هشدار مقام سپاه در مورد ۱۳ آبان

هشدار مقام سپاه در مورد 13 آبان

با ادامه درخواست های برخی معترضان به نتایج انتخابات برای بدل کردن تظاهرات رسمی 13 آبان به یک تجمع اعتراضی دیگر، یک مقام نظامی در این باره هشدار داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس سردار علی فضلی، فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران روز دوشنبه در جلسه "یادواره کشوری شهید فهمیده" در کرج گفت: "کانون فتنه اعلام کرد که در روز 13 آبان شیطنت هایی را خواهد داشت، در این زمینه نیز باید هوشیار باشیم و غفلت نکنیم."

او ابراز نگرانی کرد که "اگر نگران نباشیم در آینده مشکلات جدی تری را خواهیم داشت."

مقام های متعدد جمهوری اسلامی از اعتراضات گسترده به نتایج انتخابات به عنوان "فتنه" نام برده اند و مخالفان را متهم به تلاش برای انقلاب مخملی کرده اند.

مخالفان که دولت از تجمعات آنها جلوگیری می کند در روز قدس در 27 شهریور با شعارهایی چون "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" و "مرگ بر دیکتاتور" دست به تظاهراتی بزرگ زدند و اکنون بار دیگر با استفاده از اینترنت و گاه دیوارنویسی برای بدل کردن 13 آبان به یک مراسم ضد دولتی از مردم دعوت می کنند.

اما چهره های اصلی مخالفان مثل میرحسین موسوی نامزد معترض انتخابات که دولت محمود احمدی نژاد را نامشروع می داند تاکنون رسما از هواداران خود برای شرکت در این راهپیمایی دعوت نکرده اند.

البته مهدی کروبی دیگر چهره ممتاز مخالفان روز دوشنبه در یک پیام ویدئویی با اشاره به برخی "انحرافات" پس از درگذشت رهبر جمهوری اسلامی در سال 1368 گفت که مردم امروز "ایستاده اند" و افزود: "لذا در چنین شرایطی ما در هر صحنه ای حاضر می شویم، در صحنه حضور داریم، راهپیمایی باشد، 22 بهمن باشد، عاشورا باشد."

13 آبان که مصادف با سالگرد اشغال سفارت آمریکا در سال 1358 است، روز دانشجو و "روز مبارزه با استکبار" نامگذاری شده است.

سردار فضلی چندمین مقامی است که در مورد احتمال راهپیمایی مخالفان در روز 13 آبان اظهار نظر می کند.

چند هفته پیش در روز 24 مهر احمد جنتی امام جمعه موقت تهران با اشاره به 13 آبان گفت "کسانی که مهره دست دیگران هستند و نقشه هایشان در مراسمی مانند روز قدس خنثی شد، در این مراسم نیز بی نقشه نیستند هرچند می دانند این بار هم نقشه هایشان نقش برآب خواهد شد."

روح الله حسینیان، رئیس فراکسیون "انقلاب اسلامی" در مجلس شورای اسلامی نیز روز ۲۹ مهر به خبرگزاری رسمی دولت ایران گفت: "برای راهپیمایی روز قدس هم تمام رادیوهای خارجی و ضد انقلاب و رسانه های داخلی همسو با این جریان تلاش خود را به کار بردند، اما نتوانستند بیش از چند هزار نفر را جمع کنند و این افراد در مقابل سیل جمعیت حزب اللهی به حساب نیامدند".

اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی ایران هشدار داده است که پلیس در صورت برگزاری راهپیمایی ضددولتی "با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد کرد."

nima.mp3 - ایران - اصفهان
اینا را بی خیال. قرار همه مردم سبز ایران: روز 13 آبان. شعار ما: مرگ بر دیکتاتور. نه شرقی نه غربی - دولت سبز ملی.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
چقدر حیف شد این جنابه سردار در ان قضیئه ترور حضور نداشت . امیدوارم بزودی تک تکه این اشغالها به همان صورت نیست و نابود بشند و ملتی نفسه راحت بکشند . لطفا همه بگین امین .
سه‌شنبه 5 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
هیچ غلطی نمیتونید بکنید و یا بهتر است بگم جمهوری اسلامی هیچ غلطی نمیتواند بکند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

کلاب - ایران - تهران
بخواب بابا مردک احمق امسال داستان 13 ابانت بد غم انگیز میشه.مردم دمار از روزگارتون در میارن.پایان شبهای سیاه این30 سال سفیدی است
سه‌شنبه 5 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
حالا هی شعار بدید اینجا؛ و چهچه بزنید که بله برید توی خیابونا و چنین کنید و چنان کنید. چند تایی رو که محو و مسخ شعار هستن؛ به کشتن و بازداشت شدن بندازید؛ بعد هم بیاد همینجا هی فحش بدید. مگه همین کاری نیست که مرتبن دارید میکنید؟ فقط مونده به مناسبت بز و گوسفند هم بریم توی خیابون. اقا افاقه این کار جدن چیه؟! اینا همه دجال و جانی هستن؛ دادستان و معاون دادستان در ان کشور تجسم کامل عزرائیل هستند و مثل امیر مبارزالدین محمد در بین دو نماز گردن میزنند و ادم میکشند؛ شما چرا بچه های مردم و انسانهایی دیگر را تشویق به شعار دادن و خیابانروی میکنی؟ کجای دنیا با تظاهرات و شعار به ازادی رسیده که شما میخوای برسی؟ تظاهرات ملیونی در سال 57 ازادی اورد که دنبال یکی دیگش میگردید؟! اونم با این رژیم قداره بند و تا دندان جرار و جانی؟! چرا دوست نداریم ببینیم؟ شاد باشید.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

schajane - اتریش - وین
آخه کسی نیست به این سپاهی ها خش و خاشاک بگوید زرشک. که زرشک هسته دار و بادمجان دسته دار دیگر روز های آخر. شما سپاهی هان است دیگر چرا نعله کفش تان را تیز میکنید و عرعر میکنید. شاینه
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
اولا این همان سرداری نیست که چندی قبل شایعه شده بود که دست از سپاه شسته و موج سبزی برای اون راه انداخته بودند؟ اینکه هنوز به ایمان سابق خویش است پس مثل بقیه کارهای سبزی دروغ از اب دراومد. شایعه فوت رهبری هم که جای خود! که امثال آنتی اسلام - ایران - اهواز اولین بار انرا در این سایت رواج دادند بماند. یک امروز را از کار بیرون امدم تا فقط جواب بدهم اگر مسولین سایت اجازه دهند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
فرض کنیم که به قول شما اخوندها (روحانیون محترم) رفتند و امثال آنتی اسلام - ایران - اهواز - zebelkhan - آمریکا - سن خوزه -odin - بلژیک - انتورپن و nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن و ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو - با ادبهای سایت برگشتند ایران و در کنار ادبای دیگری نظیر zorro.ir - ایران - تهران قرار گرفتند و با سکوت مهندس bluestar - ایران - تهران بخواهند کاری انجام دهند. با ادبی که این کاربران دارند فکر می کنید چگونه همدیگر را خطاب می کنند. یاد اوری این نکته که ترک عادت موجب مرض است به جای واژه نامانوس اقا/خانم باید ...گفت. خنده دار می شه نه؟ موفق و موثق باشید.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
سیزده آبان قیافه ی نحس تو رو به لجن میکشیم.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

world cup - ایران - تهران
13 آبان یادتون نره دانشجویان هر شهر بایداز همه فعالتر و جلوتر باشند در تهران دانشجویان همه دانشگاهها حرکت را آغاز کنند مردم هم اضافه شوند و همینطور این تظاهرات را ادامه دهیم تا بعداز ظهر بعد از ظهر هم اونهایی که از محل کار خود برمیگردند هم اضافه شوند تا یه تظاهرات عظیم شکل بگیره در شهر های دیگر هم باید دانشجویان آغاز گر حرکت باشند همینطور مردم را هم به اضافه شدن تشویق کنند تا تظاهرات در شهرستانها هم شکل بگیره
سه‌شنبه 5 آبان 1388

