حاشیه های دیدار پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز

حاشیه های دیدار پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته چهاردهم دور رفت لیگ برتر فوتبال، حواشی زیادی داشت.
تعداد زیادی از هواداران تیم تراکتورسازی تبریز برای اینکه بتوانند دیدار این تیم برابر پرسپولیس را از نزدیک ببینند، شب گذشته در کنار ورزشگاه آزادی چادر زده بودند تا هنگام بلیت فروشی بلیت این دیدار را تهیه کنند.

** بخش زیادی از جایگاه استقلالی‌ها در طبق پایین ورزشگاه آزادی به طرفداران تیم تراکتورسازی اختصاص یافته بود. عده‌ای زیادی از این طرفداران با توجه به پر شدن طبقه پایین در طبقه بالا مستقر شده بودند.

** افشین قطبی سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران به همراه دستیارانش در ورزشگاه آزادی حضور یافت تا دیدار تیمهای پرسپولیس و تراکتور را از نزدیک تماشا کند.

** قطبی پس از تماشای دیدار تیم‌های راه‌آهن شهرری و سپاهان اصفهان در ورزشگاه اکباتان ، به ورزشگاه آزادی آمدند.

** ناصر شفق مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس و فرخ‌زادی عضو هیات مدیره این باشگاه در جایگاه میهمانان ویژه این دیدار را تماشا می‌کردند.

** طرفداران تراکتور سازی تبریز تیمشان را با شعار "یاشاسین آذربایجان" تشویق می‌کردند. این هواداران پرچم بزرگی را در حمایت از خود تیم برافراشته‌ بودند .

حضور پرتعداد تماشاگران و هواداران تیم تراکتورسازی در ورزشگاها آزادی را می توان شاخص ترین اتفاق دیدار تیم های سرخ پوش تهرانی و تبریزی عنوان کرد.
حواشی  دیدار پرسپولیس تهران- تراکتورسازی تبریز در زیر می آید:

* پیش از آغاز مسابقه حبیب کاشانی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به همراه فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی نزد هواداران دو تیم پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز رفته و با اهدای دسته گل به ابراز احساسات آنها پاسخ گفتند.

* در طول نیمه اول این دیدار هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی با شور و حرارت خاص و یکصدا تیم محبوب خود را بدون وقفه تشویق کردند. آنها با شعارهایی به زبان های آذری و فارسی تیمشان را تشویق به ارائه بازی بهتر مقابل سرخپوشان تهران می کردند.

* پیش از آغاز بازی به همت کمیته فرهنگی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال به مناسبت ایام ولادت امام رضا(ع) از بلند گوهای ورزشگاه مولودی پخش شد.

* هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی در اقدامی هماهنگ که از زمان اعلام فهرست بازیکنان پرسپولیس پشت به ورزشگاه کرده و با سر و صدای زیاد تشویق های هواداران تیم سرخپوش تهرانی را کور کردند.

* حبیب کاشانی دقایقی قبل از آغاز مسابقه حلقه گل برگردن حسن رودباریان و محمد نصرتی انداخت.

* نصرتی قبل از ورود به زمین به سمت تماشاگران پرسپولیس گل پرتاب کرد و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

* از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال به احمدرضا عابدزاده، علیرضا حقیقی، علیرضا محمد ، حمیدرضا علی عسگر و علیرضا میرشفیعیان بازیکنان تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی  حواله سفر به مشهد مقدس اهدا شد. این اقدام به مناسبت فرا رسیدن ایام ولاد حضرت امام رضا(علیه السلام) و داشتن نام رضا صورت گرفت.

* در دقایق پایانی نیمه اول کادر فنی تیم فوتبال تراکتورسازی که اعتقاد داشت خطای پنالتی روی  مهاجم این تیم نادیده گرفته شده به شدت نسبت به نظر داور اعتراض کرد.

* در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی چهره هایی آشنایی چون کریم باقری ، حبیب کاشانی ، ناصر شفق، محسن خلیلی، افشین قطبی و ... حضور داشتند.

