حمله به مهدی کروبی در نمایشگاه مطبوعات

حمله به مهدی کروبی در نمایشگاه مطبوعات

حضور غیرمنتظره کروبی در مصلی/ تشنج در نمایشگاه

سایت عصر ایران : مهدی کروبی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دهم لحظاتی قبل در محل برگزاری نمایشگاه مطبوعات حضور یافت.

به گزارش خبرنگار عصرایران مهدی کروبی هم اکنون در میان سیل جمعیت حاضر در مصلای تهران بازدید از غرفه های نمایشگاه مطبوعات را آغاز کرد.

حاضران در نمایشگاه شعار هایی در حمایت از کروبی سر می دهند.

در حال حاضر نمایشگاه مطبوعات خالی از جمعیت و اکثر بازدیدکنندگان گرد کروبی جمع شده اند.

طرفداران دونامزد اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری در نمایشگاه تهران و در حالی که گرد کروبی جمع شده اند شعار هایی نیز در حمایت از میرحسین کروبی سر داده اند که یاحسین میرحسین از جمله این شعارهاست که هم اکنون در فضای شبستان مصلی تهران طنین انداز شده است.

برخی از حاضران با سر دادن شعارهای تند علیه مسوولان قصد برهم زدن آرامش و ایجاد تنش در نمایشگاه مطبوعات را دارند.

نکته عجیب آن که غرفه یکی از رسانه های دولتی برای اینکه صدای شعار هواداران کروبی تحت الشعاع قرار گیرد به پخش ترانه های تند غربی با صدای بسیار بلند اقدام کرد.


کروبی وارد نمایشگاه مطبوعات شد/مخالفان به کروبی حمله‌ور شدند

پارلمان‌نیوز: لحظاتی پیش مهدی کروبی وارد نمایشگاه مطبوعات شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره) مجلس«پارلمان‌نیوز»، دبیرکل حزب اعتمادملی در میان تشویق هوادارانش و بازدیدکنندگان از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها هم‌اکنون وارد نمایشگاه مطبوعات شده است.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است با ورود کروبی به نمایشگاه‌ صدها نفر از بازدیدکنندگان با تجمع مقابل غرفه خبرگزاری فارس شعار مرگ بر دیکتاتور و بسیجی واقعی همت بود و باکری را سر می‌دهند.

گزارش دیگری حاکی از آن است که حامیان احمدی‌نژاد بعد از دقایقی مقاومت مردم موفق شدند خود را به مهدی کروبی برسانند و به او حمله‌ور شدند، به گزارش شاهدان عینی بر اثر این حمله عمامه کروبی را بر زمین افتاده و  قصد ضرب و شتم یار امام را داشتند.

بر اساس اطلاعات دریافتی به دنبال هتک حرمت کروبی، محافظان و همراهان کروبی وی را به خارج از نمایشگاه هدایت کردند تا اغتشاشگران به سوءاستفاده از جنش سبز و حضور کروبی برای ادامه جوسازی‌های خود علیه این حرکت موفق نشوند. 


کروبی نمایشگاه را از خواب بیدار کرد

فردا : مهدی کروبی در نمایشگاه مطبوعات حضور یافت.

به گزارش «فردا» با حضور وی مردم حاضر در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها به دو دسته تقسیم شده و عده ای علیه وی و گروهی در حمایت از وی شعار سر دادند.

در این بین برخی غرفه ها مانند "برنا" که برای جلب مخاطب از وسایل صوتی و تصویری استفاده می کنند اقدام به پخش آهنگ تکنو با صدای بلند نمودند.

این ماجرا حدود 20 دقیقه ادامه داشت که نهایتا با خروج کروبی از نمایشگاه پایان یافت و نمایشگاه به روال عادی خود ادامه داد.

استقبال از یار دیرین امام با شعار درود بر کروبی پاینده باد موسوی

سلام نیوز : دبیرکل حزب اعتماد ملی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها حضور یافت.

به گزارش خبرنگار سلام مهدی کروبی که در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود با استقبال کم نظیر یاران جنبش سبز مواجه شد.

این گزارش می افزاید با ورود کروبی به نمایشگاه‌، صدها نفر از بازدیدکنندگان با تجمع مقابل غرفه خبرگزاری فارس شعار مرگ بر دیکتاتور و بسیجی واقعی همت بود و باکری را سر دادند.