سید هاشم - ایران - اراک
اصلامهم نیست بزار به اصطلاح سبزها تظاهرات کنند مگه روز قدس که اومدن چکار کردند هیچی یه چند ده هزار نفر اون هم فقط تو تهران بودن چند ده هزار نفر فقط تهران از کل 70 میلیون ایرانی که چیزی حساب نمیشن یه سری شعار دادن و رفتن. خطر به فضل خدا و هوشیاری رهبر عزیز و وملت از کنار نظام گذشت و رفت از این به بعد هم هر چی میخوان ا ین سبزها بیان فقط خودتون راخسته میکنید. 13 آبان تو شهرستانها هم که مطما خبری نخواهد بود من که مطمنم تو شهر ما 100 در صد خبری نخواهد بود و یه چند هزار نفری تو تهران میان و میرن که مهم نیست و تاثیری نداره ما از مرحله خطر اصلی عبور کردیم
سه‌شنبه 5 آبان 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
13 آبان روز دانش آموزه نه دانشجو!- روز دانشجو 16 آذر ---. سردار علی فضلی همون بی . که با استفاده از نفوذش یکی از جوایز همایش چهره های ماندگار 3 سال پیش رو برد-- (( چهره های ماندگار )) یک همایش علمیه که به دانشمندان ایرانی جایزه میده اما این آقا !! قول میدم دیپلم هم نداره ولی جایزه برد!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
13 آبان - همه با هم - برای آزادی - برای ایران
سه‌شنبه 5 آبان 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
روح الله حسینیان، رو هم که همه میشناسید- این پست فطرت در ماجرای قتل های زنجیره ای دهه ی 70 دستش به خون خیلی ها آلوده است . قتل عام ملی گرایان و نویسندگان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
خوب شد یک اسم "انقلاب مخملی " رو یاد گرفتن این بیسوادهای بی عرضه . تعداد ۱۱ راس چهار پایان بدلیل گم کردن مسیر تویله راه را گم کرده و سر از خاک پاکستان در آورده کسی فیلمی از لحظه مضحک گرفتنشون داره ؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

siavash b - ایران - تهران
اولا شما برو خجالت بکش که از پس یه گروه تروریست وهابی بر نمیایی اما خوب یاد دارید بهترین جوانهای مملکت رو به خاک و خون بکشید و خجالت هم نمیکشید که جمعیت میلیونی ملت در روز قدس شده چند هزار نفر منتظر باش بازم شاید این چند هزار نفر رو در 13 ابان ببینی من که لحظه شماری میکنم واسه اون روز
سه‌شنبه 5 آبان 1388

jooli - ایران - تهران
غلط کرده با اندر جدش مردیکه حرام زاده قیافه حشیشی کراکی معتاد اگه مرده تنها بیاد خیابون مرگ تو و امثال تو بسیج سپاه مفت خور نزدیک است مرگ بر خامنه ای مرگ بر اسلام ولایت فقیه مرگ بر زن بچه تو مقام ارشد سپاه مفتخوران
سه‌شنبه 5 آبان 1388

