قاچاق ۲۷ کیلو کریستال به اندونزی توسط خانم های میانسال و جوان ایرانی + عکس

قاچاق 27 کیلو کریستال به اندونزی توسط خانم های میانسال و جوان ایرانی

حماقت و بیعرضگی بعضیها باعث شده است که هموطنانمان دست به کارهایی بزنند که به هیچ وجه در باور نمی گنجد و آبرو ریزی بیشتر اینکه این اعمال  تیتر اخبار فاکس نیوز - یاهو - تایلند نیوز و ایران مالزی و .... بشود.

آیا می شود باور کرد که دختران جوان و خانمهای سن وسال دار و جا افتاده در حین قاچاق ۲۷ کیلو کریستال به ارزش ۱۲ میلیارد تومان به کشور برادر مسلمان اندونزی  دستگیر شوند و تمام خبر گزاری های دنیا انها را به نمایش بگذارند؟

ریس پلیس اندونزی اعلام کرده است که هیچ وقت در تاریخ پلیس اندونزی زنی با پوشش اسلامی توزیع کننده مواد مخدر نبوده است. مجازات توزیع مواد در اندونزی مرگ است.

منبع : وبلاگ مالزی

bahareiran - ایران - ایران
از برکت وجود اخوند ماشاله همه تو همه چیز پیشرفت کردن البته از نوع منفیش
جمعه 1 آبان 1388

lvlarkez - لبنان - بیروت
این سیاست ایران هستش که اسون میذاره مواد از کشور به کشورهای همسایه و حتی کشورهایی که ازشون خوشش نمیاد فرستاده بشه تا بتونه هر چه بیشتر با این کشورها ضربه بزنه >
جمعه 1 آبان 1388

dokhtar_ahwazi...alman - المان - مونستر
خاک بر سرتون که مایه ننگ هستین
جمعه 1 آبان 1388

persianshadow1 - انگلستان - برایتون
به به! بعضی خانمهای ایرانی اونقدر پول پرست شدن که دیگه از هیچ کاری فرو گزار نیستند! ابرو ریزیهای دبی و کشورهای عربی کم بود اینم بهش اضافه شد.خاک بر سر مملکت اسلامی شیطانی! یکم فکر کنید! کی میاد 12 ملیارد مواد بده دست 4تا فاحشه؟ اینها موادیه که نیروی انتظامی کشف و ظبط میکنه و بعد دولتیها میبینن حیفه بسوزونن میگن میدیم اینا ببرن اونور . اگه پولی ازش در اومد که فبها اگه نه که 4 تا قاچاقچی مثل اینا رو میگیرنو اعدام میکند! من مطمئنم مقصد این مواد استرالیا بوده اخه اونجا کفار بیشترن! اسلام مافیایی رو تحویل بگیرید اسلام زده ها!
جمعه 1 آبان 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این کار خود رژیم است . اگر نیست مگه میشه اینها از ایران بزنند بیرون و اونجا کسی جلوی اینها را نگرفته باشد . پس کار خودشان است . اگر یه نفر بود ممکن بود که بشه گفت کار رژیم نیست ولی چون کار دسته جمع بوده پس کار خود رژیم هست
جمعه 1 آبان 1388

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
این قضیه چه ربطی به حماقت و بی عرضگی بعضی ها دارد؟؟!! چرا در باور نمی گنجد. ما این همه مواد فروش در ایران داریم چرا عجیب است که به کشورهای دیگر قاچاق کنیم. راستی برای من که خودم در اندونزی هستم سوال است که چرا صورت متهمان باز است و صورت پلیس ها پوشانده؟ فکر کنم جرمشان آنقدر سنگین است که می خواهند همین جا اعدامشان کنند.
جمعه 1 آبان 1388

pesareirani - نروژ - اسلو
گل بودیم به سبزه نیز ارسته شدیم. البته درسته که دولت بزرگترین عامل فقر در کشوره ولی قبول کنید که خودمون هم ادمای زیاده خواه و حریصی هستیم. خیلی از اینا بخاطر فقر این کار را نکرده اند.
جمعه 1 آبان 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
زن ندیده بودیم قاچاقچی بشه . خاک تو سرتون که ابروی ایرانی رو می برید .
جمعه 1 آبان 1388

mattin - کستاریکا - سن پدرو
من یادمه ۷ یا ۸ ساله پیش کریستال از تایلند به ایران وارد میشد خیلی‌ جالبه که الان میشنوم که از ایران صادر می‌شه به کشورهای آسیای شرقی‌.خیلی‌ خوبه که به خود کفا یی‌‌ رسیدیم.
جمعه 1 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
دختر جلوی با چادره!! اسلام با کریستال خوش رنگتره!
جمعه 1 آبان 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
خالا اونا چرا صورتشونو پوشوندن ؟ نکنه گیر مافیا افتادن ؟
جمعه 1 آبان 1388

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
یکیشون خیلی دلبر بود آدرس بدید سند ببرم آزادش کنم بنده خدا رو :)))).
جمعه 1 آبان 1388

mammad_st - هند - پونا
هفته قبل اینجا(هند-پونا) یک دانشجوی ایرانی به جرم حمل 300 گرم مواد مخدر دستگیر شد،. به واسطه شاهکار این هموطن گرامی که اتفاقا در کالجی که من درس میخونم دانشجو هست ،کلی متلک و. بار ما کردن. حالا با این شاهکار 27 کییییییییییییییییییلویی، خدا میدونه که چه برخوردی با ایرانیهای ساکن اندونزی میشه
جمعه 1 آبان 1388

