پاکستان یازده سرباز سپاه پاسداران را بازداشت کرد

پاکستان یازده سرباز سپاه پاسداران را بازداشت کرد

در ماه های کنترل وضعیت امنیتی در سیستان و بلوچستان به عهده سپاه پاسداران بوده است

به گفته مقام های پاکستانی یازده نفر از سربازان سپاه پاسداران ایران به دلیل ورود غیرقانونی به خاک پاکستان توسط ارتش پاکستان دستگیر شده اند.

خبرگزاری اسوشیتدپرس گزارش داده که این یازده نفردر ناحیه ای به نام ماشکل در نزدیکی مرز ایران و پاکستان در ناحیه بلوچستان نگهداری می شوند.

یک افسر پلیس پاکستان به نام دادالرحمن به خبرگزاری اسوشیتدپرس گفته است بازداشت شدگان تحت بازجویی قرار دارند و دو وسیله نقلیه آنها هم ضبط شده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام امنیتی پاکستان که نخواست نامش فاش شود نوشت: "این مسئله بسیار جدی است. ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چرا این افراد وارد خاک ما شده اند."

چرا سربازان وارد خاک پاکستان شدند؟

در حال حاضر جزئیات ورود سربازان سپاه به خاک پاکستان مشخص نیست.

پیمان فروزش، نماینده زاهدان در مجلس پس از کشته شدن چند فرمانده سپاه در جریان یک بمبگذاری در جنوب استان سیستان و بلوچستان (در روز 26 مهر) گفته بود: "ما خواستار آن هستیم تا عملیات متقابلی از سوی سپاه در خاک پاکستان انجام شود."

اما خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام امنیتی دیگر در پاکستان اعلام کرد نیروی مرزی ایران به مقام های پاکستانی گفته اند که ورود به خاک پاکستان تصادفی بوده و "پس از آن رخ داد که سپاه پاسداران در نزدیکی مرز با پاکستان عملیاتی را علیه اعضاء جندالله آغاز کردند."

محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران نیز ساعاتی پیش از اعلام خبری سربازان سپاه پاسداران در خاک پاکستان، در یک کنفرانس خبری به "قول مساعد پاکستان" برای مبارزه با جند الله اشاره کرد و گفت:" با توجه به این مسئله نیازی به وارد شدن به خاک پاکستان نیست."

ایران، جندالله، پاکستان

خبر دستگیری یازده عضو سپاه پاسداران ایران در خاک پاکستان تنها سه روز پس از سفر سرتیپ مصطفی محمد نجار، وزیر کشور ایران به پاکستان صورت می گیرد که در این سفر دو کشور درباره همکاری های امنیتی و مرزی گفتگو کردند.

در این دیدار آقای نجار پس از ورود به خاک پاکستان از وجود "شواهدی" مبنی بر وجود عبدالمالک ریگی، رهبر گروه جندالله در خاک پاکستان صحبت به میان آورد و خواستار تحویل این فرد به ایران شد.

این خواسته پس از آن مطرح شد که در روز 18 اکتبر (26 مهر) در اثر یک بمبگذاری در جنوب سیستان و بلوچستان که بعدا جندالله مسئولیت آن را به عهده گرفت، چند تن از فرماندهان سپاه پاسداران (از جمله جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه) کشته شدند.

این حمله توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد محکوم شد و مقام های پاکستانی نیز درباره آن ابراز تاسف کردند.

اما در هنگام سفر وزیر کشور ایران به پاکستان، رحمان مالک همتای پاکستانی او حضور عبدالمالک ریگی در خاک پاکستان را رد کرد.

جنبش مقاومت ملی ایران - جندالله - که رهبری آن را عبدالمالک ریگی برعهده دارد ظاهرا در سال 1382 در مخالفت با سیاست جمهوری اسلامی در قبال آنچه که تبعیض علیه پیروان تسنن در سیستان و بلوچستان می خواند تشکیل شد.

این گروه مسئول یک رشته حملات مسلحانه، عملیات انتحاری، بمب گذاری و گروگانگیری معرفی شده است.