همچنین  اقتدارگرایان با یورش به هواداران کروبی موجب خسارت به نمایشگاه مطبوعات شدند.

شایان ذکر است برخی گزارشها از دستگیری‌های پراکنده خبر می‌دهد.


توهین حراست نمایشگاه مطبوعات به کروبی؛ آغازگر فریادهای مرگ بر دیکتاتور

وبلاگ چارسوق:عصر امروز، زمانی که حجت الاسلام کروبی برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات رفته بود، ماموران حراست با توهین به وی و سردادن شعارهای مرگ بر منافق موجب خشم مردم و درگیری در نمایشگاه شدند.
هم زمان با این اتفاق، گروه های مختلف مردمی در حمایت از کروبی شروع به سردادن شعارهای "مرگ بر منافق" و"الله اکبر" کردند.
علی رغم خارج کردن کروبی از نمایشگاه، اما درگیری هایی میان مردم و نیروهای لباس شخصی صورت گرفت و در مواردی موجب شکسته شدن بنرهای تبلیغاتی برخی غرفه ها شد.
با وجود خروج کروبی، مردم در حال سر دادن شعار هستند و به جمعیت آنها نیز اضافه می شود. در خارج از نمایشگاه نیز خودروها شروع به بوق زدن در اعتراض به این نحوه برخورد هستند.

مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی
دقایقی پیش وارد نمایشگاه مطبوعات شد

خبرگزاری مهر : به گزارش خبرنگار مهر، کروبی که برای بازدید از شانزدهمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها وارد مصلای بزرگ تهران شد در بدو ورود با جمع کثیری از مردم که دور او را گرفته بودند، مواجه شد.

 وی که در بازدید از غرفه‌های نمایشگاه بر اثر ازدحام جمعیت با مشکل مواجه شده بود با درگیری گروهی از موافقان و مخالفان خود با سرعت از برخی از غرفه ها دیدن کرد.

 بنا به این گزارش دیدار وی از نمایشگاه مطبوعات همچنان ادامه دارد.

به کروبی در نمایشگاه مطبوعات حمله شد

 

مردمک : مهدی کروبی هنگام بازدید از نمایشگاه مطبوعات مورد حمله عده‌ای از مخالفان خود قرار گرفت.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات که هم‌اکنون در تهران در حال برگزاریست به این نمایشگاه رفته بود.

موافقان و مخالفان آقای کروبی در هنگام حضور وی در نمایشگاه در اطراف وی حاضر بودند.

سایت پارلمان نیوز عده طرفداران آقای کروبی را صدها نفر عنوان کرده است. به نوشته این سایت گروهی از طرفداران به مقابل غرفه خبرگزاری فارس رفته و شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر داده بودند.

براثر حمله به آقای کروبی، عمامه وی از سرش افتاده و محافظان او برای جلوگیری از درگیری بیشتر وی را به خارج از نمایشگاه هدایت کردند.

حمله فیزیکی به سران اصلاحات

پیش از این نیز به مهدی کروبی در جریان نمازجمعه تیرماه تهران توسط آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اقامه شد، حمله شده بود.

در جریان حمله در نماز جمعه نیز عمامه آقای کروبی از سر وی افتاده بود.

همچنین سید محمد خاتمی در جریان راه‌پیمایی روز قدس مورد حمله از سوی عده‌ای از مخالفان خود قرار گرفت که در جریان این حمله عمامه وی از سرش افتاد.

اتومبیل حاوی میرحسین موسوی نیز در جریان مراسم چهلم ندا آقاسلطان در بهشت‌زهرای تهران مورد حمله ماموران نیروی انتظامی قرار گرفته بود.

