فاطمه رجبی : الهام ۱۰شغل دولتی هم داشته باشد باز هم به اشتباهات دولت انتقاد می‌کنم

فاطمه رجبی :
الهام 10شغل دولتی هم داشته باشد باز هم به اشتباهات دولت انتقاد می‌کنم

فارس نیوز : همسر غلامحسین الهام با اشاره به برخی شایعات مبنی براینکه وی به دلیل عدم حضور همسرش در دولت جدید، در حال انتقاد از دولت است، گفت: حتی اگر دکتر الهام 10 شغل هم در دولت جدید داشت باز هم من موضع خودم را علیه وزارت زن و اشتباهاتی که مورد انتقاد بود، اتخاذ می‌کردم.

فاطمه رجبی نویسنده و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، با اشاره به کتاب جدید خود به نام "دولت دین " گفت: خود بنده جزو اولین دسته از دانشجویان بشریه هستم که سال 62 اولین ترمی که دانشگاه‌ها بعد از انقلاب فرهنگی بازگشایی شد ما جزو دانشجویان بشیریه بودیم و اولین ترمی بود که وارد ایران شده و تدریس می‌کرد.
وی افزود: این از معضلات انقلاب اسلامی و انقلاب فرهنگی بود که پس از سه سال و نیم تعطیلی دانشگاه برای انقلاب فرهنگی، اولین ترمی که دانشگاه‌ها باز شد، ما با اساتیدی همچون بشریه و دکتر فرهنگ رجایی که از انگلیس آمده بودند، مواجه بودیم و جالب اینکه نام آن پاکسازی دانشگاه‌ها گذاشته می‌شود؛ ما در همان کلاس‌ها می‌دیدیم که در درس‌هایی همچون "نوسازی و دگرگونی سیاسی " و "ارتش و سیاست " ایشان دیدگاه‌های براندازانه دارد.

* بشیریه به عنوان تئوری‌پرداز براندازی، کتاب "دولت عقل " را نوشت

وی افزود: به تدریج بشیریه استاد افراد برانداز و تئوری‌پرداز براندازی شد و کتابی به نام "دولت عقل " با اندیشه‌های هابرماس و دیگر افرادی که مشروعیت غیرالهی را مطرح می‌کنند، نوشت؛ همیشه منتظر بودم تا فرصتی مهیا شود و کتابی در خصوص مشروعیت الهی را در نظام جمهوری اسلامی را اثبات کنم، تا ردیه‌ای بر کتاب دولت عقب بشریه باشد؛ این فرصت فراهم شد و به زودی کتاب "دولت دین " در مقابل کتاب "دولت عقل " بشیریه منتشر می‌شود.
همسر سخنگوی سابق دولت با اشاره به شایعات مطرح شده در برخی سایت‌ها مبنی بر اینکه انتقادات وی از دولت نهم به دلیل عدم حضور غلامحسین الهام در دولت دهم است، گفت: متاسفانه آزادی بیان و قلم در ایران باعث عدم سلامت رسانه‌ای در کشور شد و این جزو تاسف‌های ما است که یک ملت با فرهنگ نتوانست بهای آزادی را درست بپردازد و برخی رسانه‌های ما تبدیل به وسیله شایعه‌پراکنی به جای رفع شایعات شدند.

* با همان تندی که علیه سران اصلاح‌طلب می‌نوشتم، در دولت نهم 3 بار علیه مشایی مطلب نوشتم

وی افزود: در دور اول ریاست‌جمهوری دکتر احمدی‌نژاد بنده سه بار نسبت به مسئله آقای مشایی با تندترین قلم یعنی همانگونه که در مورد سران اصلاح‌طلب می‌نوشتم، انتقاداتی را نوشتم و در خصوص آقای جهرمی هم یک مقاله نوشتم در خصوص مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اصلاح طلب داشتند و موضع اپوزیسیون دولتی گرفته بودند؛ لذا بنده در خصوص مطالبی که قابل انتقاد بود، در دولت نهم هم موضع گرفته بودم.

* به دلیل برخی تبعات، دلایل شرعی و مخالفت مراجع، منتقد وزارت زنان بوده‌ام

رجبی در خصوص انتقاد خود نسبت به وزیر زن در دولت دهم گفت: بنده نسبت به وزارت زن به دلیل شرعی، مخالفت مراجع و تبعاتی که در آینده دامن کشور را می‌گیرد انتقاد داشتم؛ لذا دوست نداشتم احمدی نژاد بدعت‌گذار راهی باشد که آینده خطرناک و غیر شفافی دارد و چون این کار صورت گرفت، بنده موضع انتقادی گرفتم.
وی تاکید کرد: حتی اگر دکتر الهام 10 شغل هم در دولت جدید داشت باز هم من موضع خودم را علیه وزارت زن و مسائلی که مورد انتقاد بود، اتخاذ می‌کردم.

* انتشار کتابی علیه احمدی نژاد از سوی من، صحت ندارد

رجبی تصریح کرد: از برخی دوستان شنیدم شایعه شده که من به دلیل برخی اقدامات آقای احمدی‌نژاد از جمله انتخاب وزیر زن، می خواهم کتابی علیه دکتر احمدی‌نژاد بنویسم، اما این موضوع کذب است و به هیچ وجه صحت ندارد؛ درست است که به برخی از تصمیمات رئیس‌جمهور انتقاد دارم اما هنوز حامی ایشان هستیم.

