دیدار ۴ ساعته امروز کروبی و میرحسین موسوی و بررسی توافقات هسته ای احمدی نژاد و آمریکا

دیدار 4 ساعته امروز کروبی و میرحسین موسوی
و بررسی توافقات هسته ای احمدی نژاد و آمریکا

میزان و سلام نیوز  و بامداد خبر : مهندس میر حسین موسوی و مهدی کروبی صبح امروز سه شنبه در یک دیدار ۴ ساعته در مورد مسائل روز کشور بررسی  و تبادل نظر نمودند.

 

در این دیدار که نزدیک به ۴ ساعت طول کشید این دو رهبر جنبش مردمی مسائل روز کشور منجمله توافقات دولت احمدی نژاد با دولتهای غربی در مورد توقف غنی سازی و انتقال سوخت هسته ای ایران به خرج از کشور مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین ضمن بررسی سایر مسائل روز جامعه منجمله نحوه موضعگیری ها در تداوم جنبش سبز و  مسائل مربوط به زندانیان سیاسی اصلاح طلب نیز تبادل نظر صورت گرفت و مصوب شده است تا در صورت نیاز برای پیگیری برخی مسائل کمیته ای مشترک از نمایندگان مهندس موسوی و حجه السلام کروبی تشکیل شود.

از دیگر مسائل مورد بحث در جلسه اخیر دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری تاکید بر تداوم جلسات مشترک به صورت منظم برای گسترش همکاری ها و وحدت رهبران جنبش سبز در پیگیری مطالبات مردمی بوده است.


کلاب - ایران - تهران
ما 13 ابان حاضر هستیم و به این اخوندهای بی دین بی ناموس نشون میدیم که دیگه این قصه به اخراش نزدیک شده.به امید پیروزی
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
درود بر آقایان مهندس موسوی و کروبی . زنده باد جنبش سبز . مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
طفلک جوانهایی که جان باختند!!!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
خودمونیم این دو قهرمان در حال حاضر چه مقام یا دخالتی دارند در دولت و امور کشوری که به بررسی و تبادل نظر پرداخته اند.متاسفانه در دولت حاکم کسی برای این 2 تن تره هم خورد نمیکنه.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
بله.اینها واقعا که رهبر همون ملت میتونن باشن. این اقا نحوه خروج از منزلش را نمیداند اما مشغول بررسی مسائل روز جامعه! تداوم جنبش سبز!! مسائل مربوط به زندانیان سیاسی!!!(لابد مسائل مربوط به کفن و دفن؛ و مراسم ختم انها!!!) و پیگیری مطالبات مردمی!!! هستند. اینهمه خیالپردازی؟! اینهمه اراجیف و روده درازی؟! ملت خوشخوراکه؛ و گرنه ادمی که از در خونش پا بیرون میذاره؛ 4تا چاقو کش دنبالش میکنن و 2تا لنگه کفش میزنن توی سرش اینقدر حرفای قلمبه سلمبه نمیزنه که. غیر از اینه؟ عجب اش شله قلمکاری شده اون مملکت.نه یکذره صداقت؛ نه سرسوزنی صراحت و شفافیت. افسوس. شادباشید.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ALI6529 - ایران - شیراز
ای بابا من دوست دارم بدونم این دوتا درامدشون از کجا تاین میشه .مرگ بر منافق. درود بر ایرانی
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ALI6529 - ایران - شیراز
تاین = تامین
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
کلاب - ایران - تهران. 13 ابان شلوغ خواهد شد ولی اخر داستان اخوندهای بیشرف و بسیجیهای کثیف نیست. یادت نره که انقلاب علیه شاه چهار تا پنج سال طول کشید. باید صبر داشت . اگر تیر اخر را به موقع نزنید ممکنه به هدف اصلی نخره. فعلا. موی دماغشون شدن بهتره. نوشتن شعار روی اسکناسها. دزدیدن برق و اب. سروصدا کردن در کلاسها. نخریدن چیزهای غیر لازم. و هر کار دیگه ای که باعث به ضرر زدن به این دولت اسهالی میشه مقاومت خوبی در این زمان هست.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