مرزبانان پاکستان 11 پاسدارایرانی را بازداشت کردند  

رادیو فردا : مرزبانان پاکستان یازده تن از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازداشت کرده اند. خبرگزاری رویترز بنقل از یکی از مسئولان مرزی پاکستان می گوید این افراد امروز در منطقه مشخل Mashkhel پس از عبور بداخل پاکستان بازداشت شدند. این مسئول مرزی پاکستان افزوده این موضوعی جدی است و آنها در حال تحقیق هستند تا ببینند این پاسداران به چه علت وارد خاک این کشور شده اند. یکی دیگر از مسئولان مرزی پاکستان گفته است افراد بازداشت شده گفته اند آنها در تعقیب اعضای جندالله در نزدیکی مرز بوده اند و تصادفا وارد خاک پاکستان شده اند. گروه جندالله مسئولیت سوء قصد انتحاری اخیر در سیستان و بلوچستان ایران را برعهده گرفت. در آن انفجار ۴۱ نفراز جمله چند تن از فرماندهان سپاه پاسداران کشته شدند. ایران می گوید گروه جندالله درداخل پاکستان مستقر است اما پاکستان این ادعا را رد می کند.

blueberry64 - ایران - تهران
چه جالب گفته ورود به خاک پاکستان تصادفی بوده
دوشنبه 4 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
خوب معلومه شغله سپاه پاسداران بعد از فروش مواد مخدر اشوب در کشورهای اسلامی است
دوشنبه 4 آبان 1388

ناصریه - ایران - تهران
درود بر جنداله. امیدوارم اعراب اهواز و کردها از این حرکت درس مقاومت یاد بگیرند
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
رئیس جمهور پاکستان به ایران آمد تا گروههای تروریستی را با همکاری دو کشور دستگیر کنند ، افرادی از سپاه پاسداران را دستگیر کردند!
دوشنبه 4 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
از قدیم گفتند : چوبه خدا صدا نداره اگه بخوره دوا نداره . اینقدر سپاهه پاسداران به این مردم ظلم و ستم کرد تا اینکه حالا داره تاوون پس میده / چپ و راست دارن بد میارند / قابله توجه خامنه ای چلاق و عنتری که دارن می تازونن و فکر میکنند روزگار فقط به همین منواله ......
دوشنبه 4 آبان 1388

remoni - هلند - آمستردام
مید وارم به همتون تجاوز کنن.تا شاید یه لحظه به خودتون بیاین که چه خیانتی به انسان و انسانیت کردید.روحشان شاد راهشان سبز.نوبت تک تکتون میرسه.پاینده ایران.
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. ناصریه - ایران - تهران. درود بر جنداله. امیدوارم اعراب اهواز و کردها از این حرکت درس مقاومت یاد بگیرند}} تو غ کردی و اون کسایی که مثل تو فکر میکنند. من خوب میشناسمت ستون پنجمی! تو از اون عربهایی هستی که همه چیزشون رو دو دستی به صدام دادن که بیاد و رو هم بده. ای بر سر تو و همفکرانت. درضمن ناصریه نیست و اهواز است. بوگندو!
دوشنبه 4 آبان 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
بی عرضه ها مثلا خواستن ماموریت خارجی انجام بدن
دوشنبه 4 آبان 1388

arshako - فنلاند - یلسینگ
این هم از شاهکارهای دولت
دوشنبه 4 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
اخ جان ذوق زده شدم !. از طرف من اجازه دارید باشون کارهای بد کنید. فی امان الله
دوشنبه 4 آبان 1388

wAXY - امریکا - سیاتل
هارت و پورتشون برای مردم فقط. یاد صحنه گرفتن ملوانهای بر ینا نیایی افتادم عوض داره گله نداره  
دوشنبه 4 آبان 1388