Upsy Daisy - انگلستان - لندن
وای چرا این همه خبرهای دردناک راجع به زنهای ایرانی! یعنی اینارو میکشن !!!؟ گمرک ایران چرا نفهمید !!؟ فقط بلدن موبایل مردم رو چک کنن و جرم سیاسی بتراشن!!؟
جمعه 1 آبان 1388

radni - ایران - ایران
و این است نشانهای فقر .....
جمعه 1 آبان 1388

daiana - ایران - تهران
نه بابا
جمعه 1 آبان 1388

juvel - نروژ - اسلو
ای بابا چه ننگی!!! حالا اینها واقعا اعدام میشند ؟؟؟. مرگ بر این جمهوریه اسهالیه لعنتی / چطوری این مردم رو بدبخت کردند .
جمعه 1 آبان 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
اییییییی خاک عالم بر سرتون, امثال نداها باعث افتخارند و فخرافرینی میکنند واسه وطن و ملتشون ,ولی شما انگل های جامعه ایران هستید. ایییییی تف بر ذاتتون .
جمعه 1 آبان 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
حالا دیگه هر ایرانی اندونزی بره تمام سوراخهاشونو میگردند.ای لعنت بر ذات بد. اینا به سزای اعمالشون رسیدن ولی عابروی ایرونیها مخصوصا زنهای ایرونی .
جمعه 1 آبان 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
اروپایان و امریکایان خلاقیت را به اخرش رساندن ما هم به برکت جمهوی اسلامی دروغ دزدی فحشا را به نهایتش رساندیم
جمعه 1 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
به احتمال زیاد فریب قاچاقچان حرفه ای را خوردند .این متددقاچاقچیان است که از افراد ساده وفقیر سوء استفاده میگنند .روزه گار غریبیست نازنین ..
جمعه 1 آبان 1388

ardesheer - امرپکا - نپو پورت
چه بدبخت شدن ایرانیها
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
{{ریس پلیس اندونزی اعلام کرده است که هیچ وقت در تاریخ پلیس اندونزی زنی با پوشش اسلامی توزیع کننده مواد مخدر نبوده است.}} روسری ها و چادرشون من و کشته! ... جمهوری اسهالی از اونور شما هم از اینور. ر.. ن توی آبروی نداشته ایران توی دنیا
جمعه 1 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
واویلا واحسرتا؟.؟؟؟پول دار شدن به چه قیمتی؟حالا بخورید و پز بدید .حال پسران برادران یا شوهران رشیدشان پنج شنبه ها کارشون زیاد شده و باید برن ملاقاتشون .برنامه بعدی ایرانی های پول پرستی است که مرتب می روند کویت .انشالله
جمعه 1 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگوری
این کثافتها ننگ ایرانی وبشرامروزیس .امیدوارم همگیشان نابود شوند.ننگ دیگر امروزرژیم جنایتکاروادمخوار دستپوخت ارتجاع سرمایه داری بسرکردگی امریکاست که باید دنیاازشرشان خلاص بشن.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
جمعه 1 آبان 1388

youme - ایران - اصفهان
عجیبه. تیپ حجابی که دارند ایرانی نیست. بیشتر به ترکیه یا عربا شبیهند. نظر بقیه دوستان چیه؟
جمعه 1 آبان 1388

newyork - امریکا - نیویورک
کریستال یا شیشه کدومش فکر کردم قندون کریستال بردند لابد قاجاق دیگه
جمعه 1 آبان 1388

زنده باد ایران و ایرانی - امارات - دبی
چقدر ناراحت کننده است .
جمعه 1 آبان 1388

kasra persia - انگلیس - ا لندن
دوستان ببخشید می‌شه بپرسم کریستال چیه؟. انگلیس لندن
جمعه 1 آبان 1388

reza424 - نروژ - اسلو
همه این افراد از کشورهای دیگه به اندونزی رفتند از قطر ، تر کیه و غیره واسه اینکه بهشون شک نکنند . متاسفانه آبروریزی هست البته از نوع شدیدش. خدا . رحم کرد که اروپا نیومدند وگر نه که اونوقت چی میشد
جمعه 1 آبان 1388

Ezhaq - ایران - تهران
عجب! دوستان چند روز پیش با کسی آشنا شدم که شیشه (کریستال یا نمی دانم بقول بعضیها اشکه خدا ) می فروخت گرمی 22 هزار تومان می فروخت فکر می کنم 27 کیلو می شه حدود 600 میلون تومان. البته یک سال پیس گرمی 120 هزار تومان می فروخت من شنیدم کریستال در داخل ایران در حال تولیده می گن دست سپاه تو کاره ولی هرچی هست کراک که مثل نوقل و نبات زیاده عجبا عجبا ..
جمعه 1 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
از برکات جمهوری اسلامی
جمعه 1 آبان 1388

khale sooske - امریکا - لاس و گاس
همشون ایرانی بودن؟ 27 کیلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (طمع) هر چند چه 1 کیلو چه 27 کیلو بد بده دیگه حالا می خواد زیاد باشه یا کم. اما واقعا می کشنشون؟
جمعه 1 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
برام خیلی جالبه.چادر می پوشند که مثلن کسی بدن اونا رو نبینه و بگن دینداریم.اونوقت پخش مواد مخدر که کثیفترین کاره رو انجام میدن.قوه ی قضاییه ی اندونزی اینا رو اعدام میکنه.مگر اینکه سفارت ایران خودشو بکشه پادرمیونی کنه که قوه ی قضاییه ی اندونزی اعدام رو به حبس ابد تقلیل بده که باز هم نمیشه.
جمعه 1 آبان 1388

