طلاق به خاطر علاقه فراوان

طلاق به خاطر علاقه فراوان

 مرد میانسالی با حضور در مجتمع قضایی خانواده مدعی شد به بیماری عصبی دچار شده است و برای اینکه بیشتر از این همسرش را اذیت نکند، تصمیم گرفته است او را طلاق دهد.

به گزارش فارس مرد میانسالی با حضور در مجتمع قضایی خانواده مدعی شد بسیار بدرفتار است و برای اینکه بیشتر از این همسرش را آزار ندهد قصد دارد او را طلاق دهد.
مرد که 48 ساله و کارمند است، به قاضی رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده گفت: 25 سال قبل با همسرم آشنا شدم و بعد از مدت کوتاهی با هم ازدواج کردیم.

وی افزود: از حدود 18 سال قبل دچار بیماری عصبی شدم و ابتلا به این بیماری از یک سو و مصرف داروهای مسکن از سوی دیگر، باعث شد رفتار من تغییر کند و به هر بهانه کوچکی به همسر و فرزندانم بی‌حرمتی کنم.

مرد میانسال افزود: بارها برای معالجه بیماری به پزشک مراجعه کردم اما هربار بعد از مدتی مصرف داروها را رها کردم و دوباره به پرخاشگری رو آورده و خانواده‌ام را مورد ضرب وشتم قرار می‌دادم.

مرد میانسال درباره علت تصمیمش برای جدایی از همسرش به قاضی گفت: صبوری همسرم در مقابل دیوانگی من، مرا بسیار شرمنده کرده است و هربار که من دچار حمله عصبی می‌شوم، او غیر از تحمل کردن رفتارهای بد من کار دیگری نمی‌کند و حتی زمانی که در غیاب فرزندان با او درگیر می‌شوم، او با فروتنی هیچ حرفی از این موضوع به فرزندان نمی‌زند.

وی گفت: همسرم را بی‌نهایت دوست دارم و حاضرم جانم را هم برای او بدهم ولی دیگر تحمل رفتارهای خود را ندارم و نمی‌توانم ببینم همسرم هر روز رفتارهای من را تحمل می‌کند و هیچ اعتراضی نمی‌کند.
این مرد ادامه داد: تا عمر دارم هر هزینه‌ای که لازم باشد برای آسایش همسر و فرزندانم می‌پردازم تا آنها بدون حضور من در آرامش کامل زندگی کنند.

قاضی به مرد پیشنهاد کرد برای مدتی از هم جدا باشند تا شاید مشکل آنها رفع شود که مرد در جواب قاضی گفت: شاید در زمان جدایی زندگی خوبی داشته باشیم ولی به محض اینکه دوباره در کنار هم زندگی کنیم پرخاشگری من شروع می‌شود؛ من تحمل زندگی با افراد دیگر را ندارم و باید به تنهایی زندگی کنم.

در ادامه رسیدگی به پرونده این زوج همسر این مرد میانسال که چندان راضی به این جدایی نبود شروع به صحبت کرد و گفت: مشکل شوهرم قابل درمان است، ولی او به طور کامل دوره درمان را طی نمی‌کند و بعد از مدتی دوباره شروع به پرخاشگری و فحاشی به من و فرزندانم می‌کند.

وی با بیان اینکه یکی از فرزندانم دانشجوی دوره دکترا است گفت: تمام تلاشمان را کردیم تا او را درمان کنیم ولی موفق نشدیم و فرزندانم دیگر قادر به تحمل این وضعیت نیستند و خواستار جدایی من از شوهرم هستند.

زن میانسال که 37 ساله است در ادامه اظهاراتش گفت: من هم با پیشنهاد قاضی درباره اینکه مدتی از هم دور باشیم موافق هستم و فکر می‌کنم با این کار مشکلات مرتفع شود.
مرد میانسال بار دیگر این پیشنهاد را رد کرد و گفت: تنها راه رهایی از این مشکل طلاق است و من یک خانه ماشین و یک قطعه زمین را برای اینکه آنها در آینده زندگی راحتی داشته باشند به نام همسرم کردم.

