اعتراضات دانشجویی دانشگاه شاهرود ۴ آبان - ویدیو

اعتراضات دانشجویی دانشگاه شاهرود 4 آبان 


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=hvmy-dz2up0

 

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
زنده باد دانشجوی با غیرت
دوشنبه 4 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
دوست عزیزی که زحمت می کشی فیلمبرداری میکنی لطفا از پشت سر فیلم بگیر نه از روبرو نزارین بچه ها شناسائی بشن .پیروز باشید.
دوشنبه 4 آبان 1388

maxrapell - کانادا - ونکور
چهره ها معلومه چرا؟
دوشنبه 4 آبان 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
خواهشا چهره بچه های رو نشون ندید.
دوشنبه 4 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
این کجاش اعتراض دانشجویی بوده؟ اینکه فقط یک شعر خونی دست جمعی بوده. جواب این اعتراضات پراکنده و برهم زنندگان نظم عمومی در 13 ابان توسط مردم داده خواهد شد تا حساب کار یک عده فرصت طلب دستشون بیاد.
دوشنبه 4 آبان 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
4 آبان ماه بر همه مبارک باد...درود بر روان آریا مهر.
دوشنبه 4 آبان 1388

arashneda - انگلستان - لندن
تو رو خدا شطرنجیشان کنید.
دوشنبه 4 آبان 1388

Avareh1353 - سوییس - ژنو
دادن یک خبر داغ ارزش نداره که باعث دستگیری این عزیزان دلیر بشه لطفا شطرنحی کنید صورتهاشونو.همه ما که میدونیم با حه خون آشامهایی طرف هستند.
دوشنبه 4 آبان 1388

panizl - ایران - تهران
شطرنجیشان کنید.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
bavar88 - هلند - امستردام. دنبال جلب توجهی یا بد بیراه دلت می خواد؟. توی هلند چه غلطی می کنی؟ جاسوسی و مزدوری. یک ذره از انسانیت اروپایی ها یاد بگیر.یک ذره از اون دموکراسی و حقوق بشر یک ذره از ازادی بیان و عقیده در اون کشور یک ذره از شعور اروپایی ها یاد بگیر.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
متاسفانه نمیتونم فیلم رو ببینم. این فیلم مال دانشگاه آزاده یا صنعتی؟ به هر حال خیلی دل و جرات دارند. چون مردم شاهرود به شدت خشک مقدس و نیروهای انصار ولایت در آن فعالند. پایگاه اونها هم یک مسجده به نام مسجد غربا
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوستان عزیز و خوبم اگر فیلترشکنی برای مشاهده یوتیوب دارید از شما ممنون میشوم. زنده و پیروز باد راه سبز آزادی ملت بزرگ ایران
سه‌شنبه 5 آبان 1388

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
این تصاویر مربوط به تالار شقایقهای دانشگاه صنعتی شاهرود و در جریان همایش خط امام در این تالار هست.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

رزیتا - ایران - همدان
سلام میشه به من بگید چطوری می تونم ویدئو ها رو ببینم ، آخه من از فیلتر شکن واسه دیدن سایت استفاده میکنم مرسی
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
lisa - امریکا - کالیفرنیا اره من اومدم اینجا جاسوسی تو انجا چه غلطی می کنی رفتی الافی؟ اتفاقا از این اروپاییها یاد گرفتم که رحم و مروت یعنی کشک! یعنی کشورهای دیگر را به جون هم بنداز و حکومت کن درست مثل اربابت که همش دنبال لشکر کشی به مناطق دیگر هستند حتما خیلی هم افتخار میکنی که پاس انجا را داری نه هر وقت انجا را ول کردی و رفتی ایران با بقیه یکسان شدی انوقت حرف یا ...ت بزن. کمی مطالعه کن عزیز ببین از همسایه چه خبر.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
زنده باشید.ننگ برجمهوری عربها
سه‌شنبه 5 آبان 1388

