بازداشت یک فعال رسانه ای چاقو به دست! در جریان حمله به کروبی

بازداشت یک فعال رسانه ای چاقو به دست! در جریان حمله به کروبی

 یک فرد مسلح به سلاح سرد در جریان حمله به مهدی کروبی بازداشت شد.
یک منبع آگاه با اعلام این خبر به خبرنگار عصرایران گفت:‌ در جریان بازدید کروبی از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها که منجر به وقوع ناآرامی هایی در این نمایشگاه شد ،‌نیروهای امنیتی که با لباس شخصی در مصلی حضور داشتند ،‌نقش مؤثری در حفاظت از کروبی و جلوگیری از دامنه دارتر شدن تنش ها داشتند.

وی گفت: نیروهای امنیتی در گیرودار تجمع بعد از ظهر جمعه در نمایشگاه که دو گروه مخالف علیه همدیگر شعار می دادند ، فردی را مشاهده کردند که با یک چاقو به سمت کروبی می رفته است که بلافاصله او را دستگیر می کنند و در همان محل نمایشگاه از وی بازجویی می کنند.
وی تصریح کرد که فرد چاقو به دست ،‌از اعضای یکی از رسانه های حاضر در نمایشگاه بوده که در طول نمایشگاه در غرفه این رسانه حضور داشته است و احتمال می رود آزاد شود.

وی همچنین از اقدامات عجیب برخی افراد در این جریان خبر داد و گفت: پس از آن که بر اثر ازدحام جمعیت ،‌برخی غرفه ها آسیب دید ،‌یکی از مهاجمان را دیدم که میله جداشده از غرفه را محکم بر روی زمین می زد و می کشید و وقتی از او پرسیدم چکار می کنی؟‌گفت:"‌دارم تیزش می کنم که بزنم به کروبی!" که البته با ممانعت من مواجه شد.

وی در پایان با اشاره به اشراف امنیتی بر حوادث این چنینی گفت:‌برای نیروهای امنیتی ، آنچه مهم است ،‌حفظ امنیت و برقراری نظم است و در این میان فرقی بین جریان های سیاسی وجود ندارد کما اینکه در جریان وقایع امروز ،‌این نیرو نقش مؤثری در جلوگیری از حملات فیزیکی علیه کروبی داشتند.

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بابا طرفدارای انتر و علی گدا همشون چاقوکش وقمه کش و وحشی هستن دیگه این که کاره هرروزشونه یه خبر جدید بزارین این خبرها واسمون کهنه شدن!
شنبه 2 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
بعداز دادن پاداش آزادش میکنند.
شنبه 2 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
البته این خبر سانسور شده ! این مقام امنیتی که صد البته فقط دنبال حفظ امنیت و برقراری نظم است ! افزودند که عده ای هم که در حال پر کردن اسلحه بودند تا بطرف کروبی تیراندازی کنند بازداشت کردند و همینطور عده ای هم با قمه و شمشیر میخواستند حمله کنند که اونها هم بازداشت شدند بعد تازه فهمیدند که همه میخواستند کروبی را بکشند که نیروهای بطری خالی، ببخشید امنیتی نذاشتند. آخه نیروهای امنیتی در ایران فقط دنبال حفظ امنیت و برقراری نظم هستند! ارواح شیکمشون
شنبه 2 آبان 1388

rasolhasani - ایران - تهران
دمش گرم یه مرد پیدا شد جلو نامردا رو گرفت
شنبه 2 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
امروز هزاران نفر از مردم تهران، در نمایشگاه مطبوعات در مصلاى تهران شعارهاى ضدحکومتى سر دادند و با مأموران سرکوبگر نیروى انتظامى و مزدوران بسیجى درگیر شدند. در این درگیرى، مأموران سرکوبگر نیروى انتظامى چند نفر از تظاهر کنندگان را مورد ضرب و شتم قرار داده و آنان را دستگیر نمودند. این تظاهرات و درگیرى ساعت 1430 امروز زمانى آغاز کرد که آخوندکروبى وارد نمایشگاه مطبوعات گردید.
شنبه 2 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
اینها نمایشگاه مطبوعات را با نمایشگاه معلوفات که در آن انواع و اقسام علف و یونجه به نمایش می گذارند اشتباه گرفتند. بابا شماها برید بیابون علف خوری همونجا هم چند تا جفتک بزنید حالشو ببرید.
شنبه 2 آبان 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
این طرفدارهای تقلبی نزاد چقدر وحشی اند. صد رحمت به قوم مغول. .
شنبه 2 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
وقتی یک فعال رسانه ایی شان (وابسته به نظام) چاقوکش باشد.دیگر ببین بقیه اشان چه موجوداتی هستند.
شنبه 2 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
بسیجی های دیوانه.خدا شفاتون بده.
شنبه 2 آبان 1388