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
یکجا 27 کیلو خوب تابلوی دیگه جانم ... اونم همگی با هم .. مگه پارکه ... حالا چرا تو قهوه خونه نگهشون داشتن ...???. سوال خوبی بود نه ...???
شنبه 2 آبان 1388

sara_persiangirl - المان - بُن
هنر نزد ایرانیان است بس!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 2 آبان 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
من فکر کردم واقعا منظورشون ظروف کریستاله. تا الان که این صفحه رو نخوندم واقعا نمیدونستم جریان چیه. با خودم هم فکر میکردم حالا مگه چی شده اینقدر بزرگش میکنن. گیرم چند تا ظرف کریستال هم تو اندونزی فروختند مگه چی میشه؟؟؟؟!!!! بعید نیست اعدامشون بکنند. این کشور با این چیزا اصلا شوخی نداره. اون دختر استرالیاییه شپل کوربی که ملکه زیبایی کویینزلند هم شده بود واسه بردن چند گرم کوکایین تا پای اعدام رفت و تنها فشارهای بین المللی و حتی دخالت مستقیم رییس جمهور استرالیا بود که از مرگ نجاتش داد هرچند الان حبس ابده که از مرگ براش بدتره چون دیوونه شده. اما تا حالا چند تا استرالیایی رو واسه اینکار اون هم در حجم خیلی پایین تر اعدام کردند.
شنبه 2 آبان 1388

parvaze ghasedak - آلمان - برلین
هی‌ از خودم پرسیدم مگه کریستال جرم. بد از خوندن کامنتا فهمیدم که مواد مخدرو میگن(-:
شنبه 2 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
kasra persia - انگلیس - ا لندن .. فکر کنم شبیه شیشه باشه و درمان هم نداره چون از طریق تلویزیون شیشه رو دیدم و دکتر گفت درمان نداره . یه نصیحت اصلا دنبالش رو نگیر که چی هست . موفق باشی
شنبه 2 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
بجای فحش دادن اقا جان اینها بچه های اب و خاک ما هستن اگه قراره مجازات هم بشن باید نظام را زیر فشار گذاشت که همه تلاشش رو بکنه اینها را پس بگیره و در ایران برن زندان نه در غربت. شماها که فحش میدین غیرتتون کجا رفته؟ بعد از همه هم ایرانیتر و مسلمونتر میشن. شرم ندارین شماها؟30ساله رژیم بجای مبارزه با علت داره این معلولهای بدبخت را قربانی میکنه،شماها دیگه چرا؟واقعآ ادم ماتش میبره از اینهمه فهم و کمالات اقای آنتی اسلام - ایران - اهواز این کامنت واقعآ از شما بعید بود. .
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
ننگ بر اسلام و پاسداران قاچاق فروش و رهبر شیره ای حکومت اسلامی .
شنبه 2 آبان 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
یعنی حد شعور ما اونقدر متزلزل شده که فرق قربانی رو با سلاخ تمیز نمیدیم ؟ یعنی بعداز سی سال که این آخوندهای حیوون همه چیمونو عمدآ و بانیت از پیش تعیین شده از بین بردن و نه تنها ماراچپاول کردند وحمام خون براه انداختند و مملکت را بباد دادند بلکه شرف و ناموس مارا به کمترین بها فروختند و مغزها را یا به بند کشیدند و یا بردارکردند و یا گریزشان دادند کم بود که از قشر شریف جامعه که خواهران و مادران ما بودندآنها رادر شنیع ترین رتبه ها بکار گرفتند آنوقت بجای آنکه غیرت کنیم و ریشهء ظالم را بسوزانیم خودمان نمک بزخم مظلوم میریزیم . حاشا بکرامت ما و غیرت ما که آنهم رو بزوال است . فقط در شعار فریاد میزنیم ما فرزندان ایران و نسل کورشیم . این عربزادگان نسل سوسمار خواران هم همین را میخواهند که ناموس و غیرت و شرف مارابباد دهند که با دست هودمان دارند بمقصود میرسند . اول فکد کنیم بعد قلم بزنیم . اینها خواهر مادر من و شمایند .
شنبه 2 آبان 1388

yasamangoleziba - ایران - تهران
همانا که این قربانیان سازماندهی شده از سوی سپاه کثیف پاسداران هستند واین بیچارهها حکم اعدامشان را در ویزای خودشان دیده بودند و حتما رژیم اخوندی اسهالی قول پول هنگفتی به خانواده این بازماندگان داده که این کار را به صورت گروهی به این شکل انجام دهند تا بار دیگر این حکومت کثیف اشغالگر به دنیا ثابت کند مردم ایران هم مثل حکومتش میباشد و بعد از این وقایع که دنیا تا حدودی حساب مردم را از حکومت جدا کرده بود باری دیگر سیاه جلوه دهند. این کار با این حجم مواد مخدر جای هیچ شکی نیست که این حکومت فاشیستی بنیانگذارش بوده است. به امید ایرانی ازاد
شنبه 2 آبان 1388

pireghorbat - کره - سئول
بله وقتی سردم داران مملکت همه از دم عمل دارن خوب یواش یواش در پائین تر ها هم مد میشه فقر هم که مادر تمام بدبختیهاست
شنبه 2 آبان 1388

m uk - انگلیس - منچستر
دوستانی که به تایلند اندونزی و .. رافتن حتما تابلوی یک ترازو رو دیدن یه کف ا ش مواد ودیگری یک سکه که اگه وزن مواد ییشتر باشه اعدام .البته پخش هم اعدام دارد.به امید اعدام پخش کنندگان تریاک در مچستر که همشون اهل شیراز و ابادان هستن.که تعدادشان کم هم نیست
شنبه 2 آبان 1388

