امام جمعه تهران: باید در دانشگاهها انقلاب شود

امام جمعه تهران: باید در دانشگاهها انقلاب شود

امام جمعه تهران گفته" لازم است انقلابی مانند انقلاب اول در دانشگاههای ایران صورت گیرد".

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران که به تازگی به این سمت منصوب شده است، امروز، جمعه، اول آبان ماه در نماز جمعه با تاکید بر لزوم اصلاح کتب دانشگاهی علوم انسانی در ایران گفت، برخی استادان این رشته ها هم مانند این کتاب ها که از غرب رسیده، رنگ غرب گرفته اند.

کاظم صدیقی گفت" گاهی انسان در این فتنه ها آنقدر که از اشرار ترس دارد باید از این کتب هم بترسد".

آقای صدیقی همچنین گفت به تمام این دلایل لازم است "خیزشی" در دانشگاهها صورت بگیرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به سخنان آیت الله خامنه ای در این خصوص گفت استادان دانشگاه باید با مطالعه قرآن کتاب های تازه ای در این عرصه بنویسند و "دنیا را در چارچوب علمی نجات بدهند."

در سال ۱۳۵۹ دانشگاههای ایران برای بیش از دو سال تعطیل شدند .هدف از این تعطیلی "اسلامی‌سازی" دانشگاه‌ها با هدف پاک‌سازی استادان و دانشجویانی بود که از دید حکومت، "غرب زده" به شمار می‌رفتند.

آیت الله علی خامنه ای بیش از یک ماه پیش در جمع شماری از استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه های ایران گفته بود که آموزش بسیاری از رشته های علوم انسانی در دانشگاه ها باعث بی اعتقادی به تعالیم الهی و اسلامی می شود.

آقای خامنه ای تحصیل حدود دو میلیون نفر از سه و نیم میلیون دانشجو در ایران در رشته های علوم انسانی را مایه نگرانی دانسته بود زیرا به گفته وی"توانایی مراکز علمی و دانشگاه ها در زمینه کار بومی و تحقیقات اسلامی در علوم انسانی و همچنین تعداد اساتید مبرز و معتقد به جهان بینی اسلامی رشته های علوم انسانی در حد این تعداد دانشجو نیست."

کاظم صدیقی همچنین با اشاره به حمله انتحاری اخیر گروه جندالله در شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان گفت انتقام گرفتن از بانیان این حمله برای دولت ایران کار سختی نیست.

در این حمله که درمرز پاکستان صورت گرفت تعدادی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران از جمله نورعلی شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران جان خود را از دست دادند.

IQ SEFR - نروژ - اسلو
یعنی دانشگاها را ببندیم و پدر دانشجوها در بیاوریم و به دزدیهایمان ادامه دهیم به نام دین.
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
این دفعه رو کور خوندی دانشجویان تو را و کتابت را و اعتقادادت را با رهبر حکومت اسلامی به زباله دانی خواهند افکند .
شنبه 2 آبان 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
خفه بمیر احمق زی شعور در حوزه شما را باید گل گرفت
شنبه 2 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
برو گمشو مرتیکه ی بی سواد.یک انقلابی باید تو کله ی پوک تو انجام بشود.از کسی که "یارانه" را "رایانه" می خواند چه انتظاری میشه داشت؟
شنبه 2 آبان 1388

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
استقلال .آزادی .جمهوری ایرانی . این موسوی و رفسنجانی میخواستند سید علی گدا را دور بزنند وخودشان بشینند جای اونها .مردم بیدار باشید . نگذارید بار دیگر انقلاب مردم ایران دزدیده شود . 30 سال مزه دین وسیاست را چشیدیم .امروز شعار هر ایرانی .جمهوری ایرانی است وبس
شنبه 2 آبان 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
نگو. خیلی ترسیدیم جون تو!!!!! چند وقت دیگه باید دنبال سوراخ موش بگردی آق کاظم
شنبه 2 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
اه. خدا!!!!اینا دیگه کین؟
شنبه 2 آبان 1388

bahar miayad - المان - المان
قیافه ایشون که از اشرار بیشتر ترس داره
شنبه 2 آبان 1388