aghakian - ایران - تهران
جنبش سبز با اعلام براپت موسوی از وطن فروشان ودشمنان نظام جمهوری اسلامی تموم شد و رفت برید سبزی پاک کنید تا سبز بمانید
سه‌شنبه 5 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . بخواب دجال مزدور . جیره خوار رژبیم.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
سردار فضله لطفا خفه . مردم خسته کردین شما بی لیاقتها چراندن گوسفندهای بسیجی بهترین کاری که از پسش بر میآیید
سه‌شنبه 5 آبان 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
بدبختی اصلی ملت اینجاست که هر بزچرانی شده سردار و هی ورور زیادی میکنه!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
ما همچنان سبز هستیم، 13 آبان جنبش سبز آسمان را خواهد لرزاند، ما بی شماریم.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
bavar88. منظورت از روحانیون محترم همون حاج اقا گلستانی که مدل به مدل با زن مردم حال می کرد یا رفسنجانی دزد یا علی شیره ای جلاد یا پور محمدی خمار یا اژه ای قاتل . در ضمن در مورد تو و بلو استار و تمام جیره خوارهای رژیم و خیانتکاران به وطن و مردم رعایت ادب نه تنها لازم نیست بلکه بدترین و زشترین الفاظ لیاقت شماست
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
bavar88 - دوست عزیز ناسپاسترین انسان کسی است که با وجود داشتن عقل و شعور آن را نادیده بگیرد و استفاده نکند. جنبشی که شعار ((درود بر منتظری سلام بر صانعی)) را فریاد میزند قصد بیرون کردن آخوند را ندارد. جنبشی که منتظری و صانعی و بیات زنجانی وشبیری و موسوی تبریزی و حسن خمینی و خاتمی و کروبی و مجمع روحانیون را در کنار خود دارد کاری به آخوند و غیر آخوند بودن ندارد. جنبش ما جنبش ضد آخوند نیست. جنبش ضد استبداد و جنبش ضد منافق است. همانطور که پوزه منافقین خلق به سرکردگی مسعود رجوی را به خاک مالیدیم بار دیگر پوزه منافقین جدید به سرکردگی مصباح یزدی را به خاک میمالیم.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
باور 88 خاک ..که یه مشت اخوند دروبداغون در پیتی رو میگی روحانیون محترم.میدونی روحانی که تو بهش اشاره میکنی یعنی چی روحانی یعنی روح انی .
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
همگام با مردم غیور وبا شرف ایران زمین ما ایرانیان افتاده در غربت نیزاعتراضات خود را نسبت به رژیم منفور جمهوری اسلامی ابراز خواهیم داشت. (وعده ما 13 ابان سفارتخانه های جمهوری اسلامی)
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
bavare88 -هلند-آمستردام نکنه خودتو خیلی باور کردی یزید هم خود را حق میدانست و اما حسین را فتنه بستگی داره این کلمه از زبان چه کسی خارج شود هرروزایران مبارزه با استکبار است چه داخلی چه خارجی 13آبان هم یکی از این روزهاست پس بجای این که شعر ببافی کمی وطن پرست باش
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

طاطا - ایران - ایران
i am the world لوکزامبورگ خب تو اگه نظر بهتری داری بگو به جای اینکه اینقدر مخرب باشی ومنفی سازنده و مثبت باش . خواهشا جوابهای قبلیت رو تکرار نکن که همه رو حفظیم اگه پیشنهادی داری غیر از راهپیمایی بگو
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
طاطا جان از تهران: عزیزم به دیدن انچه که هست شما میگویی تخریب و منفیگرایی؟ مثبت بودن از نگاه شما یعنی شعار دادن؛ به خیابان ریختن و هوار کشیدن؟ متعاقبن باتوم خوردن؛ راهی بازداشتگاه شدن و پدران و مادران را سوگوار کردن؟ این اقدامات از دید شما مثبت است؟ دیدن این واقعیت که هیچ انقلاب یا شورشی در دنیا الزامن متضمن ازادی و دموکراسی نبوده؛ و پرهیز کردن از هیجانزدگی و شعارگرایی یعنی مخرب بودن و منفی سازی؟ بزرگوار: اگر پیشنهادی داری بگو یعنی چه؟ وضعیتی که این ملت در ان گرفتار شده محصول پیشنهادات این و ان است. مگر غیر از این است؟ پیشنهاد دادن و توصیه کردن نهایت بیخردی و جهالت است. به محض اینکه شما به دام پیشنهاد و توصیه کس دیگری بیافتی؛ دیگر نمیتوانی ببینی. اینطور نیست؟ گرانقدر؛ بعد از 13ابان شاید بتوانیم بیشتر با هم گپ بزنیم. شاد باشی.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
دوست عزیز اقای bluestar - ایران - تهران: ظاهرا حافظه تاریخی جنابعالی کمی نم کشیده مگر کی بوده که منتظری را از مسند قایم مقامی حذف کرد. مگر همین امام نیود که ان نامه را نوشت و موسوی هم الان دنبال رو ان امام و خط ان است. شاید الان بگی که اون کار هاشمی بوده خوب الان هاشمی که طرف مهندس است؟ خیلی خنده دار حرف می زنی و صحبت از منافق می کنی مگر برادر باند مهدی هاشمی در خونه اقای منتظری نبود؟ مگر مسعود رجوی با اونها ارتباط نداشت؟‌ مگر شعار معروف بنی صدر این نبود بنی صدر صدر در صد! مگر همین امام نبود که گفت که اصلا به اون رای نداده بود و همه دیدیم که اخر چگونه از کشور رفت و اون بلاهها را سر مردم ایران زمان جنگ اورد. حالا صحبت از منافق جدید می کنی پس حتما باید بدونی که کی الان منافق جدید است. خدا کنه که اینطور نباشه و اگر به حرفت مصباح منافق جدید باشه ببین که چه بلایی سر اون میاریم و اگر مهندس باشه که قضاوت با خودت. موفق باشی.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
سید هاشم - ایران - اراک. خطر اصلی چی بود بسیجی ؟ راستی رهبر چکه ایت پوشکهاشو از کجا میگیره؟ از اسرائیل؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