فارس نیوز : مردم با شعار مرگ بر منافق
کروبی را از نمایشگاه بیرون کردند

دقایقی پیش مهدی کروبی در آغازین دقایق حضور خود در نمایشگاه از سوی مردمی که از او با شعار مرگ بر منافق استقبال می‌کردند به بیرون از نمایشگاه هدایت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها مهدی کروبی کاندیدای شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم با حضور در نمایشگاه مطبوعات جو آرام این نمایشگاه را برای دقایقی به هم ریخت. کروبی اخیرا با ادعاهای کذب اتهام هایی را علیه نظام مطرح کرده بود.
بنابراین گزارش در بین طرفداران کروبی که از ابتدای ورود وی را همراهی می کردند، در دست برخی از این افراد چوب دیده می شد که گاهی با آن به سمت برخی مردم و طرفداران انقلاب حمله ور می شدند.
* کروبی در دقایق ابتدایی حضور خود در نمایشگاه مطبوعات با خیل مردمی روبه رو شد که از او با شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه استقبال می‌کردند.
* حجم شعار‌ها بر علیه کاندیدای شکست خورده دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم به حدی بود که وی مجبور شد از همان ابتدای نمایشگاه راه خود را کج کرده و به دنبال درب خروج باشد. اما در این بین نیز با شعارهای «مرگ بر دروغگو» و «مرگ بر منافق» حاضرین در نمایشگاه روبه رو شد.
عده‌ای از هواداران اندک وی در نمایشگاه نیز در این بین با شعار درود بر کروبی و شعارهایی علیه نظام و انقلاب به دنبال درگیری و به اغتشاش کشاندن جو نمایشگاه بودند که موفق به این کار نشدند.
* در نهایت مهدی کروبی در میان شعار‌های فراوان حاضر در نمایشگاه که علیه وی سر داده می‌شد از همان دری که وارد نمایشگاه شده بود خارج شد.
* یکی از محافظان مهدی کروبی برای متفرق کردن انبوه جمعیت معترض به صورت هوایی اقدام به تیراندازی نمود. این امر در بین محافظان شخصیت‌های کشوری اقدامی شایسته محسوب نمی شود.
* مهدی کروبی بعد از حضور چند دقیقه ای در نمایشگاه از طبقه دوم مصلی خارج شد. کروبی در پی هجوم برخی افراد به سمت وی و پرتاب لنگه کفش به طرف او مجبور شد بدون عمامه مصلی را ترک کند.
* به هنگام ورود کروبی به نمایشگاه جمعی به صورت سازماندهی شده در اطراف وی حضور پیدا کرده و با شعارهای هماهنگ سعی داشتند جو نمایشگاه را به نفع این کاندیدای شکست خورده انتخابات اخیر رقم بزنند؛ اما وی چند قدم در نمایشگاه پیش نرفته بود که جمعیت حاضر در نمایشگاه در اطراف کروبی حلقه زده و شعارهای "مرگ بر منافق "، "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، "کروبی دروغگو، پول جزایری کو "، "مرگ بر دیکتاتور "، "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند " و "مرگ بر دروغگو " سر دادند تا وی متوجه شود که جو نمایشگاه به هیچ وجه مطلوب وی و همفکرانش نیست.
کروبی پس از مواجه شدن با شعارهای مذکور که از سوی عده زیادی از حاضران در نمایشگاه سر داده می‌شد، مجبور شد عطای حضور در نمایشگاه را به لقای حفظ تتمه آبرو، بخشیده و راه را برای خروج از نمایشگاه کج کند.
اما این پایان ماجرا نبود و جمعیت حاضر در نمایشگاه قصد داشتند به جهت اقدامات 4 ماه اخیر کروبی که موجب خدشه وارد شدن به اعتبار نظام جمهوری اسلامی و وارد شدن آسیب‌های فراوان به هم‌میهنانشان شده بود، وی را با شعارهای خود تا درب خروجی نمایشگاه مشایعت کنند.
پس از کج کردن راه از سوی کروبی، جمعیت حاضر مجددا با شعارهای "دروغگو برو گم شو "، "مزدور برو گم شو " و "مرگ بر منافق " وی را همراهی می‌کردند .
در این بین نهضت لنگه کفش نیز به راه افتاد و جمعیت خشمگین حاضر با پرتاب کردن لنگه کفش‌های پی‌در‌پی به سبک "منتظرالزیدی " به سوی کروبی، اقدامات اخیر وی که موجب صدمه دیدن و کشته شدن جمعی از جوانان کشور شده بود را پاسخ می‌گفتند.
اعتراضات مردم خشگین در نمایشگاه و این لنگه‌کفش‌های پی‌درپی و جاخالی‌دادن‌های کروبی در نهایت منجر به افتادن عمامه از سر کروبی شد و وی را مجبور کرد که نیمی از وقت حاضر در میان جمعیت معترض را بدون عمامه سپری کند.
محافظان کروبی که به دنبال جایی برای اسکان آرام کروبی و حضور مجدد وی در سالن نمایشگاه بودند، به دلیل حضور خیل جمعیت معترض با شکاندن پارتیشن‌های برخی غرفه‌ها به دنبال محلی برای حضور کروبی بودند که این امر نیز موجب نشد که مردم از بیرون کردن وی از نمایشگاه منصرف شوند.
گروه ساماندهی شده نیز پس از روبرو شدن با جمع زیادی که علیه کروبی شعار می‌دادند، غائله را ترک گفته و صحنه را به سود معترضان به کروبی و موسوی ترک کردند.
از جمله نکات جالب در این غائله، استفاده مکرر برخی محافظان کروبی از شوک‌های الکتریکی علیه معترضان بود .برخی محافظان کروبی علنا مردم را به برخورد تهدید می‌کردند.
اما یکی از اتفاقاتی که به ندرت در حضور شخصیت‌های سیاسی کشور در مجامع عمومی به چشم می‌خورد، استفاده از سلاح‌های گرم است که حضور کروبی در نمایشگاه موجب شد این اتفاق نیز رخ دهد.
اما این شلیک هوایی نیز موجب پراکنده شدن جمعیت معترضان به کروبی نشد تا اینکه کروبی در نهایت با سوار شدن به خودروی خود نمایشگاه را ترک کرد و آرامش به نمایشگاه برگردانده شد.
پس از خروج کروبی از نمایشگاه، جمعیت معترض با شعارهای "الله اکبر " و "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند " و ... به داخل نمایشگاه آمدند.
این جمعیت پس از ورود مجدد به نمایشگاه با شعارهای "الله اکبر "، "مرگ بر منافق " و "مرگ بر ضد ولایت فقیه "، «بسیجی واقعی نورعلی شوشتری»، در نمایشگاه دور چرخیده و با ذکر صلوات به روح مطهر شهدا و بخصوص شهدای اخیر حادثه تروریستی "پیشین " به تجمع خود پایان دادند.

