هواپیمای آمریکایی به مقصد رسید و فرود نیامد

هواپیمای آمریکایی به مقصد رسید و فرود نیامد

هواپیما پس از عبور از مقصد شانزده دقیق به مسیر خود ادامه داد

مقام های هوانوردی آمریکا مشغول تحقیق درباره خدمه یک هواپیمای مسافربری هستند که پس از رسیدن به مقصد، فرود نیامد و به مسیر خود ادامه داد.

هواپیمای مسافربری شرکت نورث وست ایرلاینز که از شهر سن دیئگو عازم شهر مینیاپولیس بود، پس از رسیدن به مقصد به مسیر خود ادامه داد و ۲۴۰ کیلومتر دیگر پرواز کرد.

خلبان و کمک خلبان پرواز شماره ۱۸۸ که ۱۴۷ مسافر داشت به پلیس گفته اند در حال پرواز درگیر یک بحث درباره سیاست های اداری شرکت هواپیمایی خود بوده اند و متوجه رسیدن به مقصد نشده اند.

اما کارکنان برج مراقبت می گویند پس از این که این هواپیما در ارتفاع ۳۷ هزار پایی به مقصد نزدیک شد و از ارتفاع خود کم نکرد، آنها نگران شدند و بارها تلاش کردند با این پرواز تماس رادیویی برقرار کنند ولی پاسخی دریافت نکردند.

این موضوع نگرانی برج مراقبت از احتمال بروز هواپیماربایی را به همراه داشت و نیروی هوایی آمریکا به حالت آماده باش درآمد ولی در نهایت خلبان پرواز بعد از ۱۶ دقیقه به تماس های برج مراقبت پاسخ داد و به فرودگاه مقصد برگشت.

گزارش ها بیانگر این است که ارتباط رادیویی هواپیما با برج مراقبت از یک ساعت قبل از رسیدن به مقصد قطع شده است.

بعضی از گزارش ها در رسانه ها احتمال می دهد خلبان و کمک خلبان در حین پرواز به خواب رفته باشند.

مسوولان امنیت هوانوردی آمریکا جعبه های سیاه این هواپیما را به واشنگتن فرستاده اند تا درباره علت حادثه تحقیق شود.

اداره امنیت هوانوردی آمریکا می گوید بررسی دقیق جعبه سیاه نشان خواهد داد که آیا خلبان و کمک خلبان در حال بحث بوده اند تا این که اتفاق دیگری رخ داده است.

کیث هالووی، سخنگوی این اداره می گوید گزارش بعضی از رسانه ها درباره احتمال خواب بودن خلبان و کمک خلبان بر اساس حدس و گمان است ولی بازرسان موضوع خستگی خدمه پرواز را هم بررسی خواهند کرد.

شرکت دلتا که مالک نورث وست ایرلاینز است در بیانیه ای اعلام خلبان و کمک خلبان پرواز ۱۸۸ تا اطلاع ثانوی از خدمت منفصل شده اند.

blueberry64 - ایران - تهران
عجب اتفاق جالبی!! لووول
شنبه 2 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
سلام به همگی...من نزدیکه 1سال و نیمه دارم این سایت و دنبال میکنم...اصلا دوست نداشتم نظر بدم ولی اینبار نظر دادن و وظیفه خودم دونستم.فکر می کنم از همتون کوچکترم و کوچکتر از اون که بخوام کسی و نصیحت کنم. اما این و میگم چون دوستون دارم....شماها که این همه ادعای متمدن بودن میکنید و خودتون رو با شعورترین میبینید...چطور این فرهنگتون بتون اجازه میده به راحتی به هرکس و هر چیز غیر خودتون توهین کنید؟مگه وقتی خواستین عضو بشین قوانین و نخوندین؟اقا یا خانوم ایکس اگه شما دین نداری.پس باید به هر کی دین داره و مقدساتش توهین کنی؟من همونیم که میرم میدون ازادی و کشته شدن هموطنام و میبینم و واسه ازادی فریاد میزنم تا شما اونور دنیا باد تو گلوت بندازی و بگی =من یه ایرانیم=
شنبه 2 آبان 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران-------خوش اومدی
شنبه 2 آبان 1388