zamora2009 - ایران - تبریز
احتمالا 13 آبان 100 سال دیگر پسر پسر پسر خاله شما بتونن کاری بکنن ولی پسر پسر پسر عمه احمدی نژاد میگه برین لالا کنین ............ دورد بر احمدی نژاد ((تاکورشود هرآنکه نتواند دید احمدمارا))
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
در این دیدار موسوی گفت که اگه به من اجازه فعالیت بدن با حفظ قانون اساسی جمهوری اسلامی و با حفظ نظام و حفظ ولایت فقیه و حفظ آرمانهای انقلاب و حفظ خط امام و حفظ این و حفظ آن مبارزه ای بکنم اونورش ناپیدا!!!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

msnam - ایران - تهران
ALI6529 - ایران - شیراز. خنده دارترین سوال قرن بود. i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. بایست صبور بود. هیچ کس از خارج نمی تونه به تنهایی کاری بکنه. با احترام به همه ایرانیان و رهبران خارج از کشور بایست گفت شجاعت این است که در میان همان چاقوکشان ماند و استقامت کرد. بایست همه یا هم بر سر یک شعار متحد شد و از شر این جکومت خلاص شد. خواهی دید در روز اخر حتی این رهبران شجاع نمی توانند جلوی مردم و تغییر نهایی را بگیرند اگر چه تا زمانی که با مردم باشند مورد احترام خواهند بود و در نهایت به باقرخانها و امیرکبیر ها مصدقها و بزرگان دیگر خواهند پیوست. اتحاد رمز پیروزی است. ایران اینده بایست محل امنی برای همه باشه وگرنه سپاهیان و روحانیون کم گناه یا بیگناه به سادگی به سمت مردم نمی آیند. اندکی صبر سحر نزدیک است. .
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

aghakian - ایران - تهران
استادان توهم و رشوه
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
مرگ بر تمام جیره خواران حروم لقمه این نظام کثیف اسلامی. وعده ما 13 آبان
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
.am.the.world - لوگزامبورگ - اش جنابعالی یه دهات هم نیستی اگه خیلی مردی بیوفت جلو رهبری کن اگه نه بدون جنبش سبز آروم آروم داره به هدف خودش که اصلاحات اساسی هست می رسه. حالا یه عده مثل تو دوره افتادن می خوان بقیه رو دلسرد کنن.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
قاضى منصورى، یکى از عوامل منفور رژیم در زندان گوهر دشت کرج، در یک درگیرى کشته شد. محسن منصورى که رژیم او را کارمند حل اختلاف شعبه 608 و با عنوان قاضى منصورى معرفى کرده است، در اذیت و آزار زندانیان و رشوه گیرى و اخاذى از آنان نقش مستقیم داشت. علاوه بر مزدور به هلاکت رسیده، رئیس زندان گوهردشت و زیردستان او نیز به گرفتن رشوه و اخاذى از زندانیان شهرت دارند.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

دانشور - انگلستان - شفیلد
ALI6529 - ایران - شیراز . قبل از اینها برو ببین اون خامنه ای و مکارم شیرازی و غیره درآمدشون از کجاست؟ برو ببین اون 1.6 میلیارد دلار آقا مجتبی چی شد. برو ببین که 18.5 میلیارد دلار مملکت که تو ترکیه گرفتن چی شد؟ برو ببین این جوجه بسیجی ها از کجا حقوق می گیرن؟ آخر هم یه آبی به صورتت بزن تا از خواب بیدار شی! شب به خیر.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ashoor - ایران - تهران
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. - دانمارک - اسلیس. ALI6529 - ایران - شیراز. برادرا خسته نباشید. صواب این مجاهدت ها رو انشاالله در آخرت میبینید .اما اجر دنیوی هم یادمون نمیره. تصمیم بر اینه که از این به بعد برا برادرها انشاالله اگه خدا بخواهد اجرتشون رو نه بر اساس ساعت بلکه بر اساس تعداد کامنت ها پرداخت نماییم تا انشاالله جبران زحمات کرده باشیم. فقط دقت فرمائید که شناسایی نشوید که زیان آن بیشتر است البته مهم هم نیست اگه کسی هم شناخته شد با پرروئی ادامه دهد تا بدانند که ما کم نمیآوریم. البته در این مورد آخر شما عزیزان واقعا سنگ تمام گذاشته اید.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