Afshin London - انگلستان - لندن
مرگ بر ولایت فقیه و همه طرفدارانش
جمعه 1 آبان 1388

niloochi - المان - دوسادورف
دعا پارتی شبانه ...! ـ۲۵۵ کلیک . rezasayyedi.blogspot.com . به گزارش خبرنگار بخش حوادث شب گذشته بیش ازسی زن و مرد در سنین مختلف (از چند ماهه تا بالای پنجاه سال ) در یک مجلس مختلط دعا پارتی درنزدیکی های شمال تهران بازداشت شدند . این افراد که پس از مصرف چای از حالت طبیعی خارج شده بودند ، با صدای بلند اقدام به خواندن دعا کردند . با تلفن یکی از همسایگان به مرکز فوریت های پلیس ، نیروهای پلیس امنیت به خانه مذکور یورش برده و همه این افراد را که در وضعیت زننده ای مشغول به خواندن دعا بودند دستگیر کردند .
جمعه 1 آبان 1388

niloochi - المان - دوسادورف
یکی از نیروهای پلیس به خبرنگارما گفت که من اولین نفری بودم که وارد خانه شدم ، وضعیت این افراد قابل توصیف نیست ، معلوم بود که حالت عادی ندارند ، زن و مرد دستهایشان را بلند کرده بودند و سرهایشان تکان می خورد و همه با هم یک ورد عجیب و غریب را می خواندند . اللهم انی اسئلک .. یه چیزی تو این مایه ها . یکی از همسایگان ضمن قدردانی از نیروهای پلیس امنیت بخاطر حضور بموقع و دستگیری این افراد از مسئولین خواست تا برنامه های بیشتری برای آگاه کردن جوانان تدارک ببینند تا در دام چنین برنامه هایی گرفتار نشوند .
جمعه 1 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
دقت کردید تا حالا که مسانی که می خوان خودشان را وطن پرست نشان دهند اول یک اسم کاربری ایرانی قدیمی برای خودشان انتخاب می کنند و جالب تر از انکه این وطن پرستان همه رفتند خارج! (کنترل از راه دور). عزیز وطن پرست اگر دلت برای ایران می طپد باید بری ایران و در کنار مردم مبارز که الان زمان ان رسیده است مبارزه کنی تا میهنت را نجات دهی نه اینکه از راه دور جوانان وطن پرست واقعی که در داخل ایران هستند را به حیابان بکشی و به کشتن بدی. من می دونم که در هر جایی که بحث منطقی پیش می اد هیچ جیکی از اینها بلند نمی شود جز توهین و ناسزا گقتن. نگاه کنید خودتان قضاوت کنید.
جمعه 1 آبان 1388

