ذوب آهن- استقلال؛ سوپرجام در اصفهان

ذوب آهن- استقلال؛ سوپرجام در اصفهان

در هفته چهاردهم لیگ برتر ذوب آهنی ها این فرصت را پیدا خواهند کرد تا انتقام اتفاقات فصل گذشته را از استقلال بگیرند. هیچ کس فراموش نکرده در فصل قبل و در هفته آخر چه بر سر ذوب آهن آمد و استقلال قهرمان شد. به هر حال این دو تیم مدعی در چند هفته اخیر حال و روز چندان خوشی نداشتند. استقلال در سه هفته گذشته پیروز نشده بود با این حال برد در بازی امروز می تواند همچنان صدر جدول را در اختیار آبی ها قرار دهد. مرفاوی درباره نتیجه نگرفتن تیمش در سه بازی گذشته می گوید؛ «این موضوع ممکن است برای هر تیمی پیش بیاید. فشردگی بازی ها، مصدومیت و محرومیت ها همگی در نتایج این چند هفته اخیر تیم ها به خصوص استقلال تاثیرگذار بوده است. شما ببینید بعد از بازی سنگین با پاس همدان که آن تیم با شوک مدیریتی و مربیگری متحول شده بود، به فاصله چند روز به مصاف صبا رفتیم و حالا نیز باید به فاصله سه روز مقابل ذوب آهن در اصفهان بازی کنیم. البته این مسائل برای سایر تیم ها است ولی بازی های ما بسیار سنگین بوده و عوامل مصدومیت و محرومیت نیز در روند نتیجه گیری تیم ما تاثیرگذار بود. با این وجود تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که بتوانیم این مقطع سخت را پشت سر گذاشته و به مراحل آسان تر برسیم.» استقلال برای این بازی فرهاد مجیدی را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت. سیاوش اکبرپور دیگر بازیکن غایب استقلال در این بازی است که از سوی مدیریت باشگاه محروم شده است. هاشم بیگ زاده و وحید طالب لو هم مصدومند ولی احتمالاً به بازی امروز می رسند. در آن سو منصور ابراهیم زاده مدعی است تیمش در این بازی ناکامی چند هفته اخیر را جبران خواهد کرد؛ «ما می خواهیم ناکامی های چند هفته اخیر خود را جبران کنیم، اگرچه همین وضعیت هم برای حریف ما صادق است. خوشبختانه تیم را از هر لحاظی آماده این بازی کرده ایم و فکر می کنم انسجام کافی را هم برای موفقیت در این دیدار داشته باشیم. مطمئن باشید در این دیدار به چیزی غیر از برد فکر نخواهیم کرد.» ذوب آهن در دیدار مقابل استقلال مصطفی صالحی نژاد و فرشید طالبی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. این بازی تقابل قهرمان لیگ و جام حذفی ایران محسوب می شود و به نوعی سوپر جام فوتبال ایران است.

خطر آنفلوآنزا در اهواز

در یکی دیگر از بازی های امروز استقلال اهواز میزبان ملوان است. قبل از این بازی شایعه شده بود به دلیل مبتلا شدن 17 بازیکن استقلال اهواز به آنفلوآنزا این باشگاه از فدراسیون درخواست کرده این بازی لغو شود. اما مجید باقری نیا سرمربی این اخبار را رد کرد؛ «تنها دو تن از بازیکنان کسالت دارند که از نوع آنفلوآنزای A نیست و با تشخیص و تایید پزشک در بازی حضور پیدا خواهند کرد.» او دیدار با ملوان انزلی را نقطه پایان تساوی های تیمش دانست. در بوشهر شاهین میزبان پیکان است. محمود یاوری قبل از این بازی به تمجید از مربی حریف پرداخت؛ «این بازی در نوع خود ویژگی هایی دارد که به خصوصیات حمید درخشان که بیرون از زمین است، منتسب می شود. در فوتبال مثلی است که می گوید تیم تحت تاثیر مربی است، پیکان این گونه تیمی است. درخشان مربی ارزشمندی است که وقتی با او صحبت می کنی در ژرفای نگاه او چیزهای دیگری وجود دارد. در واقع در پشت تیم او چیزهای دیگری نهفته است.» حمید درخشان مربی پیکان امیدوار است تیمش با غلبه بر تجربه یاوری همچنان یکی از تیم های بالای جدول باشد.