f117 - هلند - المره
ملت عزپز اپران .تا کئ دنبال ریش و پشم؟ دست همین 2نفر به خون جوانان عزیز الوده هستش. به کسی که مثل بز ریش داشته باشد اعتماد خطا خواهد بود . مثل خمینی دجال و علی گدا.....سر بلند باد ملت واقعی و رشید ایران..مرگ بر دیکتاتور و عربهای مفتخوره
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

farhad352 - ایران - تهران
. dkdk - دانمارک - اسلیس و ALI6529 - ایران - شیراز و .am.the.world - لوگزامبورگ – اش. خوبست یادتان باشد که این دونفر جزو رهبران جنبش سبز هستند و میتوانند مردم به جان رسیده از ظلم و ستم ملا ها را به صورت میلیونی به قیام وادارند تا دهان حاکمان مفت خورو آدمکش و یاوه گویان جیره خواری چون شما را گل بکیرند!.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

bager63 - نروژ - شی
حرکت بسیار مرموزی از سوی یکسری به اصطلاح کاربر نه فقط در این سایت بلکه در سایتهای دیگر هم هست که فقط قصدش ایجاد نفاق و دلسردی در جنبش سبز است . مورد اول توهین به مقدسات مردم که در این سایت بشدت ادامه داردبا توجه به اینکه بخش بزرگی از مردم جنبش سبز مذهبی هستند / عدهای از آنها خودشان از خیانت کودتا گران به اسلام دلزده شده و بدنبال جنبش سبز افتاده اند/ اکثریت مردم عادی کوچه و بازار درست است که موافق جدایی دین از سیاست هستند اما هنوز هم دعا و نمازشان ترک نمیشود.. مورد دوم هم که بدو بیراه نثار موسوی و کروبی و جملاتی از این دست که همه سرو ته یک کرباسند و آخون جماعت وووو از این حرفها.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

