هرگز از موبایل در هنگام شارژ کردن آن استفاده نکنید - عکس

هرگز از موبایل در هنگام شارژ کردن آن استفاده نکنید

مدتی پیش شخصی در حال شارژ کردن موبایلش در کنار تختش بود . در همان حال کسی با موبایلش تماس گرفت. او در حالیکه موبایل به برق وصل بود  به موبایل جواب داد پس از چند ثانیه جریان  موبایل که به پریز برق وصل بود منفجر می شود و این جریان قوی به مرد جوان منتقل میشود و او با شدت بسیار به زمین پرتاب می شود پدر و مادر او از صدای مهیبی که شنیده بودند با شتاب به اتاق او میروند و او را بیهوش روی زمین با ضربان ضعیف قلب و انگشتان سوخته پیدا می کنند .

bavar88 - هلند - امستردام
از ظاهر گوشی معلومه که گوشی نوکیا است همان شرکتی که از یک طرف دستگاه شنود به دولت ایران می دهد و از طرفی کشورشون محل تجمع مخالفین ایرانی اعم از منافقین جدید و قدیم-ضد انقلاب و سلطنت طلب بی خاصیت شده است. این دو گانگی را باید چه جوری توجیه کرد جز اینکه باید گفت اینها مثل المان فقط ادای دمکراسی را در می ارن نه؟
جمعه 1 آبان 1388

borj - ایران - بوشهر
احتمالا موبایلش هایر بوده!
جمعه 1 آبان 1388

hoda_255 - ابوظبی - امارات
من همیشه وقتی توی شارژر ازش استفاده میکنم الحمدالله تا حالا هم اتفاقی نیفتاده.این یارو هم حتما برق خونشون مشکل داشته...
جمعه 1 آبان 1388

artosh - ایران - تهران
از شارژرش هم معلومه که نوکیا هستش. امیدوارم هموطنانمون تحریم نوکیا رو حالا جدی تر بگیرن. البته این در مورد همهء گوشی ها شاید صدق کنه. اما نوکیا رو به خاطر همکاری با جمهوری اسلامی باید باید باید تحریم کنیم. به امید روزی که هیچ اثری از این کمپانی در ایران نباشه.
جمعه 1 آبان 1388

behro0z - لیب - سیلب
قسمت سوم در ستاد کودتا چه گذشت پس چه شد؟
جمعه 1 آبان 1388

lvlarkez - لبنان - بیروت
نصفه شب با دختر مردم حرف زدن این عواقب رو هم داره !!! نکنه داشتند حرفای معنا دار هم میزدند که موبایلش ظرفیت کم اورده ایشالا که زودتر خوب میشه
جمعه 1 آبان 1388

J@zireh - انگلیس - شفیلد
lvlarkez - لبنان - بیروت. والا همینو بگو. خوشم اومد که حواستون خیلی جمع هست.
جمعه 1 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
عزیزان از هر 100 گوشی نوکیا خطر ترکیدن باطری 85 تای آنها است.. خیلی مواظب باشید من مطمئنم اینم باطریش ترکیده...اگه روی google سرچ کنید یه سری سایتا هستند که اگه شماره سریال باطری گوشیتونو اونجا بزنید بهتون میگه که آیا این باطری مشکل داره یا نه!من شنیدم خود شرکت نوکیا براتون یه باطری جدید میفرسته.
جمعه 1 آبان 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
هلند باور 88 آمستردام اطلاعاتی مزدور میدونم کجاتون داره می سوزه از اینکه رژیمتون تف و لعنت می شود .درود بر همه مبارزین داخلی وخارج از ایران که تن شما مزدوران را به لرزه انداخته اند .
جمعه 1 آبان 1388

kamia1 - المان - کلن
vlarkez - لبنان - بیروت ; ایول تو از کجا میدونئ, نکنه تو هم بله (:
جمعه 1 آبان 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
مواظب باشید توی جیب شلوارتان نزارید وگرنه...!
جمعه 1 آبان 1388

sahar-pink-uk - انگلیس - انگلیس
خنده دار و وحشتناک
جمعه 1 آبان 1388

bavar88 - هلند - امستردام
babak z uk - انگلستان - منچستر عزیزم چرا ترش کردی. من که به طرفداران سالم موسوی توهین نکردم حتما جز یکی از معاندان بودی که بهت بر خورده. اخه موسوی ادا می کنه که طرفداران اون هیچ یک از منافقین جدید و قدیم - ضد انقلاب و سلطنت طلب نیستند خواستم بدونم که تا چه حد طرفداران خودش را می شناسه. پس همچین رو راست هم نیست. در هرصورت براتون ارزوی موفقیت می کنم تا در دام نوکیا نیفتین.
جمعه 1 آبان 1388

habibollah - ایران - تهران
ازآیفون استفاده کنید.بهترین وپرفروشترین موبایل !IPHONE
جمعه 1 آبان 1388

mr.king - بلژیک - انتورپن
bavar88 - هلند - امستردام . افرین پسر اینو خب امدی دارمت
جمعه 1 آبان 1388