* در جایگاه ویژه خبرنگاران ورزشگاه آزادی تعدادی از خبرنگاران تبریزی نشسته بودند که همچون هواداران تراکتورسازی با حرارت بازی تیم محبوبشان را دنبال می کردند و ابراز احساسات آنها با اعتراض برخی از خبرنگاران تهرانی مواجه شد که سکوت این خبرنگاران آذری را در ادامه بازی بدنبال داشت.

nima.mp3 - ایران - اصفهان
این خبرگزاریه فارس چقدر همه چیو رویایی و دوستانه و ماورای ورزشگاههای ایران توصیف کرده؟؟؟ همچین از دوستی بین تماشاچیها و بازیکنان و مدیران حرف زده که هر کی ندونه میگه واقعا تو این ورزشگاهها از گل نازکتر (فحش ناموسی) بالاتر به هم نمیگن. این خبرگذاری حتی تو خبرهای ورزشیش هم دروغ مینویسه چه برسه به خبرهای سیاسی.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
بسیجی مزدوری که بطرف کروبی کفش پرتاب کرده را شناسائی کنید . هشتمین عکس از سمت چپ توی عکس نفر سمت راست کادر با ریش و عینک و کفش در دستش https://www.bornanews.ir/Nsite/FullStory/PhotoNews.aspx?Id=312486
سه‌شنبه 5 آبان 1388

persepolis52616 - ایران - تهران
من خودم ورزشگاه بودم اصلا هم طرفدارهای تراکتوربیشتر نبودن جایگاه استقلالیها تا کنار روبروی جایگاه رو پر کرده بودن بقیه اونا هم که 800 نفر بودناومدن بالا بقیه ورزشگاه دست پرسپولیسیا بود....فقط سرو صداشون زیاد بود...تازه اگر بازی وسط هفته نبود بهتون حالی می کردیم.....
سه‌شنبه 5 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
برد یا باخت تراکتور مهم نبود مهم این بود که استادیوم به تصرف گرگ های سرخ در بیاد و همه تهران شعار یاشاسین آزربایجان را بشنوند البته طرفداران تراکتور درمیان ترکهای تهران و سایر نقاط ایران هم روز به روز زیادتر می شود تراکتور تیم ملی ترکهای ایران است
سه‌شنبه 5 آبان 1388

iran-tabriz20 - ایران - تبریز
یاشاسین اذربایجان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
تا حالا تیمی خوش شانس تر از لنگپلیس تو عمرم ندیدم. نمیدونم این کاشانی کجا دخیل بسته که اینجوری جواب میده. مگه میشه که %70 بازی دست تراختور باشه و 20 تا موقعیت گل داشته باشه؛ ولی اخرش لنگیها ببرن؟ درسته که میگن همیشه تیمی که بهتر بازی میکنه برنده نمیشه؛ ولی چرا تیمی که اینقدر بد بازی میکنه چند هفته باید ببره؟؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

mehraeen - ایران - تهران
یاشاسین پرسپولیس
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bahram73 - انگلستان - منچستر
شاهسون - ایران - ساوه. یاشاسین اذربایجان. یاشاسین شاهسون.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

piki82 - ایتالیا - تورین
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر . فقط انگیزه ی ترکی برای بردن کافی نیست که !! حرفه ای گری و حساب. کتاب داره !! اگه اینجوری بود همین تراکتورسازی هر سال قهرمان میشد!!. بعدشم...تا بترکه چشم حسود !!! . پرسپولیس سرور تراکتور سازی و اون مربی قالتاق ش !!. در مورد استفراق هم که دیگه حرفی لازم نیست بزنیم !!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر. آخی.دلم سوخت.یه پمادی چیزی بمال به خودت.20 موقعیت رو هم خواب دیدی کیسه جون.موقعیت ها 9برابر 6 بود.چشم و گوشتم که مشکل داره سوراخ جون.لول:)) دیروز نیمه ی اول حسابی خوشحال بودی و مطمئن که پرسپولیس امروز میبازه و یه حال درست و حسابی میکنی.اما نیمه دوم و نتیجه به نفع سرورت شد و واقعا قیافه شما و استفراقیا دیروز دیدنی بوده بعد از سوت داور..لول:))..تراکتور سوراخخخخخخخخخخخخ.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر(تصحیح). آخی.دلم سوخت.یه پمادی چیزی بمال به خودت.20 موقعیت رو هم خواب دیدی کیسه جون.موقعیت ها 9برابر 6 بود.چشم و گوشتم که مشکل داره سوراخ جون.لول:)) دیروز نیمه ی اول حسابی خوشحال بودی و مطمئن که پرسپولیس میبازه و یه حال درست و حسابی میکنی.اما نیمه دوم و نتیجه به نفع سرورت شد و واقعا قیافه شما و استفراقیا دیدنی بوده بعد از سوت داور و پایان بازی..لول:))..تراکتور سوراخخخخخخخخخخخخ.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