ashoor - ایران - تهران
aghakian - ایران - تهران/f117 - هلند - المره//aghakian - ایران - تهران/zamora2009 - ایران - تبریز/dkdk - دانمارک - اسلیس/اسلیس و ALI6529 //برادرا خسته نباشید.عرض کرده بودم که در خبر های خاص پر تعداد عمل شود ولی این نکته هم فراموش نکنید که با هماهنگی برادرای مخابرات از آی-پی های مختلف استفاده شود تا مشخص نباشد که یکی دو نفر بیشتر نیستیم. همانطور که میدونید در این سایت به این مورد توجه میکنند و تا به حال متاسفانه صد ها آی - دی با آبرو ریزی لو رفت که باعث خجالت شد. ولی اصلا مهم نیست شما با پر رویی ادامه دهید انشاالله آخر ماه اجر زحماتتان را پرداخت میکنیم. دقت کنید هر کس هم به شما جواب داد بی مورد بحث ایجاد نشود چون متاسفانه فریب خورده های دشمن خیلی پر تعداد هستند!
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
ALI6529 - ایران - شیراز. موسوی عضو مجمع تشخیصه ماهی 5 میلیون تومان میگیره!کروبی سر دبیر روزنامست ماهی 10 میلیون!. کروبی و موسوی و خاتمی اعدام باید گردند!اسلام و نظام باید حفظ بشه حتی لازم باشه مهدی موهوم هم اعدام باید گردد!
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
47 مهر. از تهران: دوست بزرگوار چه چیز در کامنت این نگارنده شما را برافروخته کرد؟ عزیز؛ چرا من و شما به رهبر و دخیل بستن به این و ان احتیاج داریم؟ این شعار بازی کجا تمام میشود تا بنشینیم و با تعقل و مدارا با هم به مشکلاتمان نگاه کنیم؟ عزیزم دیدن اشتباه دلسرد کردنه؟ حرف بیحساب و ناعاقلانه یا شعاردادن و خیالبافی یعنی دلگرم کردن؟ کدوم اصلاحات؟ کدام جنبش؟! این کلمات کور کننده یعنی چی؟ چرا هیچ درسی از دیوانگی 57 یا دوم خرداد نگرفتیم؟ چرا ما مرتبا خودمان را دور میزنیم؟ نگارنده مطلبی نوشت. اگر صحت و نگاهی در ان هست؛ پس در ان تامل کنیم. اگر غلط و بی اهمیت است؛ پس خودبه خود بیارزش و زایل خواهد بود. بزرگوار پس چرا شمشیر کشیده اید و اینهمه چنگ و دندان نشان میدهید؟ کامش را باور کنیم: باور سبز شما را یا این خط و نشان کشیدنها را؟ شاد باشید.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
اشور عزیز از تهران: عزیزم زبان کنایه و کدگشایی از کلمات متاسفانه برای این نگارنده نامفهوم است. گویا سران جمهوری اسلامی و وزارت اطلاعات و شخص قاضی مرتضوی از این زبان جهت مرعوب کردن مخالفانشان زیاد استفاده میکنند و در ان مهارت دارند. مسائلی که بنده نوشتم کاملا عیان و مشخص است؛ اگر کسی نمیخواهد ببیند؛ درگیر کمند ابروی خیال؛ و باوری است. گفته اید دقت کنیم شناسایی نشویم: بزرگوار هر لحظه مایل باشید تمام زندگی و عقبه و مایملک این حقیر با ادرس در اختیارتان خواهد بود. ترسیدن خصوصیت انسانیست که پای علم انسان دیگری سینه میزند و برای ازادشدن به دنبال دخیل بستن به این و ان میگردد. تهدید کردن و فحش دادن به دیگران؛ مصداق و عارضه مسلم ترس است. مثل کلیت نظام جمهوری اسلامی. اینطور نیست؟ شاد باشید.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
352فرهاد ایران تهران: بزرگوار ؛ گل گرفتن دهن این نگارنده و یا کس دیگر چه مشکلی از شما حل میکند؟ عزیز مگر نه اینکه هر رژیمی در ایران بر سر کار میاید؛ دهن یک عده دیگر را گل میگیرد؟! پس شما دنبال چه هستید؟ این نعمت و عنایت که خودبخود رونق دارد. جمهوری اسلامی دهن ما را گل گرفته و خونمان را در شیشه کرده؛ شما هم میخواهید با جنبش سبزتان همین کار را با یکعده دیگر بکنید؟! قربون با کلمات حاج حسین شریعتمداری با دیگران حرف زدن نهایت درماندگی است. او نیز خودش کاملا درمانده و وحشتزده است. بزرگوار؛ به امید روزی که در هیچ جای دنیا و برای هیچ موجود زنده ایی ارزو نکنیم که دهانش را گل بگیرند. چنین باد. شاد باشید.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

ashoor - ایران - تهران
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. برادر از قالب خوبی برای تخریب استفاده کرده ای. ولی یادت رفته که شما باید وانمود کنی که میترسی شناسایی شوی .در کل برادر بنظرم دیگر شما را در این سایت با این آی-دی همه شناختن زمانش رسیده که با آی-دی های دیگرت کار کنی. ظمنا فراموش نکن همینطور که عرض کرده بودم بدون نگرانی تا جای لازم به هر کس از عزیزان دولت و یا خود مقام رهبری بد و بیراه بگو تا زمانی که بر علیه جنبش سبز مینویسی خواننده متوجه نشود که شما جیره بگیر خودمان هستی. من گفته بودم که اجرت زحمات شما را بر اساس تعداد کامنت پرداخت خواهم کرد ولی فکر نمیکردم که این همه ذوق زده بشی و سه تا سه تا کامنت بذاری
جمعه 8 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
i.am.the.world - لوگزامبورگ چون خوب جواب دادی جواب میدم. عزیزم حرکت مردم بسوی بهتر شدن باید ادامه پیدا کنه. نخیر اینبار کسی بدنبال قهرمان سازی نیست همه خواهان دموکراسی منطبق با ارزشهای ایرانی تاکید میکنم ایرانی!! هستند. من حالا را با بیست سال قبل مقایسه میکنم میبنم خیلی راه رفتیم اما تازه اول راهییم. به امید پیروزی
جمعه 8 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.