msnam - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردا. تو که رفتی توی یک کشور پیشرفته و دموکرات. سعی کن بفهمی از اون محیط که دموکراسی چیه ! البته اگر مزدور جمهوری اسلامی نیستی و از اینراه زندگی را نمیگذرونی!!. ایران برای همه ایرانیان هست چه منافق و مجاهدو . سلطنت طلب و کمونیست و سبز و قزمز و بسیجی و سپاهی و مسلمان و یهودی و زرتشتی و یهودی و بی دین و بی خداو ... از کی تا حالا مردم یا ایران زمین و تاریخش به شماها اجازه داده که خودتونو صاحب اون خاک اهورایی بدونید. کوروش بنای این مملکت را اینگونه گذارد و به عظمت خودش دوباره به همان سبک و سلوک بر خواهد گشت !!! نگاه کن به کشوری که توشی به تروریست خارجی مثل تو هم پناه داده و داری زندگی می کنی!!!. تاریج نشان داده در هیج جای دنیا جایی برای نژادپرستان انسان ستیز تیست!
جمعه 1 آبان 1388

huria - دانمارک - کپنهاگ
bavar88 - هلند - امستردام. محض اطلاع٫ نوکیا یک شرکت فنلاندیست!
جمعه 1 آبان 1388

nasim irani - اتریش - وین
bavar88 - هلند - امستردام . سلام به مسولین سایت...باور به نظرم توازآن دسته ایی هستی که از..ولایت وقیح استخوان می گیری؟؟راستش رابگو!کسی که وجدانش رابه مفت فروخته باشد ازاین حکومت وآدمخوارنش دفاع می کند.اگرنه حتما عقلت چسبیده کف پاهات.می گویم که آدم سالم ومنطقی وباشرف ازاین حکومت دفاع نمی کندزیراغیرازاینکه مشتی استخوان جلویت بریزد کاری نکرده واسه ات...
جمعه 1 آبان 1388

otrish_bayat - اتریش - وین
bavar88هلند-امستردام حالت خوبه بابایی
جمعه 1 آبان 1388

panahande -norway - نروژ - برگن
bavar88 - هلند - امستردام . . این که میگن به ش.ه چه ربطی داره همینه . دمت گرم که ضرب المثل های ایرانه را زنه میکنی.
جمعه 1 آبان 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
به ویژه باتری نوکیا N95 که خیلی به درد نخور است.من دیگه می ترسم از نوکیا استفاده کنم. bavar88 - هلند - امستردام.جیره ات که عقب نیوفتاده پاسدار علی گدا؟!
جمعه 1 آبان 1388

ajhard - پارس - پارس
درود بر پارسیان. نوکیا را تحریم کنید من n95خودم رو انداختم دور پول تو جیب حمایت کنند‌های قتلین ندا اشکان و همه عزیزانی که از دست دادیم نکنید...نوکیا آدم فروش باید بفهمه که ایرانی‌ دیگه نوکیا نمیخره تا زمانی‌ که رسما عذرخواهی نکرده...به خودمون دستکم احترام بگذریم این کمپانی ملت ما رو فروخت...اگه یک ذره انسانیت داریم به خاطره نداها...دیگه نوکیا نمیخریم...مرگ بر نوکیا
شنبه 2 آبان 1388

sara_persiangirl - المان - بُن
از ته مونده ی گوشی معلومه چی بوده!!!!!.
شنبه 2 آبان 1388

babak z uk - انگلستان - منچستر
88 باور ولایت وقیح جوابت را از فرزندان ابران زمین گرفتی یا نه . از این به بعد سرت را در ولایت بچسبون . ضمنا اگر مردم ایران اگر ذره ای ارزش برای موسوی قائل باشند آنهم در فاصله گرفتن از ولایتی های متجاوز وپا به گور است . اگر دو باره جرات کردی پا به این سایت بگذاری . معلوم می شود ... لعنت بهت می جسبد. ..
شنبه 2 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
باوار88.هلند.مزدور خودت از کدامشونی.درد هرجه سلطنت طلب .مجاهد .کمونیست.ووووو.بخوره تو سرخودت و رهبر بی وطنت.
شنبه 2 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
در تحریم نوکیا بخاطر خنجری که از پشت به ملت ایران زد و باعث حجم عظیم دستگیری ها در همان ابتدا شد باید هر ایرانی آزاده شرکت کند
شنبه 2 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
bavar88 - هلند-آمستردام تو رفیق دزدائی وشریک قافله خودتو درست کن موضعتو مشخص کن ...........
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام. به جون خودم اگه تاحالا افغانستان رو هم دیده باشی چه برسه هلند!!
شنبه 2 آبان 1388

rezanl - هلند - امستردام
vahid22 - آلمان - هامبورگ . bavar88 - هلند - امستردام . . اگه بود که وجود داشت با من قرار بذاره
شنبه 2 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
اگه میخواهین بگین که صحبت کردن با موبایل خطرناکه؛ از روشهای دیگه هم میتونستید استفاده کنید. مگه بمب تو گوشی بوده که این همه خسارت به بار اورده؟ ولی هر کی بوده با سیاست یه حال اساسی به این شرکت نوکیا داده. دمش گرم
سه‌شنبه 5 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.