تصاویری از بازدید مهدی کروبی از نمایشگاه مطبوعات

تصاویری از بازدید مهدی کروبی از نمایشگاه مطبوعات

bluestar - ایران - تهران
((کروبی با تأکید بر این جمله که همه فعالان جنبش سبز به دنبال اصلاحات هستند نه براندازی، گفت که باید همه خواسته‌هایمان در چارچوب نظام اسلامی باشد.)) https://iranianuk.com/article.php?id=42930
شنبه 2 آبان 1388

nirvana20 - کانادا - تورنتو
بلواستار ایران تهران . دوست گرامی ما جمهوری اسلامی نمیخواهیم آقای کروبی باید برای جمهوری مردمی و دمکراسی فعالیت بکنند.
شنبه 2 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
درود بر شیخ اصلاحات . به امید پیروزی هرچه سریعتر راه سبزمان
شنبه 2 آبان 1388

lagolas - ایران - تهران
درود بر وجدانتو 13 ابان جبران میکنیم. بسیجی دیدیم کلش رو میکنیم
شنبه 2 آبان 1388

amirgabar - ترکیه - استانبول
درود بر کروبی.باز هم غیرت هم وطن لرستانی
شنبه 2 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
زنده باد کروبی نترس
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
آخ آخ طفلکی پیشونیش زخمی شده. آقای کروبی من خیلی دوستت دارم؛ اما خیلی خوشحلم که خودتون دیدین این مذهب و دینی که دارین بدرد نمی خوره. بهترین کار برای اسطوره شدن کروبی توی این شرایط؛ خلع لباس کردن خودش ؛ به دیست خودش است. قبل از اینکه دولت جمهوری اسلامی این کار رو انجام بده ( البته از ترس اعدام این کار رو نمیکنه و خیلی بعید میدونم؛ مثل آیت الله منتظری. چون اگر این اتفاق بیفته اینها از شهروند درجه یک بودن به شهروندان درجه دو و سه تنزل میکنند و چون شخصی هستند و دیگه آیت الله حساب نمیشوند پس اینها هم قابل اعدام خواهند شد!)
شنبه 2 آبان 1388

yaghout - آلمان - آلمان
خیلی مرد شجاعیه. این رو به همه دنیا در چند ماه اخیر ثابت کرد... وحشی ها پیشانیش رو چه کار کردن؟ زخم شده. اون لنگه کفش بالای سرش چه می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟. الکی نیست که خیلی از غربی ها می گن ایرانی ها تروریست هستن. یه سری بی فرهنگ با این کارهاشون باعث شرم دیگران هم می شن. تاسف...........
شنبه 2 آبان 1388

پیامبر عشق - ایران - تهران
وقتی روز روشن عده ای وحشی اینطور یک پیرمرد 80 ساله را زخمی می کنند آنهم کسی که به لحاظ سیاسی کاملا به زیان خود نظام است. به خوبی می توان فهمید توی زندانهایشان با دختران و پسران ایرانی که نه سیاستمداری در جهان آنها را میشناسد و نه آنها را کسی می بیند چکارهایی می کنند. مشت نمونه خروار است. آنها که دنبال شکنجه گر و دنبال جرم و مدرک می گردند این تصاویر را ببینند. کسانی که تحمل حضور کسی که می گویند رای نیاورده را ندارند و می گویند مردم آنها را نمی خواهند فقط کافی است کمی فکر کنند در اینصورت چرا از حضور این شخص در میان مردم در هراسند؟
شنبه 2 آبان 1388

sabz2010 - ایران - اصفهان
1- اگه دقت کنید سایه کفش روی سقف ماشین توی عکس اول پرتاب کفش، برعکس آن چیزی است که باید باشه! . 2- وقتی 2 تا عکس مربوط به پرتاب کفش رو با هم در نظر بگیریم کاملا مشخصه که پرتاب کفش به صورت کات دار انجام شده!! چون کاملا در دو عکس کفش در دو مسیر متفاوت است. 3- کف کفش به نظر زیادی نو و تمیز میاد. 4- به فرض اینکه عکس، لحظه برخورد رو نشون بده اندازه کفش از کل صورت کروبی بزرگتره!!. 5- با توجه به سابقه درخشان دولت فتوشاپ در دست بردن در عکسها به نظر من این عکس محصول فتوشاپه،( دوستان نظر بدن) ولی حتی اگه درست و واقعی هم باشه این کفش دقیقا نشون میده که حرفهای شیخ چقدر برای عده‌ای گران تموم شده که در مملکت اسلامی به یک روحانی کفش پرت می‌کنند
شنبه 2 آبان 1388