روز روشن - انگلیس - لندن
زحمت وتلاش با کروبی تعریف از امام با موسوی. کروبی می رود نمایشگاه و کتک می خورد مردم شعار می دهند یا حسین میر حسین؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!! بس کنید ترو خدا این شعار یا حسین میر حسین رو که هر وقت می شنوم یاد کشتار 67 میافتم.مثل این می مونه 10 سال دیگه محسنی اژه ای یا ری شهری بشوند رهبر اصلاحات.
جمعه 1 آبان 1388

بینوایان - ایران - تهران
این پیرمرد پست فطرت حالا حالاها باید تاوان اون دروغ بزرگی که به نظام وارد کرد و هیچ سندی ارائه نداد رو پس بده . حالا تازه این شروعشه . مردم کاری خواهند کرد که تو هیچ مکان عمومی نتونه وارد بشه .
جمعه 1 آبان 1388

mehr47 - ایران - تهران
برادرای خالی بند اصول گرا!!! بجای کتک زدن کروبی برید سرخاب سفیداب بمالید تو خیابون شیرینی پخش کنید برای جشن عقب نشینی هسته ای و مذاکره با اسرائیل. برادرای با غیرت!!!!!!! کفن پوشا کی آف لاین شدن؟؟؟ اگه غیرت دارین از رئیستون بپرسین چه گندی زده که همه غربیا کف کردن!!! فاطی کماندو حسین شاف کجائید؟؟؟ مگه مموتی نگفته بود دیگه مذاکره نمی کنیم. احمدی دروغگو.....حق مسلمت کو؟؟؟؟
جمعه 1 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
لنگه کفش پرت کردن هم گویا مد شده!
جمعه 1 آبان 1388

darius mis - انکلستان - لندن
خاک بر سر علی گدا وطرف دارانش مزدوران حرام زاده.همین روزها یک شیر پاک خورد پیدا میشه یک آرپیجی حروم خامنه ای میکنه .
جمعه 1 آبان 1388

adib - ایران - ایران
حالا نمیشد گزارش شیطانی خبر گزاری فارس رو نمینوشتید. مرگ بر کیهان رسالت و فارس
جمعه 1 آبان 1388

first - ایران - تهران
منافق بابات
جمعه 1 آبان 1388

majid_0101 - ایران - تهران
خیلی متاسفیم که یک آخوند فرشته نجات ما شده٬ ولی چون چاره ایی نداریم-حمایتش می کنیم
جمعه 1 آبان 1388

roshan1980 - ایران - ایران
خدایا شر این حیوونای وحشیو از سرمون کم کن. زنده باد کروبی
جمعه 1 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
فکر کنم فتوشاپی چون هر کس میخواد کفش پرتاپ کنه از جلوی کفش میگیره (منطقی تره) بعد پرتاب میکنه در ان صورت نوک کفش باید به طرف بالا باشه . امتحان کنید
جمعه 1 آبان 1388

wAXY - امریکا - سیاتل
اینم یک بازی با ا.ن رکورد پرتاب من ۳۵ متره شما چی؟https://www.swfcabin.com/open/1256299038
جمعه 1 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bavar88 - هلند - امستردام . ..میخوای همینجا مخالفان دولت غیر مشروع کنونی که در ایران زندگی میکنن رو بشمریم!?
جمعه 1 آبان 1388

nikiniki12 - المان - فرانکفورت
مرگ بر تو بینوایان - ایران - تهران مزدور متجاوز جیرهخور احمدینزاد قاتل.حتما خودت جزو متجاوزگران مزدوری!!
جمعه 1 آبان 1388

shirzan - آلمان - برلین
بینوایان - ایران - تهران - اولا تویی و اون رهبر چلاقت ثانیا سندش رو اگر خوب بگردی تو پیدا میکنی
جمعه 1 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
متاسفانه عکس فتوشاپی نیست من اشتباه کردم این هم لینکش https://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=8808010927 . انشااله دستشون میشکست که به شیخ بی احترامی نمیکردند
جمعه 1 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
بینوایان - ایران - تهران! بئ تربیت
جمعه 1 آبان 1388