zede din - امریکا - ویرجینیا
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. جناب نازنین ممکنه سئوای کنم .. به شقیقه چه ربطی داره ؟ البته با عرض معذرت!!
شنبه 2 آبان 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران.. نخست به آیین یک ایرانی به تو خوش آمد میگویم! خوب گوش کن! ما به جنایتکارانی توهین میکنیم که به خاهر و مادر و برادران تو و من تجاوز میکنند. این جنایتکاران پرورش یافته ی همان دینی هستند که تو هم کنیزی و ناقص العقل بودن را از آنان پزیرفته ای چون توهین و تجاوزهای آنان را نمی بینی. اگر کسانی مانند تو میخاهند ادعای ایرانی بودن کنند باید بگویم ۱۴۰۰ سال است که تازی شده اید و خود بی خبرید. نام فاطی کوماندو بیشتر برازنده ی تو هست تا نام پاک ایرانی. هیچ ایرانی مسلمان نیست و هیچ مسلمانی ایرانی نیست. اسلامت را جمع کن و به دیار تازیان برگرد.
شنبه 2 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. ایول جیگر . هرکی بهت توهین کرد بگو گوششو ببرم . البته ایرونی هایی که به اسلام توهین می کنن واسه اینه که دوست ندارن ببینن یه تئوری عربی از ایرانی ها واسه خودش سرباز و برده ذهنی بسازه و بخاطر اون تئوری عربی در داخل ایران تو سر ایرونی ها بزنن و بعضی هم از اون تئوری دفاع کنن . در کل اینکه شما زیاد به دل نگیر
شنبه 2 آبان 1388

sam116 - انگلیس - لندن
ایران-بزرگمهر-اهواز-ترشی نخوری یه چیزی میشی گوگولی مگولی
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
nazanin_hend_hyd -ایران -تهران ...اگر اقا یا خانم ایکس از اسلام دل خوشی نداره حق داره که علیه او افشاگری کنه . وقتی میبینه تمام بدبختی های جامعه ناشی از اسلام است. سکوت خیانت است .مگر عربهای مسلمان که به ایران حمله کرده و با تجاوز به نیاکان ما ما را به قبول دین خودشان وادار کردن به ما احترام گذاشتن که ما با احترام با انها برخورد کنیم . چطور باید از کودک ازاری وزن ستیزی انها چشم پوشید (ترحم برشغال تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان )!!!!
شنبه 2 آبان 1388

ekman - ‫ایران - ‫مشهد
‫علت هرچه بوده باید پی گیری شود چون بازی کردن با جان ۱۵۰ مسافر وخدمه پرواز غیر قابل چشم پوشی است.مسافرین خوش شانس بودند که در مسیر بعد از مقصد و با همان سقف پرواز هواپیما یا هواپیماهائی در پرواز نبودند که امکان سانحه هوائی وجود میداشت.چون هواپیما با برج مراقبت در تماس نبوده که مسیر کنترل شده در اختیارش گذاشته باشند.
شنبه 2 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. دوست عزیز خوش آمدی
شنبه 2 آبان 1388

atena10 - ایران - تهران
IranBozorgMehr - ایران - اهواز (منظورم همه ایرانیها به خصوص جمع کوچک تالار گفتمان پرنیان . عزیزان ما ایرانیها تا وقتی به هم بی احترامی می کنیم به هیچی نمی رسیم. مثل این میمونه که توی آمریکا تظاهرات شده بود برعلیه احمدی نژاد ؛بعد سر پرچم دعواشون شد. ما هم هموناییم ؛اول خودمونو درست کنیم به هیچ چیز هم کار نداشته باشیم مسلمان و مسیحی و زرتشتی و.. چه فرقی می کنه ماهمه ایرانیم . پس خواهش میکنم اینقدر به هم توهین و به هم نپرید
شنبه 2 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران اولا ما فقط به مزدورن رژیم بی احترامی می کنیم دوما میشه لطف کنید و بگوید ایرانیان خارج نشین چه هیزمه تری به شما فروختند و حالا که ما به هر دلیلی به خارج امدیم دیگر ایرانی نیستیم و اجازه نداریم در مورد ایران اظهار نظر کنیم ایران مال همه ایرانیان هست درضمن می دونستی ارزش تو بعنوان یک زن در دین اسلام هیچ است هر تاجی که این دین بر سر تو گذاشته به ما هم بگو تا بدانیم مرسی
شنبه 2 آبان 1388