طاطا - ایران - ایران
i am the world لوکزامبورگ دوست عزیز بازهم ازجواب دادن طفره رفتی . اگه به روش وحرکتی اعتراض داری حتما باید توصیه ای هم داشته باشی نمی تونی بدون اینکه جایگزینی برای روش مورد انتقادت داشته باشی فقط مخالفت کنی . من نمیگم راهش اینه که کشته بشیم و شعار بدیم وهیجان زده بشیم و 00000 . قرار هم نیست هرپیشنهادی اجرا بشه. ولی بذار یه چیزو بگم دوستانه . من فکر کنم تو ازاون تیپ ها هستی که منتظری دیگران حرف بزنند تا ایراد بگیری و آدم تلخی هستی به قول خودمونیم ضد حالی ولی تمام صحبتهای من دراین مورد رو دوستانه بدون.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
طاطای عزیز: چرا نمیشود بدون توصیه و پیشنهاد زندگی کرد؟ دیدن انچه درست نیست و فریبنده است یعنی ذکاوت و کناره گیری از اشتباه. اینطور نیست؟ وقتی شما ندانید چه باید بکنید؛ اما میدانید و میبینید چه نباید بکنید وارد وسعت فکری دیگری میشوید. امیدوارم در این گفتگوها با صبر و حوصله نگاه کنیم. هیچ اهمیتی ندارد که نگارنده چه تیپ ادمی هست. در این مورد هیچ چیزی برای گفتن ندارم؛ چرا که هیچ تصویری از خودم ندارم. شما مرا تلخ و ضدحال دانسته اید در صورتی که چندبار برای نگارنده پیامهای کنایه دار ونیشدار نوشتید و نگارنده با متانت و نهایت ادب به شما پاسخ داد. نگارنده ادب و متانت را از بزرگترین سرمایه های نوع انسان میداند؛ اهل شعار دادن و زیرعلم کسی سینه زدن نیست؛ رهبرساز و جنبش باز نیست. و نگاه مستقیم و شفاف را که فارغ از هر موضع و باوری باشد هوشیاری و صداقت مطلق میداند. شاد باشید.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام. من قول میدهم بعد از اینکه برگشتیم ایران و تو را یک سفر بردیمت زندان کهریزک همه توبه میکنیم و با ادب میشیم و شروع میکنیم به ساختن و آبادى ایران عزیز
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

