خودکشی کشاورز مازندرانی به دلیل بدهکاری

خودکشی کشاورز مازندرانی به دلیل بدهکاری

یک کشاورز بابلکناری دیشب پس از مشاجره با یکی از طلبکارانش با خوردن قرص برنج به زندگی خود خاتمه داد.

به گزارش فارس محمدرضا- الف پس از آنکه محصولات باغی‌اش را در دو سال گذشته با بروز خشکسالی و سرمازدگی از دست داد و افت قیمت برنج، معیشت او را با دشواری‌های متعددی روبه‌رو کرد، با بدهی‌های بانکی و مطالبات شخصی طلبکارانش مواجه شد.

این کشاورز که عضو شورای اسلامی روستای گاوزن‌محله بابلکنار نیز بود، سرانجام یکشنبه شب در حالی که یکی از طلبکارانش به منزل او مراجعه کرد و برای بازپس‌دادن طلبش تنها تا یک شب به وی فرصت داد، با خوردن قرص برنج بیهوش شد و در بیمارستان آیت‌الله روحانی مورد مداوا قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، وی حدود سه ساعت پس از انتقال به بیمارستان و در حالی که معالجه پزشکان مؤثر واقع نشده بود، دار فانی را وداع گفت.
این کشاورز بابل‌کناری حدود 55 سال سن داشت.
farid ario - ایران - تهران
تازه شروع کاره..اداره آب افتاده به جون مردم ..مغازه من که آ ب نداره گفتن باید 1500000 تومان بدی. بعنوان انشعاب دارم دییوانه میشم.نفرین عالم و آدم به شما درندگان.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
این که چیزی نیست همسایه دیوار به دیوار ما تازگی ها 300 هزار تومنشو دزدیدن بدبخت خودشو دار زد(تکرار می کنم)خودشو دار زد.بد زمانه ای شده امان از این هیاهو نفهمیدیم کی خوبه کی بد.عین اختاپوس می مونن یه روز آبی یه روز سبز یه روز سفید یه روزم سبز سفید و قرمز
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

AKHOONDAK - ایران - تهران
و این است جمهوری اسلامی...
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

Ali_ Gerrard - انگلستان - شفیلد
کو اب و برق مفتی کو پول نفت که گفتی هیچ ملتی نخورده .. به این کلفتی. ای خدا کی این حروم زاده ها نسلشون از ایران پاک میشه.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
چه حیوانی بود اون طلبکار
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
هیچگاه همه درها بسته نیست...همیشه یک دری باز ست..نمیدونم چرا بعضی ها وقتی کم میارن خودشونو میکشند به نظر من هر کی میخوادخودکشی کنه ابتدا چند تا مال مردم خوروبکشه بعدش خودشو بکشه
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

mashady - انگلیس - منچستر
فیلمها و دروغهای اول انقلاب یادتون بیاد مستضعف کشاوزز کارگر اینجاست که باید محاکمه کرد کسی رو که به داد این بدبخت نرسید وزیر کشاورزی و رئیس جمهور بیشرف (ببخشید) کجان جواب بدن دیگه
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
مهم نیست ندا و سهراب کشته بشن.مهم نیست بهنود و دلارا اعدام بشن . مهم نیست در زندانها تجاوز به زندانیان تجاوز بشه. اصلا مهم نیست پول ملت بره ترکیه و لبنان وقلسطین .مهم نیست ونزوئلا نفت گرون به ما بندازه .مهم نیست روسیه دریای مازندران رو از ما بگیره و کویت و قطر و عراق و آذربایجان و امارات به ما ادعای ارضی کنن. اصلا مهم نیست رییس جمهور محبوب ! در سمینار خلیج عربی شرکت کنه . مهم نیست زنی بخاطر 400 هزار تومان سر زا بمیره و کشاورزی بخاطر عدم حمایت ناچار دست به خودکشی بزنه . مهم اینه که اسلام زنده بمونه . حرف هم نزنید وگرنه میشید جاسوس اسرائئیل و مزدور آمریکا و انگلیس و از همه مهتر دشمن خدا !. ملت ایران فدای اسلام !
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
کارنامه جمهوری اسلامی روبروز سنگین تر میشه ای لعنت بر این دین.
جمعه 8 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر اسلام که گرد مرگ را بر ایران ریخت تداوم اسلام..اعدام سنگسار تحقیر زن.. انتخاب با ملت.همین.
یکشنبه 10 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.