p.a - بلژیک - لیژ
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. تکبییییر
شنبه 2 آبان 1388

pariha - کویت - کویت
نازنین خانم - راهت را ادامه بده وسکوت کن محترمانه تره اخه تو جی به این سایت برو حوزه علمیه قم شاید با نصیحت هات دفعه اینده بتونی بیشتر تاثیر روی این دوستان بگذاری . من الله التوفیق .
شنبه 2 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
هواپیما چی شد
یکشنبه 3 آبان 1388

ایران فردا - انگلستان - لندن
از اینکه اتفاقی رخ نداده خوشحالم. اما در مورد نظریه دوستان:. دوستان عزیز بهتر است بیاندیشیم و عمل کنیم. و به فکر ایرانی فردا٬ ایرانی آباد و آزاد باشیم تا فرزندانمان به آن افتخار کنند.
یکشنبه 3 آبان 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران . ما به دین کسی کاری نداریم. ولی وقتی کسی با و به وسیله دینش به ما کار داره . یکی مثل من تحمل نمی کنم و مثل خودشونجوابشون رو میدیم. تازه اونها میکشند و میزنند ما فقط نظر خودمون رو درباره اونها میگیم و سعی میکنیم ماهیت اصلی رو برای دیگرون روشن کنیم. اسلام بسار دین خوبی هست ولی فقط در ظاهر. به کوچیکترین و شخصی ترین کارهای انسان کار داره. اخه چی بگم هر چی هم بزنی بوی گندش بیشتر در میاد. دست آخوندها واقعان درد نکنه ماهیت دین رو خوب نشون ما ایرانی ها دادند. من یکی بسیار از این قوم سپاس گذارم.
یکشنبه 3 آبان 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران . ببین فکر نکن ایرانی بودن خیلی هم خوبه. درسته من هم افتخار میکنم ایرانیم ولی دلیلش فقط این هست که اونجا دنیا اومدم ا تو این کشور یا امریکا به دنیا اومده بودم حتمان به اون کشور افتخار میکردم. همین هلند 40 بار از ایران کوچیک تره ولی تو خیلی چیزها هزار برابر از ایران بزرگتره . شما لطف بکن فقط از طرف خودت شعار بده. تو شعار میدی ما جنگش رو کردیم پس کمتر شعار بده عزیز .
یکشنبه 3 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران ** واااااااا چرا همه جا تکرار کردی حرفتو؟؟ برو تو خبر "تغییر نام میدان گازی..." جوابتو بخون. فکر نمیکردم اینقدر هوس فحش و فزاهت کرده باشی که همه جا این کامنتو بذاری. دیگه.. خلاصه موفق باشی.. ولی دیگه حرفهای دیگه ات رو همه جا تکرار نکنیا زشته. میگن دختره وله، سبکه همه جا سرک میکشه. لوول
یکشنبه 3 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
BIKHODA - هلند - شیراز-عزیزم شما درست میگی.ولی به خدا به دین به پیغمبر بغضی اخوندا دین و خراب کردند.دین این نیست.بعدشم اگه مثلا دین میگه مشروب نخورید واسیه ی خودتونه وگرنه زور که نیست بخورید.
یکشنبه 3 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
zede din - امریکا - ویرجینیا-دوست عزیزم فعلا ربط ندارند ولی شاید یه روز ربط پیدا کنن! کامنتو اینجا گزاشتم تا جز اولین نظر ها باشه تا شما دوست من حتما بخونیش.
یکشنبه 3 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