hamed-irooni - ایران - سیستان
باید درانشگاهها انقلاب مخملی صورت گیرد.
شنبه 2 آبان 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیزم:. باید یکبار دیگر مثل سال ۵۷ برخیزیم منتهی در سال ۵۷ دنیا زیر میزی به شاه کمک نمیکرد ولیکن حالا دنیا تا لحظهٔ آخر عمر این رژیم کثیف و گرن وسطایی برای گرفتن ثروت مردم ما به این رژیم کثیف کمک می‌کنه(از اوباما گرفته تا اروپا و اسرائیل و روسیه) پس دوستان اون کسی‌ که مجلس کثیف ملاها رو در دههٔ ۶۰ منفجر کرد کارش درست بود بگل معروف گور تاریخا باز شد و این‌ها از وستش بیرون آمدن،هیچ راهی‌ نیست باید بار دیگری مجلس این ملاهای کثیف رو باز دوباره منفجر کرد تا خودشون با اون افکار عقب مندشون برای همیشه مدفون بشن پس بگو مرگ بر احمدی‌نژاد،و خامنه‌ای زنده بعد مبارزین و مردم!!!!
شنبه 2 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
امام جماعتی که وظیفه اش ارشاد و هدایت انسانها است وقتی حرف از انتقام میزند جایگاهش مشخص میشود.
شنبه 2 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
دقیقا مثل حکومت کلیساها در قرون وسطی که از انتشار و آموزش علوم هراس زیادی داشتند.اما دیگر کور خوانده اند در عصر اطلاعات چنین چیزی غیر ممکن است.***با سلام به همه کاربران من تقریبا تازه عضو شدم اما به فکرم نرسیده بود که خودم را معرفی کنم.البته چند جا کامنت گذاشتم ولی خودم را معرفی نکرده بودم.چند ماهی بود اخبار این سایت را میخواندم و با عقاید و افکار تعدادی از کاربران هم از روی کامنتهایشان آشنایی دارم تا اینکه تصمیم گرفتم عضو بشوم.نام کاربری ام هم (قفقاز)است که به علت زیبایی کم نظیر این منطقه و آب و هوای بی نظیرش و علاقه ایی که به آنجا دارم این نام را انتخاب کرده ام.هدف من از عضویت در این سایت تبادل نظر با کاربران دیگر و استفاده از تجربیات و نظرات آنان است. همچنین بیان نظرات شخصی در مورد مسائل کشورم و نیز حمله به یاوه گویی بعضی از کاربران که خوشبختانه تعدادشان بسیار کم است و فکر می کنم که کامنتهایم نشان دهنده عقاید و افکارم باشد.
شنبه 2 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خیالت راحت باشه دانشگاهها انقلاب شده
شنبه 2 آبان 1388

پیامبر عشق - ایران - تهران
کسی نبود به این بد منظر و زشت خوی زشت روی بگوید اگر قرار بود با قرآن خواندن و حفظ کردن دنیا پیشرفت کند چه لزومی داشت پیامبر به پیروانش بگوید علم را حتا اگر توی چین باشد بروید و بیاموزید؟. راستی راستی الاغ پیش اینها پرفسور است. آخه ای آخوند برترکیب و سیه دل و بدسیرت اگر با قرآن خواندن استادان دنیا می توان در چهارچوب علمی نجات داد تو و دیگر اسلاف و آبا و اجدادت که شبانه روز توی حوزه نشسته و قرآن می خوانید چرا بیشتر از آداب غسل و طهارت چیز دیگری در کتابهایتان یافت نمی شود؟
شنبه 2 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
تو غلط کردی مزدور درود بر دانشجویان همیشه بیدار
شنبه 2 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
30 سال است کل ایران ع..!!!!!قلاب شد کافیه.
شنبه 2 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
از یه باباپی میپرسن منظور از انقلاب چیه ؟میگه خیلی خوبه عالیه ولی اگه تعداد اتوبوساشو زیاد کنن خیلی بهتره
شنبه 2 آبان 1388

arvin314 - انگلستان - برادفورد
تو اول باید تو اون قیافه ی نحست انقلاب کنی آخوند پشمک.هر چند با انقلاب هم فکر نکنم مثل آدم بشی.
شنبه 2 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
*..برخی استادان این رشته ها هم مانند این کتاب ها که از غرب رسیده، رنگ غرب گرفته اند..* من که ترجیح میدم رنگ غرب جماعت رو بگیریم تا رنگ عرب جماعت
شنبه 2 آبان 1388

m3rt3ga - امارات - دبی
هاهاها.این یارو خیلی باحاله.احمقه .کلا تو باغ نیست.جاتون خالی یه فحش .بهش داداممممممم اخرش بووووود.
شنبه 2 آبان 1388

black chador - امریکا - ولدن
میگن ادم اگر صفتش و وجدانش کثیف باشه هر چه پیرتر میشه قیافه اش زشتر و وحشتناکتر میشه. نگاه طرف کنید و خودتون قضاوت کنید.
شنبه 2 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
روح تو هم باید درش شود!!!
شنبه 2 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
امام جمعه تهران: باید در دانشگاهها همه خر ما شوند. خر خودتی خر مرام.
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.