کار بازرسان سازمان ملل در ایران تمام شد

کار بازرسان سازمان ملل در ایران تمام شد

چهار بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی از تاسیسات فردو بازدید کردند

یک عضو ارشد مجلس شورای اسلامی از پایان کار بازرسان آژانس اتمی سازمان ملل، که برای بازدید از تاسیسات غنی سازی فردو در اطراف قم به ایران رفته بودند، خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: "بازرسان آژانس کار خود را در فردو انجام داده‌اند."

او افزود: "بازرسان کارشان را انجام دادند و با توجه به اینکه کارشان فقط در حد بازدید از فردو بوده و این مساله انجام شد بنابراین ترک تهران پس از بازدید امری عادی است."

چهار بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی روز شنبه به ایران سفر کردند و روز یکشنبه از این تاسیسات غنی سازی موسوم به "فردو" بازدید کردند.

یک منبع آگاه "نزدیک به سازمان انرژی اتمی ایران" به خبرگزاری فرانس پرس گفت که بازرسی ها پایان یافته و این تیم "امشب (دوشنبه شب) تهران را ترک می کند."

وجود تاسیسات فردو به طور رسمی در روز جمعه 25 سپتامبر (سوم ماه مهر) از سوی ایران اعلام شد، اما آمریکا می گوید از قبل از وجود آن خبر داشته است.

جان لاین گزارشگر بخش ایران بی بی سی می گوید ایران به این دلیل وجود تاسیسات جدید را علنی کرد که متوجه شد دستگاه های اطلاعاتی غربی از وجود آن آگاه شده اند.

این گزارشگر همچنین معتقد است از زمان اعلام وجود این تاسیسات و تعیین زمان بازرسی آژانس از آن تا کنون ایران فرصت کافی در اختیار داشته است تا هرگونه تجهیزات یا شواهدی که احتمالا می توانست ایران را مصمم به دستیابی به تسلیحات هسته ای نشان دهد را از این مکان خارج کند.