تلاش قاضی نیز برای منصرف کردن این زوج از تصمیمی که گرفته بودند نتیجه نداد و در نهایت حکم طلاق صادر شد

Hoja Verde - ایران - تهران
من خیلی عشق رو دوست دارم.حالا اینا که جدا شدند اما امیدوارم همه ی عاشقان با هم با خوبی و خوشی زندگی کنند.
یکشنبه 3 آبان 1388

marjanedarya - ایران - اراک
خوش به حال زنش مرد به این فهمیده ای کم پیدا میشه چون مردا همیشه فکر میکنن عقل کل تشریف دارن وهمه مشکلات هم تقصیر خانمشونه!!!!
یکشنبه 3 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
همه را ول کن خانه - ماشین - یک تکه زمین را بچسب -ولی بیچاره خودش هم در عذاب بوده امیدوارم هرچی زودتر خوب بشه.
یکشنبه 3 آبان 1388

maryam97 - مالزی - پنانگ
معتاد که نیست که بگی درمان نداره خوب قرصهاتو بخور خوب شی.
یکشنبه 3 آبان 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
بابا این یارو دو دره بازه الکی میگه داره فیلم بازی میکنه جنس مرد رو فقط مرد میشناسه شلوارش دو تا شده زن وبچه اش چقدر ساده اند مردا فقط موقعی راست میگن که در خونه رو میزنند زنه از پشت در میپرسه کیه مرده جواب میده منم .......
یکشنبه 3 آبان 1388

melodi_74 - المان - فرانکفورت
زن بیچاره از12سالگی بااین مرد داره زندگی میکنه? خوب زندگی دیگه ای نمیشناسه.چه جوری ازخودش مراقبت کنه.فرق بین محبت وعشق با نیاز و عادت  
یکشنبه 3 آبان 1388

melodi_74 - المان - فرانکفورت
زن بیچاره از12سالگی بااین مرد داره زندگی میکنه? خوب زندگی دیگه ای نمیشناسه.چه جوری ازخودش مراقبت کنه.فرق بین محبت وعشق با نیاز و عادت  
یکشنبه 3 آبان 1388

cute_mind - امارات - دبی
نمیشه که یعنی خانومه 12 سالش بوده وقتی ازدواج کرده؟
یکشنبه 3 آبان 1388

siya48 - آلمان - کلن
tehranboy - کانادا - ادمونتون. من تازه اون رو هم راست نمیگم،وقتی‌ میپرسه کیه؟ میگم ننمه.....
یکشنبه 3 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
tehranboy - کانادا - ادمونتون. دمت گرم.خیلی باحال اومدی.
یکشنبه 3 آبان 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
خمینی گور به گور شده هم یه جورایی اینجوری بود ! وقتی دید که نمیتونه جوونای بیشتری در تنور جنگ بکشه یقلوی زهر رو خورد . امیدواریم که علی گدا هم بعد از 30 سال جنایت ریق رحمت را سر بکشه.
یکشنبه 3 آبان 1388

zoroye iran - اتریش - وین
زنه تو سری خور بوده و از سن پایین با این کفتار دروغگو ازدواج کرده.مرده پول داره میخواد مجردی حال کنه قربوش برم ایران هم راحت میشه سانفرانسیسکو رفت کافیه یه خونه و ماشین داشته باشی
یکشنبه 3 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
خدا صبر به همه شما بدهد و چه از خود گذشتگی برای هردو!
یکشنبه 3 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
دخنر بچه 12 ساله گرفته. از همون موقع مشکل داشته
یکشنبه 3 آبان 1388

asal.bano - انگلستان - نیو کسل
یارو فیلش یاد هندوستان کرده. نمیدونه جه جوری بپیچونه.زنه چه ساده بوده. اوشین بازی درمی اورده.
یکشنبه 3 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
از کی تا حالا به 37 سال میگن میانسال؟ درضمن مرده دیده دیوونه بازی جواب نمیده از در عشق و محبت زن بیچاره رو دست به سر کرده!
یکشنبه 3 آبان 1388

aabolba2 - کانادا - تورنتو
ب نظر من تصمیم این مرد به دلیل افسردگی بیش از حد می باشد. چون فکر می کنه باید تنها زندگی کنه. افسردگی بیماری است که اکثر مردم ایران به آن دچار هستند. امیدوارم به اراده قوی این بیماری را پشت سر بگذاره و دوباره به آغوش خانواده برگرده.
یکشنبه 3 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بیچاره امیدوارم خوب بشه. ببین چه اخلاق گندی داشته که بچه هاش هم میگفتن جدا بشن.
دوشنبه 4 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
درضمن تییتر خبر درست نیست "طلاق به خاطر علاقه فراوان" اینکه به خاطر علاقه طلاق نداده به خاطر مریضی و به ستوه اومدن از خودش اینکارو کرده. شایدم برای اینکه خودش به آرامش برسه چون تنهایی رو ترجیح میده. ببخشیدا آقایون خودخواه تر از این حرفها هستن که به فکر زن و بچه شون باشن و این کارو بکنن. اینم به فکر خودش بوده
دوشنبه 4 آبان 1388

ZPS - ایران - تهران
همه اینها به کنار. یک نگاهی به عکس تاپیک بندازید. به نظر من با تمام سادگیش خیلی پر معناست ........ زن و مردی که از هم جدا شدند ُ همه چیز رو نصف کردن ودارن میبرن. اما قلبشون رو که نصف کردن به هم چسبیده !
دوشنبه 4 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.