عسگراولادی: افراطی ها خواستار اعدام موسوی و کروبی هستند

عسگراولادی: افراطی ها خواستار اعدام موسوی و کروبی هستند

آقای عسگراولادی از منتقدان اصلاح طلبان است

حبیب الله عسگراولادی دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی که از چهره های محافظه کار است می گوید که برخی از "افراطی ها" خواستار محاکمه و اعدام چهره های ممتاز مخالفان از جمله میرحسین موسوی و مهدی کروبی هستند.

به گزارش منابع خبری ایران او روز چهارشنبه در میان هوادران حزب مؤتلفه اسلامی گفت: "در شرایط فعلی کشور افراطی‌ها می‌گویند باید افرادی مانند موسوی و کروبی را محاکمه و اعدام کرد."

اما او در انتقاد از این افراد که از آنها نام نبرد گفت: "این افراط است، این مساله دشمن‌تراشی افراطی‌ها را نشان می‌دهد که هر روز می‌خواهند یک آیت‌الله منتظری و بنی صدر برای نظام درست کنند و توجهی به وضعیت کشور نمی‌کنند."

او همچنین خطاب به سران مخالفان گفت: "آقایان موسوی و کروبی اگر می‌خواهند به نظام برگردند باید پایبندی خود به قانون اساسی، نظام، امامت، ولایت را اعلام کنند. این افراد از دایره انقلاب بیرون رفته‌اند اما باید با آنها صمیمانه صحبت کرد."

وی افزود: "برخی افراد شدت عمل به خرج می‌دهند به نظر من اگر می‌خواهیم این افراد را درون نظام نگه داریم، نباید آنها را لجن‌مال کنیم، این افراد حیثیت دارند."

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران، روز پنجم تیر ماه از قوه قضائیه ایران خواسته بود با کسانی که "سران اغتشاش گران" خواند با قاطعیت و "بی رحمانه" برخورد کند.

او گفته بود که "اغتشاش گران" علیه نظام اسلامی "محارب" محسوب می شوند و "اسلام اشد مجازات را برای محاربان پیشنهاد کرده است".

حبیب الله عسگراولادی که همچنین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است اوایل هفته پیش گفت که طرح برون رفت از مشکلات بعد از انتخابات تسلیم آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران شده است.

اما او در سخنان تازه خود به این طرح اشاره ای نکرد.

حبیب الله عسگراولادی، مرتضی نبوی، محمدرضا باهنر، مصطفی میرسلیم، حسین مظفر و غلامعلی حداد عادل شش اصولگرایی هستند که گفته می شود این طرح را تهیه کرده اند.

123esfand - ایران - تهران
خر پیر جهود دزد نون به نرخ روز خور تو قصد مردن نداری تا زمین را از وجود ننگ ا لوده ات پاک کنی ؟
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

Invisible Kid - برزیل - پالماس
این اسلام ساختگیتون بخوره تو سر خودتون و هوادارای بی مختون. اگه واقعا اسلام اینه و اینجوری حکم داده که در حقیقت و خدایی بودش باید شک و احتیاط کرد.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

esfanie - ایران - اصفهان
عسگراولادی به تو قول میدهیم که نوبت اعدام تو خواهد رسید.قدری هنوز صبر داشته باش.ایران اصفهان
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

world cup - ایران - تهران
تو دیگه خفه شو سگ کثیف تو دزد بی همه چیز دیگه لازم نکرده با دهن نجست در باره ی موسوی و کروبی نظر بدی مثل اینکه یادت رفته زمان نخست وزیری موسوی دو تا کشتی را بالا کشیدی بعد رفتی دست خمینی بوسیدی تا ببخشد و بعد مثل موش از دولت انداختنت بیرون حالا توی حرام خور خفه شو و واق واق نکن
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