صدرنشینی سپاهان

هفته چهاردهم لیگ برتر دیروز با انجام چهار بازی شروع شد. سپاهان موفق شد در اکباتان با یک گل میزبان خود راه آهن را شکست دهد و با 25 امتیاز در صدر جدول لیگ البته قبل از بازی های امروز قرار گرفت. امیر قلعه نویی درباره این بازی گفت؛ «راه آهن خوب و تاکتیکی بازی کرد و از بازیکنان سرعتی استفاده می کرد اما ساختار دفاعی سپاهان خوب بود. من از یک چیز نگرانم و آن اینکه تیم ما در زدن ضربات آخر دقت لازم را ندارد. احساس می کنم روح تیم ما باید بزرگ تر شود. بازیکنان باید باور کنند که می توانند در ایران و آسیا قهرمان شوند.» سرمربی سابق استقلال در مورد اینکه مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت، توضیح داد؛ «دست تک تک این هواداران را می بوسم چه آنها که از اصفهان آمده بودند و چه طرفداران استقلال. معتقدم مردم خیلی جلوتر از ما هستند. آنها به من لطف داشتند و بهترین قاضی هستند؛ البته اگر فردا نگویند به تماشاگران پول دادم تا تشویقم کنند.» استیل آذین هم به عادت قبلی خود برگشت و دو-دو با میزبان خود ابومسلم مساوی کرد. استیل آذین در این بازی علی کریمی را در اختیار نداشت و یک پنالتی را هم توسط مهدوی از دست داد. هواداران ابومسلم پس از اتمام بازی با شعار «بازیکن بی غیرت، نمی خوایم نمی خوایم» به بازیکنان تیم شان اعتراض کردند. آنها همچنین با صدا زدن نام اکبر میثاقیان، خواستار حضور وی در ابومسلم شدند. مس هم موفق شد در یک بازی پرهیجان سه بر دو سایپا را شکست دهد.

elvis2002 - سوید - گوته برگ
فعلا کیسه کشها یکی خوردند
سه‌شنبه 5 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
با امید پیروزی بچه های شهرمون .
سه‌شنبه 5 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
ای عشق من ابی اس اس برات این شعر میخونم//// خوندنمن یک بهانه است..یک سرود عاشقانه است ..من برات ترانه میگم تا بدونی که بهاتم .تو خود دلیل بودنم بی تو شب سحر نمیشه میمیرم بی تو ای ابی جاودان// من عشق تو به همه دنیا نمیدم حتی یاد تو به کوه و دریا نمیدم با تو میمونم ای نیلوفر ابی وسه همیشه// خاطرات تو چه خوب و چه بد تو قلبم حک میکنم تو تنهائی ام فقد بتو فکر میکنم باتو میمونم واسه همیشه ای استقلال همیشه جاودان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
استقلال باز هم سوراخ شد:))جانمی جان:)) . استقلالی ها ی عزیز زیاد خودتونو ناراحت نکنید ..این تازه اولشه..هفته ی بعد نوبت شاهین بوشهره که لولتون کنه:-D ..چهره ی مرغابی دیدنی بید ..حالا از همه چیز گذشته لیگ حسابی داغ شده :).کیسه ها با آرزوی سوراخ شدن دوباره برای شما:-D.عمگین باشید..هه هه هه×!}این جمله آخریه یه ذره زیادی بود. شاد باشید بابا..تازه دومین باختتون هست:)
سه‌شنبه 5 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
کیسه ها سوراخ شدندههههههههههههههههههههههههه نازی گریه نکنید
سه‌شنبه 5 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
ایول قهرمان پفکی اس اس همیشه سوراخ ای قهرمان از اخر هههههههههههههههه بازم باخت هاهاهاهاها
سه‌شنبه 5 آبان 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
حالم از مرفاوی بهم میخوره کسی که کمک مربی تیمهای شهرستانی هست اومده سرمربی استقلال شده.محال هست با مرفاوی استقلال نتیجه بگیره انشالله بزارنش کنار
سه‌شنبه 5 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم. واقعا شما شما استقلالیها خیلی بامزه اید تیمتون باخته اونوقت تو استعداد شعر گفتنت شکوفا شده ...امیدوارم تیمتون بره دسته 2 تا تو بتونی یه دیوان شعر بنویسی .........
سه‌شنبه 5 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-این اهنگ گروه {سون}روچراخراب کردی ای بابا حالا یک اهنگ ما دوست داشتیم بشین ازجوادیصاری یاعباس قادری برای تیمت گلچین کن ههههههههههههههههههههه
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان
ما مثل بعضی طرفداران تیم ها نیستیم که تا تیمّون ببره بیایم شاخ بشیم حالا جالبیش اینه که برد پیشکش همیشه هم میبازن و الان رتبه زیر 12 دارن بعد میان میگن کفتار های سرخ اله بله هه هه هه اصفهان شاخ شما را همیشه شکسته و خواهد شکست تراختور هه هه هه هه.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان
تیم ما برده شما شاخ شدید برید جدول رو نگاه کنید با اینکه 2 تیم اصفهانی صدر جدول هستند ولی اصفهانی ها جنبه دارن نمیان فخر بفروشن حالا این کفتار های سرخ که میبازن هم شاخ میشن واسه مردم ایران بد بختا ولی خوش به حال من که بابا م اصفهانییه هه هه .
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان
تیم ما برده شما شاخ شدید برید جدول رو نگاه کنید با اینکه 2 تیم اصفهانی صدر جدول هستند ولی اصفهانی ها جنبه دارن نمیان فخر بفروشن حالا این کفتار های سرخ که میبا زن هم شاخ میشن واسه مردم ایران بد بختا ولی خوش به حال من که بابا م اصفهانییه هه هه .
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان
همه ایرانی ها پشت تیم های استقلال و پرسپولیس هستند و نمیگذارند که هیچ کثافت تجزیه طلبی به آنها بی احترامی کند.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

