قذافی: باشگاه های فوتبال ایتالیا قدر پسرم را ندانستند

قذافی: باشگاه های فوتبال ایتالیا قدر پسرم را ندانستند

رهبر لیبی با دفاع از فعالیت های اتمی صلح آمیز ایران، خواستار خلع سلاح اتمی تمامی قدرت های اتمی دنیا و مخصوصا اسراییل و آمریکا شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، معمر قذافی رهبر لیبی گفت: تولید سلاح هسته ای توسط هر کشوری غیر قانونی است ،تا به حال نیز ایران در جریان فعالیت هسته ای خود دچار انحراف نشده است زیرا غنی سازی اورانیوم به هیج وجه خلاف قوانین بین المللی توصیف نشده است.

معمر قذافی افزود: ایران تاکنون داعیه تولید سلاح هسته ای نداشته و اگر بخواهیم کشوری در دنیا سلاح هسته ای تولید نکند، ابتدا باید تسلیحات اتمی اسراییل را خلع کنیم و متعاقب آن سراغ آمریکا، هند، پاکستان و برخی از کشورهای اروپایی برویم.

این مقام لیبیایی تاکید کرد: اگر اسراییل بخواهد به دستیابی به تمایلات اتمی خود ادامه بدهد، آنگاه مصری ها، سوریه ای ها، عربستانی ها و حتی فلسطینی ها هم باید به سلاح اتمی دست پیدا کنند زیرا اسراییل در همسایگی آنها واقع شده و طبیعی است که برای رویارویی با دولتی که چنین امکاناتی داراست، باید تسلیحات همسنگ با آن داشت.

معمر قذافی که در شبکه تلویزیونی اسکای نیوز انگلیس صحبت می کرد، در مورد اهدای جایزه صلح نوبل به باراک اوباما رییس جمهور آمریکا گفت: من شدیدا بر اینکه جایزه صلح نوبل لایق اوباما بود اعتقاد دارم اما این جایزه خیلی زود به او اهدا شد.

وی در بخش دیگری از مصاحبه خود در مورد فرزندش نیز صحبت کرد و از دلالان بازیکنان فوتبال خواست تا برای انتقال او به تیم های سرشناس جهان کمر همت ببندند.

وی در این زمینه گفت: تا کنون فکر می کردم حضور پسرم در ایتالیا بتواند فوتبال این کشور را متحول کند اما متاسفانه باشگاه های ایتالیایی پتانسیل نهفته در روح او را درک نکرده اند و ترجیح می دهند با روی نیمکت قرار دادن او، از وی کسب انرژی کنند. به همین دلیل می خواهم وی را به کشور دیگری بفرستم تا علاوه بر فراگیری فنون سیاست، تجربیات فوتبالی او را نیز به دیگران منتقل کنم.
nima.mp3 - ایران - اصفهان
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید.مثلث رویاییه احمدی نژاد - چاوز - قذافی. اینا اگه با هم یه جا جمع بشن میتونن دنیا را به .. بکشن.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

778899 - ایران - شیراز
با تشکر فراوان از مسئولین محترم سایت....وقعآ اگر یک هفته از قذافی خبر پخش نکنید من که دق میکنم...هیچ چیز به اندازه اظهار نظرهای این مردک دلقک منو نمی خندونه...تازه وقتی ادم این موجود ناقص الخلقه را میبینه متوجه میشه که احمدی نژاد در دنیا تنها نیست و درد ادم کمتر میشه...بدبخت مردم لیبی چی از دست این میکشند...اون قسمتی که در مورد پسرش صحبت کرده بود یک بار دیگه بزارید خیلی خیلی باحال بود.....شما نباید تمام اظهار نظرهاشو یک جا بزارید باید تیکه تیکه در روزهای مختلف بزارید تا ما سوژه خنده داشته باشیم....ترا خدا تو سایتتون قذافی را بیشتر کنید...
سه‌شنبه 5 آبان 1388

salar_20 - ایران - همدان
زرش........ک.2تا میمون بغل هم ایستادن.همین روزها انتری هم هوس میکنه توله هاشو بفرسته خارج برای فوتبال
سه‌شنبه 5 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
وقتی عکس بالا رو دیدم یاد این جمله افتادم. دیوانه چو دیوانه بیند خوشش اید.......
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Geelongcat - استرالیا - سیدنی
"فکر می کردم حضور پسرم در ایتالیا بتواند فوتبال این کشور را متحول کند ". از اون حرفهاست ها. ایتالیا قهرمان فعلی و چند دوره قبلی جام جهانی ایست. پسر قذافی اگه میتونه فوتبال لیبی را متحول کند !!!! .
سه‌شنبه 5 آبان 1388

himawari1038 - ژاپن - توکیو
اخی! قربون اون پاهای مخملیت بره ننه!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
سایت ایرانیان انگلستان جدیدا خیلی به قذافی علاقمند شده تمام حرفها و پچ پچ های این جوجه اردک زشت را در اختیار کاربران خوش اخلاقش قرار می دهد تا یک عده بیایند به عرب و اسلام و خدا و زمین و زمان فحش بدهند
سه‌شنبه 5 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
(می خواهم وی را به کشور «دیگری» بفرستم تا علاوه بر فراگیری فنون «سیاست» ، تجربیات فوتبالی او را نیز به دیگران منتقل کنم). .... بیچاره شدیم!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
دو تا روان پریش همدیگه رو دیدن / افتادن به ....شعر گفتن...!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

amishka - اذربایجان - باکو
میگم این دوتا چقدر شبیه همدیگه هستن .انگار با دوچرخه کورسی از رو پهن گاو رد بشی و دو تیکه اش کنی
سه‌شنبه 5 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
این مردک دهان گشاد تر از فاصلاب توالت دارد
سه‌شنبه 5 آبان 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
دو دیوانه چیز خُل در دو قاره آفریقا و آسیا.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.