حسین رضازاده: رکوردها غیر واقعی است

حسین رضازاده: رکوردها غیر واقعی است

مدیر تیم‌های ملی وزنه برداری گفت: متاسفانه برخی از رسانه ها بدون در نظر گرفتن خیلی مسایل اقدام به انتشار اخبار و اطلاعاتی می کنند که ناخواسته ورزشکاران را با حاشیه و تنش روبرو می سازد.

به گزارش ایسنا، حسین رضازاده قهرمان سال‌های 2000 تا 2006 جهان و المپیک و مدیر فعلی تیمهای ملی وزنه برداری با بیان این مطلب اظهار کرد: طی روزهای اخیر آمار و اطلاعاتی غیر واقعی و ناصحیح از رکوردهای درون اردویی اردونشینان در برخی از سایت ها و روزنامه ها منتشر شد که متاسفانه خواسته یا ناخواسته حواشی و مشکلاتی را برای ورزشکاران ما ایجاد کرد.

وی ادامه داد: سعید علی حسینی یکی از مستعد ترین و قدرتمند ترین ورزشکاران حال حاضر وزنه برداری است که تلاش فراوانی را نیز برای رسیدن به آمادگی و کسب مدال در مسابقات جهانی کره متحمل می شود اما متاسفانه انتشار همین اخبار و آمار غیر واقعی باعث می شود تا او تمرکز لازم را از دست بدهد.

رضازاده یادآورشد: در رسانه ها اعلام شد که علی حسینی در اردو وزنه های 215 و 270 کیلوگرم را مهار کرده که بالای سر بردن این وزنه ها برای تمامی ما و سنگین وزن‌های دنیا یک آرزو است. سعید بعد از بهبود آسیب دیدگی خود تمرینات منظم و برنامه ریزی شده را طبق برنامه کادر فنی تیم ملی پیگیری می کند و در حال حاضر نیز به رکورد 210 و 250 کیلوگرم در یکضرب و دو ضرب دست یافته است.

وی با تاکید بر این که برنامه ریزی ما در جهانی گویانگ کره به دنبال کسب خوشرنگ ترین مدال است نه رکورد شکنی اظهار کرد: کادرفنی و خود سعید سخت در تلاشیم تا بتوانیم از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را برده و بر رکوردهای فعلی او بیافزاییم اما همانطور که عنوان شد هدف اصلی و اول ما کسب مدال طلا ست نه رکوردشکنی.

رضازاده به آثار انتشار رکوردهای غیر واقعی از اردونشینان اشاره کرد و گفت: مهمترین اثر اینگونه اخبار سازی ها از بین بردن تمرکز ورزشکار است و اثر دیگر آن نیز بالا بردن سطح توقعات. مطمئنا وقتی علاقمندان این رشته چنین اخباری را پیگیری می کنند و این رکوردهای غیر واقعی را باور می کنند؛ روز مسابقه و زمانی که رکوردهای واقعی و اصلی وزنه بردار مشخص شد به ورزشکار و کادر فنی خرده می‌گیرند و هزاران حرف و حدیث را نیز مطرح می کنند. در صورتی که رکورد واقعی وزنه بردار آخرین رکوردهای درون اردویی پیش از اعزام اوست که توانسته باشد مکررا آنرا به ثبت رسانده و بالای سر ببرد.

وی در ادامه در خصوص وضعیت اردونشینان اظهار کرد: خوشبختانه اردونشینان در شرایط ایده آلی قرار دارند که اردوی سطح دریای چابکسر نیز تاثیر فراوانی در آمادگی روحی و بدنی آنان داشت. در فاصله کمتر از یک ماه آینده باید خیلی مراقب شرایط آنان باشیم که در همین خصوص از تمامی رسانه ها تقاضا دارم همانند دوران قهرمانی خودم این ورزشکاران را نیز حمایت کنند.