oldboy - انگلستان - لندن
هر بلایی سر چکمه پوشهای خون آشام سپاهی بیاد توسط هرکس باید استقبال کرد.چون سپاه مافیای قدرت ایران هست و ریش و پشم کثیفش آغشته به خون آزادیخواهان ایران.
دوشنبه 4 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
بهترین کار اعدام انهاست و فرستادنشان به درک است.
دوشنبه 4 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیز:. سپاه پوشالی پاسداران با پولهای هنگفتی که تازگی بهش دادن(۸ بیللین دلار) سر کار هست وگرنه انقدر ترسو و پوشالی هست که در صورت محاصره همگی‌ فرار می‌کنن،اونها کودن بدون تحصیلات و مزدور هستن و اوباش،هر کسی‌ شک داره بره و سبگهٔ اونهارو ببین،حتا اگر ارتش آمریکا با اون پرسیدنتی که اینجا بهش میگن ترسو(اوباما)هم بیاد کمک سپاه این دفعه مردم اونهارو نابود می‌کنن،تمامی تظاهرات توسط مبارزین شروع می‌شه،و در ۱۳ آبان هم اوج میگیره.موفق و پیروز باشید.
دوشنبه 4 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . اتفاقا من هم میخواستم این رو بگم ....همه چیز این حکومت برعکس نتیجه میده با پاکستان مذاکره نکرده بودند وضع بهتر بود!!!!
دوشنبه 4 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
این 11 سپاهی در حال چریدن بودند که راه گم می کنند. این حیوانهای زبان بسته فکری ندارند باید دید چوپون آنها کجا بوده.
دوشنبه 4 آبان 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
کاش 11000 رو که دستشون به خون ایرانی الوده شده دستگیر میکرد و همان بلائی که سر جوونای ما اوردند سرشون بیارند.جمزوری اسلامی کثیف باید برود.
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. ناصریه - ایران - تهران تجزیه طلب؛ بروگمشو!
دوشنبه 4 آبان 1388

ناصریه - ایران - تهران
انتی....تو عددی نیستی که جوابتو بدن ..... . برو بخواب اینطوری برای اعصابت هم بهتره عزیزم
دوشنبه 4 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
وقتئ که تروریستها به جون هم میافتن
دوشنبه 4 آبان 1388

iran mihanam - سوئدمالمو - سوئدمالمو
عجب اینا همون پاسدارها هستن که چند ماهیه هممیهنان بی دفاع را با گلوله میکشند. خاک بر سرتون پاسدارای ترسو و بی پدر
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت اول. احمدی کوتوله آهای ریشواحمق کار داره به جای باریک میکشه - برو به رهبرت خبر بده که دارند همان بلائی که صدام حسین به سر شهرهای مرزی ایران در زمان حکومت شاه واوایل حکومت پیرسگ خمینی می آورد و بهانه می گرفت که می خواست به ایران حمله کنه -عینشو دارند پاکستانی ها یواش یواش راه می دازند امروز گروه چندالله فردا گروه چوس الله و پس فردا گروه پشم الله شرو ع می کنند همشونم از داره و دسته طالیبان هستند و اگر سپاه پاسدار روشو زیاد کنه از همون بمب هائیکه که هر روز تو پاکستان در میره چند صد از اون تاپاله های پاکستانی رو می کشه روزی چندتاش هم تو تهرون هم در میره و روده ومعده مردم به درو دیوار و درخت می چسبونه ! .
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت دوم. پاکستانی ها می بینند که خیلی قرآن زیر بغلی های ریشو و مفت خورعمامه ای ایرانی چگونه با پول های میلیاردی نفتی ثروتی برای خود و آقازاده ها به هم زده اند ولی آنها اگردر بیابان های پاکستان مارمولکی هم گیرشان بیاد باید صد دفعه شکر کنند خبر دادن میلیون ها ذلار پول تو جیبی به خالد مشعل ودیگران پاکستانی ها را به طمع انداخته است که لاقل حتی یک پلایشگاه نفت ایران و یا بندر عباس راهم بگیرند نعمت خدائی است و تمام بهانه های زیر شکمی اراذل بلوچ که دین و زبان است تمامی بهانه است- احمدی عنتراگر فکر می کنی چند تا پاسدار ریغورو میفرستی اونجا و ماجرا تموم است کورخوندی تازه داره شروع میشه این ارذل دیگه از اروپا وامریکا براشون پول نمی آد ودر شرایط کنونی دستشون بطرفت دراز شده و اگر بهشون ندی چیز دیگرشون بطرفت دراز میشه !.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت سوم . احمدی یک چیز یادت نره که که نه تو و نه خیلی از خیالاتی های قلدر اتم دوست وطنی نمی دونند و نمی خوان بفهمند اونکه که همون پاکستانی ها موزاتمی گذاشتند زیر پاتون و حالا که اینقدر پول خرج کردید غربی ها میکن اگر دست به اتم بازی بزنید انگشتاتون رو میشکنیم !! بدو بدو با همشیره برو حضور رهبرت بگو داره گندش در می آد که شاید یک استخاره قرآن بکنه که شاید درحکمتی از توی مستراح مسجد قم براتون باز بشه !! غرب برای ساکت شدن منطقه از شر اتم بازی ملاهای ایران وخاموش کردن آتش افروزی طالیبان در منطقه خاورمیانه حاضر خواهند بود گاو چاق و پروارشده ای مانند ایران را به قصاب خانه پاکستان و طالیبان بفرستند !.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