dannni - سوئد - استکهلم
این امیر خان قاتل لنگ حموم واقعا کارش درسته مربی هرتیم میشه گارانتی قهرمان یا نایب قهرمان / لنگیها خوشحال نشین هرچه بازی کردین تو تهران بود واقعا خجالت داره تیمی از 14 بازی 11 تا ازش تو خونه اش بعد 6 جدول اونهم با داور
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس . خوشت اومد از خلعتبری؟ یا هنوز میگی بازیکن نیست؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان . کامنتی که گذاشتی چه ربطی به تراکتور و طرفداران فهیم ان دارد؟ اولا تراکتور تا حالا فقط خوب بازی کرده و به اون صورت نتایج خوبی نگرفته که طرفداراش شاخ بکشند.و در ثانی بدان که ترکها تجزیه طلب نیستند و اذربایجان در طول تاریخ مردان زیادی را فدای ایران کرده است. از ما نگران نباشید چشمانتان را باز کنید و کفتارهای واقعی را ببینید. هیچ قوم ایرانی کفتار نیست. کفتار و کثافت کسانی هستند که بی دلیل به یک ملت بزرگ تهمت میزنند.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
kamyar-p2009-اصفهان/ چرا اینقدر شعار میدی؟؟ اگه چیزی شده به ما هم بگو اقای بابا اصفهانی؟؟ اونوقت خودت کجایی هستی؟؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

MR SAR KHALVATIAN - انگلیس - لیدز
kamyar_p2009 - ایران - اصفهان-مریوان. شما صد سال هم خودتو جر بدی نمیتونی هوا دار داشته باشی آقای اصفهانی از یکی از بدران.حتی اگر اون آقای ساکت کثافت به کل ایران پول بده همون چند نفر علاف میان براتون هورااا میکشن.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
ENSAN-ZAMIN - هند - پونا در حد ذوب اهن عالی اما در حد تیم ملی .. بعدشم استقلول هم شد تیم از روی گلزنی به این تیم که نمیشه عیار سنجی کرد حالا زوده قضاوت . .
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم . دنی داری قضیه رو دیدی بهت گفتم باز اون سال تا آخر فصل خوب نتیجه میگرفت امسال از همینجا شروع کرده. لنگیایه عزیز لنگیایه عزیز . جوگیر نشید جوگیر نشید تیمتون بد سوراخه حتی وقتیم میبره ذلیله بدبخت
شنبه 9 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.