* دوست داشتم آقای الهام در دولت نباشد تا انتقاد و حمایت‌هایم مستقل باشد

وی افزود: افرادی که در دانشگاه‌ها در سخنرانی های من بودند و سوال می‌کردند که آیا آقای الهام در دولت سمتی دارد گفتم که من امیدوارم آقای احمدی نژاد در انتخابات رای بالایی بیاورد و آقای الهام در دولت نباشند، تا من منتسب به دولت نباشم و تائیدم، تائیدی مستقل و اعتراضم، اعتراضی مستقل باشد.

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
حالانمیشه عکس این حوری دماغ نباشه اه اه
دوشنبه 4 آبان 1388

7-aseman - اتریش - وین
حالا فهمیدیم چرا اینقدر بیکاری وجود داره 10 شغل فقط الهام داره. حالا با این زبون درازت اینقدر به دولت انتقاد کردی تاثیری هم داشته .محمود جونت که سرت کلاه گذاشت و سرت هوو اورد . دیگه زیاد به خودت زحمت نده داری سرنگون میشی
دوشنبه 4 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
فکر نمی کنید که این خانم رجبی درست در مقابل افرادی با تفکر ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو قرار دارند؟ اگر اینها روزی دور یک میز با هم به بحث بنشینند چی می شود؟ مثل یک دوءل در صحرای امریکا باید باشد که کی ضربه اول را می زند.
دوشنبه 4 آبان 1388

aghozdar - ایران - تهران
نتیجه پارگراف اخر...احمدی نژاد رای بالایی نیاورد و مجبور شد دوباره از اشخاصی مانند الهام استفاده کنه و با تقلب رییس دولت بشه و شوهر فاطمه ارررره همچنان در دولت باقی و همسرش یاغی بمانند.
دوشنبه 4 آبان 1388

zorro.ir - ایران - تهران
مرده اسمش الهام خانمه٫زنه اسمش فاطی قاطی کماندو همین میشه دیگه!
دوشنبه 4 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
سخنرانی دمممممااااااااااااغ غ غ!!!
دوشنبه 4 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
حالا ببینید بچه این دو جانور چی از آب درمیاد!!! بچه شون یا میشه کروکودیل یا ملا عمر.
دوشنبه 4 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
الهام:فاطی فاطی فاطی فاطی فاطی، از دستت کردم قر و قاطی،فاطی جون،فاطی بیا بغلم کن، فاطی بی پدرم کن، فاطی بی مادرم کن ،فاطی در به درم کن ،فاطی یه ماچ طلبم کن.
دوشنبه 4 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
خوشم میاد که به تو و امثال تو انقدر اینجا فشار به اومده که اسم ازاداندیشان این سایت از روی بغض و کینه و نفرت به زبون هرزت میاری! چون بار اولت نیست که میبینم اسم کاربرای اینجا رو میاری.خوشم میاد که از تو بسیجی عقب مونده مسلمون و دین اسلامت هیچ ابرویی نمونده و مثل یه مگس غلطیده ! دارین دست و پا میزنین .هنوز نمیخوای ادرس بدی!?
دوشنبه 4 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
فاطی فاطی فاطی قروقاطی... فاطی کماندو...دماااااااااغ....!!!!!. دوستان دقت کرده اید که / هر کدومشون که بیشتر زر زر میکنند / زشت ترند....؟؟؟!!!!!. اینا همش عقده های درونی شونه که اینجوری خالی میکنند.... بیاد روزی که قبل از مرداشون / اونا رو سر تیر ببینیم......
دوشنبه 4 آبان 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
خواهر وجبی، تو را به خدا چادرت را کمی از صورتت عقب ببر که وقتی حرف می زنی لااقل دوستان و طرفدارانت صدای نازنینت را بخوبی بشنوند و مستفیض شوند. طبق گفته آخوندهای سرورت زنها باید در خانه بنشینند و از بچه هایشان مراقبت کنند و برای آنها غذا بپزند و شبها برِ دل شوهرانشان باشند، نه این که در جمعی مفتخور شکم گنده عاشق صیغه در محلی که طاغوتیان نشسته بودند جلوس کنند و جولان دهند. اگر دروغ می گویم بگو دروغ می گوئی اما اگر دروغ بگوئی چوب می شی ها.
دوشنبه 4 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
صد رحمت به پری بلنده و اشرف چهار چشم.
دوشنبه 4 آبان 1388

kaveh_1 - امریکا - دیترویت
این چرااین شکلیه؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
فاطی منم میخوام به جای انتقاد تو را ......
سه‌شنبه 5 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bavar88 - هلند - امستردام . خوشم میاد که به تو و امثال تو انقدر اینجا فشار به اومده که اسم ازاداندیشان این سایت از روی بغض و کینه و نفرت به زبون .. میاری! چون بار اولت نیست که میبینم اسم کاربرای اینجا رو میاری.خوشم میاد که از تو بسیجی عقب مونده مسلمون و دین اسلامت هیچ ابرویی نمونده و مثل یه مگس غلطیده ! دارین دست و پا میزنین .هنوز نمیخوای ادرس بدی!?.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
کسی که به ما ن...ه بود...کلاغ .. دریده بود!!. bavar88 - هلند - امستردام چه مقایسه ای!!تو این آشغال اسلامی رو با یک شیر زن آزاد اندیش مقایسه می کنی؟ای خاک بر اون ..!
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
موش بخورتت!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
...بخور خوب هی خودشو میخواد بندازه تو چشم محبوب قلبها (احمدی نژاد ) نمیتونه این دیگه چه بدبختیه که اونم محلش نمیده
پنج‌شنبه 7 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.