habibollah - ایران - تهران
ازاین بدتر هم میشه.الان که میگن ایران توی سنگ سازی(کریستال) زده رودست فلیپین وکره. خب بلاخره نمیشه که همینجوری زرت زرت ساخت.باید صادرات هم داشته باشیم دیگه. قیمت نفت هم که بالا رفتنی نیست باید ازجای دیگه به داد اقتصاد مملکت رسید. توی مملکتی که موادمخدرمثل نقل ونبات فراوونه انتظار بیش ازاین هم نیست.
شنبه 2 آبان 1388

sohiela - امارات - دبی
فقط میخواهند اسم ایران را بد کنند . همش کاره احمدی نژاد با اطرافیانش هست . چطور وقتی ما از ایران خارج میشویم تمام وسایل را بازرسی میکنند تا حتی کفشمان . ولی اینها با 27 کیلو مواد مخدر بازرسی نمی شوند .
شنبه 2 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
ای بابا!!!دلم واسه این زنانی که از شدت فقر اینکار شدن و حالا هم اینهمه هموطن‌هاشون فحش برشون می‌کنن خیلی‌ میسوزه. خوب چی‌ کار کنن یا باید خود فروشی کنن یا قاچاق!!!اتفاقا من دیدم تو ایران زنانی که مواد میفروشن البته دیگه نمیدونم قاچاق میکردن یا نه!!!
شنبه 2 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
youme - ایران - اصفهان. همه دنیا میگه ایرانی هستند تو میگی شبیه ترکها هستند اتفاقا آریایی اصلند
شنبه 2 آبان 1388

ahmad-307 - قطر - دوحه
از برکات اخوند ببینید تا چه حدی رسیدیم بلاخره
شنبه 2 آبان 1388

barbud_daneshmand - بلزیک - گنت
دوستان ایا سریال ترافیک رو یادتون هست؟تو ایران با نام (تجارت مرگ)اونجام یک وزیر پاکستانی زنهایزیادی رو وادر به تجارت کرد که زنه مواد تو شکمش ترکید...بدونید دست رژیم تو کاره.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. شاهسون - ایران - ساوه اینها 100% ایرانی بودند. شاید هم اصلاً "فارس" باشند! ولی یک سوال: ترکها خلاف نمی کنند؟ همه آدم حسابی اند؟ خلخالی کجایی بود ؟ آغامحمدخان قاجار کجایی بود؟ ( فقط همین دو ننگ کافیه. دیگه اینقدر ترک و لر و کرد و فارس نکن. همه ایرانی هستند و خود شما هم اول یک انسان هستی دوم ایرانی هستی و سوم شاهسون هستی؛ حالا بماند که 10 نسل پیشت چی بودی یا چه اتفاقاتی افتاده. اینقدر روی ژن و نژاد و .. حساس نباش دوست عزیز توهین های نژادی و بی خردی دیگران رو هم به مغز سبُک شان ببخش)
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
آنتی اسلام - ایران - اهواز. درود بر تو!از ایران کامنت میذاری برات دردسر نشه عزیز
شنبه 2 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
odin - بلژیک - انتورپن . ایرانی که مواد فروشی می کند و مواد وارد کشورهای دیگر می کنند.هم وطن من نیستند. مجازات سنگینی در انتظار انها هست.
شنبه 2 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
کی بود میگفت خانم ها برن خدارو شکر کنن محمد اومد نذاشت زنده به گور بشن ؟این هم نوعی زنده به گور شدن خانم ها. دیواری کوتاه تر از دیوار این موجودات لطیف که در اون ویرونه خونه از هیچ حقوقی برخوردار نیستن پیدا نمیشه. این هارو فرستادن عملیات انتحاری.خودشون روز به روز گردنشون کلفت تر میشه و شکمشون گنده تر و چشمشون هیزتر. اون خداتون که محمدو فرستاد کاش عقلش بیشتر می رسید جای زنده به گور نکردن حق زن و مردو برابر میکرد نه اینکه همش حکم شکنجه اشو نازل کنه همون زنده به گور شدن بهتر از این خفت و اسارت بود. زن در اسلام = اسیر
شنبه 2 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
این داستان واسه هلندیها هم که ثروتمندن اتفاق میوفته!
شنبه 2 آبان 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
habibollah - ایران - تهران. تو یکی دیگه نمیخواد درباره تولید و صدور مواد مخدر در کشورهای دیگه نظر بدی!. شاهسون - ایران - ساوه . ترکعلی پس اعتراف کردی قیافه ات مثل قرقیزیها مغولیست؟ درقرقیزستان و قزاقستان تریاک نمیکشند؟
شنبه 2 آبان 1388

sibzaminirani - ایران - ایران
جالبه. مامورین گمرک ایران یه فیلمو توی گوشی کلوتید ریس پیدا کردن اما این همه موادو توی وساپل این خانمها ندیدن!!
شنبه 2 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. شما چه انتظاری داری از 1400 سال پیش؟.انتظار داشتی حضرت محمد دادگاه لاهه و سازمان های حقوق بشری تاسیس می کرد؟هر چی رو باید با قبلش مقایسه کرد. اینکه نگذاشت دختران بدبخت زنده بگور شوند.مگه تو آمریکا تا همین 50 سال پیش حقوق سیاهان با سفیدان برابر بود؟ کما اینکه هنوز هم تبعیض به صورت گسترده وجود دارد.
شنبه 2 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
اینا همش از برکت سر این رژیم کثیف جمهوری ننگینه خدا بداد این بدبختها برسه.کم ایرانی تو ایران سرکوب نمیشه حالا نوبت کشورهای گداوگشنه است که ایرانی را تحقیر و توهین کنن. ننگت باد خامنه ای.
شنبه 2 آبان 1388