iran mihanam - سوئدمالمو - سوئدمالمو
ناصریه - ایران - تهران . بهتره که انرژیتو هدر ندی و به چیز جدید فکر کن چون فکر جدای خوزستان حماقته در خود خوزستان مردم تارو مارتون میکنن می فرستیمتون مکه و مدینه همون جای که اجدادت 1400 سال پیش زندگی میکردن سوئدمالمو
سه‌شنبه 5 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
سر دولت پاکستان را گرم میکنه که از اون طرف طالبان وارد خاک پاکستان بشود و بعد یک درگیری پیش می یاد و چندین نفر کشته می شن و بعد به خانواده کشته شدگان سپاه میگن. ما از این طریق طا فی کردیم.در هر صورت اینها می خواهند به یک کشوری جنگ کنند.چون در کشور گرانی بیداد میکنه!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

kouroshparast - ایران - بابل
از این اسلام گرایان بیشتر ازاین انتظار نمی رود که همدیگر را قتل و عام کنن لیاقتشان بیشتر از این نیست
سه‌شنبه 5 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ناصریه - ایران - تهران . این را بدان که ایران نخواهد مرد ملا با اسلام ننگینش به گور خواهد رفت ننگ بر کسی گوشت و پوستش در ایران پرورده شده و مار در استین بوده امثال تو که در ایران تمرگیده اید مثل جغدی می خواهید بر ویرانه ی ایران شادی کنید ولی کورررررررررر خوانده اید همکاران ملایان کثیف و اسلام ننگینش. ایران را نمی خواهید راه باز جاده دراز....گورستان.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
ناصریه - ایران - تو از همون خائن هایی هستی که مایه ننگ قشر محترم هموطنان عرب زبان بشمار میایی هرچی زودتر..در هر قبرستانی که میخواهی برو از ایران درضمن نه کردهای غیور ونه عربهای عزیر ایران زمین به نصیحت تو احتیاج ندارند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - من هم مثل تو خشونت را بر علیه هرکس و هر چیز محکوم میکنم ولی بهتر نیست این محکوم کردن ها بدون توهین و بدون کابرد واژه هایی مثل ((بوگندو)) و ((بروگمشو)) باشه؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

freydun - ایران - شیراز
ناصریه - ایران - تهران . زائده صدام حسین!!! تو برو سر خواهرت را ببر که با شوهرش دعوا کرده یا به دختر عمویت که زن پسر خاله ات نشده چاقو بزن .البته میتوانی با بمب گذاری در معابر عمومی مردم عادی را هم بکشی. ولی اگر ایران از دست عربهای متولد عراق و..های تازی ازاد شد مهر ما را میبینی. اینرا برایت تضمین خواهم کرد
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
احتمالن تیم فوتبال سپاه بود که برای یک بازی دوستانه با جندالله عازم پاکستان بود!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
آنتی اسلام - ایران - اهواز. خودتو کنترل کن زیاد جوش نزن دوست داری کسی به تو بگه لر هفت لنگ بزچران
سه‌شنبه 5 آبان 1388