grgesho - ایران - بوشهر-کنگان
این مردم هم که خجالت نمیکشند دور بر کروبی جمع شده اند. بابا این لنگ کفشهایی که به سر و صورت کروبی زدند خود گویای همه چیز است. کاره شیخ اصلاحات دیگه تمومه.
شنبه 2 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرک
درود بر شیخ اصلاحات
شنبه 2 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران . ادعای برابری و برادری مسلمونا دنیا رو خفه کرده!! تو کشوری مثل ایران با اقلیتهای مسیحی و زرتشتی و یهودی(مخفیانه) و بی دین(مخفیانه) و...جمهوری اسلامی!!! مسخره است.جمهوری فقط ایـــــــرانــــــــی
شنبه 2 آبان 1388

ساوالان - ایران - تهران
حالا اگه رییس جمهور می شد باز سنگ دموکراسی و عدالت اجتماعی رو به سینه می زد؟؟تجربه ثابت کرده اینا همه از یه قماشن...!!!لعنت به هر چی اخوند عرب پرست وطن فروشه........!!!!!.
شنبه 2 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
اخی دلم سوخت براش الهی دستشون بشکنه حالا از همه مسائل میگذریم حداقل به ااحترام موی سفیدش اینکارها رو انجام ندند
شنبه 2 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
عجب تمدنی صدرحمت به وحشیهای افریقا!!! تازه اینها قشر روشنفکر هستند که از نمایشگاه مطبوعات دیدن میکنند. https://www.farsnews.net/media.php?nn=8808020410
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar - ایران - تهران اگر کروبی همچین حرفی زده؛ هم اون غلط کرده هم..جمهوری اسلامی تعطیله.
شنبه 2 آبان 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
اخه چه جوری میشه که ادما به یک ادم دیگه دخیل میبندن و دنبالش راه میافتن؟ که واسشون ازادی بیاره؟! از حقوقشون دفاع کنه؟!! حرف دلشونو بزنه؟!! پس چرا خودشون نمیتونن این کارا رو بکنن؟ میترسن؟ از چی میترسن؟! و چرا میترسن؟ نهایتن میمیرن؛ اینطور نیست؟ و مگه مردن از زندگی جداست؟ بهتر نیست بمیریم تا اینکه دنبال یک ادم دیگه راه بیافتیم که قربون بیا ما رو ازاد کن!!! خوب گیریم این ادم اینکارو کرد. من که دیگ ازاد نیستم. ازادی که این ادم واسه من میاره؛ تعریفیه که خودش از ازادی داره. غیر اینه؟! تازه من باید همیشه پشت سر این ادم راه برم و هر چی که این ادم گفت تائید کنم و براش هورا بکشم. غیر از اینه؟! میگید نه؟ خوب اگه اینکارو نکنم میفرستن منو زندون یا سر به نیستم میکنند. جدن چرا ما این چیزا رو نمیبییم؟! تا کی میخوایم پشت سر یک ادم دیگه راه بریم و واسش شعار بدیم و بهش دخیل ببندیم؟؟؟ شاد باشید.
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
کروبی اعدام باید گردد!
شنبه 2 آبان 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
grgesho - ایران - بوشهر-کنگان . گویای این است که تو و امثال تو از پرتاب کفش که سهله از پرتاب چاقو هم بواسطه خوی وحشی اتان هیچ عبایی ندارید ٫ با این تفکرات گندیده نظرات احمقانه ات بهتره یه لنج بدزدی بری قاطی سوسمار خورهای تازی بشی.
شنبه 2 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
فیلم حمله به کروبی توسط بسیجی ها . از سایت فارس نیوز اپلود کردم . یعنی اخر وحشیگری توسط بسیجی ها . https://www.youtube.com/watch?v=BuVmRNLRplQ
شنبه 2 آبان 1388

