وقتی "الکسا"مشت متقلب های وطنی را باز می کند

وقتی "الکسا"مشت متقلب های وطنی را باز می کند

انتشار خبری مبنی بر جمع‌آوری 29 هزار شکایت مردمی علیه میرحسین موسوی در تاریخ 20 مهر ماه در ایرنا و کیهان، و تکمیل این خبر توسط خبرگزاری جمهوری اسلامی در 29 مهر ماه با روتیتر "اختصاصی" مبنی بر افزایش شکواییه‌ها تا مرز 50 هزار "نفر" آن هم از سوی یک سایت گمنام و یگ گروه گمنام‌تر، بدون تبلیغات گسترده و پشتیبانی رسانه‌ای _ مکتوب و سایبر _ قابل بررسی و تامل بود.

 امیرطاهر حسین خان، مسئول "کمیته رسانه‌ای جنبش مردم ایران علیه قانون‌گریزی" در گفتگوی اولش مدعی شده بود: طی یک هفته گذشته (13 تا 20 مهر) 900 هزار نفر از سایت "موج قانون" بازدید کرده‌اند. وی البته در توضیح این استقبال گسترده افزوده بود: این نشان می‌دهد که این حرکت با استقبال بی نظیر ملت ایران مواجه شده است.

حسین خان در همان مصاحبه تاکید کرده بود که تا به امروز (20مهر) 29 هزار نفر از میرحسین موسوی به طور مکتوب شکایت کرده اند و انتظار می رود با مرور زمان بر این تعداد به طور چشمگیر و خیره کننده افزوده شود. البته مسئول "کمیته رسانه‌ای جنبش مردم ایران علیه قانون‌گریزی" هدف از ایجاد سایت موج قانون را محاکمه میرحسین موسوی عنوان کرده و معتقد بود که میرحسین از پس از انتخابات ریاست جمهوری با قرار گرفتن در مسیر آشوب طلبی و اغتشاشات به نوعی بر پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی لطمه وارد کرد.

داستان این اطلاع‌رسانی همراه با آمار دقیق به همین جا ختم نشد و در تاریخ 29 مهرماه ایرنا باز هم در خبری اختصاصی از قول امیرطاهر حسین‌خان نوشت: در آخرین بررسی شکواییه سایت موج قانون شمار شکایت کننده‌ها علیه میر حسین موسوی به 50 هزار نفر رسید... حسین خان در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: هفته گذشته 29 هزار نفر علیه میر حسین موسوی شکایت کرده بودند اما با گذشته (منظور ایرنا کلمه گذشت، بوده است) یک هفته این تعداد به 50 هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

البته آقای مسئول "کمیته رسانه‌ای جنبش مردم ایران علیه قانون‌گریزی"  طبق معمول از "نشان‌دهنده‌ها" نیز سخن گفت و گفت: این تعداد افزایش آمار شکایت کننده ها علیه میر حسین موسوی نشان می دهد که ملت ایران از عملکرد میر حسین موسوی به خشم آمده اند و خواستار محاکمه این چهره سیاسی جدا شده از بدنه نظام هستند.

وی در این مصاحبه مستندات فعالیت سایت متبوعش را نیز ارائه داد و گفت: بر اساس قانون مجازات اسلامی ماده 187 -هر فرد یا گروه که طرح براندازی حکومت اسلامی را بریزد و نیز کسانیکه با آگاهی و اختیار امکانات مالی موثر و یا وسایل و اسباب کار در اختیار آنها بگذارند محارب و مفسد فی الارض می‌باشند .در ماده 188 قانون مجازات اسلامی آمده است که هرکس در طرح براندازی حکومت اسلامی خود را نامزد یکی از پستهای حساس حکومت(محارب) و ( مفسدفی الارض ) است .

وی البته ابراز امیدواری می‌کند که این آمار افزایش یابد و به خبرنگار ایرنا گوشزد می کند که: ما خود می دانیم که طرح یک شکایت علیه یک فرد دستگاه قضایی را می تواند مجاب کند که به اتهام آن فرد رسیدگی کند اما از آنجایی که قصد داریم میزان نارضایتی ملت ایران نسبت به اعمال و رفتار میر حسین موسوی را بر همگان به اثبات برسانیم منتظر هستیم تا آخرین نتیجه و آمار شمار شکایت کننده ها علیه میر حسین موسوی مشخص شود. حسین خان در پایان گفتگویش نیز خاطر نشان کرد: بعد از اعلام شمار نهایی شکایت کننده ها، محمدرضا رحیمی، دبیر جنبش مردم ایران علیه قانون‌گریزی، طرح‌های بعدی این جنبش مردمی را برای محاکمه میر حسین موسوی اعلام خواهد کرد.