jooli - ایران - تهران
لعنت خدا به اسلام اونم از نو شیعه که هر کثافت کاری که میگن آشغال خامنه ای تو دست داره مرگ بر خامنه ای معتاد کراکی
شنبه 2 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Hoja Verde - ایران - تهران اگه آخرین واسطه -محمد - 1400 سال پیش بوده چرا دیگه کسیو نمی فرسته که حرفهائی بزنه که به درد آدمهای الان بخوره؟ یعنی اون خدا میخواد مخلوقاتش در جا STOPبزنن دیگه. باید فکر الانو میکرد و دادگاه لاهه و سازمان های حقوق بشری تاسیس می کرد.
شنبه 2 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. چون خرد مردم این زمان بیشتر شده و نمی تواند یک نفر دوباره بیاید و بگوید من از طرف خدا اومدم.شما تصور کنید یک پیامبر پشت چت بشینه.توی ماهواره بیاید سخن بگه.سوار ماشین و هواپیما بشود و اینور و آنور برود و بگوید خدا دارد به من وحی می کند.به باور من امروزه نظریه پردازانی هستند که دنیا را با اندیشه های خواه درست و خواه نادرست پیش می برند . خرد امزوزه راهنمای انسان هاست.خرد انسان در حال تکامل است و دانشمندانی امروزه پیدا می شوند که انسان ها را از گمراهی نجات می دهد و نیازی نیست که پیامبر دیگری مانند هزارها سال پیش به مردم از خداوند و چیزهای ناشناخته ی دیگر بگوید.امروزه پایه و اساس پیشبرد جهان بر اساس دانش و اندیشه است.
شنبه 2 آبان 1388

IRAN204 - امریکا - نشویل
پرواز قاصدک دقیقا من هم فکر شما رو کردم و مامورها که دیدم گفتم انگار اینها مواد دارن الان یاد سریال 3 در 4 افتادم بیچاره ها می گفتند مگه کریستال وشیشه جرم . به برکت جمهوری اسلامی هر روز با مسایل علمی کشور بیشتر آشنا میشیم کاریش نمیشه کرد افراد باسواد توی اوین قاچاقچیها برای خودشون می تابند مگر کشورهای دیگه اونها بگیرن.پاینده ایران آزاد. دور باد استبداد.
شنبه 2 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
پس اون خدا بیخود کرده گذاشته واسطه هاش این دری وری هارو بگن. مگه اسباب بازی خلق کرده که هر دم می خواد به ساز یک واسطه اش برقصیم؟ مگه اون خدا خودشم از اول نمیدونسته چی میخواد؟ مگه نمیدونسته مخلوقاتش یک روز به اینجا میرسن؟ پس چرا انواع و اقسام واسطه هارو فرستاده ولی حرفهای هیچکدومشون به درد مردم الان نمیخوره وای که چقدر از دست اون خدا دلم پره که خدائی نمیکنه و به این خداپرست ها نمیگه بس کنید بابا شاید من یک زمانی یک چیزهائی گفتم شما چرا یقه من و واسطه هامو ول نمیکنید و مخ خودتونو کار نمیندازید. میگن اون بالا نشسته بعضی هم میگن همه جا هست ولی هر چی هست هر کی هست هر جا هست خیلی بی انصافه که منو یاد لبخند ژوکند میندازه که به ریش همه میخنده و همه دنبال رمز و رموزش میگردن Hoja Verde - ایران - تهران پس همونطور که فرستادن واسطه برای مردم الان مسخره است حرفهای واسطه های 1400 سال پیش هم که باید برای مردم الان مسخره تر باشه پس این خداپرست ها چی میگن؟
یکشنبه 3 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. اما من میگم خدایی وجود داشت.وجود دارد و وجود خواهد داشت.این چیزی نیست که تنها در دین باشد بلکه عقل نیز آن را اثبات می کند که حتمن خدایی همه چیز را آفریده.دستگاه پیچیده در طبیعت بیهوده نیست دوست گرامی.در ضمن تمامی چیزهایی که دین می گوید امروزه باطل نشده و خیلی از چیزهایش هنوز هم باعث نجات انسان از گمراهی میشود.
یکشنبه 3 آبان 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
دلم سوخت. بیچاره ها شاید فریب یه مشت ادم شیاد رو خوردن و نمیدونستن دارن چی جابجا میکنن. اتفاقای اینجوری واسه ادمای فقیر و بدبخت زیاد می افته. البته در اینکه این خبر شرم اوری هست واسه ما ایرانیا شکی نیست اما زود قضاوت نکنید دوستان.
یکشنبه 3 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Hoja Verde - ایران - تهران داریم میرسیم به مرغ و تخم مرغ. اگه بحث از پیچیدگیه که هر دو پیچیده اند چه این طبیعت که میگید چه اون خدائی که میگید خلقش کرده. پس من میگم اون خدا هم حتما خدائی داره.در مورد دین و پیغمبر هم خیلی دانشمندها باعث نجات انسان شدن ولی نه ادعای دین جدید و نه پیغمبری کردن و ما هنوز داریم از کشفیاتشون بهره می بریم. اونها هم می تونستن از نادانی مردم حداکثر استفاده رو ببرن و ادعای پیغمبری کنن ولی خوشبختانه همه که شارلاتان نیستن که هر وقت صرف داشت یک آیه نازل کنن.
یکشنبه 3 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. خدا خدایی ندارد چون بی نیاز است.اگر اینجور است پس هر خدایی باید خدایی داشته باشد.منشا همه ی آفریده ها کجاست؟ منشا هر خدایی کجاست؟ آخرش به کجا ختم میشود؟ خدا یکی است.نمی دانیم کیست و چه شکلی است و پیش از خلقت عالم چه می کرده.مسلمن با اندیشیدن هم نخواهیم توانست و با دانش اندک و خرد ناکافی که داریم نخواهیم توانست اینها را دربیابیم.اما میدانیم خدایی وجود دارد که همه چیز را آفریده و بدون آن زندگی و هستی معنایی نخواهد داشت.پیامبران هم شیاد نبودند چون با آوردن پیام جدید و با تحمل رنج ها چیزی برای خود بر نداشتند و پیامی اینچنینی را افراد بی سواد نمی توانستند از خود بسازند.
یکشنبه 3 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Hoja Verde - ایران - تهران من از اون دسته از آدمها نیستم که چون چیزیو نمی دونم فکر کنم خارق العاده است.من نمی دونمش همین. الان راه درمان خیلی از بیماری ها کشف نشده این ندونستن ما دلیل بر خدا بودن عوامل اون بیماریهاست چون نمدونیم بیماری از کجا اومده ؟آدمها عادت دارن وقتی دلیل چیزیو نمیدونن وصلش میکنن به یک قدرت مافوق انسانی و احساس عجز میکنن.
یکشنبه 3 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
یک نکته در رابطه با دینداری، اشخاص در جوانی غد و یکدنده هستند در میانسالی انعطاف پذیر و در کهولت محافظه کار. خصلت آدمیزاده و از کامنت ها هم مشخصه.
یکشنبه 3 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. در مورد خدا اعتقاد دارم که هست و پرستیدن او مانع گمراهی خواهد شد.انسان ها هم باید به دنبال چیزهای ناشناخته بروند.هنوز در بدن ما چیزهایی وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم.ما تلاش می کنیم اینها یا ستارگان و.. را در یابیم و از این راه به خدا میرسیم.چون خدا به وسیله ی دانش های پیچیده ی امروزی اثبات میشود.هستی خودبخود به وجود نیامده است.
یکشنبه 3 آبان 1388