kawahkurd - سوید - یوتبوری
واقا واقا واقا متاسفم برای عده ای که شعورشون انقدر نمیرسه و موسوی و کروبی و غیره رو با احمدی نژاد و خامنه ای جدا میکنند.
شنبه 2 آبان 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . از این میترسن که ببرنش کهریزک و بجای آب خنک یه چیز دیگه از جای دیگه بدن به خوردش
شنبه 2 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
nirvana20 - کانادا - تورنتو. ...که البته این جزو محالات است و کروبی بر ضد نظام نیست.مردم اگر جمهوری ایرانی می خواهند (که درستش همین است) باید خود تلاش بکنند.اگر کروبی یا موسوی هم رئیس جمهور میشدند باید برای تنفیذ بلاخره یک جای خامنه ای رو می بوسیدند! مشکل ما الان خامنه ای است.نه احمدی نژاد.
شنبه 2 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
خیر سرشون قشر روشنفکراشونن که از نمایشگاه دیدن میکنن تو روز روشن وقتی اینقدر وحشی هستن با یه پیرمرد اینکارو میکنن وای بحال جوونهامون که توزندان سربسته دور از دوربین هستن را چکار میکنن.
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این عمامه کروبی هم شده توپ فوتبال هر جا که میره عمامش شوت میشه....درود بر کروبی . .
شنبه 2 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
nirvana20 - کانادا - تورنتو - دوست گرامی ! ما جمهوری اسلامی میخواهیم. ولی به عمل و نه شعار رهبران جنبشمان نیز بر اساس خواسته ما موضعگیری میکنند.
یکشنبه 3 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
parang - کسی قرار نیست برای دین و مذهب یهودی و مسیحی و زرتشتی و. تکلیف تعیین کنه. اکثریت مردم ایران (98 %) جمهوری اسلامی رو به عنوان شیوه حکومت سیاسی خودشان انتخاب کردند و این کاملا منطبق بر دموکراسیه.
یکشنبه 3 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
sabz2010 - ایران - اصفهان ** دوست عزیز خیلی هم کفش نو و تمیز نیست کفش مشخصه که استفاده شده است. بعدشم عکس سه بعدی نیست که نشون بده تو عکس لحظه برخورده یا نه. ممکنه دورتر باشه و هنوز به صورتش نزدیک نشده باشه و فقط اینطوری به نظر بیاد. گذشته از این موارد پرتاب کفش خیلی خاص و جلوه دهنده نیست چون این موضوع به اندازه کافی صداش در اومد و همه رو خبردار کرد. که با این بیچاره چه کردن. همون زخم پیشونیش کافیه واسه هر جلب توجهی پس نیاز به این کار نیست. ببین با پیشونی این بیچاره چیکار کردن!!! تازه قضیه چاقوکشی اون فعال رسانه ای هم خودش مهر تاییدی هست بر این امر.. lموفق باشید
یکشنبه 3 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران. متاسفانه اشتباه می کنی دوست عزیز.مردم دیگر جمهوری اسلامی را نمی خواهند.اگر سی سال پیش 98 به جمهوری اسلامی رای دادیم اشتباه کردیم.حالا دیگر نمی خواهیم.اگه مسئولان رژیم یک رفراندوم دوباره در این باره بگذارند آن وقت است که روشن میشود رژیم چند درصد خواهان دارد.(که البته نمی گذارد این رفراندوم انجام شود).
یکشنبه 3 آبان 1388

parang - سوید - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران. 98 درصدی که میفرمایین مال 30 سال پیشه.الان مردم اگاهتر شدن و دیگه فریب نمیخورن! اگه منظور شما از جمهوری اسلامی تعیین تکلیف برا همه نیست پس چیه؟؟؟؟ باز هم میگم جمهوری فقط ایــــــــــرانی.
یکشنبه 3 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ.ان شاء الله خودت و آن ولی نافقیه نادانت اعدام خواهید شد.
یکشنبه 3 آبان 1388

sanaz68 - ایران - تهران
وقتی کروبی رو میبینم واقعا افسوس میخورم که چرا سبورچیان باید رئیس جمهور ایرانمون بشه.واقعا طبق سخن حضرت علی همیشه اکثریت نادان بر اقلیت دانا پیروزند.
یکشنبه 3 آبان 1388

رادمرد - ایران - قوچان
عکس کفش ضایع فتوشاپی.
دوشنبه 4 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.