بود. فکر میکنه چون 1 گلی به استرالیا زده دیگه میتونه هر حرفی یزنه
جمعه 8 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
خداداد حق داره این فردوسی پور استقلالیه و همیشه از پرسپولیس انتقاد میکنه در ضمن فردوسی پور جز باند مافیای فوتبال به رهبری اردشیر لارودی است حالم از فوتبال ایران بهم میخوره .
جمعه 8 آبان 1388

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
مردمی نیستی خداداد عزیز. خدا یک بار به تو شانس داد با گلی که به استرالیا زدی ولی بعدش ظرفیتش را نداشتی و هر روز به یکی پریدی ...
جمعه 8 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
از اینکه همیشه حق ناحق میشه شکی نیست.اما از زمانیکه خداداد با لگد بطرف مردم حمله ور شد محبوبیتش را خراب کرد بخصوص که حرفهای رکیک را راحت زد خودش را خراب کرد.
جمعه 8 آبان 1388

bardia25 - ایرلند - دوبلین
اقای عزیزی شما تو منفورترین ها اول هستی خودتو گول نزن افغانی ایرلند دوبلین
جمعه 8 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ای کاش یه خورده ملایم تر بودی وگرنه حادثه ساز ملبورن تا ابد تویی
جمعه 8 آبان 1388

ramtin300 - انگلیس - لندن
حمله شدید خداداد به فردوسی پور!!!! اینم شد تیتر!
جمعه 8 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
bardia25 - ایرلند - دوبلین // جناب مزدور ! با اینجور نظرات بی اساس قصد عصبانی کردن و به جون هم انداختن هموطنانت رو داری ؟ چقدر میگیری واسه این کار ؟!
جمعه 8 آبان 1388

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
اقای خداداد این لینک را ببین تا بفهمی چرا محبوب نیستی:. https://www.youtube.com/watch?v=Emrh-yRRrPwfeature=PlayListp=183464F2C1202947index=5
جمعه 8 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
دوستان در مورد خداداد زود قضاوت نکنید. شما اگه با سیستم اروپا زندگی کرده باشی؛ وقتی برمگردی ایران بعد از یک مدت که بهت زور بگن عصبی میشی و قاطی میکنی؛ من خودم اینو تجربه کردم؛ فکر کنم خیلی از دوستانی که خارج از کشور زندگی میکنن هم این مسئله رو تجربه کرده باشن . بقیه فوتبالیستهایی هم که از اروپا برگشتن تقریبا عصبی هستن./ یه سوزن به خودتون بزنید یه جقالدوز به دیگران/
جمعه 8 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر ما خارج کشورم زندگی نکردیم با مردم دو روی ایرانی هرکس روبرو بشه همینه . مردمی بدتر از مردم ایران وجود ندارن برای منافع خودشون همه غلطی میکنن نمک نشناس نمک نشناس . حالا همه اینهایی که به خدادا خرده میگیرن اگه به ودشون بود بدتر از این عمل میکردن مردم ایران حسود و بخیلن چرا جعل میکنیم نمیدونم . .
یکشنبه 10 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
alireza-بندرعباس/ با نظرت کاملا موافقم دوست عزیز / ولی خارج از ایران زندگی کردن هم خیلی تاثیر داره
یکشنبه 10 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.