damst2005 - ایران - تهران
اون سه تا آمریکایی عکاس که در کردستان گردشگری می کردن و تصادفی وارد محدوده ایران شده بودن رو یادتونه که چند ماهه دستگیرشون کردن. کلی هم شعار دادن که تجاوز به خاک ایران و جاسوسی و دخالت در امور داخلی ایرانه و از این حرفا... حالا اونو بذارین کنار این خبر ورود نیروهای سپاه به خاک پاکستان که بنده خداها کاملاً تصادفی !!!!!!! وارد خاک پاکستان شدن... حتما شرع و قرآن گفته این برای حفظ اسلامه و واجبه
سه‌شنبه 5 آبان 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
ناصریه - ایران - تهران من به سپاهیا کاری ندارم ازشونم خوشم نمیاد ولی می دونی این جندالله چه گروهیه اینا صد برابر اسلامشون ازین آدمای فعلی بدتره بیان نمی ذارن دیگه کسی نفس بکشه مرتیکه زن خودشو با برادرشو سر بریده می خوای به تو رحم کنه؟اون وقت می گی زنده باد اینا دیوانه ان به خدا دلتونو به کی خوش کردین؟سپاه هم توی این مساله نشون داد که عددی نیست و فقط زورش برای مردم بی سلاح و بی دفاع هستش
سه‌شنبه 5 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
ناصریه - ایران - تهران ...... شنگول جان! بازم از این حرفا بزنی میفرستیمت قزوین، .. ها!!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bluestar - ایران - تهران من این ناصریا و طرز فکرش رو خوب میشناسم. ایشون از حضرات "خلق" عرب هست که به اهواز الاحواز یا ناصریه میگویند. که می خواهند خوزستان از ایران جدا شود ( اون بگه ف من میگم فرحزاد!) پشت بند آیدیش هم زده تهران؛ که بگه من اصلاً تهرانیم و خوزستانی نیستم! و تعداد این ..ها در خوزستان به هزار .. هم نمی رسد ( واحد شمارش..) و مطماً باش 100% اشتباه نمیکنم. و ایشون همون "بوگندو" هستند. خودش خوب میدونه منظورم چیه! من نوکر عربزبان های ایرانی و آذری ها و همهء اقوام با شرف ایرانی هستم. اما حساب این تجزیه طلب ها زمین تا آسمان فرق میکند. خودت خوب یادت میاد که من یک مرتبه گفتم ریگی ( ز ن ا زا ده) خوب کرد که در مسجد بمب گذاشت ( با اینکه همیشه ازش متنفرم!) !
سه‌شنبه 5 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. bluestar - ایران - تهران اما این حرف جهت دار که : « امیدوارم اعراب اهواز و کردها از این حرکت درس مقاومت یاد بگیرند» برای جدا کردن و تکه تکه کردن ایران بکار میرود. و زمین تا آسمان با کلام من فرق میکند . یک صحبت هم با همین بوگندو دارم. آنتی اسلام و بلواستار و دیگران با هم مشکل عقیدتی دارند که بالاخره یک روزی حل میشود؛ حالا یا اونوری یا اینوری یا وسط. اما همهء ما برای ایران جان میدهیم. فرقی نمیکنه کافر یا مسلمان یا بهایی و....... ما همه ایرانی هستیم و حساب تجزیه طلب جداست. تو دشمن مملکت من هستی هرجا باشی به عنوان جواب؛ چیزی جز مشت گره کرده و محکم همهء ملت ایران در دهن ..؛ نصیبت نخواهد شد.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

JAMSHID_64 - ایران - تهران
ناصریه - ایران - تهران.. شتر در خواب بیند پنبه دانه.... آخه .. اصلا می دانی جندالله کی و چی است؟ نکنه فکر کردی یه چیز خوردنیه؟ ملخ خور وهابی بی بی بی
سه‌شنبه 5 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ناصریه - ایران - تهران حرفهای تجزیه طلبانهء آدمهایی مثل تو بسیار خوب و لذت بخش است. چون همهء ایرانیان را با هر طرز فکر و عقیده و مرام و مذهب و نژاد و... متحد و یکپارچه میکند. من نوکر همهء شیعیان و مسلمانانی هستم که برای ایران جان میدهند. آفرین باز هم بگو
سه‌شنبه 5 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
ناصریه - ایران - تهران . این را بدان..... ال اهواز سگ کی باشه که بخواهد . سلطنت ال اهوازی را در خوزستان بوجود بیاورد.در اینده شما ها هیچ مکانی در اهواز نخواهید داشت.همه شما تازیها را از ایران بیرون خواهیم کرد بهمراه اسلامتان.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

قصبه - ایران - ابادان
شیراز جان میدانم از دست ابادانیها و اهوازیها نارحت هستی علت شو هم من تو میدونیم نه..اما چون اسم صدام حسین اوردی خواستم بهت بگم صدام حسین هم اونیه که به شما کاسه زهر خوراند نه ....
سه‌شنبه 5 آبان 1388