golden remix - سوئد - استکهلم
تا حالا اینچنین پرسپولیس رو تو ازادی تنها وغریب ندیده بودم .ترختور عالی بود. به امید روزهای اینده
سه‌شنبه 5 آبان 1388

guevara - سویس - زوریخ
شاهسون - ایران - ساوه . این به اصطلاح گرگ های سرخ یا همان گرگهای خاکستری بد ضربه ای از عقاب سیاه ما (هاوار ملا محمد) خوردند!!بژی هاوار،بژی پرسپولیس.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

azerbaijan - سوئیس - زوریخ
خیلی رو دارین البته این تو غریزه ای است نمیشه کاری کرد( 800 نفر) خندم میگیره برد هواداران تراختور را به همه تبریک میگم اذربایجان وار اولسون ایستمین کور اولسون
سه‌شنبه 5 آبان 1388

azerbaijan - سوئیس - زوریخ
کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده باشه رو کسی نمی تونه بیدار کنه شما هم خودتون رو به خواب زدید وگرنه همه حتی کارشناسان فوتبال اقرار می کنن که اکثر دقایق بازی دست تراختور بود اگه بازیکنان اون همه موقعیت رو از دست نمی دادن الان هیچ کدوم از شما ها صدا تون در نمی اومد با این حال تراختور رو عشقه... چرا که اشکتون رو در آورد... یاشاسین آذربایجان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
اوه اوه عجب باختی دادن بعضیها پارسال که قهرمان ایران بودن لگنها از 4 تا تیم دور اول تو اسیا 5م شدن برگشتن امسال که قراره باز 13م بشن وای به حال ابروی ایران تو اسیا کرکر خنده این لگن استفراق
سه‌شنبه 5 آبان 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
عجب شانسی داشت این پرسپولیس. 15 دقیقه دوم نیمه اول تراکتور 66٪ و پرسپولیس 33٪. ها ها ها. حتی بارسلون هم نمیتونست پرسپولیس را اینطوری لوله کنه. من که تا الان پرسپولیس را اینطور ذلیل و درمانده ندیده بودم . پرسپولیس بدجوری ترسیده بود. تماشاچی شون هم ترسیده بود. هوار محمد که قبلا بعد از گلزنی اصلا شادی نمیکرد این بار لخت شدو کارت گرفت. فکر میکرد به اس میلان گل زده.کرانچار هم بعد از گل به هوا پرید. خودش هم باور نمیکرد. عجب بازیی بود.نیمه دوم تراکتور 59٪ و پرسپولیس 41٪. ها ها ها. درود بر ارتش سرخ اذربایجان.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

iran-azad88 - ایران - تبریز
یاشاسین ترختور - یاشاسین آذربایجان
سه‌شنبه 5 آبان 1388

ashoor - ایران - تهران
شاهسون - ایران - ساوه. در یک ایران دمکراتیک همه اقوام میتوانند با احترام کنار هم زندگی کنند. کامنت های شما تحریک آمیز است و با تحریک سایر اقوام ایرانی ایجاد دشمنی میکند که هیچ دلیلی ندارد . امیدوارم سعی کنی انرژی تو در مسیر صحیح به کار بگیری.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
همه دیدن که بازی دست تراکتور سازی بود فقط پرسپولیس شانس اورد که رودباریان گلر بود.هواداران تراکتور سازی هم جای تحسین دارند بیست هزار هوادار برای تیم مهمان جلوی پرسپولیس کم اماری نیست.حالا ببینیم بازی برگشت هواداران پرسپولیس چند نفر میشن پرسپولیس فقط شانس داشت فقط همین همه چی دست تراکتور بود مخصوصا نیمه اول که اشک پرسپولیس رو در اورده بودند پرسپولیسیا هم جیک نیمزدند.راستی دوستان کسی میدونه برنامه نود توی شبکه جهانی جام جم چه روزی و چه ساعتی به وقت اروپا یا امریکا پخش میشه؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