ALI6529 - ایرن - شیراز
مرگ بر منافق
سه‌شنبه 5 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
bavar88 . روز 13 ابان مردم حالیتون می کنن. این مردم تا حکومت اخوندی گورشو گم نکنه دست بردار نیستن. یک مشت روضه خون گدا یک مشت بی سواد که فقط به درد چایی دادن توی مسجد و تکیه می خورن دارن به مردم حکومت می کنن و مردم در شعارهاشون می گن جمهوری ایرانی و نفرت و انزجارشونو از اسلام ابراز می کنن . این کوه اتشفشان خاموش شدنی نیست و این آغاز پایان جمهوری ننگین اسلامیست. و امثال تو که پاره تن این نظام فاسدن و یا به نوعی از بغل این نظام سود می برن باید هم از این نظام جنایتکار دفاع کنن و از جوشش و خروش مردم بترسن.پرسیدی من توی امریکا چه می کنم؟ با شرافت زندگی می کنم و در صف نخست هر حرکت اعتراضی ضد رژیم هستم. مردم اروپا چه ربطی داره به رییس جمهور امریکا و سیاست هاش .گفتم برو از مردمی که داری بینشون زندگی می کنی انسانیت یادبگیر. تو اگه ایرانی هستی باید دلت برای مردم تحت ستم خودت بسوزه به فلسطین و لبنان و افغانستان چه کار داری؟. از مادرای کشته شده ها از مادر ندا ٬ ترانه پاک که وحشیانه بهش تجاوز شد و نیمه جون سوزاندنش ٬ از مادر سهراب ٬ از بغض ابراهیم شریفی و صورت زجرکشیدش خجالت بکش.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
bavar88 -هلند-آمسترداممعلوم میشه آدم عصبی هستی هرچی دلت میخواد بگو جوجه رو آخر پاپیز میشمارنداگه بقول خودت تو جاسوس نیستی . و هیچ حق حسابی بهت نمیدند و طرفداریت فقط از روی دلسوزی است . پس 13آبان نگران چی هستید
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
lisa - امریکا - کالیفرنیا یواش لیسه جون. اگر همه مثل شما از خارج کنترل راه دور کنند شاید دمکراسی به ایران بر گرده ههههه! حالا ببین که متفکران ما کی ها هستند که یک مشت بی سواد به قول خودت ریس انها هستند حتما از جنس تو هستند. حرص نخور جانم. برای تو هم ارزوی شفا دارم. نه بابا ظاهرا معنی شرافت را هم خوب بلدی اصلا چند بخش است؟ چه جور جنسی است. مالیات هات کجا میره تو جیب مادر ندا یا سهراب؟
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

عبور - هند - پونا
اقا مطمئنی شاهرودیها خشک مقدسند. من که فکر میکنم توی شهرهای با جمعیت زیر 200000نفر شاهرود یکی از با کلاسترین هاست.دخترهای توپی داره...تمام دوستان شاهرودی من صددرصد بامذهب مخالفند
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
bavar88. ما از راه دور برای مردم تعیین تکلیف نمی کنیم مردم خودشون باشعورن و وظیفه خودشونو خوب می دونن. بهت گفتم مردم تا این حیوانها رو از ایران بیرون نکنن دست بردار نیستن. و کسی که مثل تو از این قاتلین متجاوزین دزدها ادم کش ها که همه دنیا ازشون متنفرن دفاع می کنه فکر نمی کنم شرافتمند و باابرو باشه
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
lisa - امریکا - کالیفرنیا: لیسه جون! باز که قاط زدی قرار نبود که زود از کوره در بری. اگر تحریک جوانان وطن و خط دهی امثال تو به انها دخالت در کار ایرانیهای داخل نیست پس می شه بفرماید که چی چی هست حتما چیزه نه؟ در یکی از پستهای سمت راستی درباره ناسازگویی و ریشه در تربیت خانوداگی نوشته بهتر است انرا از بر کنی. شب خوب بخوابی جانم.
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
bavar88. پس می خوای بگی قیام مردم ایران از امریکا و غرب و به قول شماها استکبار جهانی جرقه خورده و هدایت می شه. چرا خودتونو گول می زنید و پرت و پلا می گید. استکبار و این حرفا کدومه. قیام مردم علیه استبداد اخوندی یک قیام خودجوش و رهبر مشخصی جز خود مردم نداره. در ضمن رعایت ادب در مقابل انسانها ضروریست . و این برای رژیم و هواداراش صدق نمی کنه.
جمعه 8 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.