hashamdar - ایران - تهران
Hoja Verde - ایران - تهران -در مورد دین و پیغمبر هم خیلی دانشمندها باعث نجات انسان شدن ولی نه ادعای دین جدید و نه پیغمبری کردن و ما هنوز داریم از کشفیاتشون بهره می بریم. اونها هم می تونستن از نادانی مردم حداکثر استفاده رو ببرن و ادعای پیغمبری کنن ولی خوشبختانه همه که شارلاتان نیستن که هر وقت صرف داشت یک آیه نازل کنن.من مایلم به این حرف هم پاسخی بدی و کم نیاری. ما منتظریم
دوشنبه 4 آبان 1388

odin - بلژیک - انتورپن
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان . عزیز شما پس لازمه یه سری بخودت بزنی و ببینی فرقت با رژیم اسلامی که بجای علت با معلول در افتاده در کجاست؟ در ثانی اینجور مواقع چون طرف گیر افتاده حتا همکارهای سابقش هم میزنن تو سرش شما که جای خود داری. شما اگه براستی ایرانی بودی و بنژاد و فرهنگ اریایی اشنایی داشتی سعی میکردی که گره را باز کنی نه اینکه کورترش کنی. بعد اقایون میان دم از این میزنن که اعدام بده!دموکراسی خوبه! اون سیاهه، این سفیده، شما اول یک سوزن بخودتون بزنین بعد یک جوالدوز بدیگران.کدوم شما تا حالا کار زشت و خلاف نکرده؟ ایا همین فحشها که باین بدبختها دادین را لایق کار زشت خودتون هم میدونین؟حتمآ اینها چون27کیلو داشتن لایق فحشهای شمان؟واقعآ که در تظاهر و جانماز اب کشیدن بعضی از ماها حدو مرز نمیشناسیم.
دوشنبه 4 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
hashamdar - ایران - تهران. دلیل نیست هر کس که می خواهد مردم را نجات دهد پیامبر باشد.آن هایی که جامعه را با اندیشه های خود عوض کردند (مارکس و فروید و وبر و..) بعضی از نظریاتشان ابطال شد.آنها آن چیزی که خود در جامعه مشاهده می کردند را به صورت نظریه در می آوردند.اما پیامبران چیزهایی گفتند که اثرات آنها پس از چند هزار سال هنوز هست.این نشان دهنده ی خارق العاده بودن پیامهای آنان هست.دانشمندان برای مردم مادیات را به ارمغان آورده اند.این که هنوز از کشفیات آنها بهره می بریم به خاطر همین مادیات است.اما آنها نتوانستند معنویاتی پایدار را برای مردم به ارمغان بیاورند.کما اینکه وسایل ساخت دست بشر هم کهنه میشود و وسایل جدیدتری می آیند.این دلیل نیست که ما تنها به مادیات بچسبیم و معنویات را رها کنیم.پس از انقلاب صنعتی و پیشرفت دانش ها انسانها گمان می کنند دانش ها برای او کافی هستند و نیازی به دین ندارد.و برای نپذیرفتن آن هم بهانه هایی می تراشد که دانش ها پیشرفت کرده و چه نیازی به آیین است؟ در صورتی که دین مردم را به درستکاری و راستکاری تشویق می کند.همانطوری که مردم را به فرگیری دانش تشویق می کند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Hoja Verde - ایران - تهران معنویاتی که شما ازش حرف میزنید و احتیاج به یک پیغمبر دارید که اون معنویات رو بهتون نشون بده همون انسانیته که احتیاجی به پیغمبر نداره.شما اگه اینقدر به خداتون افتخار میکنید باید به این هم افتخار کنید که خداتون به عنوان یک انسان براتون احترام قائل باشه و رفتار انسانی رو در وجودتون قرار بده. اگه فرقی بین انسان و حیوان نذاشته دیگه اشرف مخلوقاتش چیه؟ مگر نه اینکه اشرف مخلوقاتو افریده پس چرا یکیو میفرسته که ادمو ادم کنه یعنی خودش نمی تونسته اینکارو بکنه؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
راستی اون خدا چرا فقط موجودات ناقص خلق میکنه و سعی می کنه به مرور زمان کاملشون کنه؟ این خودش یک نقص در اون خدانیست ؟ چرا مخلوقاتش برای تکامل احتیاج به زمان دارند؟آیا این خودش نشونه ضعف خالقتون نیست؟