amirgabar - ترکیه - استانبول
درود بر کروبی.باز هم غیرت هم وطن لرستانی
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فکر کنم اون فعالان رسانه ای مسلح به چاقو و میله هنوز درسهاشون رو پیش حسین شریعتمداری خوب نخونده بودن که میخواستند همون جا از کروبی اعتراف بگیرن .....بدبختا نمایشگاه مطبوعات رو با زندان اوین اشتباه گرفتن.....
شنبه 2 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
بخدا خیلی مرده از هیچ چیز نمی ترسد زنده باشی
شنبه 2 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
فعلا بیفتید به جون هم تا بعد ملت کارتون رو یکسره کنه . فعلا حکومتتون با چاقو و قمه پابرجا مونده البته بعلاوه تیر و باتوم و گاز اشک آور و تجاوز
شنبه 2 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
کشور؛ سرزمین اجق وجقهاست! فعال رسانه ایی قلم بدست در زندان و در زیر سایه مرگ است؛ و فعال رسانه ایی یا بهتر بگوییم؛ فعال قصابخانه ایی ؛ با دشنه و ساطور در خیابان میچرخد.! یکعده هم منتظر ظهورند! شاد باشید.
شنبه 2 آبان 1388

OmidParsi - ایران - تهران
پیام برای آخوند --- تی (جنتی) :. مرتیکه فسیل به جای پشت رهبر وایسادن و واق واق کردن بهتره شجاعت را از کروبی یاد بگیری با اینکه می دونه سگهای هار در انتظارش هستن ولی به عشق مردم در اماکن عمومی حاضر می شه و هر خطری را به جان می خره حالا اگه شما جرات دارین بدون محافظاتون یه قدم بیاین تو خیابون.
شنبه 2 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
Kavkaz - ایران - تهران ** کاملا با شما موافقم
شنبه 2 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این هم فیلم شون است . خودشون میدونن که اگر یه مو از سر کروبی کم بشه ملت چکارشون میکنند .
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این عمامه کروبی هم شده توپ فوتبال هر جا که میره عمامش شوت میشه....درود بر کروبی
شنبه 2 آبان 1388

parviz1 - انگلستان - کترینگ
درود به جناب کروبی و هر آزادیخواهی که با گدا علی شیره و دکی چیز مغز و رژیم اسهال و مزدوران (انگلها ی اسهال)مبارزه میکند.این جانیان چاقوکش که در بسیج و مساجد هستن همگی از کودکی دروس تجاوز و دزدی و بیناموسی و....را دیده اند و چون جیزی در سر بعنوان مغز ندارن بنا بر این مبارزات مدنی ملت را با چاقو و قمه و چماق و وحشیبازی میخواهند سرکوب کنند ولی غافل از این که هیچ نیرویی نمیتواند جلودار ملت شود و وای به آن روزیکه نوبت انتقام ملت از مزدوران و خرامزاده ها و بسیجیان و هر کسیکه دستش به خون و جنایت و تجاوز و دزدی و...آلوده باشد.
شنبه 2 آبان 1388

negin1824 - ایران - تهران
کروبی می رزمد دیکتاتور می لرزد ... اطلاع رسانی کنید
شنبه 2 آبان 1388

jooli - ایران - تهران
لعنت به تو. ای خامنه ای مرگ تو نزدیک است خامنه ای اسلام نابود است خامنه ای ای تل باز کثافت کراکی قبل نماز جمعه رفتنت شیشه هم میکشی ای حرام زاده خامنه ای
شنبه 2 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
این هم امام جمعه جدید تهران.
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
این چاقو کشی و وحشیگری ازاعتقادات انها ناشی میشود .اخه عکس بزرگان دین اسلام را همواره با شمشیر دو سر دیده ایم.
شنبه 2 آبان 1388

OmidParsi - ایران - تهران
. بچه ها این عکسا رو ببینید ( متهمان ردیف اول حمله به کروبی ) :. https://img2.tinypic.info/files/pu7ibsf94sgemrrsb8mw.jpg. https://img2.tinypic.info/files/sm2ijesbnfqy1hefbr2x.jpg. https://img2.tinypic.info/files/afb2513edln6tf4pwuup.jpg. https://img2.tinypic.info/files/jumig6xsbxmzmup6esuv.jpg.
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.