اعتراض و درگیری روز دوشنبه دانشگاه پیام نور مشهد پس از سخنرانی رسایی نماینده حامی دولت

اعتراض و درگیری روز دوشنبه دانشگاه پیام نور مشهد
پس از سخنرانی رسایی نماینده حامی دولت

توهین نماینده حامی دولت به دانشجویان و آیت‌الله منتظری

جوان فردا : به نقل از فعالان دانشجویی، در مراسمی که روز دوشنبه در دانشگاه پیام نور شهر مشهد برگزار شد‌، حمید رسایی نماینده حامی دولت، دانشجویان مخالف دولت را به دم سگ تشبیه کرد. رسایی همچنین در این مراسم با توهین به مرجعیت شیعه که به انتخابات اعتراض کرده بودند‌، به مرجع عالیقدر شیعه آیت‌الله العظمی منتظری توهین‌های مکرری نمود. این توهین‌های رسایی به اعتراض گسترده دانشجویان و شعارهای آنان منجر شد.

گفتنی است علی‌رغم اینکه بسیجیان دانشگاه‌های مشهد از پیش از مراسم به دانشگاه پیام نور منتقل شده و در داخل سال قرار داده شده بودند‌، دانشجویان معترض دانشگاه پیام نور مشهد موفق به حضور در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه شدند و به دولت احمدی‌نژاد و رسایی نماینده حامی اعتراض کردند.

برای حضور دراین مراسم به طور خصوصی فقط از بسیجیان دانشگاه‌های مشهد دعوت شده بود. بنا بر گزارش‌های رسیده دانشجویان معترض به حضور حمید رسایی نماینده دولت در دانشگاه پیام نور، اعتراض کردند
ساعتی پیش درهای این دانشگاه بسته شد و دانشجویان از داخل و خارج در محاصره نیروهای امنیتی و گارد ویژه نیروی انتظامی گرفتار شدند. سپس نیرو‌های بسیجی و امنیتی و انتظامی با باتوم و گاز اشک‌آور و اسپری فلفل به دانشجویان معترض حمله ور شدند. به گزارش فعالین دانشجویی شهر مشهد در این مراسم که حضور نیروهای امنیتی به صورت گسترده داخل و خارج دانشگاه پیام نور ملموس بود و تعدادی از اعضای بسیج دانشجویی و نهادهای امنیتی از دانشجویان معترض فیلم و عکس تهیه می‌کردند.

بسیجیان حامی دولت به ضرب و شتم شدید دانشجویان معترض پرداختند و در پی ادامه درگیری نیروهای حامی دولت و دانشجویان، کلاس‌های درسی عصر روز دوشنبه دانشگاه پیام نور تعطیل شد و بسیاری از دانشجویان به کمک دانشجویان معترض که تحت محاصره نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیجی حامی دولت قرار گرفته بودند شتافتند. وضعیت دانشگاه پیام نور و خیابان‌های منتهی با این دانشگاه در شهر مشهد امنیتی و ملتهب گزارش شده است.

گزارش های تایید نشده از بازداشت تعدادی از دانشجویان معترض حکایت دارد.

درگیری فیزیکی در جلسه سخنرانی رسایی در مشهد

خبر آنلاین : سخنرانی رسایی نماینده حامی دولت در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه پیام نور مشهد با تنش و درگیری موافقان و معترضان برگزار شد.

 حمید رسایی در سخنان خود به جریان اصلاحات حمله برد و همین موضوع باعث اعتراض دانشجویان معترض شد و درگیری میان موافقین و مخالفین آغاز شد . دامنه درگیری ها به بیرون از محوطه سالن برگزاری مراسم کشیده شد و لحظاتی فضای دانشگاه ملتهب شد .

این درگیری‌ها برخورد فیزیکی میان دو گروه را به همراه داشت ولی پس از سر دادان شعارهای متقابل  و پایان سخنرانی رسایی فضای دانشگاه آرام شد.