nasle sukhte - روسیه - مسکو
بعضیها زندن چون کشتن جرمه
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
مردک اگه این دوتا رو هم اعدام کنن مردم دست از مبارزه برنمی دارن. مردم به این دوتا کاری ندارن . مردم عزم کردن حقشونو از این حکومت بگیرن. موسوی و کروبی هم قسمتی از این نظام فاسدن . کسی مثل موسوی که مدام از امام دجالش یاد می کنه و می گه راه امام خط امام ارمانهای امام. که نمی تونه ناجی ملت باشه.این اقایون چرا بعد سی سال ظلم و سکوت یکدفعه حامی ملت شدن.جیره بیشتری می خواستن بهشون ندادن اینا هم ژست مردم دوستی گرفتن. به درک این دو تا رو بکشید همدیگرو تیکه تیکه کنید مردم راه خودشونو میرن
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
توبه نامه و فروختن هم رزمان اش را در رژیم گذشته فراموش کرده است. حال حرفهای خودش را در غالب تندروها میزند. این حرف ها نشانه های ترس و شکست است. به امید پیروزی راه سبزمان
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
بى پدر و مادرها فقط و فقط از مرگ و اعدام و نابودى و عزا و ماتم و اینجور چیزها حرف میزنند، که امیدوارم همش به وجود کثیف و نحس خودشون برگرده. در درجه اول گریبان اون رهبر چلاقشونو بگیره بعد هم محمود هپلى رو ....
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
world cup - ایران - تهران. بی خیال عزیزم .. اینقدر فشار نیار رو خودت .. واق واق کردن کارشونه دلبرم ..
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

zohre dubai - امارات - دبی
قیافشو ادم بالا میاره
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

tttmane - سوئد - گتنبورگ
اعدام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه به کدامین جرم ؟؟ اگر این طور هست که خیلی‌‌ها جلو تر از موسوی و کروبی هستند یکی‌ از اونها قاتل ندا .من نمیدونم این مملکت بی‌ صاحب؟
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
عسکر الاغی آواره گردی خاک وطن را ویرانه کردی!!! (این شعار به اش میاد)
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

iranesabz - هلند - هلند
درود بر کروبی و موسوی.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

alisam - ایران - تهران
تو خودت یکی از اون افراطی ها هستی. می خواد حرف دل خودشو بزنه میندازه گردن این و اون ! خر خودتی داداش.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

بنجامین - ایران - اصفهان
بعضی ها عادت دارن حرف خودشو نو از دهن دیگران بزنن. جالبه از آقای موسوی به دلیل معاونت در قتل و آشوب شکایت شده است . شهر هرت که میگن همینه -- بجای اینکه یک ساعت به مخالف اجازه دفاع بدند یک طرفه می کوبند و در آخر هم اتهامات خودشون رو به گردن شاکی می اندازند.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

KHODESHAM - مجارستان - بوداپست
یه کلمه هم از مادر عروس!. موسوی و کروبی کیلو چند مردک پدرسوخته! خون ندا خیلی رنگی تر از خون این 2 تا بود. بی ناموس دست پیش میگیری که 13 ابان پس نیوفتی?. اونها اگر هم اسمشون رو جنبش مردمه بخاطر اینه که مثل تو گربه کوره نیستن که نمکدون بشکونن یا سینه مادرشونو را گاز بگیرن. تو اونقدر تو حرومزادگی مدرکت بالاست که باید با رفیق دوستها و ا.ن محشور بشی. گذشت اون زمانی که با دستمال یزدی راه میوفتادی واستخوان جلوتون مینداختن. عسگر اولادی تازه مسلمان فامیلی خودت و ا.ن یادت رفته?. پیره زنو از خونه خالی میترسونی? شیخ 70 ساله لرستان رو از مرگ?. شب دراز است و قلندر بیدار. شب درازه.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

bita-gh - انگلستان - لیدز
این آقا نمیدونه که موسوی وکروبی برای مردم بهانه اند مردم جمهوری اسلامی ریس جمهور احمق ورهبر معمم نمیخوان مردم آزادی میخوان مردم رهایی میخوان حالا جلودارشون هر کی می خواد باشه فقط شجاعت مخالف داشته باشه که البته این آقایون مخصوصا کروبی نشون داد ن که دارن مهم جنبشی بود که پا گرفت اصل راه سبزییه که خون مظلوم ندا گلگونش کرده
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
جهود زاده مفت خور خفه شو این جهود ها همه دنیا رو به کثافت کشیدند در همین امریکا هم تمام مشکلات را دامن میزنند وگرنه سفید پوستهای مسیحی انسانهای پر کار و مهربانی هستند البته استثنا هم همه جا هست ولی این جهودها اکثرا مثل زالو هستند وتا اینو بگی میگن طرف نژادپرسته ولی من خیلی ارتباط نزدیکی باهاشون دارم وبه خودشون میگم وجالبه که تائید هم میکنند
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