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. (1) انسانیت چگونه پیدا شده؟ در زمان قدیم پیامبران راه درست زندگی را به مردم نشان می دادند.در تاریخ هم اگر نگاه کنید پیامبران در جاهای که دانش و فرهنگی نبود و همه گمراه بودند و زندگی بی معنا شده بود برانگیخته میشدند و گرنه خود پیغمبران هم مانند انسان ها بودند فقط به انها وحی میشده است.چه سودی میداشت اگر خدا به جای پیغمبران انسان ها را هدایت می کرد.درک انسانها پایین بود و یکی مانند خودشان باید آنها را هدایت میکرد.همیشه انسان ها به سخنی گوش فرا میدهند که از دهن کسی مانند خود درآمده باشد.اگر خدا شخصن خود خوبی و بدی را به انسان می آموخت دیگر جایی برای ایمان آوردن "با اختیار و اندیشه" پیش نمی آمد و پاداش هر انسانی برای انجام خوب یا بد مشخص نمیشد.و مگر انسان می تواند مستقیمن با خدا گفتگو کند؟ در همه ی ما خوی نیک و بد وجود دارد.چه بسا هیتلر هم شاید خوی نیک داشت.اما خوی بد وی بر او غالب شد.انسان باید با خرد و اندیشه راستکاری را پیشه کند و خوی نیک خود را اشکار کند.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. (3)...امروزه بی دینان می گویند دین دروغ است و به هزاران کار ناپسند دست میزنند.فیلم های پورنو یکی از این انحرافات بشر است.هیچ کس با خرد سالمی نمی گوید این جور فیلم ها سودمند هستند همه حتا بیدینان هم معترفند که گناه و اشتباه است.دین هم آن را برحذر داشته است.دین برای اینجور مواقع است.(زنا نکنید)-(راست بگویید)-(به پدر و مادر نیکی کنید)و ...زیرا انسان با قدرت انتخاب و میل بی نهایت طلبش ممکن است به خیلی از گمراهی ها بیفتد.اگر دینی وجود نداشت مردم می گفتند ما نیاز به یک قدرت ماورالطبیعه داریم که ما رانجات دهد.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. (5)-خدا کجاست؟فرض کنید دو شخص بر روی یک صفحة مسطح باشند. این دو نفر، دو بعدی هستند، دارای طول و عرض بوده ولی فاقد عمق میباشند. وسعت و حوزة دنیای آنها نیز فقط همین صفحة کاغذ است. آیا آنها قادرند شما را ببینند؟ خیر، آنها فقط چیزی را که روی صفحة کاغذ است میتوانند ببینند (یعنی آنچه در دنیای خودشان است). آنها قوة ادراک عمق و حجم چیزی را ندارند. حالا وانمود کنید که با استفاده از نوک انگشتان خود دارید صفحة کاغذ را لمس میکنید. حالا چطور؟ آیا حالا آن دو نفر میتوانند شما را ببینند؟ آنها قادر نیستند شما را به طور کامل ببینند، اما میتوانند نوک انگشت شما را ببینند، به عبارتی فقط قسمتی را میتوانند ببینند که وارد دنیای آنها شده استاین یک همانندسازی از وضعیت و موقعیت ما با خداست. خداوند خارج از ابعاد ما وجود دارد. همینطور که میدانیم او قادر است خارج از بعد زمان و مکان وجود داشته باشد. بنابراین «دیدن» خدا کاری سخت و دشوار(غیر ممکن) است....
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس. (2)-فرمودید که انسان اشرف مخلوقات است.بله انسان به وسیله ی خرد و اندیشه ی خود و داشتن اختیار در زندگی امتیاز مهمی دارد که دیگر موجودات ندارند.برای همین است که زندگی حیوانات در طول حیات همیشه یکسان بوده اما انسان رو به زندگی بهتر و باورهای متغیر است.اما انسان ها به وسیله ی همین قدر ت اختیار است که اشتباه می کنند.مگر نه این است که حیوانات به پیامبر نیازی ندارند چون ذاتی از پیش تعیین شده توسط خداوند دارند و تمامی کارهای خویش را با یک برنامه ی مشخصی دارند.((آنها غریزه ی از پیش تعیین شده دارند.)) قدرت انتخاب و تفکر انسان با تمامی امتیازاتی که دارد اما به یک راهنما نیاز دارد.انسان ها به وسیله ی همین امتیاز می توانند نیک اندیشی و نیک کرداری را پیشه کنند اما باز ممکن است از حیوانات هم پست تر شوند.چنان که در ادیان راستکرداری نیک معرفی شده و بدکرداری ناپسند...
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس...(6).ما دقیقاً شبیه آن دو نفری هستیم که مسطح و دو بعدیاند. ما قادر نیستیم آنچه را که در بعد سوم وجود دارد ببینیم. اما در واقع، در ارتباط با انسانها ما در چهار بعد زندگی میکنیم (طول، عرض، عمق، و زمان) و خداوند فراتر و ماورای این ابعاد زندگی میکندپس ما چگونه باید چنین موجودی را بشناسیم؟ «آن دو شخص مسطح» که روی صفحة کاغذ بودند، تا زمانی که شما کاغذ را لمس نکرده بودید، نمیتوانستند دربارة شما چیزی بدانند. همانند «آن دو شخص مسطح»، حضور خدا نیز برای ما مکشوف نمیشود، مگر اینکه او خود را به ما بنمایاند. خداوند باید «صفحة کاغذ دنیای ما» را لمس کند. خداوند باید ابعاد خود را کمتر کند.هنگامی که دربارة تاریخ بشر، بخصوص تاریخ مذهبی انسان مطالعه میکنیم، آیا شاهد مواردی هستیم که خداوند «صفحة کاغذ دنیای ما» را لمس کرده باشد؟خواهش می کنیم چشمانتان را ببندید و تفکر کنید.بیندیشیم اما چشمتان را به روی حقایق نبندیم و تلاش نکنیم خود را فریب دهیم.(موفق باشید)
