حسین کعبی: کمالوند سیاه باز است

حسین کعبی: کمالوند سیاه باز است

اخراج حسین کعبی آغاز حاشیه های دیدار استیل آذین و تراکتورسازی بود و اتفاقهای این مسابقه همچنان سوژه مهم رسانه هاست.

به نوشته قدس؛ حسین کعبی پس از اخراج در دیدار مقابل تراکتورسازی، چند روزی سکوت کرد. او اما در گفتگو با خبرگزاری فوتبال ایران سکوت خود را شکست و در مورد نکات مبهم این مسابقه به سؤالات پاسخ داد. نکته جالب توجه این است که کعبی تاکید کرد که به تیم داوری ناسزا نگفته است.

*بازی با سپاهان را چطور می بینی؟
به نظر من بازی سختی داریم، چون سپاهان از لحاظ مهره و کادر فنی یکی از بهترین تیم های ایران است. البته استیل آذین در بیرون از خانه مقابل تیمهای بزرگ خیلی خوب بازی می کند و امیدواریم که 3 امتیاز را بگیریم.

*قبول داری که تجربه و توانایی های فنی قلعه نویی از استیلی بیشتر است؟
هرچند استیلی از لحاظ تجربه نسبت به قلعه نویی کمبود دارد ولی سرمربی ما توانایی های خاص خودش را دارد و می داند مقابل سپاهان چطور بازی کند.

*برخی معتقدند استیل آذین در حد انتظار نتیجه نگرفته است. نظر تو چیست؟
استیل آذین تازه به لیگ برتر آمده و فکر می کنم تا اینجا نتایج خوبی گرفته ایم. شما بهتر است به نتایج دو تیم شاهین بوشهر و تراکتورسازی که تازه به لیگ برتر آمده اند توجه کنید و البته قیاس کنید که تیم ما با تیم پرطرفدار پرسپولیس از لحاظ امتیازی چقدر فاصله دارد. من نمی خواهم بهانه بیاورم و حقیقت را می گویم. باید قبول کرد که در اول فصل بازیکنانی که مدنظر حمید استیلی بودند جذب استیل آذین نشدند و به خوبی بدنسازی نکردیم. اکنون هم با کمبود بازیکن در خط دفاعی مواجه هستیم و از کنار این مشکلات نمی توان به سادگی گذشت.

*بهتر است در مورد حاشیه های دیدار استیل آذین و تراکتورسازی صحبت کنیم. آیا توهین و فحاشی به داور باعث شد که از زمین اخراج شوی؟
من به داور توهین نکردم.

*پس چه حرفی زدی که باعث اخراجت شد؟
من فقط گفتم که این داوری را جمع کنید، همین.

*ولی فراز کمالوند در مصاحبه اش گفت که تو جمله ای به زبان آوردی که زشت بود و داور هم در نهایت اخراجت کرد.
اولا این را باید بگویم که من با کمالوند به صورت تلفنی حرف زدم و او گفت که چنین موضوعی را مطرح نکرده است و خبرنگاران دروغ می گویند ولی با دیدن برنامه 90 متوجه شدم که کمالوند دروغ می گوید. سؤال من این است که حرفهای من با داور چه ربطی به فراز کمالوند دارد؟ او می خواهد ادای فیروز کریمی را که چند سال در کنارش کار کرده دربیاورد و خیلی جالب است که گفته من علی کریمی را نمی شناسم. مسائلی که به وجود آمد فقط به تیم داوری مربوط می شد و به کمالوند ربطی نداشت که در این مورد حرف بزند، در ضمن باید بگویم که این کارها قدیمی شده است. او ادای رفیقش را درمی آورد که اکنون در لیگ دسته یک مربیگری می کند و سئوال من این است که چرا درتهران به کمالوند تیم ندادند و چرا این همه حرف و حدیث در مورد او مطرح است. این مربی خجالت نمی کشد که خودش به برنامه 90 زنگ می زند و تقاضا می کند که چند دقیقه حرف بزند. اصلا این مربی در حدی نیست که من بخواهم جوابش را بدهم و فقط این حرفها را زدم که بعضی مسائل روشن شود. برای او خیلی زود است که اسم حسین کعبی و علی کریمی را به زبان بیاورد و اگر بخواهد این ماجرا را ادامه دهد، برایش بد تمام خواهد شد. او خیال می کند که خیلی ها پشت سرش هستند و تحت حمایت قرار دارد.

*مثل اینکه تماشاگران تراکتورسازی به کریمی گفته اند در بازی برگشت منتظرت هستیم.
عیبی ندارد، منتظر باشند. به هرحال آنها یک مربی سیاه باز دارند که می خواهد خودش را مقابل دوربین ها و در روزنامه ها شیرین کند. اگر کمالوند در خیابان راه رفت و دو نفر او را شناختند من اسمم را عوض می کنم.