seiied - ایران - یزد
نگاه چپ به نوردیدگان ما بکنید مثله خواهید شد پیر خرف
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

rocker - ایران - اصفهان
lisa - امریکا - کالیفرنیا: من تا حدودی با نظر شماموافقم. اینکه مردم زیاد هم کاری به این دو نر ندارن و حقشون رو میخوان رو موافقم. ولی اینکه جیره بیشتری می خواستن بهشون ندادن رو نمی دونم. چیزی که واضحه اینه که اینها هم تا این مقدار ظلم و دیکتاتوری رو تاب نیاوردن. و صد البته که اینها به شدت مدافع این رژیم خراب هستند. حداقل شیخ شجاع جرات ایستادگی داره ولی جناب مهندس موسوی با آنهمه طرفدار ، به اندازه یک سر سوزن از شهامت و غیرت ندای ایران را نداره.. پاینده باد ایرانی آزاد.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
و همه ایرانیها خواستار محاکمه و مجازات مسئولان حکومت ددمنش اسلامی وخائنین ملت ایران هستن.
جمعه 8 آبان 1388

kamran1011 - آمریکا - سن فرانسیسکو
متاسفم برای مردم نمک نشناس ، که یادشون رفته اگر موسوی روز اول جلوی خامنه ی وای نستد بود ، و این بت رو نمیشکست ، هیچ کس دیگری جرات این کار را نداشت ، که آقای کروبی و رفسنجانی‌ ۴ ساله پیش در همین شرایط سکوت رو ترجیح داد . در هر صورت ، کامنتهایی که اینجا دیدم واقعا نمک نشناسی بعضی‌ از ما ایرانیهارو نشون میده ، که اگر هم کسی‌ برای مردم پا شد ، این است جوابش ، چون با فکر ما مخالف است . متاسفم .
جمعه 8 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
من فکر میکنم این عسگر الاغی خودش هم جنایتکاره و هم دزد ای خدا اروزی ما ایرانیها رو بر اورده کن زنده بمانم و ببینم که همه این اراذل و اوباش در دادگاه های مردمی به اشد مجازات محکوم بشن.
جمعه 8 آبان 1388

OmidParsi - ایران - تهران
اولا این دارودسته کودتاچی ها هستن که لجن مال شدن و حیثیتی ندارن و به نظر من احترام و حیثیتی هم که الان کروبی و موسوی دارن بیشترش مربوط به این چند ماهه اخیره که پشت مردم معترض را خالی نکردن. حالا گیریم خدای نکرده این اتفاق بیا فته مگر جنبش سبز فقط این دو نفرن ما دست کم 20 میلیونیم .
جمعه 8 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
اینها هر کی که باهاشون مخالف باشه رو اعدام میکنن / درست مثل محمدشون......!!!!!!!!!!
جمعه 8 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
عسگر الاغی بازم زر زد.
جمعه 8 آبان 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
ای جهود کفتار ... تو و نظام کثیف آخوندی ولایت علی شیره ای تو . مردیکه جهود تو و امثال توی کثیف متعفن چرا وجود کثیفتان را از سر مردم ایران برداشته نمی شود . پست فطرت مزدور کفار دزد ناموس و بیت المال مردم ایران بدان و آگاه باش واپسین روز های عمر کثیفت و نظام کثیف علی گدا را می گذرانی و هرچه زودتر به زباله دان تاریخ می پیوندی پس خفه شو و لال باش وزغ دستمال به دست !!!
شنبه 9 آبان 1388

سکوت - ایران - تهران
احساس خطر کردی م..ر احساس ترس و تغییر رو با اون پوست کرگدنیتون حس فرمودید که عین آفتاب پرست داری رنگ عوض میکنی. 13 آبااااااااااااااااااااااااااااان به مردم بگید آااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای هم‌وطن عزیز 13 آبان مقتدر و با شرافت و شجاعانه‌تر از همیشه می مانیم. بس است تحمل ناجوانمردان دیو صفت.
شنبه 9 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.