بابک - ایران - سبزوار
درود بر کروبی . زنده با موسوی
جمعه 1 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
(.. غرفه یکی از رسانه های دولتی برای اینکه صدای شعار هواداران کروبی تحت الشعاع قرار گیرد به پخش ترانه های تند غربی با صدای بسیار بلند اقدام کرد.)--از این بسیجی های حرام. هر چی بگی برمیاد.مرگ بر ولی وقیح و دارودستش. bavar88 - هلند - امستردام. تو خودت تو هلند چی کار می کنی؟ نکنی اطلاعاتی رژیم هستی یا اصلن شاید هم الکی نوشتی هلند.از قم پاتو اونورتر نگذاشتی.
جمعه 1 آبان 1388

panizl - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران خاک بر . یعنی حیف خاک حیف خاک وطن خاک روسیه و عرب . چون مثل روسیه بی و مثل عربها وحشی. خیلی کند ذهنی دلم برات میسوزه. پیر مرد اون رهبرته که جون سگ داره البته شنیدم داره جون میده. :))) هاها. این مرد بزرگ این مرد شجاع اسنادشم ارائه داد اما امثال تو از ترسشون همه چی رو پلمپ کردن. انقدر تنتون لرزیده انقدر ترسیدین که مجبورین دروغ بگین و اینکارارو کنین. عربی دیگه. حالم ازت بهم میخوره امیدوارم ریشه تو امثال تو هر چه سریعتر کنده شه و از بین بره. برات متاسفم . کروبی مرد شجاع حمایتت میکنیم .
شنبه 2 آبان 1388

manenarenji - المان - اسن
بینوایان ایران تهران اسمتو عوض کن بذاز بدبخت بینوا بهت بیشتر میاد.درضمن پست فطرت اون رهبر گوربگور شده ات خمینی نجسه.پس فطرت اون خامنه ای کثافته.دردوبلای کروبی بخوره مستقیم تو سر بدخواهاش مزدور.
شنبه 2 آبان 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
نه این خوبه نه ایشون لعنت به هر دوتاشون. نه موسوی نه هر اخوند دیگه. اخوند خوب اخوندی است که مرده باشد یادتون نره
شنبه 2 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
((سلام بر موسوی - درود بر کروبی))***bavar88 اینهایی که گفتی روی دیگر سکه ای هستند که جنابعالی و همفکرانت یک روی آن هستید
شنبه 2 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
bavar88 - بینوایان -(مستراحی هر چند کوچک از برای به گنداب کشیدن سراچه عشقی کفایت میکند . زنده باد ایران
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
بینوایان - ایران - تهران . برو ..با این نظام لجن
شنبه 2 آبان 1388

Kavkaz - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران .بیچاره بینوا فکر کنم منظور تو از مردم همان چماق بدستهای مزدور هستند یا همان آدمکشان و متجاوزین کهریزک.
شنبه 2 آبان 1388

ekman - ‫ایران - ‫مشهد
من خیال میکردم بعضی از مردم عراق وحشی هستند که اعتراض خودشان را با پرتاب کفش به سوی دیگران نشان میدهند،بجای عکس العمل آرام ومنطقی.حال میبینم که این فرهنگ وحشیگری مختص تنها ملت خاصی نیست،بلکه خاص اسلام ومسلمانان است.من روزی را پیشبینی میکنم که همین ملت کفش پرت کن انیرانی احمدی نژاد را بجای کروبی هدف لنگ کفشهاشان قرار خواهند داد.
شنبه 2 آبان 1388

hbahadori1983 - ایران - خوزستان
واقعا شرم بر دروغ پراکنی همچون فارس نیوز و کیهان که دست همه دروغگوهای عالم را از پشت بسته اند . زنده باد شیخ قهرمان اصلاحات
یکشنبه 3 آبان 1388

blueberry64 - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام ** بابااااا وطن پرست!!!!
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.