IranBozorgMehr - ایران - اهواز ـدوست نازنینم کامنت و ای کاش بهتر می خوندی.مگه من گفتم اعراب خوبن؟؟؟؟؟من زمان جنگ هنوز به دنیا نیومده بودم.ولی خیلی خوب میدونم چی سر هم وطن هام اومد.اما تو به من بگو این انقلاب که ثمرش اون جنگ شد کار اعراب بود؟؟هین ایرانی ها انقلاب کردند اون همه جوون کشته شد و حالا بازم ماییم که می خوایم انقلاب کنیم.اینا تقصیر کسی نیست....اما در مورد زن ...این شماهستی که به زن توهین می کنی نه اسلام...چرا فکر میکنید این اشتباست که زیبایی های زن برای همسرش باشه؟؟زن در اسلام یعنی ملکه..اسلام حقه چیزی و از زن نگرفته...شما به من بگو زندگیی بهتره که توش زن وقتشو صرف شوهر و بچه هاش کنه یا این که سال به سالم هم و نبینن؟؟ راستی اگه عکسم و ببینی از اینکه بهم گفتی فاطی کماندو پشیمون می شی.از این فاطی کماندو ها متنفرم
یکشنبه 3 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
امان از دست این مهماندارها !!
یکشنبه 3 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران .... منم مثل شما اولش خیلی از دست این جماعت خدانشناس حرص میخوردم! اما کم کم دارم بهشون عادت میکنم. خیلی از اینا دلشون پاکه. بیشتر این دوستان از تندرویهایی که تو این سی سال به نام دین انجام شده ناراحت و دل چرکین هستن. اما از روی عادت راه آسونتر رو انتخاب کردن و کلا دارن اسلام رو رد میکنن. بدون اینکه فکر کنن که حتی اگر به فرض محال اسلام از جامعه ما حذف بشه چی میخواد جای اونو بگیره؟ (اینا گاهی منو یاد اون جوک میندازن که: کسی که به خودش رحم نکنه چطور به دیگران رحم میکنه!) کلا شما خودتو زیاد ناراحت نکن. اینا نمک این سایت هستن!!
یکشنبه 3 آبان 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
gogoli - ایران - تهران . nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. دوستان گرامی .وقتی انسان خاری ب پاش میره دلیلی نداره که هی چشمش رو بماله. علت رو ببینید چیه؟ معلومی علت اسلام هست . شما کتاب نبرد من هیتلر رو بخونید بعد قران فارسی رو هم برای یک بار بخونید. ببینید چقدر شبیهه به هم هستند.
یکشنبه 3 آبان 1388

gogoli - ایران - تهران
BIKHODA - هلند - شیراز ...... کاکو! وقتی خاری به پای آدم میره فقط کافیه خار رو در بیاره. نباید پاشو ببره بندازه دور!
یکشنبه 3 آبان 1388

mahdi2002ir - ایران - پایتخت
zede din - امریکا - ویرجینیا و. nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. و سایر دوستان. رابطه ی .. و شقیقه رو من براتون توضیح میدم اینو یکی از دوستان بعد از تحقیقات فراوان بهش رسیدن. اگه محکم ... ممکنه شقیقت درد بگیره. به همین سادگی. فعلا
یکشنبه 3 آبان 1388

مانفرد - ایران - ایران
آقایون و خانومها. به بزرگواری خودتون بیخیال این بنده تمام تقصیر بشید حالا اومد خودی نشون بده و خود نمایی کنه ما تو این سایت خیلی از این جور آدما دیدیم .من هم قول میدم که این شخص مثل همون یکسال ونیم گذشته دیگه نظری نده و فقط بخونه و عبرت بگیره ضمنا این آقا یا خانم 100٪عرب نیست 50٪عربه. مرگ بر هرچی عربه از ازل تا ابدش
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.