درهای نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بسته شد

درهای نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بسته شد

با وجود این که پیش از این ساعت کار نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا ساعت 19 اعلام شده بود اما امروز و در آخرین روز نمایشگاه شانزدهم به غرفه‌داران اعلام شد که از ساعت 14 به بعد غرفه‌ها را تحویل دهند.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از آنجا که پیش از این ساعت کار آخرین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا ساعت 19 اعلام شده بود، بازدیدکنندگان بسیاری بعد از ساعت 14 به مصلای امام خمینی (ره) مراجعه کرده اما با درهای بسته‌ی نمایشگاه مواجه شدند.

برای ورود در نمایشگاه حتی از حضور خبرنگاران نیز ممانعت به عمل می‌آید و تنها کسانی که برای جمع‌آوری غرفه‌ها خود را معرفی می‌کنند می‌توانند وارد محدوده نمایشگاه شوند.

این تغییر ساعت مشکلات فراوانی را برای غرفه‌داران به ویژه غرفه‌هایی که مسوولان را برای گفت‌وگو و بازدید دعوت کرده بودند، مواجه کرد.

aghakian - ایران - تهران
چیچیش جالب بود؟ خب قانونا این ساعت باید تخلیه میشد
دوشنبه 4 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
بنابه گزارشهاى دریافتى زندانیان سیاسى و عادى سلولهاى انفرادى بند یک زندان گوهردشت کرج ـ معروف به سگدانى ـ روز گذشته در یک حرکت جسورانه براى چند ساعت سالن سلولهاى انفرادى را به تصرف خود در آوردند. این حرکت اعتراضى از عصر روز یکشنبه سوم آبان ماه حوالى ساعت17 وسى دقیقه زندانیان شروع شد. زندانیان با پاسداران دژخیم که آنها را مورد شکنجه قرار مىدادند درگیر شدند و آنها را به سختى گوشمالى دادند. در این درگیرى حداقل 2 پاسدار شکنجهگر به نامهاى محسن خالصى و مرجانى مجروح شدند و سایر پاسداران هنگامى که خشم غیرقابل مهار زندانیان را دیدند فرار کردند. بنابه این گزارشها زندانیان، کلید سلولهاى انفرادى را از دژخیمان گرفتندو اقدام به باز کردن درب تمامى سلولهاى انفرادى نمودند و هم بندیان خود را آزاد ساختند. به این ترتیب این محل به‌طور کامل به تصرف زندانیان درآمد. تصرف سلولهاى انفرادى قرون وسطائى تا ساعت21 ادامه داشت.
دوشنبه 4 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
عجب! خیلی جالبه، خاک بر سرها از شدت ترس نمی دانند چکار کنند. نه غزه نه لبنا جانم فدای ایران 12 آبان و 13 آبان فراموش نشه.
دوشنبه 4 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
aghakian - ایران - تهران برو پی کارت اقا کیهان مزدور. شماکی تعطیل میکنیدو میشه ساعت کری خودتو بگی ؟ شما که قتل ندا رو انکار می کنید ازتون هر ی بگید بر میاد. مرگ بر رهبر کثیفت که حقوق به تجاوز گر و قاتل ایرانی میده.
دوشنبه 4 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
زنده باد ایرانی،،،،،،،،، invincible - آمریکا - مینستا.. .........سپاس گرامی همیشه خوش خبر باشی. بنابه گزارشهاى دریافتى زندانیان سیاسى و عادى سلولهاى انفرادى بند یک زندان گوهردشت کرج ـ معروف به سگدانى ـ روز گذشته در یک حرکت جسورانه براى چند ساعت سالن سلولهاى انفرادى را به تصرف خود در آوردند. این حرکت اعتراضى از عصر روز یکشنبه سوم آبان ماه حوالى ساعت17 وسى دقیقه زندانیان شروع شد. زندانیان با پاسداران دژخیم که آنها را مورد شکنجه قرار مىدادند درگیر شدند و آنها را به سختى گوشمالى دادند. در این درگیرى حداقل 2 پاسدار شکنجهگر به نامهاى محسن خالصى و مرجانى مجروح شدند و سایر پاسداران هنگامى که خشم غیرقابل مهار زندانیان را دیدند فرار کردند. بنابه این گزارشها زندانیان، کلید سلولهاى انفرادى را از دژخیمان گرفتندو اقدام به باز کردن درب تمامى سلولهاى انفرادى نمودند و هم بندیان خود را آزاد ساختند. به این ترتیب این محل به‌طور کامل به تصرف زندانیان درآمد. تصرف سلولهاى انفرادى قرون وسطائى تا ساعت21 ادامه داشت.
دوشنبه 4 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
. invincible - آمریکا - مینستا ! اگه این خبر صحت داشته باشه, فکر کنم تا سال اینده از دست این اوباش راحت بشیم
دوشنبه 4 آبان 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
داود-استانبول - ترکیه - استانبول بخدا سوگند که عده ای اینقدر بی مغز.بی اطلاع.بیسواد و بی.......هستند که تعجب اوره.چطور نمیتوانند این همه بزرگی.زیبائی و خلفت شگفت انگیز خداوند را با فرضیه غیر منطقی و متناقض میخواهند این همه شواهد از خلقت خداوند را تکذیب کنند؟احمقانه است. انسانهای دیندار غیر از اینه که شرفشان ناموسشان.ایمانشان.محجوبیتشان و غیرتشان رابرای مردمشان وطنشان عقیدهشان فدا میکنند.البته انسانهای معتقد بخدا نه هر غالطاقی که ادعای دینداری بکنه.مهم اعتقاد بخداوند و تمامی ادیان برای نزدیک کردن انسان به خداوند است.در اخر دیندار پدرسوخته بیشرف داریم.بی دین نامرد بیوجدان هم داریم.برعکس.دینداری بمنزله خوبی یا بدی انسان نیست ای بیخردان.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
نمایشگاه نبود زوریشگاه بود
سه‌شنبه 5 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.