*مثل اینکه قرار است تو، کریمی و کمالوند در کمیته انضباطی حاضر شوید؟
بله. به طور حتم در این جلسه خیلی چیزها مشخص خواهد شد و معلوم می شود که کمالوند چطور قرار است به روی من و علی کریمی نگاه کند. البته این راهم باید بگویم که من بابت کارت قرمزی که در دیدار با تراکتورسازی گرفتم خیلی ناراحتم و از همه و همچنین تیم داوری معذرت خواهی می کنم.

ir1234 - انگلستان - لندن
متاسفانه کعبی خیلی زیاد دروغ میگه.با اینکه میدونند دوربینها شکارشون میکنن بازم دروغ میگن.احمقانه هست. فلفل نبین چه ریزه بشکن بریز تو ابگوشت وانگهی دریا شود.
جمعه 1 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
چرا تماشاگران تراختور هر هفته حاشیه ساز می شوند؟
جمعه 1 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
ir1234 - انگلستان - لندن لووووووووول دیجیتالم کجا بود؟
جمعه 1 آبان 1388

nimaaa - امریکا - نیویورک
این حسین کعبی خدای صغر سن هست.البته یکی از پر حاشیه ترین بازیکنان لیگ هم محسوب میشه که به خاطر اخلاق بدی که داره هر سال مجبور میشه باشگاه عوض کنه. bluestar - ایران - تهران . دوست عزیز غیر از بازی با استیل اذین که با تحریک علی کریمی بازی به جنجال کشیده شد تماشاگران تراکتور حاشیه ساز نبودن متاسفانه در اکثر ورزشگاهها به قومیت بازیکنان تراکتور سازی توهین میشه که فدراسیون فوتبال هیچ عکس العملی از خودش نشون نمیده
جمعه 1 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
nimaaa - بازی با استقلال هم همینطور بود. البته اکثر تماشاگران فوتبال در تمام دنیا اراذل هستند ولی ظاهرا اینها حاشیه سازترند.
شنبه 2 آبان 1388

saeed111 - ایران - تبریز
یاشاسین تراختور
شنبه 2 آبان 1388

شاهسون - ایران - ساوه
bluestar - ایران - تهران . جنابعالی از اراذل مذهبی هستی دوکاره ای
شنبه 2 آبان 1388

mehraeen - ایران - تهران
کعبی بازیکن جنجال سازی است . ولی این کمالوند هم از آن سیاه کارهاست . کاسه داغ تر از آش. تماشاگران تراکتور را خوب تحریک میکند. و هدفش هم اینستکه هیچ تیمی در تبریز احساس امنیت نکند و راضی باشه با حداقل باخت برگرده
شنبه 2 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
شایعه تهدید حسین کعبی و علی کریمی ازسوی هوادران تراکتورسازی. عابدیان: کعبی پرینت تلفنش را بگیرد همه چیز معلوم می‌شود.خبرگزاری فوتبال ایران- شایعه تهدید علی کریمی و حسین کعبی دو بازیکن استیل‌آذین توسط هواداران تراکتورسازی موضوعی است که ذهن مسئولان استیل‌آذین را به خود معطوف کرده است و گفته می‌شود که بعضی از آنها با کعبی تماس گرفته‌اند و او را تهدید کرده‌اند.رضا عابدیان سرپرست استیل‌آذین در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، در رابطه با شایعه تهدید تلفنی حسین کعبی گفت: «در صورت تهدید تلفنی، مسلما ارائه پرینت تلفنی حسین کعبی بسیاری از مسائل را مشخص خواهد کرد.»
شنبه 2 آبان 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
.رضا عابدیان سرپرست استیل‌آذین در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، در رابطه با شایعه تهدید تلفنی حسین کعبی گفت: «در صورت تهدید تلفنی، مسلما ارائه پرینت تلفنی حسین کعبی بسیاری از مسائل را مشخص خواهد کرد.»وی در ادامه افزود: «برخلاف برخی اظهارنظرها ما از سفر به تبریز هیچ ترسی نداریم چون کشور ما یک کشور امن است و کسی نمی‌تواند تیم ما و بازیکنانش را برای سفر به تبریز تهدید کند. ما هر زمانی دلمان بخواهد به تبریز سفر می‌کنیم و حتی شاید زمانی برای تفریح هم بخواهیم به این شهر خوب سفر کنیم، شهری که مردم بسیار خوبی دارد.»سرپرست استیل‌آذین در رابطه با شایعه استعفای استیلی گفت: «من از استعفای استیلی بی‌خبرم ضمن آنکه استیلی امروز نیز مانند سایر روزها باقدرت و تلاش فراوان تیم را تمرین داد و موضوعی مبنی بر استفعا را مطرح نکرده است.».
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.