سه‌شنبه 5 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
Hoja Verde - ایران - تهران.. فرق من با شما همین جاست شما برای راستی و درستی احتیاج به خدا دارید من ندارم. شما جهنم و بهشت هدفمندتون میکنه من نه.ادمی که احتیاج داره یکی از اون بالا یا نمیدونم این پائین همیشه مواظب کارهاش باشه درستی و راستیش از ترسشه نه از ایمانش.
سه‌شنبه 5 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس.شما گمان کن امتحان داری.اگر از امتحان بترسی درس رو می خونی.اگر نترسی درس نمی خونی و امتحان رو زیاد جدی نمی گیری.یک قاچاقچی باید نگران مجازات باشد.اگر نگران مجازات نباشد ممکن است هزاران نفر را با مواد مخدر آلوده کند.در مورد دزد و راننده ای که چراغ قرمز را رد می کند هم همینطور.انسان باید سرانجام را جدی بگیرد.اگر از روز جزا نترسد ممکن است در زندگی همه جنایتهایی رو انجام دهد.هیتلر و استالین و پینوشه و خمینی جنایت هایی رو انجام دادند ولی مجازات نشدند و مردند.تفاوت میان این جنایتکاران با ماندلا چیست؟ با گاندی چطور؟ با مارتین لوتر کینگ ژونیور چطور؟ باید یک تفاوتی میان اینها باشد. اگر آخرتی وجود نداشته باشد پس تفاوت میان یک درستکار با بدکار چگونه مشخص میشود؟ انسانی در دنیا همه جور کثافتکاری (با عرض پوزش از به کار بردن این واژه) انجام دهد یا انسانی جان میلیون ها نفر را نجات دهد(کاشف پنی سیلین).بنا بر باور شما سرانجام هر دو گروه نیستی است.آیا با خرد سازگار است؟ که تمامی درستکاری ها و بدکاری ها تنها برای این دنیا باشد؟...
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس...(ادامه)...اشتباه شما این است که خدا را انسان گونه و انسانوار گمان میکنید.یعنی گمان می کنید که ما چنین باوری داریم.ادیان تا قسمتی خدا را انسانوار توصیف کردند.این از اشتباه ادیان ناشی نمی شود.در گذشته مردم بیشواد بودند و دانشها به این اندازه رشد نکرده بود.مردم چیزی از بدن موجودات و ماه و سیارات و دستگاه پیچیده ی آفرینش نمی دانستند.خدایی که ما امروزه می دانیم با خدایی که مردم گذشته می دانستند تفاوت دارد.امروزه ما خدا را با دی ان آ و سلول های جانوران و دانش گستره ی شیمی و فیزیک و. اثبات می کنیم و میدانیم خدایی است که تمامی جهان را بسامان گماشته است. خداوند منتظر اعمال خوب یا بد ما نیست که از بالا تماشا کند و هر کشوری که مردم آن نماز نخواند زلزله و طاعون و غیره بفرستد.خدا بی نیاز بندگانش است چون ما برای درک خدا بسیار ناتوانیم.چه برسد به اینکه یاور خداوند باشیم.اینکه خدا هستی را برای 5 نفر آفرید و امام زمان (که درواقع وجود خارجی ندارد) کنار خدا ایستاده و خداوند بر روی عرش نشسته تصوری بسیار احمقانه و اشتباه و ابتدایی است که تنها از مغز ملایان می تراود!
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
asir@.P - فرانسه - پاریس(3).با این همه گواهی که آوردم نمی دانم تا چه اندازه باورت دگرگون شد.اما قصد من این نیست به زور باور خود را به کسی تحمیل کنم.در مورد آخرین جمله شما باید بگویم ایمان من به خداوند از ترس من در جامعه نیست. من خیلی راحت میتونم آدمی آتئیست باشم یا آدمی مشرک. آدمی شیطان پرست باشم یا آدمی خدا پرست.کسی نمی تواند باورهای من را به زور عوض کند همانگونه که کسی نمی تواند باورهای شما را به زور دگرگون کند.باور من از ترس به معنایی که شما می اندیشید نیست. یادتان باشد از باور تا عمل تفاوت است.من از باور داشتن به خدا یا نداشتن ان ترسی ندارم اما "از انجام کارهای ناروا که به زیان کسی باشد" در روز آخرت میترسم.من اندیشیدم و راهی را انتخاب کردم که به باور من درست بود.موفق باشید.
چهار‌شنبه 6 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.