قصبه - ایران - ابادان
شیراز جان میدانم از دست ابادانیها و اهوازیها نارحت هستی علت شو هم من تو میدونیم نه..اما چون اسم صدام حسین اوردی خواستم بهت بگم صدام حسین هم اونیه که به شما کاسه زهر خوراند نه ....
سه‌شنبه 5 آبان 1388

iran mihanam - سوئد مالمو - سوئد مالمو
شاهسون - ایران - ساوه . بوی عقب ماندگی ذهنی میدی و همچنین اعتقاد به جن و امام و امامزاده سوئد مالمو
سه‌شنبه 5 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
ناصریه - ایران: اینها ایران را فقط برای فارسها میخواند. به دروغ تظاهر به دموکراسی دارند. من مخالف تجزیه ایران هستم و شماهم چنین حرفی نزدید ولی خیلیهابا چنگ دندان به شما حمله کردند . هزار سال دیگر ما به دموکراسی نخواهیم رسید.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. شاهسون - ایران - ساوه 1- من لر نیستم 2- تو هم بوی تجزیه طلب میدی و هیچ بعید نیست همین "ناصریه" باشی ( چون توی این سایت ایرانیان انگلستان یکی یا دوتا تجزیه طلب بیشتر نداریم. خیلی تابلویی) خوب بکن توی اون کلهء ...اگر دوست نداری توی ایران ( ایرانزمین) بمونی؛ راهت رو بکش و بزن به چاک. کسی برای تو و دارو دستهء تجزیه طلبت کارت دعوت نفرستاده. حاضرم قسم بخورم که تو آذری ( بقول خوت ترک) هم نیستی و یک آدم بی ریشه و بی اصل و نصب هستی ( بی شجره نامه) که ... رو هم نمیشناسی چه برسه به ایل و طایفه ات. :-))
سه‌شنبه 5 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
شاهسون حکومت صفوی را تشکیل دادند. چه خوب که فامیلت را حفظ کردی مثل بعضیها بی ریشه نیستی.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
سایت ایرانیان انگلستان فقط 2 تا تجزیه طلب دارد 1 - . شاهسون - ایران - ساوه 2- ناصریه - ایران - تهران حاضرم شرط ببندم هر دوتا شون یکی هستند و در ضمن ایرانی هم نیستند! همین روزها تقشون درمیاد و باز دوباره شاهد این جمله خواهیم بود : کاربر محترم ..... ( در ضمن مسئولان محترم سایت؛ حیف کلمهء محترم که برای این .. ها بکار میبرید! اگر جای شما بودیم دو تا پس گردنی به این ارازل میزدیم. خداییش خسته نباشید که اینقدر تحملتون بالاست!)
سه‌شنبه 5 آبان 1388

iran mihanam - سوئد - مالمو
parvin ariya - ایران - اصفهان . خانم دموکراسی منظور از دموکراسی این نیست که مردم بلوچ را تحویل طالبان جند الله و خوزستان که سرزمین ایرانی بوده و هست را تحویل گروه جنایتکار و تروریست بدیم اگر در ایران دولتی باشه کاردان و میهن پرست و مردمی که امنیت اقتصادی و جانی و حیثیتی مردم را تامین کنه هرگز مردم بلوچ و عرب و اذری و کرد نمی خوان از ایران جدا بشن یه کر یا عرب وقتی صبح از خواب پا می شه به صبحانه و شغل و خیال راحت احتیاج داره نه به حاکم با لباسه عربی یا کردی یا بلوچی . امیدوارم زمانی برسه که خلقهای ایران در کمال ازادی رفاه و امنیت زندگی را با شادی سپری کنند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

قصبه - ایرن - ابادان
سوئد-مالمو حرفا خیلی قشنگه اما تا کیه باید این ترک -کرد -عرب -بلوج-اذزی وترکمن صبر کنند که این حکومت بیاد تازه این بنده خداها اقوام مختلف از نون و اب گذشتن میخواند هویت کردی -عربی.. خودشون را حفظ کند که این اقا یان فارسهامیخواند هه مثل خوشون بشن و بر همه سلطه کند
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