مدیر تیمهای ملی وزنه برداری کشورمان در پایان گفت: بارها اعلام شده که رقابتهای جهانی میدان حضور برترین هاست و نه کسب تجربه که به همین خاطر نیز تا 20 آبان ترکیب نهایی تیم اعزامی را از بین 7 وزنه بردار حاضر در اردو مشخص خواهیم کرد.

mehr47 - ایران - تهران
می خوام به این بشکه ذوب شده در ا.ن هم بگم رکوردهای خودت هم غیر واقعی هستند. المپیک که یادت نرفته؟
جمعه 1 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
کاری به درست یا غلط بودن آمار ارائه شده در مورد میزان وزنه ای که سعید علی حسینی زده ندارم ، ولی نوعی خودخواهی و حسادت (نسبت به هر کسی که بخواد رکوردش رو بشکنه) رو در آقای رضازاده در این مورد می بینم و اینکه دوست داره برای همیشه رکورد دار وزن خودش بمونه . (همانطور هم که تو یکی از مصاحبه هاش گفت که قلباً دوست نداره کسی رکوردش رو بزنه)
جمعه 1 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
خائن برو گم شو .
جمعه 1 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
برو بوق بزن چاپلوس ولی وقیح.
جمعه 1 آبان 1388

punisher - ایران - شیراز
کسانی که به ملت خود پشت میکنند / حتا اگر در بالاترین مقام جهانی هم که باشند / پشیزی ارزش ندارند.... پس وای بحال پاچه خاران رژیم که بابت مبلغی خود را فروخته اند...
شنبه 2 آبان 1388

ام فردیس - ایران - کرج
هنوز دوپینگی بودنت یادمون نرفته . درود بر هادی ساعی با غیرت که تو اوج افتخار پشت مردم بود .
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
او رکورددار خیانت به ایران و ایرانی وخادم اعراب است .
شنبه 2 آبان 1388

kamangir - نروژ - اسلو
بشکه اول قبولی کلاس اولتو بگیر بعد به جای بع بع کردن یونجتو بخور. گوسفند و چه به سیاست.بد بخت این میشی که گولت میزنه محمود گرگه هست.لباسشو از مامان ؟ کش رفته.
شنبه 2 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
لنگه علی دائی میخواد کسی غیر از خودشون سر تر نباشه . بشکه
شنبه 2 آبان 1388

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
دریغ از یک جو غیرت!. صد رحمت به ساسی مانکن...
شنبه 2 آبان 1388

ali_esf - ایران - اصفهان
اشغال
شنبه 2 آبان 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
پدر سوخته چابلوس
شنبه 2 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
خائن.مزدور .چاپلوس.نامرد.وطن فروش.دزد.دروغگو.بی غیرت.مردم فروش.وووووو.اینها همه رکوردهای تو است که در تاریخ ایران بجای مانده است.
شنبه 2 آبان 1388

ham-safar - ایران - تهران
اقائ جهان قهرمان اگر توانستی چون تختی در دل مردم جای بگیری و جهان بهلوان بشی مردی وگرنه این رکوردها و مقام ها که دایمی نیست. تختی حتی یکی از مدالهای تو را هم نداشت ولی او در دل مردم جای و مقام داشت و دارد و خواهد داشت. سعی کن چون او حامی مظلومان و بر ظالمان باشی نه با ظالمان.
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
آقای رضا زاده ،تا ریاست فدراسیون وزنه برداری چیزی نمونده!بمال!
شنبه 2 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
من نمیدونم این رضازاده بالاخره کی فارغ میشه؟
شنبه 2 آبان 1388

پریستوک - ایران - تهران
بشکه 2000 کیلیویی تاپاله بیچاره زنش شب زیر این له می شه
شنبه 2 آبان 1388

sam116 - انگلیس - لندن
کور بشه چشم حسود اگه کسی تو جهان تونست تا سی سال اینده رکورد های این غیور مرد رو بزنه ای وال رضا زاده تو مایه غرور و افتخار هر ایرانی واقعی هستی نه دربدران اواره وطن فروش کور بشه هر کی نتونه موفقیت ورزشکاران ایرانی رو ببینه
شنبه 2 آبان 1388

indianboy - هند - م
قهرمانی به مدال و وزنه نیست. به اون چیزی که تو نداری بی چاره.
شنبه 2 آبان 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
ای کاش حرف زدن سطلهای آشغال(رضا زاده)ممنوع می شد.
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.