جشن روز ملی صادرات، شیرین به کام خبرنگاران و تلخ به کام کارمند ساده سازمان توسعه و تجارت

جشن روز ملی صادرات، شیرین به کام خبرنگاران
و تلخ به کام کارمند ساده سازمان توسعه و تجارت

به گزارش خبرنگار نیمروزآنلاین سیزدهمین مراسم روز ملی صادرات که همه ساله 29 مهرماه برگزار می گردید، امسال بدلیل سفرهای استانی احمدی نژاد یک روز زودتر از موعد مقرر ، در 28 مهر ماه برگزار گشت. این مراسم عصر سه شنبه هفته گذشته با حضور رئیس جمهور ، وزیر بازرگانی ، جمعی از معاونین و مدیران کشور با شعار" صادرات پایدار محور توسعه " در مرکز اجلاس سران تشکیل و در آن از 49 صادر کننده نمونه و دو بانک و صندوق دست اندرکار امر صادرات تقدیر گردید. ولی آنچه که این مراسم را از مراسمات سال گذشته متمایز می نمود حاشیه جالب برگزاری همایش امسال بود.


بنا به گزارش های دریافتی خبرنگار نیمروزآنلاین در مهر ماه امسال یکی از مسئولین سازمان توسعه و تجارت ایران در اقدامی غیر اصولی و غیر قانونی طبق دستوری به یکی از کارمندان این سازمان از وی می خواهد که اقدام به تهیه کارت هایی از بانک پارسیان با مبلغ موجودی یک میلیون ریال به تعداد خبرنگاران حاضر در همایش بنماید که در هنگام برگزاری مراسم به خبرنگاران حاضر در این همایش هدیه گردد تا خبرنگاران با تمایل بیشتر و انگیزه بهتری !! اقدام به خبر رسانی نمایند ! گرچه این دست و دلبازی در میان خبرنگاران موضوع کم سابقه ای نمی باشد ولی آنچه که این موضوع را متفاوت می نماید توبیخ کارمند ساده این سازمان می باشد .

بنا به گزارش خبرنگار ما بعد از این اقدام غیر اصولی آقای مسئول ، خبر تهیه و توزیع کارت های یک میلیون ریالی در میان کارمندان سازمان توسعه و تجارت پخش و موجبات اعتراض برخی کارمندان را از این حرکت به وجود می آورد و جناب آقای مسئول نیز در یک اقدام غیر اخلاقی تر اقدام به توبیخ کارمندی که مسئول تهیه کارت های مذکور بوده است می نماید . این در حالیست که این کارمند فقط تابع دستورات مافوق خود بوده است و خطای اصلی متوجه مسئولین این سازمان بوده است نه وی !

حال جای سئوال از مسئولین دولت مدعی مهرورزی و عدالت طلبی است که تخلف واقعی را چه کسی انجام داداه است مسئول مربوطه و یا کارمند ساده این سازمان ؟ امید است مسئولین ارشد سازمان توسعه و تجارت ایران به این موضوع رسیدگی نمایند.

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
این روز ؛ یعنی روز ملی صادررررات؛ واقعن که تنها کمبودی که داره جشنه!!! چین هم چنین روز و چنین جشنی هنوز به عقلش نرسیده!! این پیشدستی ملت ایران در ابداع روزهای هویتمند جدن قابل تحیر و تحسین است!! جشن روز ملی صادرات!!! در ایران!!! الیس هم در سرزمین عجایب اینهمه تحیر نکرد!! شاد باشید.
دوشنبه 4 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
خاک بر سر بی شعورشون. اینا دیگه لایق تف و لعنت هم نیستن
دوشنبه 4 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.