قصبه - ایرن - ابادان
سوئد-مالمو حرفا خیلی قشنگه اما تا کیه باید این ترک -کرد -عرب -بلوج-اذزی وترکمن صبر کنند که این حکومت بیاد تازه این بنده خداها اقوام مختلف از نون و اب گذشتن میخواند هویت کردی -عربی.. خودشون را حفظ کند که این اقا یان فارسهامیخواند هه مثل خوشون بشن و بر همه سلطه کند
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. parvin ariya - ایران - اصفهان. شاهسون حکومت صفوی را تشکیل دادند. چه خوب که فامیلت را حفظ کردی مثل بعضیها بی ریشه نیستی.} تو هم فقط یک آیدی هستی . یا همون ناصریا هستی یا همفکرش و هیچ فرقی نمیکنه در کل یک تجزیه طلب و دشمن ملت و کشور ایران. ننگ بر تو
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
آنتی اسلام - ایران - اهواز. خدمت جنابعالی عرض کنم که جدیدا درسایت مطلبی در مورد علل فحش و ناسزاگویی گذاشته شده بهتر است دقیق مطالعه کنی و دیگه فحش ندی و قول بدی بچه خوبی باشی. بعدش ما که 400سال است شاهسون هستیم ایران شما هم در زمان صفویه به قدرت شمشیر و شجاعت اجداد ما دوباره هویت ایرانی گرفت وگرنه الان جزءخاک عثمانی بود یعنی با همخونهای تورک عثمانی جنگیدند تا ایرانی وجود داشته باشد و جنابعالی و دیگر کاربران بددهن بیایند و فرزندانشان را محکوم به تجزیه طلبی کنند .حالا بگو تو کی هستی ؟.درمورد اینکه من همان ناصریه اهواز هستم و قسم میخوری باید بگویم قسم تو قابل قبول نیست چون تو به چیزی اعتقاد نداری اگر بلو استار قسم میخورد میگفتم درست (گرچه با اکثر نظرات او مخالفم)ولی تو به کی میخواهی قسم بخوری مدیر سایت هم می تواند اعلام کند که من و ناصریه یکی هستیم یا نه. بیش از یک سال است من کاربر این سایت هستم تنها با شاهسون واگر غیر ازاین است مدیر سایت اعلام کند البته یکی از دوستانم نظر می دهد بچه مازندران است ولی خیلی کم
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ناصریه - ایران - تهران خیلی تابلو هستی خجالت بکش تجزیه طلب ( قصبه - ایرن - ابادان) هر دو یک آیدی هستند.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. شاهسون - ایران - ساوه 1-جناب تجزیه طلب؛ توی همون صفحه جواب تو و امثال تو رو دادم . 2- تاریخت رو بزار برای بچه ات بخون؛ اونهم بصورت لالایی که خوب بخوابه. 3- هم خودت و هم طایفه ات و فک و فامیلت و.. هرکی می خواین باشین؛ باشین. شاهسون؛ خمینی سون یا خامنه ای سون یا حتی سون آپ هرچیز دیگه. حرفهات همیشه بوی تجزیه طلبی میده و حال به هم زن است. حالا میخواد خوشت بیاد یا میخواد بدت بیاد. تا وقتی هم که هی ترک ترک کنی مطماً باش جواب کوبنده میگیری. با اینکه من مخلص همهء "ترکها و آذری زبانها و همهء اقوام دیگر" این مرزوبوم هستم. تو و این ناصریا و یکی دوتا آیدی تازه وارد که مثل قارچ سبز میشند؛ حسابتون جداست. جواب میگیری؛ اونم کوبنده. با پشت دست. ایمان داشته باش
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

ناصریه - ایران - تهران
شاهسون-ایران-ساوه-همه کس را نباید بش جواب داد امثال این انتی. را جواب بدی فکر میکنه ریشه داره اونهای که باید بداند شما که هستی میداند حالا بزار یه عده تو خواب خیلات خودشون باشن اتفاقا با این ادبیاتی که بکار میبرند خیلی مسائل را برای اونهای که نمی داند با جه کسانی طرف هستند روشن میکنند
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. ناصریه - ایران - تهران. شاهسون-ایران-ساوه-همه کس را نباید بش جواب داد امثال....]]هی خودت به خودت کامنت بزن و باز از خودت تعریف کن تا جونت بیاد بالا. تجزیه طلب
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.