آیا تعداد شاکیان واقعی بود؟

سایت موج قانون که هر "سه یا چهار روز یکبار" با بازنشر برخی اخبار رسانه‌های فارس و ایرنا و یا گفتگوهای کوتاه با فعالان رسانه‌ای ایرنا، فارس، کیهان و ایران به روز می‌شود، در یک ماه گذشته (27 شهریور تا 27 مهر) و طبق آمار معتبر سایت آلکسا (alexa.com) به طور متوسط در هر روز 33 نفر بازدید داشته است در حالی که به گفته مسئول کمیته صاحب سایت موج قانون، بازدید این سایت در یک هفته 900 هزار نفر بوده و در واقع بین روزهای 13 تا 20 مهر روزانه 114 هزار نفر از این سایت بازدید داشته‌اند که طبق اطلاعات سایت آلکسا، بازدید روزانه این سایت از روز 5 اکتبر(13مهر) با کمی اغماض 100 نفر در روز بوده و بعد از گذشت یک هفته به تدریج به 500نفر رسیده است. این سیر صعودی در حال حاضر با افزایش نسبی در روز 19اکتبر، 27 مهرماه به هزار نفر رسیده است و طبیعتا با 114 هزار نفر روزانه در یک هفته قبلش، تنها 113 هزار و پانصد نفر تفاوت دارد!
Kavkaz - ایران - تهران
اگر شرافت و شهامت دارید در همین سایت در مورد خودتان(نظام حاکم)و عملکردتان هم نظر سنجی کنید.
شنبه 2 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
اگه میشه یک سایت هم طراحی کنند که از قانون گریزی مموتی شکاین کنیم و اون وقت آمار رو اعلام کنن و ببینن که کی مفسد فی الارض
شنبه 2 آبان 1388

پریستوک - ایران - تهران
این که مهم نیست به پشمشونم نیست ... ها وقتی 14 میلیون از آرا مردم و می دزدن این که پیشش چیزی نیست
شنبه 2 آبان 1388

پیامبر عشق - ایران - تهران
در واقع این سایت قصد داشته با اعلام این خبر آدمها را کنجکاو کند که به سایت سر بزنند و نوعی تبلیغ بوده است. وگرنه خودشان هم می دانند که مزخرف می گویند
شنبه 2 آبان 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
بر پدر و مادر دروغ گو لعنت - چه پررو . ! اسم سایتشم گذاشته موج قانون!!.
شنبه 2 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
منکه شخصا اصلا به فارس و ایرنا سر نمیزنم و بیشتر اخبارو از ایسنا و مهر و تابناک و اینده نیوز پیگیری میکنم. البته بعد از دیدن ایرانیان انگلستان
شنبه 2 آبان 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شعار برای 13ابان.دغدغه این دولت انرژی هسته ای است بحران کشورما فقر و بی ابرویی است.اری سیاست تو فقط گزافه گویی است.یا اری سیاست مرد فقط گزافه گویی است.
شنبه 2 آبان 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شعار برای 13 ابان .دزدی و جعل مدرک مایه ننگ دولت حاشا به هر چی غیرت
شنبه 2 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بلانسبت مردم رو خر فرض کردن دیگه، هرچی دلشون میخواد میگن، رای میدزدن، آدم میدزدن، آدم میکشن، هر کی رو که نمیخوان به هرچی که میخوان متهم میکنن و .. موسوی این چهره سیاسی جدا شده از بدنه نظاااااام!!!! نظام شما بدنه هم داره؟؟؟ بدنه و تنه و دسته و پایه و وجودش بره زیر گل
شنبه 2 آبان 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شعار برای 13 ابان.دزدی و قتل و وحشت سیاست این دولت مذهب تو را پیشکش مرده ست ادمیت
شنبه 2 آبان 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
شعار برای 13 ابان. ای پیروان شیطان(دشمنان ایران) به فرمان که هستی کشتن جواب دارد فرم یا لباس شخصی حقا که زنده کردید ایین بت پرستی
شنبه 2 آبان 1388

778899 - ایران - شیراز
بی وجدانها هر بازدید کننده را ضربدر هزار کردندتا امارشون بالا بره!!!!!!!!!
شنبه 2 آبان 1388

aghozdar - ایران - تهران
احمق خان به جای نشستن و این امار کذایی را دادن به فکر نجات این اب و خاک باشید .گرچه ثابت کردید که بخاطر پول تمامیت ایران را حاضرید بفروشید. انرژی دسته ای هم که افتاد به دامن روسیه و برای اورانیوم غنی شده باید گدایی بکنید .اینهمه جنجال و بدبختی برای ملت ایران اخرش شد همانی که از اول میگفتند . سکو ی ایرانی ارش را هم که کویتی ها دارن میگیرن. چهار روز جیره شما قطع بشه یک مرگ بر .......از شما شنیده خواهد شد که بیا و ببین .
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.