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت اول. باریکلا کارشون تموم شد دستشون درد نکنه دیگه اون خاننم چش بادمیه اونم اتم شناسه مادرجون ؟. بله بله خیلی میدونست و همش دور رو ور لوله ها باریک و دراز میرفت و هی روشون دست می کشید و وگاهی هم با هر دوتا دستاش لوله ها می گرفت وتکون تکون میداد و چند بار هم صندلی گذاشت و رو رو لوله ها نشت و گاهی هم تقه می زد و صورتش رو و گاهی گوشش میچسبوند به اونا! بهش نگفتی که مواظب باشه شاید کنده بشه نه نه خیلی وارد بودش ! مگه تو لوله ها چی رد میشه که اینجوری امتحان میکرد ؟ میگن اتم رد میشه ...واه واه اتم رو دیدی که رد میشه چه جوریه نه میگن هر کسی نمیتونه ببیندشون فقط رهبرچلاقه و جناب دکتراحمدی کوتوله و اونا خیلی اتم دوست دارن و حتی در موقع آبگوشت خوردن با نون بربری و پیازهم میگن اتم ...اتم و حتی خانم احمدی شبا تو خواب میگه آخ اتم جون نازتو بشم و کلاهک اتمی قربونت!!.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت دوم. اون مرتیکه کارش چی بود اون لوله های کلفت ها روبا دستکش امتحان میکرد و به مترجم فارسی زبون گفت که به مسئولین نیروگاه بگن لاقل لوله ها رو یکبار هم که شده می شستید همشون بوی مسجد میده و در بعضی نقاط هم رو لوله ها پشم میمون پیدا کرد که با دسته عینکش به همکار خانمش نشان میداد و گفت حتما باید از احمدی نژاد باشه ...شما نظرتون چیه؟ تو گفتی که اتم ها از تو لوله رد میشن پس چرا روش موو پشم بوده ؟. چی شد آخرش .. مردتیکه عینکیه می گفت کجاست دیگ اتم پزی تون و ایرانی ها می گفتند هنوز نداریم که ؟ ای کلک ها برو دیگ ها بیارببینم ! جون شما مستر چینی ها می خواستند از طریق پاکستون بفرستند که آلان اونجا دعواست و طالیبان میگه اگر می خواید باید سر کیسه دلارها رو شل کنید ! نه بجون مادرمون دیگ نداریم هنوز!.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
سمت سوم. ای کلک ها حقا که رئیستون همون ریشوی عمامه ای دروغگوی کلک باز است روی زمین جای دیگ ها و چرخ های بالابر و لاستیک کامیون پیداست همه رو قبلا از اینجا بردید ! نه نه اشتباه میفرمائید مستر جون شما راستشو رو میگیم فقط کلاهکشو رو بردیم خونه دکتر احمدی نژاد ..و میخواستند با پارچه یه مغنه براش بدوزند که کسی با نگاه نامرحم نگاش نکنه در اسلام نگاه غریبه حرومه که !! غذا چی خوردن ؟ صد رحمت به این زن های چشم بادمی که خیلی سادند ..
سه‌شنبه 5 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
دوستان !!!غرب منافع خود را در نظر دارد و همه ملت ایران برایش پشیزی ارزش ندارد.بسیاری از سیاستمداران غرب به اندازه حیوان نمیفهمند و فرق ایرانیها و عربها را نمیدانند وتا امروز حامی این حیوانات ریشو بوده وعلیه ملت ما تصمیم گرفته اند و بعد از این هم همان خواهد بود فقط خودمان میتوانیم به خودمان کمک کنیم.باید برای مرحله بعدی تشکیلاتی شویم تا هم دوست و دشمن شناسایی شود و هم در صورت حذف فیزیکی رهبران جنبش دچار چند دستگی و سردر گمی نشویم.جنبش سبزمتعلق به همه ایرانیان ازاده است که برای ازادی عقیده -مذهب -لباس-زبان -احزاب و مطبوعات مبارزه میکنند.دسته های ده نفره در سراسر دنیا تشکیل دهیم تا اتش مقدسی که نشانه هویت چند هزار ساله این خاک مقدس و اهورایمان است زنده بماند تا دشمنیها را به دوستی تبدیل و عدد این گروههای ده نفره را به میلیون برسانیم.اگر این کنیم از شر موج سواران راحت و مبارزان واقعی شناخته و چراغی بس روشن و اینده ای تابناک در انتظار مان خواهد بود و هر کس شایسته است رهبری را بدست خواهد گرفت .پس این گوی واین میدان!! عاقلان و غیرتمندان شروع کنند و بزدلان وکفتاران حرافی کنند و فحاشی
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت چهارم. واه واه مگر خودمون غذای خوشمزه ایرانی نداریم که بوش مار رو تو سوراخش بیهوش میکنه و توپولف رو هم می کوبه زمین !! ایرانی ها رو خوب میشناسی که کلک اند و مهمان نواز ..مسئولان نیروگاه هم این ها روبه غذا دعوت کردند با هلیکوپترروسی بردنشون چلوکبابی از توهلیکوپتر آقا عینکیه چند تا وانتی نیسان رو رو میبینه که گرد وخاک کنان چند تا دیگ اتم پزی میبردندو چندتا پاسدارسیاه سوله عرق کرده کثیف کنار دیگ ها تو بار وانتا نشسته بودند مرتیکه عینکی میگه دیگه ها دارن میرن که !! ای کلک های مو سیاهای ریشو ! ایرانیه میگه نه نه اشتباه می کنید مستر این ها دیگ آشپزی برای مسجد قم هستند ودر آخر هم تشکر کردند و خیلی هم می خندیدند و خانمه گفت حتما سوسیس ها را بدهید به رهبراسلامی تون که خیلی زحمت کشیده و مارو دعوت کرده دفعه بعد زحمت نکشید که ما رو از فرودگاه بدرقه کنید ما خودمان راه را بلدیم !.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
haghighatgo - آلمان - برلین. میشه این قدر دری وری نگی!همش چرت و پرت و روده درازی!!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.