رسایی دانشگاه مشهد را متشنج کرد

پارلمان‌نیوز , تابناک , خبر آنلاین: مراسم سخنرانی رسایی نماینده حامی دولت در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه پیام نور مشهد با تنش و درگیری موافقان و معترضان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر، حمید رسایی در سخنان خود به جریان اصلاحات حمله برد و همین موضوع باعث اعتراض دانشجویان معترض شد و درگیری میان موافقین و مخالفین آغاز شد.

دامنه درگیری‌ها به بیرون از محوطه سالن برگزاری مراسم کشیده شد و لحظاتی فضای دانشگاه ملتهب شد.

این درگیری‌ها برخورد فیزیکی میان دو گروه را به همراه داشت ولی پس از سر دادان شعارهای متقابل  و پایان سخنرانی رسایی، فضای دانشگاه آرام شد.

تنش و درگیری در دانشگاه مشهد با سخنان رسایی

کلمه : مراسم سخنرانی رسایی نماینده حامی دولت در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه پیام نور مشهد با تنش و درگیری موافقان و معترضان برگزار شد.

 حمید رسایی در سخنان خود به جریان اصلاحات حمله برد و همین موضوع باعث اعتراض دانشجویان معترض شد و درگیری میان موافقین و مخالفین آغاز شد.

دامنه درگیری‌ها به بیرون از محوطه سالن برگزاری مراسم کشیده شد و لحظاتی فضای دانشگاه ملتهب شد.

این درگیری‌ها برخورد فیزیکی میان دو گروه را به همراه داشت ولی پس از سر دادان شعارهای متقابل و پایان سخنرانی رسایی، فضای دانشگاه آرام شد.

لازم به ذکر است حمید رسایی نماینده حامی احمدی نژاد در مجلس هشتم است که تاکنون چندین بار خبر از جمع آوری امضا برای شکایت از موسوی و کروبی خبر داده اما هر بار این سخنان او با تکذیب مسوولان قضایی و هیات رییسه مجلس مواجه شده است.در هفته گذشته نیز او یکبار دیگر با تکرار ادعای تهیه شکایت نامه علیه میر حسین موسوی گفت که ۱۰۰ نماینده مجلس این شکایت نامه را امضا کردهاند که علاوه بر تکذیب اکثر نمایندگان دادستان تهران نیز وجود هرگونه شکایت نامه علیه میرحسین موسوی را تکذیب کرد
Ezhaq - ایران - تهران
چیزی که ما می بینیم دم سگ شما هستید کاسه لیس زن. دوستان 12 و13 آبان فراموش نشه نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران
سه‌شنبه 5 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
من ویدئو این خبر را دیدیم. این عوضی رسایی خیلی پرو و بی غیرت مثل اربابهاشون انتر و رهبر تشریف داره زبونش از درازی و بی ادبی رو دست انتر را اورده .
سه‌شنبه 5 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
حالا طزفداران ا.ن میان میگن مخالفین دولت بی تربیت هستند!! خودشان که را که دیگه کم مانده فحش خواهر و مادر به همه بدن را نمیبینند. یک مشت عقده ای!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

baba kurosh - ایران - قم
باور کنید اینا مثل سگ ترسیدن که اینجوری دوره افتادن. وعده ما 13آبان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
ای خدا یه روز بیاد که مردم چوب به هر چی نودتر این مرتیک کنند . این مردک خیلی حرامزاده است . پستان مادر خودشا گاز گرفته
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
مرگ بر شما مزدوران که از شدت ترس دوره افتادید زنده باد دانشجویان عزیز مملکتم که با شهامت جلوی شما کثافتها می ایستن.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
همه اینها نشان دهنده اینه که دار و دسته احمدی نژاد کوچکترین اعتقادی به اسلام و مراجع ندارند و یک مشت منافق هستند.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
برو یکجایی بمیر فقط از چشم خاروخاشاک سبز میلیونی ایران دور شو یک وقت بوی گندت همه رو مسموم نکنه.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
سگ خودتی وهفت جد و ابادت. رسایی وق وق میکنه بسیجها به دورش وق وق وق وق. حرومزاده تخم سسسسسسسسسسسگگگگگگگگگ
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.