guevara - سویس - زوریخ
azerbaijan - سوئیس - زوریخ . واقعا نمیدونم این سروصدا چیه راه انداختین؟بردن از یه تیمی که تازه اومده تو لیگ برای پرسپولیس اینقدر بحث برانگیزه؟بسه،اینقدر سطح و کلاس پرسپولیس رو نیارید پایین،آخه پرسپولیس کجا و اون تیم بی نام و نشون شما کجا؟اصلا در تیم بودنش شک وجود داره. ولی در کل باید گفت(بژی هاوار ملا محمد،زنده باد هاوار)
سه‌شنبه 5 آبان 1388

sinamanu - ایران - تبریز
فکر کنم این پرسپولیسیا قبل این بازی برای زیارت یه سر رفته بودن . فقط منتظر باشید ببیید تو تبریز پرسولیسو چیکار میکنیم. با بیست هزار نفر اینطوری دست و پاشونو گم کرده بودن. اینجا با هفتادهزاز نفر گوششونو کر میکنیم.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

hamed_t_x_r - ایران - تبریز
آدم یا باید کور باشه یا خودشو بزنه به ...یت که نتونه فرق بین 20 هزار نفر(شایدم بیشتر) رو با 800 نفر بدونه. ظمنا محض اطلاع این خبرگزاری بگم که زبانی به اسم آذری هنوز تو دنیا کشف نشده.(آذری زبان نیست لهجست). زبان ما ترکیه با لهجه آذری
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
ashoor - ایران - تهران شماهم اره!!!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
بابابسه حالا خوب شد سوراخ شدید چه شورحسینی گرفته تماشاگرهای تراکتور رو فکرکنم اگر جزو ده تیم اول بشوید شورش میکنید نه؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

persepolis52616 - ایران - تهران
azerbaijan - سوئیس - زوریخ. hamed_t_x_r - ایران - تبریز . هی میگیم . فلانید بهتون برمی خوره من کی گفتم 800 نفر ...من گفتم باقی طرفدارهای تراکتور که تو جایگاه استقلالیها جا نمیشدن 800 یا 1000 نهایت دیگه 2000 نفر بودن اومدن طبقه دوم نه اینکه همه طرفدارهای تراکتور 800 نفر بودن....چشماتون رو باز کنید اول ببینید من چی نوشتم بعد حرف مفت بزنید
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
جمع کنید خودتونو حالا چی شده همه ..برداشته پرسپولیس سرورتونه اساس
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
ما تجزیه طلب نیستیم در میان فامیل نزدیک ما بیش از ده نفر توی جنگ عراق شهید شدند و تعدادی هم مجروح تا این مملکت حفظ شود . ashoor - ایران - تهران. وقتی اینها اصلیت ما را قبول ندارند میگویند شما تورک نیستید زبانتان تغیر کرده آذری هستی انتظار داری ما قربون صدقه شان بشویم. guevara - سویس - زوریخ . یک ضرب المثل هست که میگه مرغ سیاه تخم سفید گذاشته این در مورد شما کردها صدق میکنه بلاخره یه فوتبالیست دارید دیگه بژی ملاعمر
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
واقعا از این همه تعصب الکی متاسفم خداوکیلی کدام تیم ایرانی خوب بازی میکنه شما اصلا زیباپی بازی میبینید در ورزش شانس بی تاثیر نیست البته نه در همه مواقع ولی در ایران همه چیز اتفاقی و شانس است از برد استقلال یا ندیدن آفساید توسط داور یا نگرفتن توپ به اون سادگی توسط دروازبان تراکتور سازی
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
ashoor-ایران/ هموطن عزیز با نظرتون کاملا موافقم
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
piki82-ایتالیا/ اگه جایی رفتی که نمیدونی چه خبره؛ پابرهنه نپر وسط/ وقت کردی یه سری به بقیه مطالب ورزشی بزن میفهمی من بچه کجام یا عاشق چه تیمیم. باشه؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.