تاج‌زاده:حق وتوی جنتی و همکارانش بزرگترین بدعت در انقلاب است

تاج‌زاده: فرصت شنیدن حرف‌های ماهم برای مردم پیش خواهد آمد

حق وتوی جنتی و همکارانش بزرگترین بدعت در انقلاب است

عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، نظارت استصوابی و حق وتوی آقای جنتی و همکارانش را بزرگترین بدعت در انقلاب دانست.

به گزارش پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، فخرالسادات محتشمی پور همسر تاجزاده در مورد جزئیات سومین ملاقات او و خانواده‌ تاجزاده با معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات گفت:« این عضو حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی از سلامت و مثل همیشه از روحیه بالایی برخوردار بوده است.»

وی افزود:« تاج‌زاده از روند پیگیری پرونده‌اش بی‌اطلاع و به گفته خودش با توجه به این که هیچ اقدام غیرقانونی نداشته و همیشه فعالیت‌هایش درچارچوب قانون بوده است، برای شرکت در دادگاه علنی آمادگی کامل دارد.»

تاجزاده همچنین در این ملاقات توسط همسرش در جریان فتنه‌گری‌هایی که علیه او در بیرون زندان با اطمینان از حقانیت او و برای پرونده سازی‌های بیشتر می‌شود، قرار گرفت و با خونسردی و آرامش خاطر از روشن بودن حقایق نزد مردم گفت:«اکنون اینان در میدانی بلامنازع و در غیبت ما هرچه می‌خواهند بگویند. بی‌شک فرصت شنیدن حرف‌های ما نیز برای مردم فراهم خواهد آمد.»

وی همچنین در این دیدار با اظهار تأسف از نظارت استصوابی و حق وتوی جنتی و همکارانش، این بدعت را موجب به انحراف کشیده شدن انقلاب و انجام انتخابات غیرآزاد و غیرعادلانه دانست.

همسر سید مصطفی تاجزاده  تصریح کرد:«ما، در هر ملاقات خودمان را برای روحیه دادن به او که به ناحق دربند و از حقوق اولیه‌اش از جمله دفاع در برابر هجمات وارده و جوسازی‌های رسانه‌ای محروم است، آماده می‌کنیم اما هربار می‌بینیم این ماییم که باید از ایمان راسخ و ثبات فکر و استواری قدم او در راه حق که در منش و گفتارش متجلی است، روحیه بگیریم و از این بابت خدای را شاکریم و به او مفتخر.»

وی خاطر نشان کرد:«ما به عنوان خانواده‌اش از طرف همه بستگان و خویش و قوم و دوست و آشنا به ایشان گفتیم که وجودش با همه وی‍ژگی های انسانی وارسته و مومن و حقیقت طلب موجب افتخار است و ناقل پیام محبت و سپاس خاضعانه او برای همه مردم دوستدار عدالت و طرفدار آزادی بابت اظهار لطف و مهرورزی‌هایشان به ایشان هستیم .»

bavar88 - هلند - امستردام
اقای تاج زاده: گهی پشت زین و گهی زین به پشت. اون دورانی که امثال شماها در راس امور بودید خدا را بنده نبودید.
جمعه 1 آبان 1388