طاطا - ایران - ایران
i am the world لوکزامبورگ دوست عزیزم شما پیشنهادت رو در لفافه دادی ومن هم گرفتم . من هم از زیر پرچم کسی رفتن اصلا خوشم نمی آد ولی جامعه ی الان خواسته هایی داره و برای به دست آوردن اونا مبارزه میکنه خب آزادی هزینه داره نمیشه دست گذاشت روی دست و گفت چون میبرند ومیکشند نباید کاری کرد. من هم مثل شما با شعار و خشونت مخالفم. نمیدونم دوست عزیزم از چه جنسی هستی مرد یا زن چندساله که خارج ازایران زندگی میکنی ولی ما توی ایران بخصوص جنس زن خیلی زیر فشار و استرس و سختی زندگی کردیم به همین دلیل از شرایطی که فراهم شده استفاده میکنیم تا اعتراض خودمون رو به گوش همه برسونیم . من فکر میکنم که اگر امروز برای بدست آوردن آزادی و احترام نجنگم دخترم باید چندسال دیگه این کارو بکنه و من دلم نمیخواد که اون وارد این جریانات خطرناک بشه به هرحال هر آدمی دلیل خودش رو داره وبرای خودش مهمه. موفق باشی دوست عزیز. و ببخش اگه گاهی نیشدار بودم
جمعه 8 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
طاطای عزیزم: من دل نگران تمام بچه ها و انسانهای روی زمینم و به صرف انسان بودن ؛ در برابر همه انسانیت مسئولم. عزیز گرانقدر ازادی هیچ هزینه ایی ندارد؛ شما یا ازاد زندگی میکنی و یا خیر. انچه هزینه دارد به قدرت رساندن و بر کرسی نشاندن این و ان است. با هم میبینیم؟ و وقتی گروه؛ حزب؛ ایدئولوژی و یا ادم مورد نظر من به قدرت رسید؛ ازادی و حدودش را او تعیین میکند. خواهش میکنم به مطلب با دقت نگاه کنید. هزاران سال است که انسان به این تله میافتد. انسانها به اسم ازادی برای یک ایدئولوژی؛ یک گروه؛ حزب یا دسته پل میشوند؛ انها تا نهضت و جنبش هستند لبخند میزنند و حرفهای شاعرانه میزنند؛ اما به محض اینکه میخهای قدرت را کوبیدند؛ حد و حدود هر چیز را تعیین میکنند و غل و زنجیرهای خودشان را بیرون میکشند. چوبه دار را بر پا میکنند و مخالفان خودشان را در بند میکشند. میبینید گرانقدر؟ شما...
جمعه 8 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
...شما دل نگران دختر و جگرگوشه ات هستی؛ انسانیت در برابر دختر شما مسئول است. اما ندیدن و در تله ایده؛ ارمان؛ شعار و توهم افتادن فرزندان همه ما را خواهد سوزاند. ومگر انقلاب اسلامی را پدران ما برای به اصطلاح ازادی نکردند؟ مگر این ندانم کاری ما را خاکسترنشین نکرد؟ مرگ؛ جنگ؛ زندان و توحش مگر محصول ان ندانم کاری نبود؟ شما چطور اطمینان داری که با موسوی؛ رضا پهلوی؛سبز یا زرد ازادی میاورید؟ از کجا میدانید اینها دختر شما و فرزندان ما را به بند نکشند و به دار نزنند. مگر طبیعت قدرت غیر از این است؟ مگر کم بودند کسانی که بر سر حفظ قدرت پدرکشی و مادر یا برادرکشی کردند؟ از کجا میدانید که نگاه دختر شما به مقوله ازادی؛ همین نگاه شماست؟ میبینید عزیزم؛ چقدر احتیاط و چقدر سئوال در پس این مسائل هست. تا ساعتی دیگر برای 3روز شنیدن صدای باد؛ تنهایی و سکوت به الپ میروم. به شما و همه انسانها ارادت دارم و صمیمانه دوستدارتان هستم. دخترتان را برای من ببوسید. شادباشید.
جمعه 8 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.