تاکید هاشمی بر لزوم اطلاع رسانی آزاد در ایران

تاکید هاشمی بر لزوم اطلاع رسانی آزاد در ایران

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس خبرگان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، بر اطلاع رسانی آزاد در این کشور تاکید کرد.

آقای رفسنجانی روز چهارشنبه 29 مهر و در جمع جمعی از مدرسان حوزه علمیه قم گفت: "رسانه های ما نباید با اطلاع رسانی خلاف واقع مخاطبان خود را به سوی رسانه های خارج از کشور که اخبار راست و دروغ و تحریف شده به خورد مردم می دهند، سوق دهند."

آقای رفسنجانی همچنین با تاکید بر این که پایه های انقلاب اسلامی قابل دفاع است، گفت: "متاسفانه علیرغم مبانی و ظرفیت های خوب و صحیحی که در نظام وجود دارد برخی عملکردهای نادرست، دغدغه ها و شائبه هایی را در اذهان عمومی و بین المللی ایجاد کرده است."

رئیس مجلس خبرگان رهبری ایران درباره "معضلات و مشکلات پیش آمده" در کشور گفت: "در حال حاضر تمسک به اسلام و تاکید بر قانون اساسی می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات پیش آمده را به خوبی برطرف نماید و اگر در جایی اشکال قانونی احساس می شود، می توان با راهکارهای پیش بینی شده نسبت به اصلاح قانون عمل کرد."

آقای رفسنجانی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مدرسین حوزه علمیه قم گفت: "روحانیت در طول تاریخ ملجا و پناه مردم بوده و هر وقت قدرت به مردم ستم روا می داشته روحانیت در کنار مردم قرار داشتند."

artosh - ایران - تهران
این مردک تا دیروز دستور پلمپ روزنامه ها رو میداد . حالا که جو علیه خودشه با طرح این پیشنهادات میخواد یه راهی پیدا کنه تا از خودش دفاع کنه. ترسوی کثیف.
جمعه 1 آبان 1388

mazany - ایران - آمی
اقای هاشمی سالهای 60 تا 66 را در ایران بخاطر می آورید ای کاش انموقع هم این حرف را میزدی
جمعه 1 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
تاکید هاشمی بر لزوم اطلاع رسانی آزاد در ایران. بعد از 30 سال .خر خودتی با علی گدا و انقلاب اسهالیت. معذرت از خر های نجیب
جمعه 1 آبان 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
خاک بر سرت که بعد از هفتاد سال زندگی نکبت بار، یک فرصت پیش اومد تا دوزار ابرو بدست بیاری اون رو هم از دست دادی!
جمعه 1 آبان 1388

moji_england_stoke - انگلستان - استوک
به اخر حرفاش خوب توجه کنید...گنده باقالی ...کثافت خفه شو
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
عکس قشنگی است. از بین دو عمامه که در حاشیه هستند؛ عمامهء اصلی رو ( عمامه بزرگه رو!)نشون میده. آفرین به این عکاس. واقعاً ظریف و با کنایه عکس گرفته
جمعه 1 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگوری
این جنایتکار سیاست باز ادمخواردستپخت خمینی وارتجاع سرمایه داری بسرکردگی امریکایجهانخوار بدهکارقرن است .اینروزها همه تلاش این ادمخواران ماندن ومانباید بگذاریم بمانن.رژیم ماهانه 2 میلیون ونیم دلار به تلویزیون های لوس انجلس کمک میکندوتنها صدائیکه به کمک مااحتیاج دارد تا بتواند جلوی این خون اشامان سدی باشدویامیخی بتابوت ارتجاع بکو بد تلویزیون اینترنتی میهن است .درود به همه جانباخگان راه ازادی.
جمعه 1 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
اگر سانسور نباشه اسلام نابوده .
شنبه 2 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
artosh - دستور پلمپ روزنامه از طرف دادستان یا قاضی صادر میشه. ممکنه بفرمایید هاشمی در چه تاریخی و با چه سمتی این دستور را داده؟
شنبه 2 آبان 1388

بابک - ایران - مشهد
اقای رفسنجانی عین حر ریاحی بیا در دامن مردم شریف ایران این اخر عمرت را فکر کنم بهتر باشد
شنبه 2 آبان 1388

پریستوک - ایران - تهران
در مقایسه با علی چلاق خیلی آدم تره
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز . خیلی نکته بین بیدی ( بودی ) فرید جون. حتی از خود عکاس هم ظریف بین تر. چون ممکنه منظور عکاس اونی نبوده که من و شما فکر میکنیم. شاید اتفاقی بوده!
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.