شیرین م - ایران - اصفهان
bavar88 - هلند - امستردام تو دیگه ...!!شما سعی کردید که ازشون اعتراف بگیرید ونتونستید.درضمن تو دشمن خدایید نه ما!حالا تو دیگه ... شو زبون دراز!
جمعه 1 آبان 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست عزیزم bavar88 - هلند - امستردام . 1- شما که همه را به بحث و بیان استدلال بجای مجادله و مغلطه دعوت میکنید چرا بدون ارائه حتی یک مورد آقای تاج زاده را اینچنین محکوم میکنید. 2- با فرض درست بدون گفته شما اگر آقای تاج زاده آدم بدی بوده آیا بدی دیگری را میتوان با بدی دیگری موازنه کرد که شما این مثال را زده اید. 3 - بهتر است بدور از کینه های شخصی به خود حرف گوش کنیم نه گوینده حرف. 4- نظارت استصوابی به نظر من بی حرمتی به شان و منزلت انسانی است و از حق وتو هم زشتتر و بدتر است زیرا در وتو شما حرفتان را میزنید و دیگری به ناحق آنرا نادیده میگیرد ولی در نظارت استصوابی شما حتی حق نظر هم ندارید. 5- منتظر نظر جنابعالی در مورد این نحوه نظارت هستم.
جمعه 1 آبان 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
bavar88 - هلند - امستردام . . ادم فروش تو یکی
جمعه 1 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگوری
نابود باد مرتجعین ازجمله جنتی و مصباح و خامنه ای و.....مامردم عملی انجام بدیم تاازشر این نجاستهای تاریخ بشری خلاص شویم.به تلویزون اینترنتی میهن کمک کنم تامیخی برتابوت ارتجاع کوبیده باشیم.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
جمعه 1 آبان 1388

nima.mp3 - ایران - اصفهان
bavar88 - هلند - امستردام. تو واقعا بویی از انسانیت نبردی؟؟؟
جمعه 1 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
درود بر bavar88 که هر وقت نظری میده باعث میشه همه به اسلام و حکومت اخوندها بدو بیراه بگویند.
شنبه 2 آبان 1388

Nazanin 2009 - ایران - ارومیه
بابا این بی باور دیگه خیلی اس وپاسه هرجا میری کامنتش اون اول اولاس فک کنم جیره میگیره بیاد اینجا چرت و پرت بگه و واسه اربابش کاسه لیسی بکنه با اینکه خودشم میدونه حرفاش اینجا پشیزی خریدار نداره!
شنبه 2 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
bavar88-قم/ خاک تو....؛ مشنگ خان گهی پشت زین و؟؟؟چه خبره پشت زین ؟؟؟گهی پشت زین و گهی رو سر زین؟؟؟ (عربی دیگه) شماها هر چی به سرنوشت صدام حسین نزدیکتر می شید بیشتر قاط میزنین و سوتی میدین
شنبه 2 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . عزیز جان تو در بیشتر خبرها اولین نفری هستی که کامنت میذاری معلوم که رژیم برای این کار پول خوبی بهت میده برای جاسوسی چقدر پول می گیری اصلا ارزش داره بگو ببینم قیمتت چنده؟ . صدبار تا حالا بهت گفتم سعی کن بگیری بخوابی
شنبه 2 آبان 1388

بابک - ایران - مشهد
درود بر ازادی خواهان امثال تاج زاده که حتی با پروژه اعتراف گیری هم نتوانستند کاری بکنند
شنبه 2 آبان 1388

saeed-d - ایران - تهران
bavar88 -هلند آمستردام اگه اینارو باور داری چرا مجلس علنی نمیگذارند . طلا که پاکه چه منتش به خاکه پس کورکورانه نظر نده
شنبه 2 آبان 1388

kaveh52 - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام. راستشو بگو اگه واقعا تو هلندی که فکر میکنم دروغه . بورسیه سپاهی یا بسیج ؟ چون ادم معمولی اونم تو هلند این همه سنگ این آدمکشها رو به سینه نمیزنه . باید یک چیزی بهش بماسه ولی با همه این حرفها وجود امثال شما برای راه ما و اتحاد ما تو ای سایت لازمه
شنبه 2 آبان 1388

پریستوک - ایران - تهران
gol222 - سوپد - هلسینگوری چرا باور 88 از قلم انداختی
شنبه 2 آبان 1388

$persian$ - ایران - تهران
من یه مدت نیستم تو سایت مثل اینکه مزدور جدید وارد سایت شده البته جدید که نیست آی دیاشون و عوض میکنن . مزدور عزیز bavar88 -هلند آمستردام انقدر می خوری تو این سایت تا سیر بشی بری بقل اولیات انقدرا مثل تو اینجا بودن دووم نیاوردن خوب طبیعیه رو یه تخته سفید یه لکه سیاه اصلا به چشم نمیاد پاک کردنشم کاری نداره خوراکش یکمی آب دهنه تموم
یکشنبه 3 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.