فال روز جمعه ۲۳ اکتبر - ۱ آبان

فال روز جمعه 23 اکتبر - 1 آبان

فروردین

در زمینه کسب و کار و شغل بعضی از متولدین این ماه بسیار پولساز و موفق و مبتکر هستند، برخی بدلیل رکود اقتصادی ناگهان دچار ترس و دلهره شده و حتی ابتکارات و خلاقیت های خود را بهمین سبب از دست داده اند. به این گروه توصیه میشود باامید بکار بپردازند و روحیه خود را نبازند که هنوز شانس های خوبی در راه است .

اردیبهشت

بسیاری از متولدین این ماه بدلیل اقدامات و حوادث گذشته زندگی خود دچار نوعی پشیمانی و سرخوردگی هستند، در حالیکه بسیاری از آن روی ها، این گروه نقشی نداشتند. در زندگی زناشویی زوجها بهتر است گاه از لجبازی و بگومگوها دست بکشند، چون همین اخلاق سبب بهم ریختگی زندگیشان میشود.

خرداد

اغلب متولدین متاهل این ماه بدلیل تفاهم، عاقل بودن، سیاست داشتن، هیچگاه در زندگی شان اختلاف و درگیری وجود نداشته است . همیشه آرامش در فضای خانه و خانواده برقرار بوده. دوستان جدیدی وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه میشوند که بعضی مثبت و بعضی نه چندان دلخواه هستند.

تیر

بسیاری از خانواده های متولدین این ماه بعضی پدر و مادرها بدلایلی با فرزندان خود دچار تضادهایی شده اند، این عده باید برقراری پل های دوستی، ایجاد فضای آرام، نزدیک شدن به فرزندان خود، در حل این مسائل بکوشند وگرنه روزی بخود می آیند که فاصله عمیق و طولانی است.

مرداد

متولدین این ماه اغلب انسانهای خلاق و پر کار و در عین حال در کار نیز مبتکر هستند. جوانترها در تحصیل و کسب تجربه موفق میباشند. بزودی برای مجردها روی های خوشی سبب میشود بتوانند با راحتی خیال مسیر زندگی خود را تعیین کنند. گروهی نیز تن به ازدواج می دهند .

شهریور

به متولدین این ماه توصیه می شود به احترام و توجه و مراقبت از بزرگترها، از پدر و مادرها ادامه دهند. آنها را زیر چتر حمایت خود بگیرند و در حدامکان خود به آنها روحیه بدهند. با فرزندان خود دوست و صمیمی و نزدیک باشید.

مهر

در حال باید این گروه بدانند که هیچ حادثه و عکس العمل منفی نباید روحیه و اخلاق شان را تغییر بدهد. خستگیها و بیخوابیها برای گروهی از متولدین این ماه دردسر ایجاد نموده است. این عده باید برای سلامت روح و جسم خود روش تنظیم شده ای را دنبال کنند.

آبان

عده ای نقاب دوستی به چهره زده و وارد زندگی درصدی از متولدین این ماه شده اند. این گروه را باید شناخت و نباید اجازه دست به خرابی و ویرانی بزنند. برای اغلب متولدین این ماه سفر توصیه میشود چون معمولا روحیه ناآرام و یا کسل آنها را آرامش میبخشند .

آذر

آن گروه از متولدین این ماه که بدلایلی با گروهی از نزدیکان دچار اختلاف عقیده و نظر و کدورت هایی شده اند بهتر است در حل آن بکوشند فضای صلح آمیزی در اطراف خود پدید آورند، چون خیلی ها از این جدایی ها و اختلافات به نفع خود بهره میگیرند.

دی

در حالیکه اصولا متولدین این ماه بخت بلندی دارند، چه در زمینه کاری و چه ثروت و چه زندگی زناشویی، فقط کافی است با احتیاط و حساب شده عمل کنند. لازم به تذکر است که آن گروه از مردان و زنان بیوه که فکر میکردند دیگر راهی برای خوشبختی خود نمییابند اینروزها در مسیری قرار دارند که اگر محتاطانه عمل کنند به خوشبختی میرسند .

بهمن

در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدمهای منطقیتر و روراست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند.

اسفند

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین این ماه همیشه با شانس بلندی همراه هستند گرچه خیلی ها قدر نمیدانند و آنرا از دست میدهند. ولی در جمع خانواده ها، زوج هایی خوشبخت و همیشه عاشق بسیاری را می بینند. به جرات نود درصد از زندگیهای مشترک این ماه بامقاومت طولانی همراه هستند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.